Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość Rozmiarówka
Wczoraj byłam na siłowni i dziś chyba też pójdę. Ogólnie to pocę się jak mała świnka :) ale są plusy. Po ćwiczeniach czy pływaniu bardzo dobrze mi się śpi. W przyszłą sobotę jestem umówiona z trenerką - póki co siedzę na maszynach cardio, ale w planach mam też ćwiczenia na biust. Nie chcę żeby bardzo ucierpiał. No i może pośladki. Dietę dalej trzymam, czasami więcej owoców, czasem oszukuje proteinowymi deserami, ale idzie do przodu powoli. Ciężko mi tylko pamiętać o wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka32
Hej dziewczyny jesli nie macie problemów ze stawami i nie duża nadwagę to polecam najprzyjemniejszych sposób na zrzucenie kilku kilogramów który niedawno udało mi się odkryć SKAKANKA skacze 30 min dziennie 1500 skoków 5 x razy w tygodniu i efekty są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Zgoda
Powiem wam dziewczynu że długo sama próbowałam pozbyć się tych kilkunastu nie potrzebnych kilogramów bez skutku... aż koleżanka poleciła mi http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/ po ich zabiegach stracilam cały nie potrzebny tluszczyk i co najważniejsze nie zbankrutowałam!! Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiarówka
Owieczka masz trochę rację ze skakanka :) niestety dla osób z większą otyłością odpada, tak samo jak bieganie. Za to niezłą alternatywą są rolki i pływanie - przy obu pracuje całe cialo. Rolki obciążają stawy, ale dużo, dużo mniej niż bieganie. Ja mam na nie ochotę, ale to muszę do 78kg schudnąć. Większość w miarę tanich jest do 80kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinceyou
Świetnym rozwiązaniem jak ktoś szuka naturalnych preparatów na odchudzanie są herbaty ziołowe Slim Herbal System. Miłorząb, głóg, żeń szeń – tego typu elementy są w składzie. Tego jest dużo więcej, bo herbat w pakiecie jest 6 i każda ma trochę inną recepturę i inne zadanie do zrealizowania. Jedne herbaty się pije przed południem, inne na wieczór i dobrze się faktycznie tego planu trzymać, a nie kombinować po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w końcu znalazłam sposób który mi odpowiada i zaczynam kolejną (mam nadzieję już ostatnią) próbę z odchudzaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiarówka
Jak tam u Was dziewczyny? Ja mam wazenie w poniedziałek. No i jestem ciekawa :D dziś i jutro siłownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompa2
Ja was wspomagam, tylko pamiętajcie o rzetelnej dopasowanej diecie, która was wspomoże w odchudzaniu. Poczytajcie sobie koniecznie o reakcjach alergicznych na temat białka. Ludzie nie trawią zbyt dużej ilości białka, a dieta Dukana doprowadza właśnie do takich objawów. Ja dużo o tym czytałam, nawet o reakcjach alergicznych http://biowitalni.pl/blog/reakcje-alergiczne-holistyczne-podejscie-ajurwedy-109.html , teraz jestem mocniejsza w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaT
Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka, wykupić sobie karnet na siłownię i do tego zabiegi, np. kriolipolizę. Jeśli nie słyszeliście o nich to warto poczytać, w Vici Clinic na św. Sebastiana wykonują takie zabiegi, a także inne wspomagające odchudzanie - redustim, venus freeze, arosha bandaże. Warto o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiarówka
Dziewczyny 90,8kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJowita
Jak zaczyanć odchudzanie to tylko zdrowo z dobroczynnymi właściwosciami, ja polecam dwa naturalne suplementy z mango lub z kawy zielonej, można tez spróbować jagód acai ale ja wolę mango lub kawe - bardziej mi te przypadły do gustu tutaj jest mango http://nplink.net/w8mD6J6q a tu kawa zielona http://nplink.net/w8mD6J6q i jakby ktoś chciał sobie jeszcze poczytać o jagodach akcai http://nplink.net/w8mD6J6q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam mojego facebooka Jowita Myszkowska interesuje sie tylko tym co zdrowe i naturalne , polecam produkty wypróbowane na sobie albo takie z których korzystam i moge udzielić informacji na ich temat zapraszam do mnie wymienie sie chętnie informacjami i chłonę wszystko co dobre, sprawdzone i naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam mojego facebooka Jowita Myszkowska interesuje sie tylko tym co zdrowe i naturalne , polecam produkty wypróbowane na sobie albo takie z których korzystam i moge udzielić informacji na ich temat zapraszam do mnie wymienie sie chętnie informacjami i chłonę wszystko co dobre, sprawdzone i naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja polecam extrakt z zielonej kawy lub mango te suplementy próbowałam i moge polecić a zrzucałam 20 kg po ciąży ekstarkt z zielonej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekKaw
Cześć, chciałbym napisać kilka słów na temat mojego doświadczenia z tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Jest to produkt oparty na dawnym produkcie garcinia cambogia. Jest to połączenie dwóch składników, które na mnie zadziałały. Ważyłem 90 kg teraz ważę 81 i czuję się świetnie. Jestem bardziej energiczny i lepiej się wysypiam. Polecam produkt: Green Barley Plus tutaj link gdzie zamawiałem: http://nplink.net/lfoodnXE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axi93
