Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Ten bucik rozszedl sie z szybkością swiatla ;) kazda moja znajoma chce takie lyzwy, pytaja gdzie takie mozna kupic hahaha . Teraz mam problem bo mnie mecza wszystkie smsami hahaha. Pytaja bym podała strone gdzie je znalazlam ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos pyta gdzie jestem i jak spędzam urlop to wysylam im zdjecie tej lyzewki i teraz mam ubaw z kazdej strony hahah, po wysłaniu zdjecia naraz seria smsow hahahaha K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz spojrze Oliwko w ten link tylko napisze ze bratowa gdy po wysłaniu zdjecia poszlam do niej to w żartach powiedziala gdzue je mozna kupic a ja na to ze mam tylko zdjecie a ona ze jak to, ze ona chce kupic a towaru brak hahaha . To ja teraz otworze link bo Oliwka chyba ceny podała to jak pojde zaraz do bratowej to jej powiem ile takie cudko kosztuje hehe Caly dzien mamy tutaj ubaw z ta lyzwà, dziewczyny brata tez smieszne smsy mi odpisuja. Jestesmy od siebie pare metrow i piszemy smsy. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze treść moja uwaza za spam, dlaczego. Próba treści , zobacze czy przejdzie. Napisalam dlugi post i nie przeszedl K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahshahahsjajsjhahaha Ale numer 1000 dol. z 1800 dol. hahahaha Padlam . Dzuekuje Oliwko, jak udalo Ci sie znalezc ? Kochana jestes :). Ja szukalam na necie i nie znalazlam a dosyc dobra poszukiwaczka ze mnie ;) Na wszystkich zadziałały te lyzwy. Oliwka odrazu na takich moglaby sie uczyc bo chodzi na obcasikach , to napewno szybko by sie nauczyła :) Ja raczej nie bo moje obcasiki sa troche grubsze , tez takie wysokie ale zamiast szpilki słupek . Płaskie buciki poszły do reklamacji to musze teraz meczyc sie na wysokich. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszedl post gdy zlikwidowalam jedno słowo , chodzi o $ haha K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivka : "H-g chyba się nie domyślał ile radości przy okazji tego linku sprawił Tobie i innym fankom łyżew " x Chyba muszę się zająć pozyskaniem kobiety, bo zaczynam powoli zapominać jak Ona działa :-D Później nawet leczenie ran psychicznych u Joasi może nie pomóc ... nie wspominając już o tańcach i różańcach :-) ;-) x Kasia dziś Jak mogłaś się zaśmiać z "$" ? Przed walutą, jakiej by nie była ona marki, należy paść na kolana i bić jej pokłony ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg no wlasnie, jak moglam sie zasmiac z $ hehe . I dlatego mnie zespamowali :P Caly dzien mam w oczach ta lyzwe :) Teraz wpisalam w link lyzwy na szpilce i wyskoczyly mi rozne , czarne wysokie jak kozaki i mysle czy na tym sie jezdzi czy to tylko dla lansu do zdjec dla takich slicznotek jak pani doda i tym podobne lalunie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytales czy jezioro przepływowe :) Tak, przepływowe i gdy dzis jezdzilam to zagladalam przez lód czy " cos tam przepływa " ;) To jezioro rybakowe i labedziowe i wielokaczkowe ;) najprawdziwsze i najpiekniejsze a po nim jest drugie i jeszcze dalej trzecie, na drugie przepływa sie kajakiem lub wąska lodka , na trzecie nie plynelam . Sa nenufary i te zolte ( zapomnialam nazwy ) ktore maja dluuuugie lodygi az do dna. Nenufary i inne oczywiscie latem ;) No mowie Wam ta łyżwa dzisiaj to byl hit dnia, dziewczyny szalaly a smsow nie bylo konca , az w koncu rzucilam telefon i ucieklam bo mi spokoju nie dawały, nawet te z pracy ;) I jeszcze dlugo bedzie sie o nich mowic. Chrzesnica napisala mi taki sms: ciociu ty to juz naprawde zakochana w łyżwiarstwie i śmiech, druga: ciociu mialabys najpiekniejsze lyzewki :) Bratowa chciala sobie kupic i byla zawiedziona ze nie ma towaru ;) ( zanim znalazła Blekitna ) . Gdy Oliwka znalazła bratowa musi zaciągnąć kredyt by je kupic ;) ( taka teksciara fajna) Te z pracy zyczyly mi najpiękniejszego urlopu na najpiękniejszych łyżwach ;) Ktos inny napisal : bomba !!! A jeszcze ktos inny : no to mamy miss lyzew ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivkaniebieska
