Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość Szczesliva
Ja 19 lipiec. Pierwsze dziecko. Pol roku starań i udalo sie a w ogóle sie z mężem nie spodziewalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Szczesliva, gratuluje ! A my sie staramy juz od czerwca .. dzis 40 dc i nadal brak okresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Gratulacje! Ja tez pierwsze i tez sie nie spodziewalam, ze tak szybko sie uda. Troche niedowierzam, ze cos tam jest ;) Brzuch czasem pobolewa i jestem glodna, czyli normalnie jak przed okresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym dołączyć do grupy na fejsie, ale link mi nie działa. Czy grupa już nie istnieje czy po prostu mój telefon żyje własnym zyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Szczesliva, gratulacje! My tez pierwsze. Ja tez sie nie spodziewalam. Pierwszy miesiac "staran" i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Dzisiaj rano znowu robiłam test i no kurde wyszla jedna kreska :/ dzis 42 dc i nadal brak okresu :/ Planuje zapisac do gina :/ powoli zaczynam miec dosc .. :/ od niedzieli caly czas WC .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Dzisiaj 43 dc a nadal brak okresu .. :/ wczoraj znowu robilam test i kurde wyszla jedna kreska .. :/ sama juz nie wiem .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grupa funkcjonuje. prosze wpisac : strumyki 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny. Moze zaczne od tego ze bardzo chialam tego dziecka. Mam juz pieciolatke w domu i nie chce, zeby byla jedynaczka. W zeszlym roku poronilam w 10 tygodniu. Teraz jest dziwnie. Na poczatku mialam wszystkie normalne oblawy: bolace piersi, sennosc, zawroty glowy i mdlosci jesli nie jadlam co 2h. Potem kolo 7 tygodnia wszystko sie troche uspokoilo, cieszylam sie. Pierwsza wizyte u gina mialam w 9 tygodniu. Widzialam dziecko na USG, wyglada slicznie, serduszko bije rowniutko. Ale niestety jest krwiak. Zdaniem mojego lekarza nie ogranicza on rozwoju dziecka, ale zapisal mi progesteron dopochwowo. Teraz jestem juz w 11 tygodniu i jeszcze nikomu nie powiedzialam. Strasznie sie boje, ze strace to dziecko. Jest mi bardzo ciezko. Moj m uwaza, ze jestem za stara na dzicko i powinnam o tym zapomniec, wiec na jego wsparcie liczyc nie moge, boje sie, ze jesli poronie, to jeszcze bedzie mi dogryzal. Nikomu innemu tez nie moge powiedziec, bo takie nowiny zaraz sie rozchodza. Powinnam byc szczesliwa i cieszyc sie z mojego malenstwa a ja caly czas sie boje. Nie tak mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie przyszłe mamy. Jestem świeżynką na tym forum (pierwszy post) chociaż czytam dość często :) Dziś mija mi 40 dzień od zeszłej miesiączki, testowałam 3x od poprzedniego piątku i 3x wyszły 2 kreseczki :) W poniedziałek zrobiłam betę - wyszło 255,50. Dodam, że nie staraliśmy się jego specjalnie. Po prostu co ma być to będzie i oby było :) Wczoraj byłam u mojego lekarza, pokazałam wynik, mam wizytę dopiero na 12 lub 16 grudnia. Czy to nie za późno czy teraz jest faktycznie za wcześnie na cokolwiek? Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Lizak, oczywiscie ze sie zapisz do lekarza. Nawet jesli to nie ciaza, to powinnas sie przebadac. To jest zdecydowanie za dlugi cykl. Moze akurat zobaczysz jakas kropeczke :) My, kobiety dbamy o innych a o samych sobie zawsze zapominamy. Wkurza mnie to ze u ginekologow sa w kolejce zawsze same ciezarne. Przeciez raz do roku kazda z nas powinna sie badac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelajnad92
Czesc. Jestem szczesliwa ze moge do was dolączyc. Lecz od poczatku ciagle cos nie tak. Gdy zeobilam 2 tygodnie temu test przypomnialo mi sie ze robilam rtg szczeki u dentysty. Niby najnowszy sprzet i ochronną kamizelke mialam. Dzis znow dowiedzialam sie ze szwagierki syn ma rozyczke. Niby bezposredniego kontaktu nie maialm ale są osoby ktroe chodzily do nich a potem widzialy sie ze mną. I znów strach zeby sie nie zarazic. Wizyta dopiero 7 grudnia a 6 usg. Jak myslicie zrobic badania? Dodam ze w poprzedniej ciazy wyniki mialam ujemne a robilam w 2014 po tym sie nie szczepilam i to chyba byl bląd. Boję sie bo tyle sie naczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Jak nie masz objawow to nic Ci w badaniach nie wyjdzie. Moja znajoma na poczatku ciazy tez miala