Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Martyna1111
Smutnajaa moim zdaniem cykl staran sie liczy od momentu, kiedy stwierdzacie ze chcecie miec dziecko. Ja nie mierze temperatuey ani nic, ale no stwierdzilismy, ze czas na dzidzie. Jesli przez te 10 lat ze tak powiem za kazdym razem lecieliscie na calosc to na Twoim miejscu lecialabym na badania, bo przez ten czas to juz by 5 dzieci sie nazbierala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Kotelkowa, wstaw nam zdjecia, jesli jest druga kreska to nie ma co czekac do niedzieli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Smutnaja jestem polozna i Bielawy sluz może oznaczac poprostu to ze jesteś po owulacji i są teraz dni nieplodne A przynajmniej ja tak mam i nie nawiązuje tych objawów do ciazy tylko do fizjologicznych zmian cyklu miesiaczkowego poza tym skoro już od 10 lat nie zabezpieczasz się i nie zaszlas w ciaze na twoim miejscu udalabym się do lekarza pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie rozumiem Cię kotelkowa, też bym pewnie nie uwieżyła, że widzę dwie kreseczki i też pewnie bym poczekała i zrobiła następny test, ale z całego serca życzę, żeby jednak się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kotelkowa super wiadomość :) S992 kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotelkowa
Dziewczyny to jest chyba jakiś żart!!!!! Na teście ewidentnie dwie kreski a 10 min temu dostałam krwawienia zaraz oszaleje z nerwów a najgorsze jest to ,że powiedziałam mojemu partnerowi o teście i cieszy się jak cholera a teraz co mam powiedzieć? Matko to nie dzieje się naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kotelkowa lec do gina! Czasem sie zdarzają plamienia e terminie @ ale nalezy je skonsultowac z ginem bo byc moze trzeba bedzie przepisac tabletki na podtrzymanie Paula ja zatestuje jutro chociaz nie wiem czy nie za wczas a jakby nie wyszlo to kolo środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Kotelkowa testy ciążowe mogą wykazać torbiele jajnika ja w wieku 20 lat nie miałam miesiaczki 4 miesiące byłam załamana bo byłam w trakcie studiów zrobiłam test wyszedł pozytywny więc udałam się do lekarza okazało się ze to nie ciaza tylko torbiel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Albo plamienie które mogą zdarzać się na początku ciazy więc goń do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotelkowa spokojnie, dostałaś krwawienia czy może to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Kotelkowa natychmiast do.gina ,jezeli to ciaza przepisze Ci Duphaston zeby dziecku pomoc ,z krawieniem szczegolnie na tak wczesnym etapie ciazy nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
karolina889 byłam u lekarza tydzien temu w czwartek i wszystko jest ok. stresa miałam bo pierwszy raz byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotelkowa nie gniewej sie n a mnie ,ale w tym momencie naprawde najmniej wazne jest to ze powiedziałas chlopakowi ,mysle ,ze jezeli w tak niefajnej sytuacji najbardziej martwi.cie co.masz mu teraz powiedzieć.. To chyba powinnaś zastanowić się nad tym czy jestescie gotowi na dziecko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Korelował leć do giną i po drodze na betę. Będziesz mieć wtedy pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 nie wolisz zaczekac z testem? Dziewczyny sluchajcie, naprawde ostatnio cos duzo jest przypadkow, ze sa dwie kreski, a zaraz potem plamienia, ja wiem, ze kazdy moze zrobic tyle testow ile chce , ale kurcze, naprawde jak czytam te wszystkie gratulacje, a zaraz pozniej, ze tak nam przykro to chyba to nie ma sensu .. moze wspierajmy siebie w nie robieniu za szybko testow, przeciez same wiecie ze na poczatku roznie bywa :-( ja jak czytam o bladej kresce 3 dni przed terminem to boje sie