Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklamaaaaaa
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. Link : http://nplink.net/Je2Fgd8M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii suplementów wspomagających odchudzanie to dziewczyny stosujecie jakieś? Ja od miesiąca biorę therm line pro - http://therm-line.com/therm-line-pro . Trochę przez dietę metabolizm mi siadł więc teraz go regeneruję i dodatkowo wspomagam spalanie zbędnego tłuszczyku, który narósł przez zimę :D Ach i chciałam zapytać co ćwiczycie? Ja początkowo tylko siłownia i bieżnia od jutra startuję z tabatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazjanka
Lepiej postawić na ćwiczenia i odpowiednią bieliznę. Jeśli chodzi o bieliznę to warto kupować z pewnego źródła. Ja zawsze kupuję taką 2w1, która nie dość że pięknie wygląda to jeszcze redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatne masaż takich miejsc. Moim faworytem jest sklep orirose http://orirose.pl/ gdzie mają porządne i wygodne materiały. Nie niszczą się po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfsdf
odchudzajmy sie kobietki bo sezon basenowy sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyyone
Cześć Wszystkim Jeśli chcecie schudnąć skutecznie, ale co najważniejsze zdrowo to zapraszam do współpracy. Jestem dyplomowanym specjalista ds. żywienia i chętnie pomogę ułożyć odpowiednią spersonalizowaną dietę. Zainteresowana? Pisz e-mail: eatfit@onet.pl mój instagram enyyone Pozdrawiam cieplutko ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 126
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna923
Witam wszystkich . Jestem na diecie i właśnie od świąt przeżywam załamie tzn. idzie mi slabo a tak szczerze wcale nie idzie ... szukam motywacji ... co robić ... bo żal zaprzepaścić utraconych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Pomozcie mi,jestem sama w domu kilka godzin jestem gruba,jesli ktoras znajdzie jakis sposob na mnie,wymysle nagrode za to mierze164waze 75moze bo boje sie wazyc wpadam latwo w depresje,ale wiem ze jestem gruba,moze jakis link do strony,albo opis cwiczen z dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka20090
moja koleżanka odchudziła się dzięki podanej na te stronie http://track.easyprofits.com/7b083 , tabletek które pomogły jej. Jednak proponuje zdrową dietę i dużo ćwiczeń fizycznych i dużo cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaJuli
A próbowała któraś z Was colon slim? To błonnik z innymi dodatkami mającymi wspomagać odchudzanie. Jestem mamą 4 miesięcznej Julci, myślałam, że ciążowe zaparcia miną jak urodzę... Ale niestety nie minęły. Chciałabym za jednym zamachem schudnąć i pozbyć się zaparć... Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJulianna
A próbowała któraś z Was colon slim? To błonnik z innymi dodatkami mającymi wspomagać odchudzanie. Jestem mamą 4 miesięcznej Julci, myślałam, że ciążowe zaparcia miną jak urodzę... Ale niestety nie minęły. Chciałabym za jednym zamachem schudnąć i pozbyć się zaparć... Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta33
Od jakiś dwóch tygodni jadę na herbatach Slim Herbal System i są efekty. 4 kilo poszło w dół i jak na razie bez efektu jojo. Herbaty są ziołowe, można w składzie takie rzeczy znaleźć jak mniszek lekarski, morwa, pokrzywa, czy bardzo dobrze oczyszczający organizm kminek. Także bez jakiś sztucznych dodatków, a ja jestem na takie rzeczy wyczulona bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniksss
Korzystam z herbat odchudzających Slim Herbal System i sobie chwalę. Fakt, że jest to na początku zwłaszcza trochę męczące, żeby pamiętać o robieniu sobie herbaty w określonych porach, ale już 3-4 dnia to człowiek wpada w taką rutynę, że nie wyobraża sobie, żeby nie usiąść na chwilkę i nie zrobić herbatki. Z jednej strony takie napary przyśpieszają spalanie tłuszczu, a z drugiej pomagają lepiej pracować przemianie materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiarówka
Cześć, też się odchudzam ;) ogólnie to jest to pewnego typu eksperyment. Do tej pory udawało mi się schudnąć tylko na dietach poniżej 1000kcal, więc jestem ciekawa, czy się uda, bo mój organizm jest totalnie rozregulowany. Od około 2tygodni jestem na diecie 1350kcal, ćwiczę 3 razy w tygodniu. Godzina ostrego stretchingu, dwie godziny pływania minimum. Nie spieszy mi się. Niestety, rzadko mam czas gotować, więc kombinuje jak koń pod górę :) ale efekty pierwsze już widzę - cialo lekko smuklejsze :) Niestety, nie mam wagi, więc pewnie będę po rozmiarach ubrań patrzeć. Aktualnie noszę 44/46 - więc wielka ze mnie kobieta. Celem jest 38/40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina fox
Cześć wszystkim Ja schudłam 5,5 kilo. Mam hashimoto i niedoczynność tarczycy więc nie jest łatwo. Zapraszam na mój kanał na yutubie gdzie możecie się dołączyć do wspólnego odchudzania. Będziemy się nawzajem motywować. https://www.youtube.com/channel/UC9o0gG13pDeFXAzvUNVxPWQ mam nadzieję, że moje filmiki z moich zmagań i was zmotywują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiarówka
Wczoraj padlam. Nie byłam w stanie iść do pracy. Spałam tylko 4godz i nie mogłam zasnąć. Dziś już trochę lepiej, spalam od 1 z przerwami do 17 i czuję się o wiele lepiej niż wczoraj. Idę dziś na stretching, jutro z rana basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój, bo robisz spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeatkaBaby
Schudłam już 1,5 kg w ciągu półtora miesiąca, jak na mój tryb życia uważam to za duży sukces , na śniadanie jem musli Fitella ( najczęściej bananowe) chrupie są, dobre są. Obiadu staram się nie jeść, po pracy to ruszam trochę pobiegać czasem siłownia. I efekty są same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eatfit
Witam wszystkie Panie Jestem dyplomowaną specjalistką ds. żywienia. Ukladam profesjonalne diety odchudzajace/redukcyjne w atrakcyjnej cenie. Zaufalo mi już wiele kobiet. W razie czego zapraszam na moją nową stronę na facebooku https://m.facebook.com/AniaWozniakCk/ Ewentualne informacje mozna uzyskac wysylajac email na adres eatfit@onet.pl w tytule wpisujac wspolpraca. Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina fox
Witam dziewczyny I jak Wam idzie odchudzanie? Może napiszemy tutaj co która je w ciągu dnia. Oraz ile waży do czego dązy ja ważyłam 84 a nawet już 5 teraz ważę 77.5 Stawiam sobie małe cele. Na razie dążę do 75 i jak osiągnę to kupię sobie nagrodę. Może lampę do hybrydy led heheh;) Potem kolejny cel to 70, i kolejny 65. Myślę, że jak osiągnę 65 to już się będę dobrze czuć ale chciałabym zejść poniżej 60. Na razie cel 75. A jak jest u Was Moje śnadanie dzisiaj: bułeczka razowa upieczona przeze mnie. ( taka malutka) jajecznica na jogurcie i pomidor. Na drugie śniadanie planuję galaretkę i jabłko Na obiad jeszcze nie wiem, ale mam dość mięsa więc pewnie ziemniaczki, fasolka, i sałatki, ogórek Na kolację mozarrela z pomidorem posypana słonecznikiem, olejejm orzechowym, siemieniem lnianym i malutkimi grzaneczkami. I to wszystko. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×