mnostwo RTG, bo jeszcze nie wiedziala, ze mogla zaciazyc, a dziecko urodzilo sie zdrowiutkie. Czekaj spokojnie na wizyte, to juz niedlugo. Ja juz wiecej nic nie czytam, bo tylko sie stresuje tymi wszystkimi chorobami. Najwazniejszy kwas foliowy, reszta jakos pojdzie. Cieszmy sie tym czasem, a nie martwmy :) Ja mam jutro wizyte, chyba to bedzie 8 tydzien. Ostatnim razem w USG widzialam kropeczke, moze jutro bedzie juz fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Hej dziewczyny! To i ja dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Hej dziewczyny! To i ja dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Hej dziewczyny! To i ja dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Cd. Jeszcze u lekarza nie potwierdziłam ale wg testu zrobionego w 33 dc wygląda na to ze jestem w ciąży po raz trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Planowaliśmy ja od stycznia tego roku, czyli w sumie 11 mies. Najpierw samemu sobie, tak po prostu bez zabezpieczen. Potem przy pomocy wspomagaczy tj Clostilbegytu ( raz Pregnylu ) jednak bezskutecznie a kiedy już minęło 5 mies. stosowania Clo odstawiłam go zupełnie i w międzyczasie zrobiłam wszystkie potrzebne badania, które wykazały ze przyczyną niepłodności był zbyt wysoki poziom prolaktyny! Tyle czasu zmarnowanego. .. ze tez ja nie zrobiłam tych badań na samym początku! Na szczęście od razu dostałam Bromergon i juz po pierwszym pełnym cyklu z nim udało się! OM 19 października. Termin wg tej daty na 25 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Pozdrawiam Was mocno i trzymam kciuki za kolejne ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Przepraszam ze nie mogłam wkleić wszystkiego na raz. Pisze z tel i coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelajnad92
My tez staramy sie nie myslec tylko sie cieszymy. Poza tym w domu umila mi kazdy dzien moja 20miesieczna coreczka. Jest na tyle wyrozumiala ze mam czas dla siebie zeby odpocząć czego nie mogla zrobic do tej pory. Wiecznie zabawa przytulanie bieganie, a teraz usiadzie i ogląda bajeczki. Wizyta moja jest niebawem wiec podpytam lekarza o tę rozyczke. Bo mialam z corką kontakt bardziej z osobami ktore mialy z malym Szymkiem kontakt a tak osobiscie to juz dawno mala sie z nim nie bawila ale jednak sie obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Ja niedługo będę zarejestrować u ginekologa i zobaczymy co będzie, bo dziś 45 dc i dalej nie ma okresu i dziś rano znowu robiłam test i niestety wyszedł negatywny, nie wiem co myśleć .. :/ pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0611
Cześć przyszłe mamusie, również dołączam do Waszego grona:) termin na 13 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Asia, gratulacje! Lizak, czy juz cos wiesz? Ja bylam w piatek u gina i uslyszalam serduszko!! Wgl to juz nie tylko kropeczka, widac owodnie, pecherzyk zolciowy. Dzidzius ma 1,5cm i cos wystaje, jakby rączki? Moj kochany <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i ja dołączam jestem w 7 tygodniu i mam nieziemski mdłości dzisiaj miałam iść na noc do pracy ale odwołała bo nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziaa, wlasnie jutro ide zajerestrowac u gina. Wczesniej nie mialam czasu bo praca itd. Dzis 50 dc i dalej nie ma okresu. Jeszcze nie robilam testu bo mi sie nie chce i wiem ze bedzie znowu jedna kreska . Gratuluje tobie ze juz slyszalas serduszka, zazdroszcze ci!! :) a ja nie wiem czy jestem w ciazy czy nie ale mam dziwne przeczucie ze nie jestem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Gosc (20:22) to ja lizak123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Gość a kiedy ostatnio miałaś miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Dzisiaj bylam akurat u gina i badal mnie i usg dopochwowy ( jak tego nienawidze ) i pan nic nie widzi i nie mogl znalesc wiec niewiadomo czy jestem w ciazy czy nie, ehh masakra i no dostalam skierowanie na pobieranie krwi beta hcg i wlasnie juz jestem po pobieraniu krwi i dopiero pojutrze odebram wyniki i ciekawe czy jestem czy nie. Ehh masakra co za dzien :/ juz lece powoli szykuje sie do pracy pozdrawiam milego dnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
A wlasnie Lekarz podejrzewa ze moze byc zatrzymana miesiaczka. Hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×