Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ja wkleiłam wątek o Mysliwiec, ale nie dlatego że go założyłam, tylko ktoś kilka stron wcześniej na tym wątku go podał, więc skopiowałam tylko. Natomiast dostępu do wątku o MM nie mam, ktoś zaszyfrował, więc po co tam wchodzić jak siedzą tam pewnie ze 2 osoby w kółko, przeciez nikt inny tego wątku i tak nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie znajdziesz :) bo juz nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im oboju powieki opadały, ledwie mieli siłę trzymac je otwarte. Koszmarny wstyd, oni myślą że naprawdę nikt nie widzi że w kółko są narąbani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajde to wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojgu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy opadly powieki bo nie wie ze trzeba najpierw zmyc cienie zanim nawali nastepnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie badzcie zazdrosne zaakceptujcie siebie! !a sama botox będzie pchala.hahaha nie zazdrościć komuś urody ale botxem po co cyce po co. candy ty dalej jesteś zazdrosna i to aż bije od ciebie zawiszczasz wyglądu każdej! a jesteś ostatnia osoba która powinna się wypowiadać na temat związków wstyd! ile wypilas dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona wyglada wogole z tym rozowym lbem,jak skocz po wino w jej wypadku idealne powiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy sie nayebala i mysli ze jest czarodziejka z ksiezyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.58 Widziałaś ten film co dodałam. . No naprawdę to jest porażka jakaś! Narabani są okrutnie! Wstyd i żenada! Ja dopiero nadrabiam stare filmy i widzę że praktycznie cały czas jest pod wpływem procentow! Jedynie jak nagrywa haul jedzeniowy w kuchni - mówię o starszych filmach ,to wtedy nie jest dziabnieta. A z Pawianem za każdym razem jak nagrywa jest ochlana. I ona dzis o zazdrości mówi - mówi ze Była w czasie przeszłym Sory ona Jest nadal jest tym co mówi NIE BĄDŹCIE TAKIE I TAKIE to ona właśnie taka jest! I ona śmie o związkach coś mówić jak sama tworzy patologiczny jakiś. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.03 Hahaah żebyś wiedziała. Na samym wstępie jak mówi to słyszę ze.dziabnieta. Na księżyc poleci nie długo Czarownica brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian musi byc napruty zeby ja dotknac,na trzezwo by tego nie zniosl.Kandi powieki sobie wytnij to ci sie oko otworzy i nikt nie pozna ze pilas bo zawsze pieprzysz trzy po trzy bez wzgledu na stan trzezwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skocz po wino ,przynieś resztę. . Tak wygląda, róż. Na ustach uwydatnia jej zgnily ząb,w jej wieku róż na głowie? ?Ona jest ciolnieta! Patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy pobila rekord guinessa,byla pierwsza kobieta ktorej alkomat eksplodowal na twarz po dmuchnieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11 Hahah ta i jej skórę pomarszczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeeejo Bajoooo Znioslam jajooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy pila z Wałesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możecie zawiszczac ale jak ktoś ma ładniejsze cycki albo doope TO musicie starać się dorównac tej osobie. Kurfa ona yebnieta jest. Candy idź ty po młotek narysuj sobie kółko i yebnij się w czółko. Co za gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie,ona chyba robi peeling odkurzaczem od 18stego roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sie opala na rope :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co jej matka na to? Widzac ze corka wyglada jak zuzyty pudel i osmiesza wnuki w internecie.Bo starzy Pawiana pewnie juz dawno sie zakopali pod ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę jej słuchać nawet do polowy nie dojechalam. RÓB COŚ Z SOBĄ ĆWICZ DIETA, ABY DORÓWNAC INNEJ candy a czemu cie Fabian zdradzał? ??nauczycielko! Zrobiłaś cycki bo Natalka miała i była młodsza! A na końcu gadasz NIECHCIALA BYM WYGLĄDAĆ JAK TAKA CO MÓJ FACET SIĘ ZA NIĄ OGLĄDA. TO CO TY PUSTACZKI DORADZASZ INNYM?a zmieniłaś cyce i mordę będziesz prasować stary wypłochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na solarze była znów się suszyć na pysku. Morda jak sito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corega znów film pociela jak mięso na kebaba. Łeb se utnij będzie spokój. Nie nagrywaj tylko weź papier ścierny i szoruj po pysku to wygladzisz ta facjate. Albo Pawian niech Ci po pysku przejedzie kątowką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ona chce dorównać laskom za którymi ogląda się Pawian to ja nie chce wiedzieć jakie to sa laski . Cyce Agusia se wyje**** jak ta Natalia czy jak jej tam Fabusia ex milosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łoooo Kurfa i ona się na YouTube pcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bansko to dramat.Ona ma wymagania od jakiego kolwiek faceta:-D chyba żul sie tylko skusi. Mam 42 lata i nawet 5% nie mam takich zmarchow. Budowa normalna 170 w,60kg.2 dzieci. 20 i 4,5. Ona ma jakąś chorą obsesje.Coś jak żywy Ken. Dobrze sie to nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zmarchy są okropne, nawet 45 letnie kobiety znam i nie mają takich. Tryb życia jaki prowadzi ma wypisany na twarzy :} bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×