Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Smutasku ja słyszałam bardzo dobre opinie o oddziale ginekologiczno-położniczym szpitala w Rudzie Śląskiej, też się nad nim zastanawiam w związku z tą kardiologią naszej Małej, będę się jeszcze pytać dr Rozmus i dr Włoch, zobaczymy jaki szpital polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie wytrzymalam, krew na betę oddana -jeszcze tylko przeżyć ten stres oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik powodzenia :-) Wezwała mnie.wczoraj księgowa z pracy. Chodziło oto, że na ciążę przysługuje 270 dni L4. Jako, że przed ciążowym miałam 2 tyg zwykłego w oczekiwaniu na betę, Zus liczy to jako całość. Obliczyli mi, że muszę urodzić do 26 marca:-) Jeśli nie, to będę musiała złożyć jakieś dokumenty,które muszę wypełnić ja i gin. Okazało się, że cała ta rozmowa jest po to bo jest u mnie dziewczyna, która pół roku chorowala na plecy, a potem od razu przyniosła L4 ciążowe i Zus wstrzymał jej płacenie świadczeń bo była za długo na L4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka to cykl sztuczny wiec tak naprawdę wszystko zależy od endometrium jak będzie rosło ciężko powiedzieć kiedy będziesz miała transfer trzymam kciuki! Basik no to czekamy na wypasioną betę! pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ostatnia kruszynka wolno się dzieli miała być rozmrozona i chodowana do blastki ale kiepsko to widzę. ..:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) właśnie przygotowuje sie do ivf- w pt punkcja, transfer ma być 5-dniowych zarodków.... jestem po iui ale do tego żeby mieć zrobione, to trzeba mieć przynajmniej jeden jajowód sprawny..i ciekawa rzecz mnie spotkała, 3 dni temu byłam na usg podglądowym i robił lekarz zastępujący mojego, mówi-widzi wodniaka jajowodu, a ja na to; dziwne, miałam w czerwcu sono hsg i był drozny... i tak to zostawiłam. nie wiem co mysleć, wodniak czy by sie zrobił od czerwca do dziś? czy może coś spaprali nie udrożnili, powiedzieli ze drożny i dopuścili mnie do inseminacji, która z góry była skazana na niepowodzenie../hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie przede mną punkcja (piątek) na 7,30 mam być i muszę mieć dobre nastawienie... w sumie to nie stresuje się, jakos jestem spokojna, wręcz dopuszczam że może się nie udać, bo to było by zbyt pięknie i szybko...tak myslę, no i zobaczymy co z tego wyniknie... :-) moja stymulacja to encorton, puregon, cetrotide, i na koniec 2 amp.gonapepty, które dziś muszę wbić naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po piątku pozostaje oczekiwanie ile pobrali, ile się zapłodniło.... kazda z nas to przechodzi i nadeszła pora na mnie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ivf nie wiedzą moi znajomi, raczej rodzice siostra teściowie i w pracy 3 osoby, pracuje w szpitalu wiec wiedzą dwóch lekarzy z ktorymi wspolpracuje i moja przełożona- bo wszelkie wolne załatwia ona, pomaga mi w tym. reszta- nie chce, były by dziwne pytania i wzroki na korytarzu jak na dziwoląga, nasze społeczenstwo jeszcze nie dojrzało myslę.... no ale ciekawe co tam u was ja się rozpisałam, czytać przeczytałam wasze wątki, już od kilku dni czytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korekta: moja stymulacja to- encorton, elonva (1 ampułka),puregon-dziennie 150 j. cetrotide- codziennie 1 amp., i na koniec 2 amp.gonapeptyl odrazu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gyncentrum... też tam zawitałam, bo pracuje tam mój lekarz ginekolog... moje starania są od roku 2013... trafiłam do lekarza, który za przeproszeniem miał mnie w ... tyłku i w końcu na początku tego roku trafiłam do ginekologa, który właśnie pracuje w Gyncentrum. Miałam robione sonoHSG, mąż teraz będzie robił badania nasienia i jak stwierdził lekarz - po wynikach męża będzie dalej wiedział konkretnie co ma ze mną robić... Boje się strasznie, bo nie wiadomo co mnie jeszcze czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie wchodzi mi,kliknełam w link powyzej i wyszlo mi "przepraszamy nie znalezlismy strony".....ale ponizej sa tytuty forum...jak do was dostać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia765
Cześć ja się staram już 2 rok, i boję się pójść do kliniki leczenia niepłodności ale mąż sam mnie namawia, zapisaliśmy się do Gyncentrum, ale kliknęłam wczoraj w jakiś baner na forum ovu i mi wyskoczyło, że w Invimedzie mają darmowe badanie nasienia. Moze któraś z Was korzystała i coś podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia765 mamy nowe forum, link powyżej a jedna z koleżanek napisała jak wejść. Zapraszamy tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem już po punkcji. ta punkcja to przyjemny proceder :-), bo tak, przychodzę, zapraszają mnie do sali gdzie są łóżka, wraz ze mną była inna dziewczyna dziś, przebrałyśmy sie do koszuli nocnej, zdjęły bielizne dolną...;-) i czekałyśmy, podeszła pielęgniarka ciśnienie zmierzyła, moje to: 100/60, potem miły pan anestozjolog mały wywiad, podpisy, i ja jako 1 wsza mną sale, na kozieł, nogi rozłożone, ekipa miła, pan anestezjolog nawet pogłaskał mnie 2 razy po policzku:-) i miło się odezwał że będzie dobrze, ze spokojnie...miłe to było.potem wkłucie sie w reke a potem..lekkie kręcenie w głowie i...obudziłam sie w łóżku :-) razem z moja towarzyszka, zaczęłyśmy klachać sobie potem ciśnienie zmierzono nam juz miałam 110/70a na koniec ubrane juz z mezami na rozmowę z pania embriolog, i mnie pobrano 8 komorek, w poniedz.telefon dostane i transfer w środe, chyba ze szybko zaczyna się mnożyć to we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×