Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Małła
Wróciłam :) od gina. Powiedział mi, że najlepiej się wstrzymać 2-3 miesiące, ale 2 powinny wystarczyć. Szczerze myślałam , że tylko miesiąc. Później w autobusie naszła mnie myśl... czy 2 miesiące od dziś czy jednak od pierwszych objawów? Ale potem tak na trzeźwo myśląc stwierdziłam, że pewnie mu chodziło o 2 cykle. 12go mam wizytę jeszcze u innej gin wiec potwierdzę po drodze też dermatolog, więc będę mogła zweryfikować ich wszystkie opinie. Nie będę ukrywać, że trochę mi smutno...ale może potrzebne mi takie odetchnienie i wrzucenie na luz. Myślę, że nie zmarnuje tych 2 miesięcy, postaram się zrobić drożność. Wiem, ze wcześniej trzeb jakiś posiew wykonać. Czy któraś z Was robiła drożność jajników? jakie badania powinnam wcześniej wykonać. Odebrałam testosteron wyszedł mi 0,97 (norma to podczas owulacji: <=4,1 pg/ml w czasie przyjmowania środków antykoncepcyjnych: 0,3 - 2,0 pg/ml po menopauzie: 0,1 - 1,7 pg/m). Więc chyba dobry, chodź byłam przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedodało moich wcześniejszych postów i ucieło ten wyżej. Wy też tak macie? dzis u mnie 26dc więc czekałam od rana na @ i jeszcze czekam. Już się nakręcam, że może nieprzyjdzie. W poniedziałek niemoglam się doczekać u zrovilam test-wyszedl negatywny. Chwile po zobaczylam brazowe plamienie i krople krwi wiec juz calkiem zalamana myslalam ze to @. Ale tylko trochę tego bylo w pon i do dzisiaj cisza. Jeśli do jutra nic sie niepojawi to wybiore sie na bete. I tu pytanie,ile w Waszych miastach czeka sie na wynik? Bo wyczytalam,ze u mnie w miescie na wynik czeka sie nawet 4dni,chyba ze badanie w lab szpitalnym ale tam 2razy drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
S992 ja idę na betę we wtorek :) także też trzymam kciuki, oby nam też się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
smutnajaa a więc zapewne jak to w życiu bywa za kilka dni pewnie zobaczysz 2 kreski bo jak są plany to tak wychodzi:-) ja też zaczełam się starać mesiąc przed ślubem bo myślałam ze od razu się nie uda i na panieńskim ślubie i podróży poślubnej trzeba już było zadowolić się sokiem zamiast wina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia06 mi zostają testy niestety:) po pierwsze u mnie wynik bety bedzie dwa dni pozniej gdybym zrobila, bo mieszkam na wsi a po drugie pracuje od 8 do 18 wiec lipa ... Zastanawiam sie czy moze w niedziele juz nie zatestowac... Zobacze co bedzie z temp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
A czy jeśli wzięłam w 11 dc zastrzyk ovitrelle i od 14 dc biorę luteinę dopochwową 2x1, to czy rano gdybym zmierzyła temperaturę to czy wynik będzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
S992 a jak twoja temperaturka? :) owulacje miałaś w środę 20.07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia06 niestety na temat temp po zastrzykach nie odpowiem bo nie wiem... 17.07 mialam ogromny bol w brzuchu i od tego dnia zaczely mnie bolec piersi a od 20.07 podniosla sie mi temp wiec owu mialam cos pomiędzy tymi datami, sama nie wiem kiedy dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Dzisiaj był 10 dzień po owulacji. Robiłam rano test - wiem, że nawet jeżeli ten cykl okazałby się szczęśliwy to najprawdopodobniej wynik będzie negatywny ale już nie mogłam wytrzymać ;( No i oczywiście jedna gruba krecha. Jakoś odebrało mi to nadzieje szczerze mówiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
u mnie skurcze i ból w okolicy lewego jajnika, pewnie owulacja się zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jaaa rozumiem decyzje my tez kupiliśmy mieszkanie i remontowaliśmy od A do Z wiec wiem co to znaczy. Kordonek oby tak tak dalej aby ciaza pomyślnie przebiegała i poprosimy tu przepis :) Ma££a skonsultuj starania jeszcze z innym lekarzem odlizyc starania nawet na dwa cykle to dlugi czas nie dziwie sie ze ta wiadomosc zasmusila tym bardziej ze juz tyle czekacie i staracie sie. Paulakk czyli raczej ciaza to super. A slyz ktory ci sie pojawil to typowe rozowe niteczki u mnie w 27 dc pojawil sie z domieszka brazowych niteczek ale wyczytalam ze to jakas infekcja utrzymywl sie 4 dni dzis 35 dc i test negatywny. Dziewczyny trzymam kciuki za testujace w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