Witam wszystkich, ze względu na bardzo dużą ilość osób mających problemy zarówno z odżywianiem oraz formami treningowymi ( Które najlepsze, jak często, z jaką intensywnością, jak łączyć treningi i dietę ) i bardzo częste błędne odpowiedzi forumowiczów wprowadzających wiele osób w jeszcze większy szereg problemów postanowiłem założyć grupę na Facebooku mającą na celu edukację z zakresu odpowiedniego odżywiania, obalanie mitów związanych z szeroko pojętą żywnością ( Manipulacja marketingowa, Ilość posiłków, jak je łączyć, temat kaloryczności, tłuszcze vs węglowodany, jakie produkty spożywać, a jakich kategorycznie unikać itp ) oraz z zakresu form treningowych. Grupa jest dostępna dla wszystkich osób, szczególnie kładę nacisk na długotrwałe problemy z otyłością, czy niedowagą zarówno u mężczyzn jak i kobiet, powodowane bardzo często powielaniem błędów uniemożliwiających zarówno utrzymanie zadbanej sylwetki jak i ewentualne zrzucanie zbędnych kilogramów co prowadzi do częstego poddawania się, bezradności, czy stanów depresyjnych i niemożności znalezienia konkretnej odpowiedzi na trapiący problem. Zachęcam gorąco do zadawania wszelkich pytań na które zarówno ja, jak i mam nadzieje wiele innych kompetentnych osób będziemy w stanie odpowiedzieć :) LINK DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/515417638581868/?s... Pozdrawiam, Axel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axi93
Witam wszystkich, ze względu na bardzo dużą ilość osób mających problemy zarówno z odżywianiem oraz formami treningowymi ( Które najlepsze, jak często, z jaką intensywnością, jak łączyć treningi i dietę ) i bardzo częste błędne odpowiedzi forumowiczów wprowadzających wiele osób w jeszcze większy szereg problemów postanowiłem założyć grupę na Facebooku mającą na celu edukację z zakresu odpowiedniego odżywiania, obalanie mitów związanych z szeroko pojętą żywnością ( Manipulacja marketingowa, Ilość posiłków, jak je łączyć, temat kaloryczności, tłuszcze vs węglowodany, jakie produkty spożywać, a jakich kategorycznie unikać itp ) oraz z zakresu form treningowych. Grupa jest dostępna dla wszystkich osób, szczególnie kładę nacisk na długotrwałe problemy z otyłością, czy niedowagą zarówno u mężczyzn jak i kobiet, powodowane bardzo często powielaniem błędów uniemożliwiających zarówno utrzymanie zadbanej sylwetki jak i ewentualne zrzucanie zbędnych kilogramów co prowadzi do częstego poddawania się, bezradności, czy stanów depresyjnych i niemożności znalezienia konkretnej odpowiedzi na trapiący problem. Zachęcam gorąco do zadawania wszelkich pytań na które zarówno ja, jak i mam nadzieje wiele innych kompetentnych osób będziemy w stanie odpowiedzieć :) LINK DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/515417638581868/?s... Pozdrawiam, Axel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie jeśli chcecie pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę, ujędrnić swoje pośladki i piersi to polecam Wam bardzo skutecznego trenera www.igortreneronline.pl na jego stronie można kupić PAKIET DLA KOBIET, czyli trening, dietę i suplementację dedykowaną specjalnie dla kobiet. Jakiś czas temu moja koleżanka spróbowała i powiem Wam szczerze zmieniła się nie do poznania. Z otyłej brzydkiej dziewczyny zmieniła się w szczupła pewną siebie i bardzo atrakcyjną. Namawiam, bo szkoda tracić czasu na mało skuteczne metody, a tu macie naprawdę coś sprawdzonego PAKIET DLA KOBIET na www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie jeśli chcecie pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę, ujędrnić swoje pośladki i piersi to polecam Wam bardzo skutecznego trenera www.igortreneronline.pl na jego stronie można kupić PAKIET DLA KOBIET, czyli trening, dietę i suplementację dedykowaną specjalnie dla kobiet. Jakiś czas temu moja koleżanka spróbowała i powiem Wam szczerze zmieniła się nie do poznania. Z otyłej brzydkiej dziewczyny zmieniła się w szczupła pewną siebie i bardzo atrakcyjną. Namawiam, bo szkoda tracić czasu na mało skuteczne metody, a tu macie naprawdę coś sprawdzonego PAKIET DLA KOBIET na www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy19
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplementynr1
Witajcie mam tutaj super produkt który może wam pomóc w zakresie odchudzania :) proszę sprawdz produkt na moim blogu http://suplementynr1.bloog.pl/?pod=1 pomógł nie jednej osobie satysfakcja gwarantowana lub zwrot kosztów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplementynr1
Jest na rynku super produkt który jest efektywny znajdziecie tutaj na moim blogu polecam bo sama stosowałam jeżeli nie będziesz zadowolona to zwrócą koszty http://suplementynr1.bloog.pl/?pod=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka89_09
Ja też polecam Green Barley Plus. Jestem w trakcie drugiego opakowania. To wyciąg z zielonego jęczmienia. Poczytajcie jak działa http://nplink.net/VskGmMF8 Oprócz tego stosuję zbilansowaną dietę i raz w tygodniu zumba :) I już 18 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy cud suplementów, bez tego się nie da ? a no da się, naciągacz Cię naciągnie a Ty ujrzysz jedynie efekt placebo zakładając, że zmienisz nawyki żywieniowe i trochę się ruszysz. Bez tego żadna piguła czy herbatka nic nie wskóra. Aż żal mi naiwnych osób które w to wierzą. Przykład znam, mojej szefowej co miesiąc przychodziły paczki z cudownymi odchudzaczami o wartości 300-500 złoty. A ona co? cały czas na 4 literach i cały czas to samo jedzenie. Zero efektu a kupa kasy w błoto. Nie zauważyłem by choć deko schudła a miałaaaaaaa z czego więc spadek wagi przy diecie powinien być szybki i zauważalny. Nie dajcie się nabrać. Polecam spacer do sklepu zielarskiego a nie herbaty z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×