Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość gość
Moj spi jeszcze w beciku chociaz juz z niego "wychodzi" i w nocy sie rozkopuje. Lada dzien przejdziemy na kocyk a żeby sie nie nakrył na głowę to końce będę wkładać pod materacyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
My w środę mamy szczepienie wiec dowiem się ile maly wazy :) jakieś 2,5 tyg temu wazyl prawie 5,5 i mial ponad 60 cm. Podobno też waga super :) syn będzie raczej z tych szczuplych a długich. Jak wychodzilismy ze szpitala to wazyl 2900 wiec jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
U nas te rozek stał się za mały juz chyba ponad miesiąc temu :( ubolewam nad tym, bo maly fajnie w nim zasypial i nie odkrywal się. No ale nogi juz wychodzily i wogole caly sie "otwierał" w nocy. Teraz kocykami go otulamy i tez często zakladam pod materac. Probowalismy kiedyś ze spiworkiem, ale jakoś średnio poszlo. Może pora sobie przypomnieć o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 04.01 skończył 3 miesiące i waży 7.300. Mierzy noe wiem ile,bo ciezko go zmierzyć tak się wiertoli ale ciichy na 74 robią się za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wczoraj skończyła 3 miesiące a waży 5 kg i ok 62cm ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Gość 74 ciuchy za małe w wieku 3 miesięcy ???? Wow Myślałam że mój duży ale 74 to jeszcze nie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to ciuchy rozmiar 74 roznych firm,zeby nie bylo. Tylko Pepcowe spiochy na 74 ma za duze,ale oni maja dziwne te rozmiary. Bo spodnie 56 dobre do dzisiaj,a po porodzie w nich pływał. Tatus to postawny mężcZyzna wiec to ma na pewno po nim. A urodzil sie 55cm z wagą 3.800. W ośrodku zdrowia pielęgniarka podczas każdego ważenia wmawiala nam,ze dziecko jest za ciężkie. Na szczęście mamy normalną panią doktor i jak zobaczyła tate to powiedziala,ze nie mamy czym sie przejmowac. Bo co pokolenie to przerasta rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Moj skonczyl 3 miesiące 4.01 i nosi 62 ale ostatnio go nie wazylam wiec nie wiem. Ale juz czuc ze sie nosi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj czuć czuć wagę maleństwa jak sie nosi dlatego moj najwiecej jak sie tylko da to lezy na kanapie .w wozku i maci e. A co ile jedza wasze pociechy w nocy i co ile aie budzą so jedzenia..... Mój budzi sie z zegarkiem w ręku co 2godziny i jest karmiony piersia. Mial faze ,ze spal 4 godz a tu teraz psikus 2 godZiny i czas wstac na jedzonko. Smoczek maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola, nasze malenatwa sa z tego samego dnia ;) wychodZicie na dwor przy tak8ej pogodzie jak obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Gosc ja ostatnio odpuscilam spacery bo u nas temp di -20 dobijala i wiatr a mam jeszcze corke starsza to nie chcialam jej tez brac ale wczoraj byli trochę i dzis tez się wybieram już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Michalek ladnie nawet spi w nocy. Pierwsza pobudke ma kolo polnocy pozniej kolo 3 i 6i dalej spimy tak do 8. Pozniej kolo 10 ma drzemkę kolo 13 i 16.i pozniej nie pozwalam mu juz spac bo chce zeby po 20juz spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na szczęście temperatura już się podnosi i jest w dzień -5 do -8 wiec spacer chociaż 15-20 min jest codziennie. Karola a Ty karmisz piersią czy mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
U nas dzisiaj -6. Maly spal na tarasie 1,5 godzinki. Wyjelam go z wozka cieplutkiego. Mysle, ze na takie male mrozy to nawet wskazane jest wyjście z maluchem. Dobrze ubrac dziecko, oslonic wózek i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacer na lekkim mrozie jest jak najbardziej wskazany ;-) to wgl chyba najlepsza pogoda a jeszcze jak tak delikatnie mrozi i świeci słoneczko to już w ogóle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
