Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość Lizak123
Juz juz jutro rano odbiore wyniki z bety hcg!!! Brrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Odebralam wyniki i wyszlo ze nie jestem w ciazy :( zegnam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowamama28
Hej wszystkim to i ja się dołączę :) Termin 7.07.17 ;) oby te trzy siódemki były szczęśliwe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Czekam na wyniki i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Wynik <0,100, czyli nie jestem w ciazy ;( dzis 55 dc i nadal brak okresu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajola
Witam po długiej przerwie. W piątek byłam u mojego ginekologa i widziałam mojego dzidziusia :) to niesamowite uczucie szczególnie jeśli ciąża jest pierwsza. Termin wyznaczony na 13 lipca 2017. Dzisiaj robiłam kompleksowe badania analityczne. Dziewczyny, czy Wy też macie silne objawy senności ?? Jestem w 10 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Witajcie, po pierwsze Lizak 123 , przykro mi ale nie poddawaj się, na każdego przyjdzie pora (jak to się mówi ) Widocznie coś zaburzylo Twój cykl, musisz porobić badania żeby się przekonać Jeśli chodzi o mnie to ja też byłam w minionym tygodniu u lekarza. Poszłam właściwie dlatego, że skończyły mi się leki i musiałam się zgłosić. Przy okazji przekonałam się pierwszy raz od zrobienia testu czy to na pewno ciąża. Lekarz potwierdził. To był 7 tydzień. I nawet zobaczyłam jak mała kropeczka rusza się czyli bije jej już serduszko. Lekarz powiedział ze przyszlam w dobrym momencie bo gdybym była u niego tydzień temu towarzyszy bym jeszcze tego nie zobaczyła. Ja tez jestem ciągle mega senna. Codziennie mam mdlosci, na szczęście nie wymiotuje. Oj ciężko by było bo w pracy WC mam trochę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Tez ciagle jestem senna. Zawsze bylam leniuchem, ale teraz to juz calkiem. Balam sie o tarczyce, ale zrobilam badania i wszystko ok. Nudnosci tez na szczescie nie ma :) nastepne badanie dopiero 28.12, czyli bede w 11 tyg. Ciekawe, co zobacze :) Dziewczyny, co sa w ciazy kolejny raz - tez tak czekacie i przezywacie kazda wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Dzisiaj juz zapisalam u gina i dopiero 3 stycznia eh :( ciekawe czy do czasu 3 stycznia nie przyjdzie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Hej dziewczyny, powiedzcie, co mam robić na badanie? Co jeszcze, np zaburzenie hormonalne, i co jeszcze trzeba? Bo chciałabym iść na te wszystkie badanie, z jakiego powodu nie mogę zajść w ciąży. To już prawie pół roku się staramy. Napiszcie mi jakie badanie moge robic. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Dziś minęły 2 miesiące a nadal brak okresu... ehmm.. jeszcze prawie 2 tygodnie do ginekologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuggle
Witam, Również mam termin na lipiec, dokładnie 07.07.2017, to moja pierwsza tak zaawansowana ciąża po dwóch poronieniach. Więc jestem szczęśliwa i jednocześnie zmartwiona przez cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Gratulacje!! Znasz juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :) U mnie dopiero początek 5 tydz. Koleżanka namawia mnie na badanie mthfr, które podobno dotyczy kwasu foliowego. coś wiecie więcej na ten temat? warto je robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam :) I polecam, bo przynajmniej wiem, że muszę przyjmować inny kwas foliowy. Ginekolog zlecił jakiś inny i większą dawkę :) Poza tym, to wpływa na całą prace organizmu, a jeśli jakaś kobieta miała problemy z zajściem w ciażę lub poroniłą to włącza się jeszcze inne lekarstwa, więc szanse na dzidziusia rosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuggle
Jeszcze nie wiemy czy dziewczynka czy chłopiec :) w piątek mam usg genetyczne plus bHCG i PAPPA. Niby to rutynowe badanie, ale jakoś się denerwuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez wyszedl mthfr, ale jeszcze i mutacja genu protrombiny (robilam szerszy pakiet), dlatego muszę brać zastrzyki z heparynki zeby nic zlego sie nie zadziało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Moge sie zapytac ile macie lat? Ja nie mam jeszcze 30 i badania genetyczne mam niefinansowane, zastanawiam sie ile to kosztuje, zeby sobie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuggle
Ja mam 30 lat i za usg plus badania z krwi płącę 473 zł w klinice Invicta w Gdańsku. Nie wiem czy to dużo czy nie, tak mi polecił mój ginekolog prowadzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Mam 28 i za cały pakiet zapłaciłam 330 w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Witajcie! Ja jestem w 11 t.c. Ja także umówiłam się na badanie usg genetyczne do Invity, ale nie wiem, czy robić tez krew? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Od czasu kiedy dowiedziałam się, ze jestem w ciazy, to wciąż jestem chora, wiec obawiam die tych badań, ale wychodzę z założenia, ze lepiej wiedzieć wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuggle
To badanie jest jednym z najważniejszych w czasie ciąży. Bada się przezierność karkową u maluszka, dzięki czemu można poznać prawdopodobieństwo chorób genetycznych w tym zespołu Downa. Badanie robi się między 11 a 14 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaporazdrugi
Hej. Ja mam termin na 10 lipca 2017. Aktulanie zaczal sie 13 tydz. W piatek ide wlasnie na to badanie i juz mam stesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Mi najbardziej zalezy, zeby serduszko bylo zdrowe. Moj maz ma wrodzona wade serca, niby niegrozna, ale jak ja slysze jak mu nierowno serce bije to az strach. A wizyte u kardiologa tyle odklada... W kazdym razie czy badanie 3d/4d to jest to samo co usg genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KewciaK
Dziewczyny a czy Wy tez jesteście takie wszystkim zestresowane? Jak się zle czuje, to się denerwuje, jak dziś nie wymiotuje, to tez się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KewciaK
Chciałam Was jeszcze zapytać, czy jesteście w tej grupie na Facebooku, o której pisano kilka stron wcześniej? Ja próbowałam ja znaleźć, ale bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Ja nie jestem na fb, bo po co maja moi znajomi wiedziec, ze udzielam sie gdzies na forum. Poza tym, mam postanowienie, zeby nie byc facebookowa mamusia, tzn nie wrzucac zdj dziecka co 5min i wszystkie swoje usunac tylko po to, by na profilowym jakis pedofil ogladal moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za grupa na fejsbuku? Z chęcią bym dołączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)to i ja dolaczam do grona szcesliwych mamusiek. To moja pierwsza ciaza jestem w 10 tyg termina tez na lipiec:)ale tak jestem zestresowana ze szok Ciagle tylk mysle czy wszyzsyko jest ok:) a wizyta dopiero 13 stycznia ale trzeba patrzec optymistycznie. Powedzcie mi czy robicie badania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×