Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gawronkowa
Tak wiem, że 10 dzień to za wcześnie żeby test coś pokazał ale te dni tak się dłużą chociaż staram się o tym nie myśleć... Jutro będzie 12 dzień i nie będę testować żeby już się nie wkręcać. Myślicie, że w niedziele 14 dnia już powinno coś wykazać jakby coś z tego było? ;( W przyszłym tygodniu wyjeżdżamy na wakacje... tak cudownie byłoby wiedzieć, że jesteśmy już w trójke ✌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Coś nie dodaje moich postów:( więc jeszcze raz: planowana @ w niedzielę myślicie że dziś test może już coś pokazać? Czy lepiej poczekać jeszcze ? Strasznie mnie już kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Dzisiaj generalnie zauważyłam,że plamię tak nieco ciemniej niż zazwyczaj. Generalnie taka moja uroda,że bez wkładek ani rusz ale mam wrażenie,że teraz jest jakoś inaczej. Ale to zapewne tak jak pisałyście, że objawów się same doszukujemy :D Ps. czy to normalne,że mam więcej dziecięcych gadżetów zakupionych niż nie jedna spodziewająca się dzidzi mama ? :D:| Proszę... powiedzcie,że nie jestem jedyna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Aleksandra mysle ze test mozesz robic spokojnie :) ja nie mam zadnych rzeczy dla dziecka bo nie chce ryczec ze nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Aleksandra moze wyjsc ale nie musi :) jesli zrobisz i wyszla by jedna kreska to pamietaj ze jeszcze nic straconego! Gawronkowa heheh ja nie mam nic takiego ;) ogolnie nie pokazuje tego po sobie ze chcialabym juz miec:) tylko maz wie ale ogolnie tak o tym tez za bardzo nie rozmawiamy ;) takze jak sie nam uda to pewnie wszyscy pomysla ze wpadka a nie ze planowalismy hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Aleksandra nie rób dzisiaj za dnia - wytrzyma do jutra i jutro rano zrób test z pierwszych siuskow po nocy. Gawronkowa, ja jestem w 18 tygodniu ciąży a nie mam jeszcze ani jednej rzeczy kupionej dla dziecka. Także jak dla mnie to dziwne kupować rzeczy dla dziecka nie będąc jeszcze nawet w ciąży. Mam nadzieje, ze Cię nie urazilam, ale tak po prostu mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnajaaa
hej dziewczynki. u mnie bóle brzucha przeszły w jelitowke jakąś. i o 13 zwolnilam się już z pracy bo nie wyrabialam i tylko tarasowałam kibelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Kate w kwestii kupowania ciuszkow itd dla dziecka,tez sie wstrzymam mysle,ze po 30tc dopiero zaczne chomikowac ,jedyna sprawa ,ktora musze uczynic to pomalowac pokój przeznaczony dla dziecka i musze to zrobic latem.bo nie wyobrażam sobie malowania jesienią.Buziaki dla Was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Czyli jednak mam nierówno pod sufitem ;P Zabawne jest to, że pierwsze dziecięce ubranka kupiłam mając 16 lat w lumpeksie, także po 9 latach mogę chyba stwierdzić, że to nie jest akt desperacji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, mam pytanie do dziewczyn, które już są mamami: czy którąś z Was bolała głowa w ciąży często? jeśli tak, to jak sobie poradziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Aleksandra9125, Gawronkowa - u mnie test wyszedł pozytywny w 12dc ;) Więc może wcale nie jest za wcześnie? Co do dzidziusiowych akcesoriów wcale nie widzę w tym nic dziwnego :) Sama miałam ochotę już coś kupić najlepiej takiego uniwersalnego i na dziewczynkę i na chłopca :) Oczywiście bez spiny, ale na allegro jest czasem tyle pięknych rzeczy i śmiesznie tanich.. uznałam, że jak coś mi naprawdę wpadnie w oko to kupię, bo nie lubię później takich zakupów hurtem a zazwyczaj jest tak, ze jak się czegoś szuka to nie ma, zazwyczaj znajdujemy coś fajnego zupełnie przypadkiem :) nie wierze w zabobony, co ma być to będzie i żadne ubranka tego nie zmienią.. Dzisiaj dostałam jakiegoś powera.. zrobiłam prażone na obiad, ukisiłam ogórki i wzięłam się za robienie sałatki do słoików i nie.. wcale nie miałam dnia wolnego w pracy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jaa moze ta jelitowka to jakiś objaw :) moze sie udalo . Ale panuje tez wirus mój mąż ma dzis 2 dzien jelutowke i szfagier podobno tez cierpi na to . Ja tez uważam ze nawet będąc w ciąż rzeczy dla maluszka nie kupie wczesniej niż przed 25 tyg żeby nie zapeszcac a narazie to o fasolkę sie trzeba starac :) mojej kol wczoraj po poludniu wyszedl test z blada kreska ostatnia @ miała 27.