Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

A co Wy tacy grzeczni? Cisza tu i spokój :) Pewnie deszcz do Was przylazł i zaznajecie spadku ciśnienia. Cóż, Wy dziś ja jutro. Trzymajcie się, wysyłam Wam trochę słoneczka, jutro mi oddacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na posterunku choć ledwie żywa no bo kto powiedział, że nie da się obsługiwać jednocześnie trzech telefonów? :-( na dodatek leje koszmarnie od rana, ciemności zapanowały, a ja mam tylko jeden widok przed oczami - łóżeczko :-P buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej hej Efka słoneczka nie oddam bo go u mnie nie ma, za to leje i jest zimno. Dudzia marzy o łóżku, ja mam ten luxus nie wyszłam jeszcze z niego :) zaraz zaparzę kawę stawinogę :) tylko ciasteczek brak , która tam coś napiekła i chciała by się podzielić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam, ja mam :) takie z cukinii, ale na słodko ;) U mnie też pogoda się psuje, mnie osobiście by nie przeszkadzało, ale malują mi blok i deszcz spłucze farbę więc nie chcę deszczu. Niestety, nikt mnie nie słucha i nie chce oddać słońca. A teraz idę robić placki z tartej cukinii- będą na obiad. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy macie pojęcie co mnie wczoraj spotkało? po powrocie z pracy zasiadłam sobie z krzyżówką na moim masującym fotelu - była godzina gdzieś przez 18-tą. Obudziłam się dziś rano - w łóżku, nawet bez opakowania i budzik był ustawiony na rano ! Nic nie pamiętam, nie wiem jak się przemieściłam (aktualnie w domu jest ze mną tylko kot). Najgorsze, że dziś jestem lekko kołowata i wcale nie czuję się zbytnio wyspana Efka - masz jeszcze te placki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie zawsze się znajdzie kawałeczek. Właśnie wcinam śniadanie, a potem mogę znowu nic nie robić i poświecić się lekturze jakiejś ciekawej książki. Czekam teraz na dokończenie malowania bloku i będę mogła wziąć się za jakieś porządki, teraz nie mogę, bo mi okna brudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Dudzia czyżby pan kot to zaklęty w kociej skórze książę ? wyszedł z niej, Ty sobie smacznie spałaś nieświadom że takie ciacho masz w domu :D rankiem czar prysł, a Dudzia nie wyspana bo balowała !! ajajaj.. kot milion wart ;) Efka ja tez dziś mam w planie nic nie robienie, tylko nie mam huśtawki by się bujać , może byś wpadła do mnie z nią ;) Reszta dziewczyn gdzie ? na urlopach ? przecież pogody nie ma. miłej środy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, próbowałam wpaść z tą huśtawką do Ciebie, ale na plecy mi się nie mieści- wpadaj Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huśtawkowe wariatki :-D haralda - wolę, żeby jednak mój kocur nie był ukrytym księciem bo on jest strasznie charakterny i na dodatek spasiony :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej ;) ani huśtawki ani księcia, no nic idę znalezć sobie jakieś zajęcie, kawę stawiam reszty do niej brak, w lodówce tylko światło , + to dobrze robi na moją wagę, a - to trzeba zakupy zrobić a u mnie leje, ja jestem z cukru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haralda1 to Cukrowa Królewna, u DUDZI kot książę, normalnie żyjecie jak w bajce. Ja tam mam normalne życie, za to w zwykłym świecie a nie Deszczowej krainie. Czyli świeci słońce, a ja pędzę na huśtawkę obierać fasolkę. Potem piszę się na kawę, dorzucam do niej ciasteczka- wczoraj upiekłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Efka kochana jesteś , w jakiej części świata mieszkasz że masz słońce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
no i ciasteczka masz :D dziewczyny słyszycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toteż się dziwię, deszcz u Was pada, ciastek nie ma. O huśtawce już nie wspomnę.... :) ...to dlaczego żadna z Was jeszcze do mnie nie puka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej ;) ale rozpisałyście się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