s992 więc owulacja zapewne była u Ciebie 17.07 bo wiele kobiet boli brzuch podczas owulacji, ja też mam takie bóle że nawet mi się nie chce myśleć o seksie . gawronkowa nie martw sie tym testem bo miał prawo jeszcze wyjść negatywny .głowa do góry i nam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Hej! Ja przez ostatnie trzy dni miałam codziennie gości. Synek miał urodziny i byłam trochę zabiegana. Teraz mogę sobie na spokojnie poczytać co tam u Was :) U mnie coraz bliżej terminu @ (3.08) i ciekawość mnie zżera, chociaż tak jak wcześniej pisałam objawów ciążowych brak, no może troszkę piersi większe, ale ostatnio przed @ też takie były, więc to nic nie znaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćLisa a ile skończył synek? :) W takim razie najlepsze życzenia dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
onaa dziękuję :) Skończył 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martka to do dzieła:D Toska mialam tak pierwszy raz w zyciu, ledwo chodziłam:) ale tego samego dnia jeszcze poprawilismy starania :-) wtedy byl baardzo pracowity weekend :-) wiec jestem dobrej mysli narazie :-) Lisa zostalo nam 6 długich dni ... Chociaz mi pewnie przeleci bo dzis wolne a potem od piątku do poniedziałku jestem w pracy, ech ... Gawronkowa (jeśli przekrcilam nick to sorki) testowanie 10 dpo nie ma sensu bo nie wiadomo czy juz jajeczko sie zagniezdzilo... Wiem, ciekawość. Ale mysle ze wole poczekac niz się smucic potem. Kilka razy juz przrabialam takie testowanie. Za chwile ci znow wróci nadzieja ze jednak moze za wczesnie, zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
witam w upalny czwartek, coś czuję, że dzisiaj znowu bedzie grubo powyżej 30 stopni... caroline29 cos czuej ze wy z remontem mieliście jednak łatwiej - dobrze rozumiem że kupiliście mieszkanie i remontowaliście przed wprowadzeniem się?? widzisz my tu mieszkamy juz 9 lat i musimy sie wyprowadzic z całym dobytkiem szczętnie przez lata gromadzonym... Paulakk ja trzymam kciuki i czekam na możliwość gratulacji :) gosćlisa oj ja tez jestem zmeczoan i mam przesyt gosci w ciągu ostatnich 5 dni miałam urodziny a potem imieniny i ciągle ktoś i coś.... kurcze mnie od wczoraj okropnie boli brzuch dołem, dzisiaj aż nie mogłąm iść do pracy tylko sunęłam się jak stara babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
gawronkowa: 10 dni po owu to trochę mało, by wykrył ciąże najczulszy nawet test. Pewnie beta byłaby nawet minimalna. Moim zdaniem najwcześniej to 12 dni po owu można testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jaaa no juz mieszkaliśmy jak byl remont i z pokoju do pokoju sie tułaliśmy wiec tez nie bylo łatwo ale daliśmy rade ok 3 -4 miesięcy sie zeszlo ale teraz mamy tak zrobione jak marzyliśmy tylko jeszcze jednego najważniejszego brakuje:) ale dzialamy. @ jeszcze nie ma ale dol brzucha ciągnie rano brałam nospe:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
A ja mam dzisiaj bardzo placzliwy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
Karolcia ja dziisja tez mam jakiegos doła, wahanai nastroju itp, do tego w nocy nie mogłam spac budziłam sie co chwile i potem nie moglam zasnąć, ciagle sikałam, mam nadzieje ze nie przyplątało mi sie jakies zapalenie pecherza no i jestem niewyspana zdołowana itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline moze zrob jeszcze test bo @ nie ma wiec moze cos jest na rzeczy :) co do testu 10 dpo to moze faktycznie troche za szybko. Karolcia nie smutkaj ja wiemze czasami czlowiek ma dosc wszystkiego.ja w tym cyklu staram sie odpuscic co prawda robie testy owu ale jak narazie meza nie mecze czekam he sluzu jak zwykle brak.po tym cyklu ide do innego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny mierzylam wczoraj wieczorem temp i było 37 stopni, dziś rano przed wstaniem z łóżka też było 37 stopni :) tylko nie wiem czy to przez tą luteinę dopochwową :/ ale i tak mam malutką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia06 - nadzieję zawsze trzeba mieć :) kiedy testujesz? który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia temp 37 to ogolnie normalna temp w fazie lutealnej:) ile ci zostalo do @?:) jesli taka temp sie utrzymuje conajmniej 16 dni, wtedy wzrasta prawdopodobieństwo ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziś jest mój 21 dc, a 8 dzień po owulacji, luteinę mam brać do poniedziałku a we wtorek iść na bHCG... Owulacja była raczej na 100% 20.07 bo poczułam uklucie w lewym i prawym jajniku ( 18.07 miałam na usg dwa pęcherzyki po 20 mm, na jednym jajniku i drugim) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
To jest mój pierwszy stymulowany cykl clostilbegytem + zastrzyk na pęknięcie Ovitrelle, teraz biorę luteinę dopochwową... Także też nie wiem czy słuchać moich objawów czy to nie efekt leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Dziewczyny @ powinnam mieć w niedziele myślicie że test może już dziś wyjść pozytywny czy lepiej czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×