Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

wieczorkiem już po spotkaniu, autorzy fajnie wypadli, gorzej publika - ta nie dopisała:o niestety w tyłkach im się poprzestawiało - przychodzą licznie tylko na ''nazwiska'' zanane z tv:P a paniom, które czytają, nie chce się ruszyć z domu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Zakończyłam zmagania z rekrutacją wojskową ;-) - oj! miałam 2 razy więcej do przebadania niż w zeszłym roku. Może jeszcze trafi się jakiś niedobitek, jestem ustawiona na piątek w razie co ;-). W sobotę moja synowa miała operację przegrody nosowej:-(...bidula. Jutro jedzie do kontroli i do wyciągnięcia czegoś tam :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mnie było pięknie, słonecznie i ciepło. Wreszcie zaczął się montaż płyty nagrobnej (a raczej na razie otoczenia). Jutro niestety przewidują u nas ulewne deszcze więc pewnie nic się nie ruszy. płyta z ciosanego granitu jest gotowa a kowal wykuwa krzyż (będzie opleciony "wężem Eskulapa").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam nowe grafitowe "donice" 2 duże, 3 mniejsze na taras - już niedługo sadzenie się zacznie :-). Sarenki przestaną pewnie przychodzić do nas bo ich enklawa czyli opuszczona działka została sprzedana, "lex szyszko" zadziałało i drzewa padły, teraz zaczynają rozbiórkę starego domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek przyjeżdżają "młodzi" :-) czyli syn z przyszłą synową i Maleńtasem ;-). Muszę przygotować jakieś menu pod zachcianki :-D. Wiem, ze mają być łazanki z kapustą, gulasz wołowy z kaszą i coś pewnie ale jeszcze nie wiem co. Syn jest we Włoszech do czwartku, wraca późno wieczorem i w piątek wyruszają do nas. Muszę jeszcze podpytać jakie smaki się pojawiają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze chciałam donieść, że M dostał od dzieci laptopa...ale po próbie powiedział, że na moim lepiej się zna ;-) :-D. Poza tym, przy takim internecie jaki mamy to jest wielki problem...działa tylko to co ma wpięte to ustroństwo do przekazu... Jeśli ja siedzę przy swoim a M pójdzie do drugiego pokoju no doopa zbita, nie ma internetu. A teraz jest na 3 odbiorców, pomijając komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy dzień 🖐️ oczywiście kawusią i herbatką (__)? (__)? (__)? (__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest też śniadanie ale nie da się wkleić bo zmiana stronki mamy jajka, kiełbaski na gorąco, pomidory, ogórki, rzodkiewki, i pyszne bagietki z orkiszowej mąki Udanego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia i herbatka Pozdrawiam miłego dzionka Mama na bloku operacyjnym wiem ze operacja będzie długa. Wszystkim zdrowia życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki za kawę i śniadanie👄 Tekla od ciebie mogę jeść w ciemno, zawsze jest pyszne ❤️:D Vanilka Trzymamy kciuki by było dobrze i szybko❤️ Betulka początki są trudne, musi upłynąć trochę czasu. Będą nowi dostawcy, będzie w czym wybierać. U mnie trochę chmur, ale więcej słoneczka:D Wczoraj dwie godziny spacerowałam i dzisiaj też planuję, nareszcie wiosna :D:D:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Vanilko, trzymamy kciuki za mamę ❤️. U mnie zgodnie z zapowiedzią leje ale dzięki temu zaczyna się zielenić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix :-), podobno mają kłaść światłowód, byłoby super ale firma nie ma jeszcze wszystkich zezwoleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Próba pisania ze smartfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam :) u mnie deszcz brak :) wczoraj lało okropnie ... Tato ma zdjęty gips i o dziwo reka ładnie się zrosła ..za miesiąc kontrola ... -zaraz jedziemy po wypis mego dziecka :O boje się co powiedzą trzymajcie kciuki ..posiewy wyszły dobrze nie ma S... ale jest inny problem napisze wam ale musze troche ochłonąć i oczywiście co powiedzą przy wypisie jakie zalcenia będą :o Vanilko..bedzie dobrze ❤️ Beatylko..to dobrze dwa laptopy to będziesz miala spokój :) Terixx.. teraz doczytałam i Wszystkiego najleszego dla Syna !!mlego dnia koachane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 Tradycyjnie sorki za nieobecność😭 U mnie ruszyła robota a wieczorami zajęty komputer bo M zabiera robotę do domu. Bywa że musi Zulka Mnie także martwi ten większy Pikuś:( Nie bardzo mam o czym pisać bo u mnie za oknem leje a jak mam taką pogodę to się z nią bardzo solidaryzuję :p.I najchętniej chodziłabym lub siedziała i łzy lała,takie krople lub strumienie jak ten deszcz. Jedyna dobra wiadomość to ta że u Buffy po pobraniu moczu nie wyszło nic złego no i w maju kontrolne usg.Jak wiecie jest na specjalnej karmie i ciągle pod kontrolą.Bardziej o nią dbam jak o siebie:p.Jak przyjdzie wybierać lek dla psa czy lek dla siebie chyba nie muszę pisać co wybieram;) Orsejko Uf kamień z serca.Jak przeczytałam co podejrzewano u C to normalnie przywaliło mnie kompletnie:( Wanilko Musowo trzymam kciuki👄 Betulka Oj tam,oj tam jakie zad***e?!. Toć peryferia teraz w modzie a światłowód ani się obejrzysz jak położą. No nic dziewczynki muszę kończyć.Buziaki👄👄 Zulka a podałabyś jeszcze raz link do tego sklepu z bransoletkami bo nie chce mi się szukać:p?. Leniuszek ze mnie śmierdzący;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za wsparcie mam już po operacji była ciężka dzisiaj będzie leżała ,bo miała blokadę,jutro będzie siadała ,a po jutrze chodzenie.A w niedziele lub poniedziałek zostanie przewieziona do szpitala rehabilitacyjnego .Tam spędzi 21 dni. Na razie tyle,dzięki ,że jesteście to mi jakoś lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja U nie tez leje ,jesien sie zrobila. Daisy drogie jest leczenie zwierzaków,ale co zrobic.trzeba im pomóc. Orsejko a co podejrzewaja u córki? Toz ona taka mloda,gdzie jej do leczenia. Orsejko reka długo bedzie niesprawna ,dopiero rehabiltacja pomoże,mi po zlamaniu kazdy zabieg przynosił ulge. Vanilko piszesz o blokadzie,tzn o znieczuleniu operacyjnym w kregosłup? Jest to dobre znieczulenie,bo człowiek zmęczony po operacji i przynajmniej przez kilka godzin nie czuje bólu. A potem to juz przeciwolowe zastrzyki. Betulko z netem na osiedlach jest ciezej niz w bloku,u mnie króluje neostrada na osiedlu,mysle dlaczego na tak wielkim osiedlu jak moje nie doprowadzaja kablówki?Przeciez chętnych byłoby duzo.Moze kiedys poloza światłowody.To bedzie śmigało. Terix i jak z kolanem lepiej? Ja tez jutro musze do chirurga,musze mu pokazac wynik tomografii.Pewnie przedpołudnie spędze w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×