cześć, haralda - nie krzycz bo ich pobudzisz :-P ja dopiero teraz znalazłam czas na kawę moje dziecko wpadło wczoraj niespodziewanie wieczorem od tatusia, spędziliśmy razem pieszczotliwy wieczór, a dziś rano chapnął pół i pobiegł do swojej straży i tyle go widziałam ale teraz się nim nacieszę do bólu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Wstawać śpiochy , słońce grzeje, wegetacja roślin nadprogramowa :D kawę robię i idę z kosiarką się przywitać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Hej no co wy kuleżanki , wszystkie strajkują ? no nic, kawę zrobię i galaretkę w czekoladzie położę na stoliku, w końcu niedziela i można trochę odpuścić diecie. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA :-) śniadanie podano - parówki w cieście naleśnikowym, kawa, kakao, inka, herbata - co komu? ja też wczoraj tańczyłam z kosiarką i generalnie się tak utyrałam, że jak wróciłam do domu po 19-tej to już się do niczego nie nadawałam a dziś nowy dzień, plan napięty, ale muszę zdążyć - tak więc teraz szybka kawa i do kościoła, a potem zawijam rękawy i włączam turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co Wam napisać, bo jakoś mam pustkę w głowie, to wpadłam się przywitać i życzyć miłej niedzieli- każdemu według zapotrzebowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpuściliście się, że nikogo nie ma? Czy może w tym upale tak ciężko pracujecie? Ja tam jestem ciekawa, kto w tym roku powie, ze lato było słabe, w pewnym momencie- wcześniej czy później- słyszę to co roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki tu aż strach- to ja też wybywam. Nie wyszła nam wspólna Warszawa, to zaliczę ją jutro we własnym zakresie :) Odezwę się pewnie dopiero po niedzieli, po powrocie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dobry wieczór :D Jakie pustki. Wszystkich wywiało? A raczej wysuszyło? Na wiór? W takim razie miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny widzę że trzeba tu faceta ;) Ogłaszam zlot obowiązkowa obecność sa do wyboru 2daty ostatni weekend sierpnia 25-27lub pierwszy września 1-3 września miejsce starego zlotu u Mirka w k-k teraz mamy 2 domki i sporo miejsca do spania 5-6 łóżek można też materace zabrać, ps nie przyjmuje odmowy i basta ruszać te fajne tyłki i umawiać sie diabełek,mama i mee czy kar...(sory bym nie dostał opiernicz za nick) znają miesjce gdzie dokładnie a i w końcu rychu ma się zalogować ten drugi domek to jego a na czas zlotu nasz buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzień dobry, mam doła, smutas mną zawładnął - tęsknię za wakacjami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry,witajcie nie zaglądałam tutaj od 1.5 roku może mniej myślałam ostatnio o Was i postanowiłam zobaczyć co u Was słychać czy jeszcze tu jesteście. Niektórzy już nie piszą ale są też nowe osoby,przeglądając wpisy natknęłam się na komentarz że to ja podpisując się jako gość pomarańczowy sącze jad na waszym topiku obrażając kilka osób ten temat miał być poruszany na majowym wypadzie. Nie daje mi to spokoju daleka jestem od komentowania,manipulacji i mącenia jak ktoś to nazwał spotkałam tutaj fajne osoby i tak to wspominam było mi tutaj miło.Niestety to nie ja ,detektyw się nie spisał albo intuicja zawiodła. Nawet trochę przykro mi się zrobiło jak to przeczytałam. pozdrawiam serdecznie wszystkich. Miłego dnia. Chloe40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnamama35
witaj Dudziu i witaj w klubie choć dawno mnie tu nie było pozdrawiam wszystkich. Moje życie zatoczyło koło i wracam tam gdzie byłam kilka lat temu. miłego dla Wszystkich starych i nowych forumowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dobry wieczór :D Dudzia wyłaź z doła! Wakacje jeszcze trwają, a jak by co to za kilka miesięcy będą znowu :-) Buziaki dla Wszystkich :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się dziś wzruszyłam - córy marnotrawne powróciły - buziaki dla Was i dla pozostałych oczywiście też :-) Chloe - pod moim nickiem niejednokrotnie ktoś pisywał jakieś bzdury, ileż to razy byłam posądzana w pisanie z gościa - ale wiesz co - mam to w głębokim poważaniu - podobnie jak te wszystkie złośliwe, zawistne, obelżywe komentarze pod moim adresem kogo to obchodzi - Ci którzy mnie znają zdania o mnie z tego powodu nie zmienią wrzuć na luz i może zaglądaj częściej :-) haralda nam się zapodziała Efka chyba wyjechana Magda1 - los nieznany Magda2 - rozumiem, że wróciłaś całą zdrowa nikt Cię nie zjadł, nie zakopał w nieznanym i generalnie jest cudnie? :-) ale jest pewien pozytyw - mamy PIĄTECZEK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×