Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Dzięki za zaproszenie :) założyłam sobie trochę pogodniejszy nick niż wiecznaSamotnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. AjsTi witaj na forum. Ludzie, potrzebuję pomocy, mam do zniesienia półtorej tony węgla. Kto się pisze na dobry uczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AjsTi - witaj wśród nas :-) Efka - sorki - rozwolnienia nie mam, nie zatrułam się więc na węgiel mnie nie złapiesz :-D Maxx - pogubiłam się i nie wiem już czy ze mnie kpisz czy się uśmiechasz, ale ważne abyś wyszedł i zawalczył o nowe szczęście :-) z dedykacją dla nas wszystkich: https://www.youtube.com/watch?v=sDmUjj6i5GI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Cześć Wam ;) Efka zrzucać nie będę, lecz jak Ty będziesz się zmagać z czarnym złotem ja będę śpiewać,przygrywać do taktu,napoje podawać i czółko wycierać. Ajs witaj, im więcej nas tym razniej ;) miłego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Naleśniki były z twarozkiem i z powidlami. Efka ja mogę pomóc. :-) Witaj AjsTi wwśród nas. ;-) miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chociaż jedna pomoże. Od razu węgla ubyło, jeszcze tak z pół tony i będzie koniec. A jutro będę wiedzieć, ile mięśni posiadam- każdy będzie bolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Ponownie witam nową koleżankę :-) Efka nie szalej. Czyżbyś prorokowała ostrą zimę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym wypadku. Może co najwyżej się ciągnąć. Chociaż ja to chciałabym, aby trwała dwa tygodnie od 21 grudnia do 3 stycznia ( w porywach do 6) a potem to już wiosna ;) A szosy cały czas czarne, zero śniegu zero lodu. Ale co ja tam mogę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - napisz petycję, ja się mogę podpisać nawet sto razy i jeszcze z tysiąc innych zbiorę - może razem coś byśmy zwojowały :-P a Ty się Magda2 trochę ogarnij i nie wypowiadaj takich klątw bo jak babcię kocham będziesz musiała mi opał zasponsorować i zamieszkać u mnie na czas zimy w charakterze łopatowej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, w tak szczytnym celu, czyli odpędzeniu zimy, mogę napisać nawet donos na policję. Wstałam dziś jakoś, teraz jest nieźle, myślałam że będzie gorzej, mimo to czuję to i owo. Rano, podczas wstawania, było niezbyt ciekawie. Ale jutro mogę znieść węgiel komuś z Was, mam już wprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Witam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia wpaść mogę, ale na kawę, a nie na taki WF :D Od ręki zwolnienie dostanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek tygodnia a tu cisza i spokój. Wywiało Was czy tak ciężko pracujecie? Ani kawy, ani ciasta, normalnie aż się o Was boję. U mnie dziś wielki bałagan pod blokiem, bo remonty to sobie siedzę w domu, żeby jaką deską w głowę nie dostać i pożeram książeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
no ja to na dwa etaty zasuwam - praca i dom w sobotę dziecko wraca, a ja niczego nie zrobiłam do końca - wszystko rozgrzebane pogoda mi niestety bardzo przeszkadzała bo w deszcz to na zewnątrz nie bardzo szło cokolwiek robić zresztą prawda jest też taka, że po powrocie z pracy to ja już nie mam takiego powera jaki by się przydał więc dużo wolniej mi wszystko idzie ale nie stresuję się - nie przeskoczę samej siebie kawa dla Efki - bardzo proszę dla reszty też bym zrobiła, ale innych nie widać, nie słychać ani nie czuć ciasto .... cóż ...... było wczoraj - przyszła nasza była współpracownica z takim darem dla łasuchów :-) p/s RjakR czy to Ty byłeś ze mną dziś w nocy w teatrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Obraziłam się za tę kawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem niezmiernie wdzięczna za moją kawę. Napiekłam do niej ciasteczek i tak sobie pogryzam i tyję. Do tego dobra książka i czas może sobie stanąć w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 2 - nie fochaj się - za późno przyszłaś, a jak wiadomo - zimna kawa jest wstrętna w smaku Efka - dzięki, ze tyjesz - nie jestem więc sama - i to jest doskonała wiadomość w piątkowy poranek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kate
Dzień dobry:) fajnie tu u was jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kate, też od razu poczułam się jak miedzy swoimi, kiedy dołączyłam do forum. A co do tycia to w tej chwili nie chcę tego (jak zawsze, ale teraz najbardziej) dawno nie ważyłam tak mało, chyba nigdy- dieta cud- przez ponad miesiąc nie mogłam jeść, efekty rewelacja. Dziś ja serwuję kawę, kto się pisze? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzień dobry :-) ma ktoś szczotkę ryżową? dziś po 3 tygodniach leśnego życia wraca mój synuś - kupiłam już płyn do namaczania, ACE, baniak 5 l płynu do kąpieli i ręczniki jednorazowe, tylko o szczotce zapomniałam :-D przyznam, że już się za nim stęskniłam dobrego dnia kochani na razie nie mam czasu na kawę jadę do mamusi paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolki narosło mi, jakby się wściekła więc od rana zbieram, obieram, obgotowuję. W zimie będzie rewelacyjne jedzonko- no chyba, że zjem teraz. Ale w planach mam mrożenie, a potem biorę się za cukinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, lubi któraś z Was filmy dokumentalne? Poleciłybyście coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tylko książki, telewizji nie oglądam, więc ze mnie pożytku mieć nie będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Cześć dziewczyny ;) Wróciłam z wojaży, byłam za miedzą w interesach i nie było czasu na kawę, przywiozłam oryginalne bratwursty ,zaraz wrzucam na ruszt, która się pisze na nie ? do tego piwo i leżing przed tv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, chyba się spóźniłam na leżing :-( ja też tylko książki, tv to nawet nie pamiętam czy mam w domu :-D nacieszyłam się dzieckiem przez weekend i znów na tydzień wybywa a ja rozpoczynam kolejny - trudny- tydzień pracy - większość na urlopach - zostałyśmy we dwie na posterunku (do ogarnięcia robota za 5 osób plus sekretariat generalnego) do boju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×