Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Aleksandra9125
Jak się zdecydowałam że dziś zrobię test to @ przyszła dwa dni wcześniej tak więc nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jaaa życzę ci z całego serca alby jelitowka zamienila sie w bijace serduszko. Remont zawsze można przełożyć a z tymi staraniami jest różnie czasami jak sie odwlecze to tylko czas ucieka tak jak u nas czasami aż żałuję ale takie życie. 3mam kciuki bo jak juz sie u was udalo to musielibyście sobie jakos poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Aleksandra szkoda ze nadeszła wredna @ ja tez bym chciała żeby przyszła bo boli brzuch i wszystko się odwleka i nerwowa jestem i konia z kopytami bym zjdla hehe przypomnij który cykl u ciebie ? S992 kiedy miałaś ostatnia @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Aleksandra szkoda ze przyszla @ ale nic zaraz pojdzie i bedzie mozna od nowa sie statac :) ja narazie jestem przed owu mez nie ruszam czekam az test owu cos pokaze he he Caroline Ty dlugo cos noe masz a mialas juz tak kiedys ze sie spoznila az tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
W pierwszym cyklu staran czyli w maju miałam 40 dni w tamtym 31 i dziś jest 37 dc i nie ma nigdy nie miałam regularnych kiedys kiedys to wiem ze raz się doluczylam ze jakos 40 dni tez czekałam ale ogólnie to tak 33 - 35 dni i byla . Zapisze sie do dwóch różnych przychodni do dwóch różnych lekarzy narazie nie panikuje ale nie ma co odwlekać porownam sobie ich opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline ostatnia @ mialam 7.07 cykle mam 26-28 dniowe Ja bym na twoim miejscu caroline powtórzyła test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziewczynki ja sie wkrecam przez was, szukam objawow od kilku dni brzuch i piersi bola jak przed@ a ja sie nakrecam ze moe to nie to.... bo dlaczego ponad tydzien przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyej to smutnajaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline trochę działamy, ale trudno kiedy jajnik boli, szczerze to na początku tyg. było więcej przytulanek niż teraz, mimo, że jest tak rano to musiałam wziąć paracetamol, aby jakoś funkcjonować. Aleksandra przykro mi, że nie udało się zrobić testu, może następny cykl będzie owocny, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotelkowa
Hej dziewczyny dziś testowalam I chyba jest Blada kreseczka chcialabym wstawic tu zdjecie ale Nie wiem jak albo ja sobie to jakoś wymyśliłam albo tak jest nie mogę po prostu uwierzyć ,napiszcie jak tu się zdjęcie wrzuca i wylejcie kubeł zimnej wody na mnie jeśli to nie jest to co powinno tylko jakieś rozmycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
smutnajaa ja też mialam obawy jak sobie poradze bo przed ciąża nigdy nie miałam do czynienia z dziecmi ale to się rodzi razem z dzieckiem:-) także glowa do góry. ja teraz również mam obawy jak sobie poradze z 2 maluchów jak by się udało bo nie mam zadnej pomocy od nikogo ale jak z jednym sobie poradziłam to i z 2 myślę że dam rade. kotelkowa a ile dni po jesteś że test pokazał jakiś 2 cień? trzymam kciuki aby to była 2 krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ Karolcia06_______25_______08.07 onaa124_______21_______04.07 ost. @ caroline29_______29______23.06 Martyna1111_____25______15.07 Ewelina2506_____30______21.07 nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___które dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92___ 24___17___10.01.2017___1 Mila____27_____9_____22.02.2017___2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kotelkowa znajdz sobie jakas strone hosting zdjec, tam wklejasz fotovi wychodzi ci link do niego, potem kopiujesz link nam tutaj i możemy zobaczyc :-) obys zaczęła nam dobra passę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Kotelkowa; na fotosiku możesz dodać zdjęcie i podesłać nam Linka. Aleksandra9125 : bardzo mi przykro :(. Przytulaski :* Caroline: bardzo długie cykle. Mi osobiście się nie podobają taie po 40dni :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
U mnie to był dopiero 2 cykl starań ale tym razem trochę bardziej sie zdołowałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
dziewczynki powiedzcie mi proszę jak wy liczycie który to jest cykl staran? czy to od momentu kiedy powiedziałyscie sobie ze chcecie miec dziecko zaczełyscie pilnowac terminów itp? bo tak zaczełąm sie zastanawiając, skoro my od 10 lat bez zabezpieczenia, nigdy nie zastanawialam sie czy dni płodne czy nie i było w różne :) czyli ktory cykl umnie jest? :) to takie luxne rozwazania siedze w domu na wolnym i rozmyślam zamaista sie brac za robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy kawie
