Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Juz milej się ogląda kogoś kto ma problem np z kilogramami niż ją, niby szczupła ale kurcze jaka zniszczona! No i te głupoty które mówi świadczą o pustostanie jej mózgu! Tam niema nic! Tam ino echo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, obejrzałam 10 min i chyba na dziś mi wystarczy. Przesłanie filmu: "Bądź sobą, ale jak Twój facet ogląda się za innymi, to zrób tak, żeby być do nich podobna, może to sprawi, że facet jednak nie będzie się za nimi oglądał". Yyyyy... Nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie, przepraszam, za 20 sekund zmienia zdanie i mówi, że mamy tak nie robić i ona by nie chciala być podobna do kobiety, za którą jej facet się ogląda. Candy, to jak w końcu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.54 Jak?- tego ona sama nie ogarnia nawet hahaha bo zawiszcza hahaah A była dziabnieta to już zapomniała o co jej w ogóle chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ona piertoli..piertoli az uszy puchna.A ile ma komentarzy odnosnie cudnych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mówi, że straciła przez zazdrość kiedyś kogoś, kogo kochała. Toż ona przez zazdrość traci i teraz swoje znajomości. Choćby z Myśliwcową. O niej wiemy bo była rozkręcona afera, ale jak ludzie zaczęli jechać po ACC to do reszty przypadków już się nie przyznawała, a bankowo mnóstwo you tubowych znajomości też potraciła przez zazdrość, że ta pisze częściej do tamtej nie do niej, że komentuje częsciej filmiki tej i tamtej a nie jej... Ona do dzisiaj ma problem z zazdrością. Te jej nadmuchane balony to też wynik zazdrości że Pawian pewnie za takimi się oglądał, no to musiała dorównać. Hahaha, a teraz tak mi przyszło właśnie do głowy, że może ona wykupuje wszystkie szminki i paletki bo za jaką się Pawian babeczką nie obejrzy, to ta lustruje make -up i myk do sklepu kupić to samo :D No czyż sama tak nie proponowała w filmiku? Tyle że o sukience, jak się facet obejrzy za jakąś tam, to kup sobie też taką sukienkę. Coś w ten deseń plotła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.13 Zapewne robi wszystko żeby dorównać innym. Z tad juz znam przyczynę jej wyglądu stylu ubierania Bo zapewne Fabian lubi takie pustaczki w mini dyskotekowe z cyckami na wierzchu on jest młodszy od coregi 7 lat a i ma pusty łeb, wiec lata za takimi małolatami A ta stara wypłosz wyschnieta pomarszczona CHCE DORÓWNAC TYM 21 LETNIM LASKOM Z KLUBÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.50min. filmu "jak trzeba, to się napij" :D:D:D No bo cóż ona może innego doradzić :D Mówi że jak czujemy do kogoś złość, to lampka wina tego nie naprawi, co prawda pozornie tak, zaczniemy się głupio śmiać (to chyba bardziej o rechocie Pawiana) no ale rano jak będziemy już trzeźwe, to i problem nie zniknie i będziemy mieć kaca :D To ona chyba ze swojego życia bierze te przykłady, zważywszy że 3 razy zaręczała się z Pawianem, miała jak widać co wybaczać. I dziwicie się że popadła w alkoholizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co dziś nagrała to kolejna kompromitacja. A znajomości YouTubowych to Ho ho ho ile się rozpadło bo narzucala swoje zdanie albo była natretna. Ile ma komentarzy w starych filmach tych youtuberek juz u niej nie ma i osób które komentarze zostawialy jak zaczynala tez juz nie widać w komentarzach. Chyba żadna widzka nie jest z nią od jej początku do teraz. Nie ma takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej całe życie TO KAC MORALNY bo jej nic nie wyszło - może prócz dzieci, no to reszta klapa. Jak ona może dawać przykłady jak ona sama siebie nie ogarnia. Uczy kogoś a przyjmuje faceta zarecza się 3 razy bierze ślub rozwód i zarecza się po rozwodzie 4 razy! I ona jest jakimś przykładem? ?? To ja pytam Czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.45 No tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze ja też oglądają takie 15latki i jak się naslucha któraś tych bredni nie daj bóg jest weźmie do siebie TO SIĘ KURFA WINKA NAPIJE BO TAMTA KOLEŻANKA PIJE A JEST ŁADNA I JEJ BĘDZIE CHCIAŁA DORÓWNAĆ. Candy stara torbo ty myślisz jaki przekaz dajesz bo wiesz kto cię ogląda! Jesteś glupsza niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze stara torba to dla niej komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest z***biszcza tu zazdraszcza,Tam zawiszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Ją osobiście i nawet nie macie pojęcia ile osób się od Niej odwróciło. Jest bardzo zazdrosną i zawistną osobą. Nie zliczę nawet ile razy wyrzucała Pawiana z domu, a sama sprowadzała sobie facetów i jak im nie wyszło, to przyjmowała spowrotem męża. Dobrze zauważyłyście, że nie pracuje. To kolejna ściema dla benefitów. Ma zarejestrowaną firmę, ale to tylko dla picu. A w tym filmiku o zazdrości i zawiści przecież Ona mówi o sobie. A tak na marginesie. Nie jest Ona absolutnie