gość dziś "jak udalo Ci sie znalezc ?" x Chyba moja wyszukiwarka lepiej szuka ;) Wpisałam w googl: łyżwy na szpilce Kliknęłam na grafikę a następnie na znajomy obrazek jak u H-g Obrazek przekierował mnie na polską stronkę: http://m.zeberka.pl/art/lyzwy-na-szpilce-15771 Gdzie znajduje się - kilk - pod którym jest przekierowanie do oryginalnej stronki na której można zakupić ów designerskie obuwie a'la łyżwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zainteresowal mnie przezroczysty most w Chinach. Pierwszy raz cos takiego widzialam. Umarlabym ze strachu gdybym szla po nim, czulabym sie gdybym szla w powietrzu, przerażające, chyba bym sie czolgala zeby sie mniej bac :P Podobno pękł gdy komus wypadł metalowy kubek. Dzis czytalam o alergii, tata mnie zasypuje informacjami o zdrowiu. Oliwko sprawdź jaki dezodorant używasz, ja chyba musze pożegnać sie z moim. Sa to rzeczy bardzo szkodliwe a najbardziej szkodliwe sa kremy przeciwsłoneczne te na plaże. Zaraz jeszcze zajrze do wydruków, ktore mi dal i napisze co tam jeszcze bylo. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Oliwko, do mnie dotarło poZniej dopiero ze moge wpisac w link lyzwy na szpilce :) najpierw cos innego wpisywalam by je znalezc , np eleganckie lyzwy czy zgrabne lyzwy czy cos takiego ale nie wyskakiwaly mi one. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivkaniebieska
Hmm... Z poniższego linka wynika, że to są buty kozaczki :D Czy może się mylę? W sumie to te dwie płozy łyżew są jak na moje oko troszkę za grube jak na łyżwy... Albo może to są te ochraniacze na te ostre płozy? Tylko czy ktoś przy zdrowych zmysłach wybrałby się na lodowisko aby jeździć na palcach? Hmm... Nie daję tutaj gotowej odpowiedzi :) Temat do rozważenia ;) http://www.butyk.pl/blog/4821/z-wybiegow/lyzwy-na-szpilkach-tak-hit-na-zime-2011-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia "Pytales czy jezioro przepływowe :-)" x BiHP Zimą woda na dnie jeziora (ze względu na swoją gęstość) utrzymuje stałą temperaturę w okolicy 4 st C Dzięki temu żyjące tam rybki mogą przetrwać. Woda płynąca, wybijająca ze źródeł, czy tylko jako połączenie jezior ma podobną temperaturę. A że jest to jakiś już nurt, potrafi podpłynąć pod warstwy wierzchnie i lód w tych miejscach ma już niewielką grubość. Jednak pierwszy lepszy miejscowy wędkarz, który zasadził się na rybkę przy wykonanej przez się przerębli, dokładnie wskaże Ci te obszary, których należy unikać. I warto z tego skorzystać. H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta do zebow z fluorem szkodzi. Kupuje ziaja bez fluoru, jest bardzo fajna, polecam i tania. Bardzo szkodliwe odswiezacze powietrza!!! , butelki plastikowe i aluminiowe z napojami, suplementy diety( czyli leki nieapteczne), noszenie telefonu przy sobie, przebywanie przy wlaczonej mikrofalowce. Mleko uht , kremy odmladzajace przecitradzikowe i rozswietkajace ( zawierające rad ) , pasty wybielajace zeby, bialy ryż. Wybrałam te szkodliwe o ktorych nie kazdy wie . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Oliwko Blekitna, wlasnie tez takie kozaczki mi wyskoczyly i one chyba sa prowizorka lyzew, chyba sie na nich nie jezdzi, K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivkaniebieska
Ogość wczoraj "poszukaj Kasiu kilku poduch z pierza. Obwiążemy nimi Błękitną i nauczymy kilku prostych potrójnych rittbergerów czy pokombinujemy trochę z poczwórnym axclem" x Już sobie wyobraziłam ile tych poduch musiałoby być ;) Pewnie wyglądałabym jak bałwanek na łyżwach :D Ale z drugiej strony... No to powinny być takie kombinezony anty upadkowe na pierwsze lekcje na lodowisku... Hmm... Może by taki pomysł opatentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i trafiles znow w setkę bo kiedys taki wlasnie wędkarz ( dawno temu , 20 lat temu) pogonil mnie z jeziora, lowili posrodku i ja szlam blisko nich a on sie darl by uciekać z lodu, naburmuszona sobie poszlam z tego lodu na ktorym byly kałuże ;) dzis tez o tym myslalam jak mnie wtedy pogonil i mu jeszcze nie wybaczylam tego krzyku ;) czyli musialo byc niebezpiecznie bardzo, bo rybak dobrze wie :) chyba mu jednak wybacze :P K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka : " Już sobie wyobraziłam ile tych poduch musiałoby być Pewnie wyglądałabym jak bałwanek na łyżwach Ale z drugiej strony... No to powinny być takie kombinezony anty upadkowe na pierwsze lekcje na lodowisku... Hmm... Może by taki pomysł opatentować " Znow sobie wyobrazilam jak Oliwka wyglada jak balwanek w tych poduchach. Szybko bys złapała Oliwko :) Hg trzymałby Cie za jedna raczke , ja za druga i raz dwa bys złapała o co w tym chodzi. Ciekawe czy Asia lubi lyzwy :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Fluor czasem szkodzi a czasem nie :-) Trzeba wiedzieć jakie jest tło. U nas na Wybrzeżu fluoru dostatek, a w głębi kraju - niedostatek. Nam dodatkowy fluor zaszkodzi a mieszkańcom południowych stref kraju nie. Z kuchenki mikrofalowej korzystam TYLKO z funkcji grilla, reszta mnie nie interesuje. Innym też polecam taką opcję ;-) Osobisty telefon komórkowy potrafi więcej wyemitować z siebie szkodliwych GHz niż pobliska, miejska stacja GSM. Jeżeli jesteśmy z dala od Stacji, żeby zachować odpowiedni poziom sygnału, nasz osobisty telefon podnosi samoistnie moc połączeniową. A wykorzystywana moc połączeniowa to nie tylko prowadzenie rozmowy ale też automatyczne logowanie się naszego telefonu do okolicznych stacji bazowych telefonii komórkowej. Czyli w skrócie - im gorszy zasięg, tym większe promieniowanie od tego naszego "cudeńka". H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli umiesz na rolkach to na łyżwach na bank umiesz. Ja na łyżwach uczyłam sie minute jezdzic a na rolkach do dzis cienko idzie ;) Jesli dobrze jeździsz na rolkach to wystarczy naprawde minuta za reke z nami ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to bedzie na moim terenie z tym fluorem :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak teraz piszemy do siebie to podczas takiego pisania tez telefonik nam szkodzi ? Ja zawsze pisze z telefonu odkad padł moj laptop dawno temu. Wy to moze piszecie na komputerze a ja zawsze na telefonie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 99% przypadków piszę na laptopie, w 1% na tablecie, przy pisaniu w telefonie bym chyba zwariował a zawiązane na pleckach rękawy nie ułatwiły by pewnie kontaktu :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zawiązane na pleckach rękawy ;) ja juz chyba mam :P od tego pisania na tel, ciagle musze poprawiać bo zle litery wybieram albo telefon sam zle wybiera. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivkaniebieska