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Różowy kordonek chyba 12 dpo a nie 12 dc :-) hehe masz teraz podwojna moc :D Ja nie wiem odkad liczyc owulacje. Ale raczej od niedzieli bo juz wtedy piersi zrobily się bolesne czyli musiało być juz po, chociaz temp poszla w gore dopiero w srode ( przez te dwa dni się wahala) jesli byla w srode to dzis bede 11 dpo. Wczoraj temp spadla o dwie kreski i byla 36,8 a dzis 37.1. Ogolna po owu w tym cyklu byla do tej pory 37,0. Niby czytalam ze przy zagniezdzeniu moze spaść a potem skoczyc wyżej, tylko czy to nie przypadek? Jak Myslicie po ilu dniach po takim przypuszczalnym zagniezdzeniu wyjdzie test? ( kupie 10mlU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Różowy kordonek chyba 12 dpo a nie 12 dc :-) hehe masz teraz podwojna moc :D Ja nie wiem odkad liczyc owulacje. Ale raczej od niedzieli bo juz wtedy piersi zrobily się bolesne czyli musiało być juz po, chociaz temp poszla w gore dopiero w srode ( przez te dwa dni się wahala) jesli byla w srode to dzis bede 11 dpo. Wczoraj temp spadla o dwie kreski i byla 36,8 a dzis 37.1. Ogolna po owu w tym cyklu byla do tej pory 37,0. Niby czytalam ze przy zagniezdzeniu moze spaść a potem skoczyc wyżej, tylko czy to nie przypadek? Jak Myslicie po ilu dniach po takim przypuszczalnym zagniezdzeniu wyjdzie test? ( kupie 10mlU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kordonek ja dostałam tyle ogórków ze 3 dni nakladalam do słoików. A jaka sałatkę robisz z marchewka i cebula ? S992 może się uda tym razem :) trzymam kciuki Martka10 u mnie jeszcze @ nie ma a ty juz działasz :) musisz mężowi dobrze podokuczać. Dziewczyny za resztę tez trzymam kciuki. Paula24 co u ciebie? Paulakk powtarzalas betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 a pierś cie bola? Moja kol co pisałam wyżej dotknąć sie nie może tak ja bola cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
smutnajaa ja w pierwszej ciązy zanim test wyszedł pozytywny miałam przez 6 dni jelitówke!!:-) po tym okazało się że to ciąża- więc miejmy nadzieje że niedługo bedziemy ci gratulować:- S992 ja również mam takie bole podczas owulacji że nie mogę chodzić i zaczeło się to po pierwszym porodzie. lekarz mówił żeby się cieszyć bo przynajmniej będę wiedzieć kiedy szaleć;-) a jak jeszcze ten dzień był sfinalizowany z mężem to bądźmy dobrej myśli:-) u mne jak na złość dziś przyszły zamówione testy no i... NIE WYTRZYMAŁAM ! ha ha nie dość że zrobiłam w południe to jeszcze 8dpo i widok jednej krechy mnie nie zdziwił ale to takie ekscytujące:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline piersi bola mnie od dnia w którym mialam bole w boku brzucha, czyli od domniemanej owulacji. Byl to 11 dc. Bol byl od razu bardzo duzy a zawsze pojawial sie stopniowo i na dodatek w dwóch cyklach byl tylko kilka dni przed @ a teraz juz tak wczas. Do tej pory wydaje sie mi ze sutki jeszcze nie były tak wrazliwe jak teraz. Ale myslec to ja sobie tylko moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczyny, ja dzis pierwszy raz mialam chyba objaw owulacji. Nigdy nic takiego nie czulam, a dzis bolalo mnie cos po prawej strony, tak mocno klulo, musiala chodzic zgieta. Oprocz tego mialam wrazenie, ze promieniuje mi na nogi. Do tej pory to czuje. Po lewej tez teoche pobolewa ale o wiele mniej. Myslicie, ze dzis owulacja? Dzis 14 dc , a cykle 26 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyma bardzo mozliwe, dzialajcie!:-) Ja w tym cyklu po raz pierwszy czułam owu. Wrazenie kolki tez w prawym boku. A nic kometnie nie robilam bo byla brzydko i cały dzien ogladalismy tv. Chodzolam pomalu a jak siedziałam i chcialam założyć noge na noge to musialam ja dac reka bo nie dalam rady, tak klulo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Caroline u mnie dopiero 4dc, @ mam zazwyczaj 7 dni także u mnie narazie spokojnie hehe :) Wyjeżdżamy na weekend i się wkoncu wybawie bez wyrzutów sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Martyna1111 to wydaje mi się że to objaw owulacji, też miałam podobne ukłucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
