Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość Agnieszka
Termin z usg na 4.08, z om na 6.08 więc oba już minęły. Jutro mam się stawić w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga to trzymam kciuki! dziewczyny czy do porodu dowod i badania to wystarczajace dokumenty? czy cos jeszcze trzeba miec typu nip pracodawcy albo inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moje dziecko dzisiaj sie tak intensywnie rusza, ze az mnie niepokoi. pochodzilam troche po domu, wywiesilam pranie a on sie w ogole nie uspokoil, normalnie od godziny brzuch mi faluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
czesc dziewczyny, ja dzis w nocy znowu czulam bol podbrzusza, skurcze i spnanie sie brzucha. poza tym boli mnie tez krocze. nadchodzi dzien i wszystko mija jak reka odjal eh kiedy w koncu ten porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no to patrz co ile ten brzuch ci się spina. Juz bardzo bliziutko! Bo juz organizm sie szykuje dziecko tez. Moja w dzień porodu to Malo się ruszala. I troche sprawdza sie z ta aktywnością bo wieczorem jak pora spania to do 23 wczoraj ja usypialam ale jak usnela to aż na jedzenie trzeba bylo wybudzać i po 7 wstala. Dzis tu w szpitalu nie ma cieplej wody! W całym mieście prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia w nocy to jakos tak ciezko to policzyc bo przewaznie spie i albo mnie to wybudza albo czuje jak ide do toalety. zreszta stwierdzilam ze jak ma sie zaczac to na pewno poczuje i zwiekszy sie czestotliwosc wiec nie liczylam jejku to malutka pieknie spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co myslicie.. 2 dni temu odszedl mi czop Wczoraj miala biegunke Brzuch boli jak na okres.. bol krzyza w dolnej czesci plecow takimi falami Zero skurczy Jechac na IP lub gin? Czy czekac na skurcze? Termin wg om 23.08 A wg usg 06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja mam podobnie, bole plecow, biegunki mam w sumie juz od dawna, no i czasem skurcze, teraz brzuch stawia sie jakby w taki stozek wiec tak mysle ze to nie jest wypiecie sie dziecka tylko skurcze, ale sa bezbolesne, nieregularne, wiec nigdzie nie jade, pewnie znow bedzie tak ze mina i pojawia sie dopiero za kilka dni tyle ze mi nie odszedl czop…obserwuj, moze zacznie sie akcja. u mnie w szpitalu jak nie ma skurczy ani nie odejda wody to odesla do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika a ile po terminie masz się zgłosić do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
7 dni po terminie, a Ty? termin mam na czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika u mnie ciężko z tym karmieniem brodawki płaskie chociaż za jedna lapie i cos tam leci ale Malo. Jak nic prawie nie jem to tez nie mam z czego produkować. Wody staram się pic dużo. Ogólnie to karmie tu butelka bo by się zaplakala. Nie wiem co z tego karmienia mi wyjdzie teraz pije herbatę na laktacje. Zaraz kleik na obiad dostane. Glowa mnie boli po tym znieczuleniu. No mnie tez tak jak.na okres zacxynalo pobolewac i tez nie wiedziałam czy to juz to. Tez poszlam spać i nie wiem czy mnie bol obudził czy podświadomość i juz bylo co 5-6 minut i bolesne a zaraz co 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucja juz pewnie tuli. U mnie w szpitalu co drugi poród prawie konczy sie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie w szpitalu nie ma izby przyjec tylko SOR ginekologiczny…to chyba to samo, wydaje mi sie ze dziala to na takiej samej zasadzie ale tam nie sa zbyt uprzejmi jak przyjezdza się niepotrzebnie, wiec ja staram sie na ktg albo jak chce cos sprawdzic jechac do ginekologa. moze jak sie denerwujesz to podjedz do swojego lekarza? niech sprawdzi czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia wspolczuje bolu, a z tym karmieniem to trzymam kciuki, wiadomo ze na poczatku