My tez dzis byliśmy juz. Ja karmie tylko piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wasze maluchy przewraca się z brzuszka na plecki? Mój synek podczas kąpieli przeszedł sam siebie tak kopał nóżkami,że większą część wody była na podłodze. A jak był mniejszy to nie lubi się kąpać a teraz siedZiałby w wanience i pozyskał. Czy są tutaj mamy dzieci z AZS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Mój od czasu do czasu się już przewróci. Gość moja córka ma azs :( może podpisz się jakoś, będzie łatwiej rozmawiać. Ostatnio sporo tu "gości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola a jakos specjalnie dbasz o jej skórę? Jakies specjalne specyfiki do kąpieli stosujesz? Moj na poczatku mial tylko na buzi suchą skórę i dermatolog kazała smarować Bioderma bardzo wydajny i pomocny krem,swietnie nawilża. Ale teraz zaczęły pojawiać sie suche plamy na plecach i myślę nad jakis specyfikiem do kapieli takim nawilzajacym tylko za duzo tego na rynku.Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Malwa więc skoro ta bioderma Wam pomaga to kup coś do kąpieli dla niego/niej z tej serii. Musisz kąpać w emolientach i smarować nimi nie tylko twarz ale też inne miejsca, które są suche, zmienione. I nie za gorąca woda do kąpieli, 37 st. I smarowanie, smarowanie, smarowanie. Nie koniecznie 2 czy 3 razy dziennie, ale jak tylko zrobi się suche. Ja smarowałam nawet w nocy jak się przebudziłam i widziałam, że suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Malwa i jeszcze dobrze byłoby dokupić inny emolient żeby smarować na zmianę. Wtedy skóra się tak nie przyzwyczaja szybko jak się miesza kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby starsze i dzieci nie niemowlaki nie powinny wychodzic na mrozy bo to szkodzi na drogi oddechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatny mróz jest dobry. Przecież wiadomo że nie chodzi się na spacery przy -20 i silnym wietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Zdecydowanie lepsze jest wychodzenie na powietrze niż siedzenie w nagrzanym mieszkaniu. To ze mamy male dziecko nue znaczy ze mamy się zamknąć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Malwabi jeszcze jedna sprawa. Jesli karmisz mm mozna by spróbować mleka ha lub jakiegos na receptę. Jesli kp to warto przyjrzeć się bliżej Twojej diecie czy cos go nie uczula. Bo azs ma podłoże alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ang
Witajcie. Jak zwiększanie porcje mm. Bo moja mała nie raz zjada calutka porcje i widzę że jej mało a innym razem ledwie pół porcji. Myślicie że spróbować w tych porach co zjada cała porcje robić jej większą? Zawsze to tak stopniowo te porcje się zwiększają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola dziękuję bardzo za wyczerpujące informacje. Mąż dzisiaj kupił jakiś płyn do kąpieli z firmy Oillan pani magister w aptece powiedziała,że ma dobry skład bez paragonów itp rzeczy. Karmię piersią odstawiłam cały nabiał (chociaż ja mleczna dziewczyna ale czego się nie robi dla dobra dziecka) i od samego początki bardzo uważam na to co jem. Chociaż ostatnio pozwoliłam sobie na kotleta smazonego co do tej pory jadlam wszystko gotowane i zauwazylam,ze po tym kotlecie było lepiej z wyproznieniem tak lżej. Mam synka Radomira 14 tygodni. A Twój Michałek ile ma?Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola wlasnie doczytalam,ze Twoj również z 04.10 tak jak i moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Malwa a ile juz nie jesz nabiału? Widzisz jakies efekty? Ja odstawilan przt corce i tak kombinowalam z dieta ale w koncu jak miala 1.5roku zrobilismy testy skorne i wyszlo jej uczulenie na kakao,curry i roztocza kurzu domowego. Ale my z mezem jesteśmy na ten kurz uczuleni wiec to bylo bardzo prawdopodobne ze i u niej to jest winne. Wiec moze poszukajcie u was alergii. Czy któreś z was nie jest na cos uczulone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm gdzies okolo poltora miesiaca. Nie jem czekolady,orzechow,cytrusow,kupnych ciastek ogólnie slodyczy wszystkich popularnych produktow ktore moglyby uczulic. My nie mamy zadnych alergii. Dermatolog obstawia,ze to przez niewyksztalcone pory w skorze dziecka jest to AZS. Bo raz mu to wyskakuje i znika i np.za tydzień znow to samo. A nic nowego nie jem nie liczac wspomnianego kotleta. W lutym mamy jeszcze wizyte u gastrologia ale wątpię aby on na coś konkretnego wpadł.Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×