Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość S992
Martyna ja sie ostatnio robilam przed @ strasznie wredna i bylam zla na wszytsko i wszytsko mnie denerwowalo z tej niepewności wiec wole wiedziec wczesniej ze sie nie udalo i zaoszczędzić sobie nerwow i niepotrzebnych zlosliwosci wobec meza :-) A cieszyc sie bede dopiero jak krecha bedzie gruba tlusta i wyrazna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Jejku Kotelkowa co za historia... daj znać co Ci lekarz powiedział :( Ja tez jak tam Was czytam, że tu kolejna bladziocha a zaraz potem plamienia, krwawienia itd to aż wierzyć mi się nie chce.. aż tyle wadliwych testów ? Czy raczej aż tyle ciąż biochemicznych ? :( dla porównania wstawiam jaka ja miałam blada kreske (mam nadzieje ze dobrze wstawiam zdjęcie i link bo pierwszy raz to robie hehe) http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/0zvwgXbhdgwpwUpjVH4G5~vi2k6Gkn jest ona blada ale wyraźnie widoczna. Wasze tez takie były ? Czy wasze to raczej takie cień cienia ze widać pod światło ? Bo takie określenia tez nieraz gdzieś czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
hmm mi już moje ciało mówi że już nie jestem sama.... jak się za tydzień okaże że jednak nie zaszłam to ide do psychiatry a nie ginekologa:-) piersi nie bolą jak zwykle przed @ tylko są powiekszone i charakterystycznie kłuja a tego uczucia nie da się zapomnieć mając już dziecko. do tego specyficzne pobolewanie w brzuchu i ta INTUICJA! musiało sie udać! teraz tylko wytrzymać jeszcze tydzień i zrobić test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Toska oby twoje przeczucia byly celne! :-) Kate na twoim testu nie trzeba bylo się dopatrywać bo kreska dobrze widocznie byla :-) tez bym taka jutro chciala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Hej dziewczyny :-) dawno mnie nie bylo,ale moj maly ma wakacje i nie mam ani chwili wolnego:-(u mnie juz 13 tydzień :-) leci ten czas :-) jesli chodzi o testy to ja robilam w 27 dc przy cyklach 26 dniowych i byly wyraznie grube dwie krechy:-) zycze wszystkim takich testów :-) s992 trzymam bardzo mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gość puma dzięki:-) a jak Twoje samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
S992- ja tez kibicuje, bede jutro zagladac ;) Juz sie swoje naczekalas, pora, zeby sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Kate witam Cię i gratuluję według mnie ciaza na 100% :* nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz ale u mnie ciągle miesiaczki jak w zegarku :( teraz 24 dzien cyklu i 0 objawów :(* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Chociaż może jak zawsze miałam miliony objawów A teraz 0 to może coś znaczy ale najważniejsze to się nie naprawiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Karolina wiem, że ciąża na 100% bo jestem juz w 18 tygodniu ciąży :) zdjęcie testu wstawilam, aby dziewczyny miały do porównania :) ze ta słaba kreska jest blada ale widoczna, nie trzeba jakoś pod światło zaglądać i się doszukiwać A Caroline (bodajze Ty) pytałaś się jak się czuje, czy dalej męczą mnie mdłości. Od 2 tygodni biorę regularnie 3 razy dziennie tabletki przeciwwymiotne, wiec jest mi nieziemsko lepiej :) właściwie to odzywiam się tak jak przed ciążą, w końcu ! :D zdażyło mi się tylko raz zwymiotowac przez te 2 tygodnie, ale to było na takiej zasadzie, że zwymiotowalam a niedługo później jadłam, także nie Męczyły mnie mdłości w dalszej części dnia ;) taki jednorazowy incydent. W poniedziałek mam wizytę u lekarki i aż ciekawa jestem co mi powie, kiedy mam przestać brać te tabletki... I czy od razu je odstawić czy jakoś stopniowo. Szczerze mówiąc boje się trochę odstawiania ich, bo one mnie uratowały. Boje się ze bez nich znowu nie będę mogła funkcjonować :( no zobaczymy. Czas pokaże. Na razie jedynie co mi dolega to czasami mam takie wrażenie jakby brzuch miał mi zaraz eksplodowac :D takie megasne wzdecia czy co albo dziecko rośnie i się rozpycha haha bo brzuszek tez juz rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Aha katy nie wiedziałem ale jeszcze raz gratulacje :) może ja też będę w gronie szczęśliwych przyszłych mam chociaż powoli tracę nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kate wstaw zdjecie brzuszka ❤ <3 Kushina a u Ciebie już widac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
S992 - hehe... gapa ze mnie, oczywiście, że chodziło mi o 12 dpo ;) Twoje objawy są bardzo obiecujące i podobne do moich, trzymam kciuki! caroline29 - nie mam doświadczenia w takim zaprawianiu, więc robię najprostszą wersję - marchewka, pietruszka, ogórek, cebulka, natka i koperek :) Mamy swoje ogórki a niektóre są za duże do kiszenia, więc chciałam je wykorzystać. Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy wyjdzie ;D toska - "to takie ekscytujące" uśmiałam się ;D smutnaJaa - ja na razie mam obawy jedynie do tego by dziecko rozwijało się zdrowe. Nie myślę o tym czy podołam, bo to pewnie przyjdzie później.. Mam w rodzinie dzieci rodzeństwa, którymi dużo się zajmowałam, więc może dlatego mnie to nie przeraża. Bardziej martwi mnie to, że zupełnie nie jestem jeszcze w temacie, ale powoli ściągam jakieś niezbędniki przyszłej mamy ;D Co do bólów głowy, ja jestem dopiero w 5tc a też zauważyłam, ze pobolewa mnie głowa co już daawno nie miało miejsca. Myślałam, ze to pogoda, albo ciśnienie ale czytam, że to częste zwłaszcza na początku.. Co do liczenia cyklu starań, ja liczę od momentu, kiedy oboje zdecydowaliśmy, że jesteśmy gotowi zostać rodzicami i przestaliśmy się zabezpieczać. U nas był to pierwszy cykl, bo kiedy mąż oświadczył mi, że chce mieć ze mną dzieci (do tej pory nie był przekonany) ja akurat miałam dni płodne, więc po prostu wykorzystaliśmy to :) Przy kawie - witaj! Masz 33 lata, dwójkę dzieci na koncie i mówisz, ze to ostatni gwizdek? Ostatni byłby gdyby to była pierwsza ciąża a nie trzecia :D uszy do góry! Kotelkowa - napisz koniecznie co u Was :( Mam nadzieję, że szybka interwencja zapobiegnie najgorszemu :* Wiem, że robienie testów przed terminem @ może się źle odbić na naszej psychice, ale z drugiej strony ja chciałabym wiedzieć czy moje niepowodzenia wiążą się z faktem, że w ogóle w ciąże nie zachodzę czy zachodzę ale mam problem z donoszeniem bo tracę tą wczesną ciążę. To może być ważne przy leczeniu, bo wiesz, w którym momencie się nie udaje.. mnie zrobienie testu 3 dni przed @ bardzo pomogło, choć do końca bałam się, czy w okresie @ nie dostanę krwawienia czy plamienia. Dzięki temu miałam możliwość szybko zrobić betę, sprawdzić przyrost itp. Inaczej musiałabym czekać cały weekend bo laby nie pracują :) Gdyby nie test Kotelkowa pomyślałaby teraz, ze to zwykły okres a tak, może uda się coś pomóc lekami.. ale myślę, że każdy ma prawo mieć inne podejście w tej kwestii, wszystko zależy jak sobie same jesteśmy w stanie poradzić z taką sytuacją. Ja zawsze lubiłam mieć wszystko pod kontrolę, wiedzieć się dzieje w moim organizmie.. Może to zboczenie zawodowe.. KateA92 - być może pisałaś wcześniej, ale niestety nie byłam w stanie nadrobić wszystkich postów z poprzedniego wątku, ale od kiedy towarzyszą Ci te mdłości? Mnie zaczyna martwić fakt, że zupełnie normalnie funkcjonuję, zastanawiam się, czy objawy takie jak mdłości mogą pojawić się później, czy raczej towarzyszyły Ci od samego początku? Miałyśmy baardzo podobne te kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 tez trzymam kciuki :):);)Kate strasznie dlugo dokuczaja Ci mdlosci ,biedna ...u mnie na szczęście ustaly równo w 12 tc Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hihi testy zakupione :-) oby byly pozytywne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
S992 powodzenia :) ja będę miała dzisiaj testy, które zamówiłam przez internet. korci mnie, żeby jutro zrobić, ale myślę, że to za wcześnie, bo moje ostatnie dwa cykle miały po 31 dni. no i jak tak czytam tu o testach, które wychodzą, a potem jest @ to boję się robić wcześniej..eh.. z resztą mam przeczucie, że @ się zbliża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
dzisiaj mój 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
S992: jutro rano testujesz? Życzę Ci 2 tłuściutkiego kreseczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
S992 kciuki zaciśnięte :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
S992 trzymam kciuki :) oby się udało :) ja idę na betę dopiero we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja już sama nie kumam teraz zauważyłam u siebie sluz przezroczysty rozciagliwy nie duzo ale jedt. zrobiłam test owulacyjny i negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dziękuję wam wszystkim, jestescie kochane :-* Nie mam totalnie żadnych przeczyć... Niby nie bylo żadnych sygnałów ze sie nie udało ale wole podejsc na chlodno dp sprawy:) wgl jutro mam urodziny w rodzinie i szykuje sie impreza wiec wole wiedzieć co i jak :-) piersi sa okropne w dotyku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
S992 również mocno trzymam kciuki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline29
Ewelina a który dc u ciebie ? Działajcie nie ma na co czekc.... Męża pod pazuchę i pod kołderkę. S992 czuje ze możesz jutro podwójnie widzieć hihi:) oby się udalo trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992,moja kol zobaczyla w tym tyg dwie kreseczki i ma mega bol piersi nawet stanik jej przeszkadza dotknąć się nie może. Oby to to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 ja tak naprawde tez musze sie powstrzymywac od kupienia testu bo tez mnie ciagnie, nie jestem jakas mega cierpliwa. Pewnie gdybym tak jak ty miala teraz test w dloni to bym do rana nie doczekala hihi. Ja tylko dlatego jestem taka madra w gadaniu bo nie zagladam do sklepow z testami a jak w domu nie mam to nie robie. Daj znac jutro rano jak wynik! Rozowy Kordonek w sumie masz racje, warto wiedziec czy chodzi o samo utrzymanie ciazy czy problem jest z zajsciem ale ja jestem pewna , ze bardzo zle psychicznie znioslabym ta wielka radosc, ze widze dwie kreski, a zaraz pozniej okazuje sie, ze ciaza biochemiczna. Eiec to zalezy od psychiki, ja juz wolalabym myslec, ze mam @. Jak sie czujesz poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja mam dziś 9 dzien cyklu cykle mam 29-30 dniowe ostatnio miałam 28 dni. Wiem ze mam owu wcześniej tak mi wychodziło z monitoringu ale czemu testy są negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie stanik spoko ale jak dotknac reka to meeega bola :) za kilka godzin bede wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 jutro na imprezie przygotuj sie na picie soczku hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×