szczerą osobą. Wiem BARDZO wiele na Jej temat, ale nie będę się więcej rozwijała, bo same jesteście bardzo spostrzegawcze, a poza tym wydaje mi się, że kara już Ją spotkała za to jaka była do innych ludzi. Chciała udawać kogoś, kim nie jest. Agnieszko jeśli to czytasz - może warto jest się zastanowić nad swoim zachowaniem i przestać pluć jadem, bo sama wiesz ile już straciłaś bliskich Tobie osób przez to właśnie jaka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.23 Raczej nie ma nikogo, szuka koleżanek przez YouTube i się cieszy ze ma z kim na mesenger popisać. A w realu siedzi w Anglii 10 lat potracila wszystkich znajomych swa zazdrością, a później nawet koleżanki BO RZEKOMO MĄŻ SIĘ SLINIL NA NIE. siedzi sama popija i jest nikim. Nie ma żadnej znajomej bo jak to Ona zaraz by nagrywala tag z koleżanką lub chalenge! I niech nie gada ze szanuje prywatnosc i nie pokazuje! Nie pokazuje bo nikt do niektórych nie wpada ani ona do nikogo nie wychodzi bo by nagrywala. Wiec jesteś już nisko i popija bo ja zawisc roznosi. Zazdrości każdemu wszystkiego i chce być ciągle lepsza od każdego po trupach. . Rachunki może byś zapłaciła a nie latala po sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem jedną z tych z którymi Aga pisze prywatnie. i powiem wam coś, nie cierpie jej. ona jest straszna. Aga myślisz że wszyscy którzy z tobą piszą są twoją ' sis' lub 'niunią' mylisz się. ona jest jak bluszcz, nie odpisujesz jej to będzie cię zasypywać masą wiadomośc***isanych i nagrywanych. Aga zamiast Youtube i FB zajmij się dzieciaczkami i uzębieniem. sama wiesz że to najbardziej u ciebie kuleje. podjarana pisałaś że Fabian ci się oświadczył ale nie pomyślałaś w tym wszystkim o córce, sama mówiłaś że Oli nie nawidzi Fabiana że mu nie ufa i nie chce z nim spędzać czasu. kurde no pomyśl najpierw o dzieciach a dopiero potem o własnym tyłku. serio chcesz (znów) się wiązać z facetem na którego wzywałaś policję bo awantury tworzył. chore. i apropos zębów, ten screen to nic. bardziej razi fakt że z górnej lewej czwórki został jej tylko zgniły pieniek. Aga proszę ogarnij się bo krzywdzisz dzieci a to jest niedopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ona zrobiłaś ze swoją twarzą ? Czy jakaś fanka nie mogłaby jej wysłać kilku screenow jej pięknej 37-letniej buzi w formie plakatu ? Może jakby zobaczyła sie w takim formacie toby otrzeźwiała ? Naprawdę zaczyna mi być jej szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.02 Haha ooo tak Też wiem coś o tym. Hejo Hejo JA JAK SIADLAM DO NAGRYWEK TO DOPIERO TERAZ SKOŃCZYŁAM. MUZYKA MI SIĘ NIE PODOBA ITP ITD. Oli go nie trawi to tez wiem doskonale, praktycznie się do niego nie odzywa A to zmusza to dziecko no nagrywania z nim chalengu. Jak rynien nagrywki to z 8 naraz ale tylko o sobie nawija co będzie nagrywala co kupiła itp Nic o tym co będzie robiła z dziecmi - sporadycznie powie ZROBIE DZIECIACZKOM AMCIU I SIADAM DO NAGRYWEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nawija o sobie i o YouTube a na końcu zapyta jak tam MIJA DZIONEK a jak jej odp TO ONA I TAK JUŻ NAWIJA O SOBIE jak narcyz. Trzeba jej słuchać i przytakiwac ona ma zawsze rację. Potrzebuje osób prywatnie do pisania żeby ją wychwalali o to jej chodzi. Dzieci ma w doopie. Liczy się tylko ona i ona . Jest natretna okropnie. Hahaha Wiem coś o tym. Za niedługo chyba jej powiem tez co o niej myślę. Toksyczny bluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo też wiem jak ona żyje dziwię się że lata na zakupy najpierw jak ma inne rzeczy ważniejsze do zapłaty. Pawian kupuje procenty i później śmiechy rechy zapadaje jaka to nie jest fajna a jak super czas spędziła. Żałosna jest. Dzieci są u niej na ostatnim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze zawsze mi się wydawało , że Oliwia nie ma dobrego kontaktu z Fabianem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona go nie trawi nawet. A to ze jest ktoś plakat zrobi ze screenów i jej pośle to ona i na to odpowiedź ma ZAZDROŚCISZ! Bo przeciez ma cycki hah i będzie botoks na pysk także jej nic nie wbije się w ten pustawy łeb. Przykre to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej cokolwiek nie powiedzieć ona ma zaraz odpowiedz NIE BO KOCHANA JA SIĘ NA TYM ZNAM. . PSYCHOLOGIĘ FACETÓW ZNAM .. Ona wie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 09:02 i innych dziewczyn, ktore pisza z nia prywatnie moja rada: zakonczcie ta znajomosc, to jest toksyczna baba! W krotkich zolnierskich slowach to zakonczyc i tyle, to jest pijawka i wampir energetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agunia jest fajna wy zazdrosne o jej kasę i wyglad bo jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś wcześniej z nią bliżej? W sensie miałyście kontakt poza you tubem i komentarzami pod filmikami? Co więcej możesz o niej napisać, czym cię tak zraziła do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×