Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🖐️ daysy🌻 - i tak trzymaj:) Już zdążyłam się dziś pokłócić się z MM, bo mi się nie podobają jego metody wychowawcze. Powiedziałam, że żeby wychowywać dzieci to trzeba być samemu w porządku, a on rozłączył rozmowe:(dupek W domu wczoraj wieczorem nie mogłam z nim pogadać, bo nie chciałam, żeby synowie słyszeli naszą rozmowe. Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Mój to nawet się nie przejmuje i przy młodym gada,ale kiedyś on rzucał słuchawkę a teraz ja to robie:P Daysy>>wierzę,że sobie poradzisz,najlepszego:) Przeziębiłam sobie pęcherz,i mam gorączkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina zdrówka życzę:) A ja jestem kaszląca i pociągająca, nosem oczywiście:) już od niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
cisza tu dzisiaj straszna:) czyżby wszystkie kobiety, mezatki były szczęsliwe:) Tego życzę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem szczęśliwa:( dlatego tu byłam dziś i jutro też pewnie będe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być - NIESZCZEŚLIWA:) Już nawet myśleć nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_f
Daysy, a tak ogólnie jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe..co jak co ,ale gmerać na Ciebie nie pozwolę sobie..zresztą brak podstaw:) Hanka...trudno powiedzieć ,że czuję się super komfortowo.Trochę jak w kalejdoskopie...raz tak raz siak,ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka moje U mnie wszystko ok ale tak zarobiona jestem ze pisać mi sie juznie chce ale jestem obok i czytam,pozdrawiam cieplutko wszystkich w ten smutny dla górników i nie tylko dzień🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie antybiotyk na pęcherz,ale nie ma temperatury:O A MM bez zmian.....:P Miłego dnia,uciekam bo mam pare spraw do załatwienia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
postanowiłam nie psioczyc na meża. w gruncie rzeczy to dobry maz:) czasem tylko jest mi smutno, ale potem nastaja cudowne chwile i tym zyję ......... od dziś:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz dziewczynki kochane w domu ale brak mi czasu na pisanie bo nie moge wyjsc z prania i sprzatania:( ale bylo cudnie cud miod:):):) odskocznia od rzeczywistosci:):):) pozdrawiam wszystkie piekne panie i wpadne jak znajde chwile👄👄👄 caluje i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A co tutaj dziś tak pusto! Jestem chora, zaraz idę do lekarza, zobacze czy mam już umierać czy jeszcze troche pożyje;) Margo🌻 - witaj, fajnie, ze już wróciłaś:) She🌻 - jak pięknie do nas nap[isałaś - słoneczka:) Agrypina🌻 - zdrówka życzę:) sama-samotność🌻 - żyj takimi chwilami jak najdłużej:) wszystkich serdecznie pozdrawiam👄 A gdzie nasi panowie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak to dobrze, że ja jeszcze żyje:) odświeże chociaż topik. Miłego dnia, jeśli ktoś wogóle to dziś przeczyta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻ja zawsze czytam:)tylko nie zawsze mam co napisać,teraz przygotowuję sie do kolokwium z matmy dlatego malo tu mnie,pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasami jestem samotna chociaz mam męża i to dobry człowiek.... Czemu tak jest że ciagle nam coś jednak brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
małgoś......... ja to mam ten sam problem:) może to wpisane jest w kobieca naturę:) Miłego dnia:) U mnie wesolutko:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ małgoś👄 przytulam Cie, nie bądź dziś smutna she🌻 - oj brakuje mi tutaj Ciebie:) Ja też w pracy taka zarobiona jestem, ale już niedługo:) Agrypina🌻 śpisz jeszcze? Margo🌻 daysy🌻 i dla reszty towarzystwa🌻 nie mam sił wymieniać wszystkich, sama nie wiem, czy to antybiotyk mnie tak osłabił, czy choroba:( a panowie zapomnieli już o nas :( Miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ u mnie bez zmian:Pleczę się i jakoś leci.....mnóstwo spraw do załatwienia było i mało możliwośći aby tu zajrzeć:) Margo>>jak miło,że jesteś:) Iwe>>zdrówka:) She>>:) małgoś1>>trafnie to ujełaś w swoim opisie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesć kochane smutaski:) Spijam własnie Redsika jablkowego, zaraz sie wezme za dzieciaki bo jeszcze lekcji nie odrobili. IWE🌻jeszcze dwa ciężkie tygodnie przede mną i powinno byc luźniej-ale to w pracy bo jeszcze egzaminy na uczelni się zaczynają,ale tak poza tym to jest ok:) Agrypina🌻 małgoś1🖐️witaj i odpoczywaj bo po to jest niedziela nie? sama_samotność🌻bo kobietki juz takie są ze chca wszystko i zawsze:D margo🌻 teoryjka🌻 daysy🌻 hanka_f🌻 nacik🌻cicha🌻ciepła🌻 puma🌻caramella🌻iren🌻 i dla chłopców po 😘😘Buber i ART pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Iwe ma dziś nie bardzo dzień albo zajęta?? Ech życie:P:P:P..... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc dziewczyny, jestem i żyje:) Co prawda czuje sie podle, powinnam jeszcze troche poleżeć w łóżeczku, ale ....:( Pracowity dzień mam dzisiaj. Miłego dnia kobietki🌻 i panowie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby ok a jednak
sa chwile żebym wszystko rzuciła . i dzień po dni z uśmiechem na twarzy, a moja dusza krzyczy -jestem nieszczęsliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×