Hej dziewczynki, dołączam do was :) Postanowiłam z chłopem powalczyć o kolejnego malucha. mam już dwójkę dzieci z pierwszego nieudanego niestety małżeństwa-chłopca 6 lat i dziewczynkę 2,5 roku. Z obecnym partnerem podjęliśmy "walkę" dopiero w tym miesiącu ;) więc czekamy na efekty. Planowany termin @ mam w zasadzie na jutro ;) Z tym, że u mnie sytuacja jest troche bardziej skomplikowana bo jestem po dość wysokiej konizacji którą przeszłam w październiku ze względu na raka przedinwazyjnego szyjki macicy..Jak moja dwójka dzieci ustrzelona została za pierwszym razem tak teraz mam obawy że może nie iśc tak szybko...choć niby po konizacji chodzi bardziej o problemy z donoszeniem niż z zajściem. Wyjdzie w praniu- życzę Wam żeby się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Osobiście liczę odkąd zaczęłam wyznaczać dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Przy kawie nie martw sie moze okaze ze ze zajdziesz szybciej niz myslisz czego bardzo zycze ;) Caroline zrob moze jeszcze test faktycznie dlugie masz te cykle koniecznie idz do lekarza powiedz ze dlugo sie staracie niech pomoze.chyba ze @ nie przyjdzie oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotelkowa oby się sprawdziło i była fasolka :) Dzisiaj jest u mnie 26 dc, ostatnią @ miałam 4 lipca i mam od jakiś 2 może 3 dni śluz biały i gęsty, tak się zastanawiam, co to może oznaczać, nigdy nie miałam tak przed @, którą teraz powinnam dostać chyba 5 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
onaa124 ja tez mam dostac @ 5-6 sierpnia i też mam taki ślu i też mnie to zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Przy kawie witaj! Oj wypila bym ale trzeba się ograniczać. Nie powiedziane ze sie nie uda również sybko moze uda się wstrzelić póki nie ma @ jest szansa. Moja kol ma częściowo usunieta szyjkę macicy i szybko zaciążyła i donosiła pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny wiem ze mam dlugie cykle moze wczesniej tez nieraz takue byly tylko nie zwrocilam uwagi. Juz sie zapisalam na dwie wizyty jedna koniec sierpnia u nas w szpitalu a druga do warszawy na koniec wrzesnia a w między czasie pojde prywatnie do lekarza z warszawy który wykryl u mnie wadę macicy. Wizyta 180 zl ale cóż jak trzeba to trzeba. Moze mnie wkręci do siebie do szpitala na nfz bo on tylko swoje pacjentki przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy kawie
Dzięki dziewczynki, liczę, że sie jednak uda :) U mnie to juz ostatni gwizdek bo mam 33 lata ;) W zeszłym miesiącu usunęłam spiralę a dziś mam wizyte u lekarza bo mój czas na cytologię...Zapytam się go jak to wszystko będzie wyglądac w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a a co u ciebie?jak twoje samopoczucie , lepiej juz ? Który dc u ciebie? Ostatni cykl ile trwal u ciebie jakos dlugo pamiętam. Bierzesz jakies tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ewelina ja tam bym jednak ruszala meza nawet przed owu :-) organizm czasami plata nam figle a testy tez roznie wychodza, a maz tez moze poczuc sie gorzej, ze jak testy pokaza dwie kreski to wtedy trzeba. Ja ze swoim mezem nie zwracamy az tak bardzo uwagi na dni plodne, czesto sie kochamy, a wiadomo, ze plemniki moga przetrwac nawet kilka dni w organizmie kobiety. Wczoraj mu zasugerowalam, ze mam chyba owulacje to sam powiedzial, ze w takim razie idziemy do lozka :-) takze nie czekaj az testy wskaza owulacje, lepiej miec do staran lekki dystans :-) Dzis juz mnie nie boli po prawej stronie takze mam nadzieje, ze wczoraj byla ta owulacja :-) noc wykorzystana nawet chyba w nadmiarze :-)) kotelkowa wstawiaj test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Witam :) ja obecnie w 24 dniu cyklu temp 37.2 i piersi powiekszone Ale mam tak zwykle przed miesiaczka cykle mam 26/27 dniowe więc miesiaczka ma przyjść za 3 dni i pewnie przyjdzie bo nie mam żadnych objawów ciazowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline u mnie chyba 11dc(pisze z pracy wiec nie mam jak sprawdzić) cykl trwał ok 51 dni. Na razie biorę wiesiołka tylko. W środę byłam załamana, ale już lepiej bo wiem ze ten wirus może wiele szkód wyrządzić maleństwu ...nawet sie zastanawiam czy 2 cykle to nie za mało. Muszę przyznać ze to okropne uczucie tyle sie przecież staramy a tu trzeba przestać i odczekać. Eh... Chce to wszystko zweryfikować bo jedna lekarka powiedziała mi ze do wyleczenia wystarczy, ten kazał sie wstrzymać 2 miesiące. Ciekawe co powie kolejny lekarz. X Czekamy na formę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Czekamy na fotkę miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotelkowa
Słuchajcie nie nakrecam się czekam do niedzieli i robię kolejny bo później nie chce płakać więc nie cieszę się tylko wszystko z zimną krwią :D dam znać w niedzielę kochane ! Buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×