gratulowac :-( ja jednak zmieniam zdanie, chcialam w tym miesiacu zrobic test szybciej ale w dalszym ciagu robie po terminie @. Moze nie doradzajmy sobie "idz zrob test" tylko "dasz rade, poczekaj do terminu @". Tak mi przykro jak czytam, ze beta nie wzrasta lub ze jednak nie bylo tej bladej kreski :-( Kotelkowa, teraz juz nie ma wyjscia, lec do ginekologa , a najlepiej do szpitala, powiedz ze dostalas krwawienia a jestes prawdopodibnie w ciazy. Oni ci przepisza leki. 3 mam kciuki, ale nie zwlekaj, jedz do szpitala natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ja z moja siostra pojechalam na pogotowie, jak dostala plamien, oni cie musza przyjac i zbadac nie maja wyjscia, wiec nie mysl o niczym tylko lec na pogotowie. Angelowa, mysle, ze to nie jest tak, ze oni nie sa gotowi na dziecko, tylko chodzi o to, ze jesli to falszywy alarm to nie chciala niepotrzebnie robic nadziei i teraz nie wiem jak mu to powiedziec, bo bedzie zwyczajnie zawiedziony. Ale poki co to do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotelkowa
Angelowa ja po prostu nie boję się o jego reakcje tylko po prostu ucieszył się a teraz pewnie będzie smutek chociaż i tak będzie mówił ,że nowy cykl Nowa nadzieja . Nie potrzebuje krytyki i stwierdzeń czy gotowa jestem na dziecko czy nie jest to moja indywidualna sprawa a napisałam tu żeby się wzajemnie wspierać a nie krytykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotelkowa
A co do reszty dziewczyn lecę do lekarza i dziękuję za wsparcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Kotelkowa oby bylo wszystko w porzadku trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna ja wole wiedzieć wczesniej ze nie jestem niz potem chodzic i co chwile sprawdzac czy przyszla czy nie i sie stresowac i robic nadzieje. A tak bede wiedzieć na czym stoję:) Niestety nie jestem taka cierpliwa jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nie dodaje postów forum od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 rozumiem, ale z drugiej strony jak wychodzi negatywny przed @ to tak calkowicie juz czekasz na jej przyjscie czy masz nadzieje ze moze za wczesnie zrobilas test? Bo jesli juz czekasz na @ to wtedy jeszcze ok, bo sie na nia nastawiasz i juz nie masz nadziei. Co innego jak robisz test i jesli wychodzi negatywny to dalej masz nadzieje, ze jednak za wczesnie .. wtedy ten testnic nie daje . W kazdym badz razie zycze Ci jutro dwoch kresek i daj koniecznieznac jak wynik! Oby to byly porzadne dwie czerwone krechy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Hej Beciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja juz nie nie wiem kiedy mam meczyc meza w zeszlym cyklu miala monitoring i tez nic a teraz jestem bez monitoringu i nie wiem.ostatnio czesto bylo to teraz moze poczekam i w weekend cos podzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Hej Beciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotelkowa absolutnie Cie nie skrytykowalam,byc moze zle odczytalam Twoje intencje ,przepraszam :)trzymam kciuki pisz czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie wyslac caly post. BECIKU zatem milo ze pamiętasz. Ja dslam na luz bo mnie to eykancza. Dalej duphaston ale inne wyniki jsk z ksiazki. Czytam wiec dobie was. Ten miesiac stracony bo jestem sama z malym bez męża u rodzicow. Chociaz rZ nie bede czczekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ewelina, jak bedziecie sie kochac teraz co najmniej co2 dni to wtedy napewno traficie. Nie ma co w jedne dni meczyc a w drugie calkowicie nic. Zeby byla dzidzia to wystarczy jeden stosunek i to nawet nie musi byc koniecznie w dniu owulacji. Wiec go nie mecz, tylko korzystajcie CZESTO i to caly miesiac dla przyjemnosci was dwojga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×