gość dziś Kiciu, jak dla mnie to żadna frajda chodzić po zamarzniętym jeziorze z duuszą na ramieniu mając świadmość, że koleny krok to byc może w najlepszym przypadku tylko kąpiel w takim miejscu zimą... Jeziorka bardzo lubię latem :) Żaglówki, łódki, kajaki :) Ale zimą to ja z brzegu wolę popatrzeć i podziwiać piękne okoliczności przyrody w bajkowej scenerii :) 🌻 gość dziś "Pasta do zebow z fluorem szkodzi" - od lat kupuję bez fluoru włoską Biorepair, troszkę droga ale wydajna x Bardzo szkodliwe odswiezacze powietrza!!! - nie używam x butelki plastikowe i aluminiowe z napojami - plastikowe ograniczam ale nie da się zupełnie - są wszędzie, co kolwiek aluminiowego nie używam, no może folię aluminiową do kanapek np. w długą podróż ale to sporadycznie x suplementy diety( czyli leki nieapteczne) - od czas wizyty u dr Kempisty i potem doświadczeniu na sobie - kiedy byłam w mega zdechłym stanie - jak super leczniczo i odżywczo działają świeże soki wielowarzywne z sokowirówki, kiełki lucerny i inne tam jej banalne zalecenia to zupełnie nie używam suplementów oprócz zalecanego przez nią Iskialu czy wit. D3 w kropelkach dla dzieci ale to tylko okresowo x noszenie telefonu przy sobie - niestety nie da się tego uniknąć x przebywanie przy wlaczonej mikrofalowce - świadomie nie posiadam i każdemu polecam. Kiedy w pracy szef postawił do kuchni nam mikrofalówkę to po kilku użytkowaniach jej zaczęły wssystkich boleć głowy, na początku śmiali się, że uważałam, że to przez to bezwartościowe jedzenie z niej, potem jak zaprzestali podgrzewać w mikrofalówce sami się na sobie przekonali :) x Mleko uht - nie używam x kremy odmladzajace - od 4 lat nie używam w ogóle kremów, mam naturalne zastępniki, przecitradzikowe i rozswietkajace ( zawierające rad ) - nie używałam wcześniej nigdy x pasty wybielajace zeby - używałam, nawet ta bez fluoru Biorepair jest też w wersji wybielającej, tylko pytanie co tutaj w niej szkodzi? x bialy ryż - od dziecka nie lubię bo mi smakuje jak mydło :) co innego brązowy, który odkryłam kiedy zaczęłam interesować się dietami ;) jest pyszny wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do szkodliwości fluoru i telefonu wszystko już Kasiu napisałem powyżej ;-) Dobranoc Kasiu :-) Dobranoc Olivko :-) x Joasia! Jak nie dasz jakiegoś znaku życia, pojedziemy do Twojego Roztocza i wyszukamy! Bełki nam niestraszne, nawet te z granatami, to przy okazji poszlusujemy sobie na lodzie ;-) :-P H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivkaniebieska
Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha Witajcie ludziki:) Dziekuje Oliwko za piekny opis kazdego z moich podanych szkodliwości :) Ja tez wiele rzeczy stad nie uzywam, odswiezacza nigdy nie uzywalam ani mikrofalowki ( mam w pracy , rzadko uzywam i jak wlaczam to uciekam zamykam drzwi) Ta paste do zebow zapamietam, gdzie to kupic Oliwko ? :) Hg chce szukac Asie, poszukam z Toba , na łyżwach przeplyniemy rzeki jeziora Polskę cala wzdłuż i wszerz a znajdziemy ;) Hg tez mnie kiedys podpytywal by w razie czego znalezc ;) teraz mi wypomina ze moje namiary podawalam a sam dokladnie pytal jaki mam balkon by pomoc kotce zrobic zabezpieczenie ;) Tak, pytal a potem mowil ze podalam wskazówki :P Nie czepiam sie Hg , tak tylko sie wyglupiam, nie bierz tego powaznie, glupawke mam. Uwielbiam Was :):):):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×