oj dziewczynki nie kraczcie mi, bo naprawde okazało sie ze to jednak nie jest dobry moment....... a powiedzcie mi macie różne obawy? że nie dacie sobie rady z maluszkiem, nie bedziecie wiedziały co robic itp itd? jejku ja mam stresa okropnego. wiecie, że nigdy nie trymałąm dziecka na rekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
gawronkowa - podobnie jak dziewczyny, nie kupuję rzeczy dla noworodka, pozbyłam się ubranek, które są za małe na synka, zakładaliśmy tylko jedno dziecko. Gdy byłam z synem w ciąży od 3 miesiąca kompletowałam wyprawkę, ale nie wcześniej :) smutnaJaaa - kiedy urodzisz dziecko będziesz wiedziała co zrobić. Jak dziecko podnosić, kąpać, przewijać. Często w szpitalu pokazują położne jeśli się im powie, ze to pierwsze dziecko i nie ma się doświadczenia. Słuchaj swojej intuicji. Bycia z dzieckiem też musicie się nauczyć:) (my prosiliśmy, aby znajomi poczekali chociaż tydzień z odwiedzinami w domu) Jeśli będziesz tylko chciała to zawsze możesz poradzić się zaufanych osób, chociaż mnie denerwowały inne osoby, które wg nich wiedziały lepiej jak mam wychowywać swoje dziecko, ale niemalże od wyjścia ze szpitala wprowadziłam swoje zasady (niestety wtedy mieszkaliśmy z moimi rodzicami): żadnego noszenia dziecka, zwłaszcza jeśli śpi, syn nie lubił od urodzenia kołysania więc to też było zakazane, kąpać mogłam ja lub mój mąż. Na początku było obrażanie się, ale po latach przyznali nam rację, że od samego początku dobrze wychowywaliśmy i zajmowaliśmy się naszym dzieckiem. Mimo iż nie rodziłam naturalnie, nie mogłam karmić piersią, bez potrzeby nie nosiłam dziecka, syn jest bardzo przywiązany do mnie i do męża ( chociaż do męża trochę mniej :) )Za to często mówimy sobie, ze się kochamy, teraz się przytulamy i dajemy sobie buziaki. Niedawno usłyszeliśmy od naszego 5-go synka, że to super, ze jesteśmy (mieszkamy) razem, bo rodzinka jest najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja tez w żadne zababony nie wierze, także jeśli ktoś od samego początku ciąży kupuje ciuszki nic mi do tego. Ja pewnie też bym już coś kupiła, ale przez to ze Męczyły mnie mdłości to tak naprawdę mało co z domu wychodziłam, nie miałam sił chodzić po sklepach wiec pewnie dlatego też nic jeszcze nie mam. S992 myślę z z 2 dni po takim zagnieżdżeniu test mógłby wyjść juz ;) trzymam kciuki strasznie strasznie mocno ! :D Do gościa, który ma bóle głowy w ciąży. Ja testem w 18tc i od samego początku dość często boli mnie głowa. Jednak nie boli mnie aż tak żebym funkcjonować nie mogła, raczej tak cmi. Staram się wtedy pić więcej wody albo uciąć sobie drzemkę i zazwyczaj po jakimś czasie przechodzi, także leków żadnych nie biorę. Ponoć to normalne w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja dzis czwarta noc wstawalam do wc na siusiu. Ogolnie nigdy tak nie chodzę, jedynie czasem po piwku jak sie wieczor wypije. Infekcji tez zadnej nie czuje bo nie boli ani nic nie piecze. Ale temp dzis znow 36.9 możliwe zeby wplyw na to mial wczorajszy seksik? Hmm juz sama nie wiem. Kupię dzis dwa testy :) jeden na jutro albo niedziele a drugi bedzie jakby nic jeszcze nie wyszlo :) Mam tez wraznie ze jedzenie mi strasznie ciąży... A wczoraj bralam dwie dokładki obiadu hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kate a jak twoje wymioty ustapily? Jak tez w zabobony nie wierze ale w przypadku ciąż wolala bym sie wstrzymać z wyprawka dla maluszka . Dziewczyny odwazyla sie któraś dzis zatestowac? Martka10 wy juz dzialacie a u mnie @ nie ma nadal :( chciałam sie wczoraj umówić na wizyty ale urlopy teraz i wczoraj nikt nie odbieral moze dzis sproboje bo ktos musi tam siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 to cos ciąży na zeczy hehe aby sie udalo wreszcie. Kochana do jutra chcesz nas w niepewności trzymać, no moze jakos przeżyjemy aby byly dobre wieści troche sie na tym forum juz ruszylo to będzie nas coraz wiecej. Becik Bluebell co u was słychać? Iwona 24 lat a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline niestety sama tez to musze do jutra przytrzymać:-) nie wiem ile bede jutro po tej owu dokladnie, cos pomiędzy 11-13 dpo Iwonki bardzo dlugo u nas nie ma ... Wiem ze czekala na @ i od tej pory cisza ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×