jest trudno, tym bardziej chyba po cesarskim cieciu. czesto w szpitalu butelka dokarmiaja, ale moze jak wrocisz do domu to dacie rade! odnosnie skurczy to ja tez poszlam spac bo pomyslalam ze jak sie zacznie na calego to na pewno sie obudze i nie przegapie. no ale sie nie zaczelo, nastal ranek i wszystkie skurcze/bole zniknely. czesto mam je tylko w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a wiesz czemu? niektore szpitale maja sklonnosci do cc, u nas we wroclawiu tez jest jeden taki szpital gdzie jest duzo wiecej cc niz gdzie indziej a czasem moze poprostu nie ma wyjscia, ja bym chciala zeby w razie czego nie zwlekali tylko robili cc, a nie potem problem z dzieciatkiem bo sie na sile uparli na sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a jak juz byly te skurcze takie co 5-6 minut to jaki to byl bol?silny?czy tez tylko taki jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to juz silny ze trze oddychać . No ale ty możesz te bole jeszcze lżej odbierać a ja juz musiałam przystana. A najgorzej to w samochodzie bylo wysiedzie . Nawet cos daje ta herbata. Mąż mi zupę przyniosl a na kolacje byz bulke z masłem dostane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no to u mnie spokojnie, to jeszcze nie to. bole byly tylko w nocy i od tej pory cisza.pewnie sobie jeszcze poczekam… muusia a jak z chodzeniem?dajesz rade?mocno boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Dziewczyny mam coeke Gabrysia ur siie o 8.40 ....57cm 3900...piekna i urocza...ma ciemne wloski i jest pulchniutka! Jest ok na razie cyca pije....i nie marudzi oby w nocy dala pospac! Pozdrawiam kochaane i trzymam za reszte kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika u mnie jak cos nie tak przy sn to tną ja tak mialam z pierwszym. Lucja gratulacje! Piękne imię! Mój tez ma dużo czarnym włosków a na buzi okragla jak nie wiem:Di ten podbródek. Straszna pyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lucja gratuluje, dluga dziewczynka :) moj juz ma3500 to pewnie jak sie urodzi to tez bedzie pulchny, maz sie denerwuje bo ja juz na niego klucha wolam strach mnie dopada jak ja urodze takie dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a w jakim Ty miescie masz ten szpital? ja mam nadzieje ze nikt nie bedzie zdrowia dziecka ryzykowal i jak cos to tez beda ciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Nie karmcie butelkami jak chcecie karmić naturalnie bo dziecko się rozleniwi.. przeczytałam duxo o tym mam też płaskie brodawki i miałam 2 położne plus przyjaciółka pomagała i wiem co mówię. .. przystaeiac i przystaeiac i przystawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Teraz po tyg mogę powiedzieć że odniosłam sukces bo idzie nam coraz lepiej. A bywało ze wylam z bólu i bezsilności a zasypialam na stojąco. Dużo zależy od determinacji. Łucja serdeczne gratulacje. Duża dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dzisiaj straszny reportaz w interwencji pokazywali, kobiecie zmarlo dziecko w brzuchu, lekarze twierdza ze to jej wina bo nie miala wypelnionej karty ruchow, no brak slow… najgorsze ze ona mowila ze czula ruchy..i ponac to mozliwe bo ten plod sie jakos przesuwal ogladnelam i nie moge sie otrzasnac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa dwie polozne ci pomagaly z tym dostawianiem. A jak u ciebie outa bylo z jedzeniem po cc? Monika szpital wojewódzki w Bełchatowie. Nie powinnaś Monika takich rzeczy oglądać. I nie martw się wielkością dziecka bo wagę plus minus pokazują. I jak czujesz w brzuchu to dziecko? Bo mojej glowie w spojeniu lonowym czułam i bardzo wysoko pod mostkiem byla. Mu ze urodzisz na dniach. Naprawde moze cie w momencie złapać. Moja siostra urodziła naturalnie 4100 a ma z 158 wzrostu no i z 60 kg wazyla przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×