Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja wam powiem dlaczego nie wierzycie w Boga.

Polecane posty

Gość gość
ludzie zaczynają obrażać, gdy brakuje im argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwo, bez Biblii nie wiedziałaby co jest dobre a co złe:( Mało tego czyta ją a jakby nie czytała! Według Ciebie kto nie czytał to nie wie co jest złe, no daruj ale mądrość ludzka istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zobaczcie ile jest zla i nienawisci na kafeterii ,to co bog tez wam kaze pisac wyzwiska na kafeterii .Nie ,sami to piszecie a przeciez mozna sie pohamować.Kazdy ma rozum ,dany od boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;41To ty bys nie wiedziala bez bibli co dobre, co zle a od czego masz rozum i nie trzeba czytac a to wiedziec i umiec odroznic ,zlo od dobra .Na tym polega ta umiejetnosc wykorzystania rozumu.Ale po co, no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu mnie atakujesz! Władzę i panowanie w świecie, na ziemi i w niebie oddaję Bogu. Uznaję Jego istnienie. I to Jemu przypisuję autorstwo za dobro, miłość, szczęście. Bez Niego moje szczęście nie istnieje. Moje życie oddaję Bogu. A z Tobą kończę, oczywiście pisanie. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bóg wolał żebym żyła ja, osoba niewierząca, niż dziecko umierające na raka którego rodzice codziennie modlili się o jego życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie zastanow ,piszesz ze trzeba czytac zeby wierzyc w istnienie boga, i odroznic wtedy dopiero zlo od dobra na podstawie bibli ,potem ze jednak wierzysz w boga bez bibli .Zastanow sie co piszesz, za bzdury.Rowniez zegnam ,zmowie za ciebie rozaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest napisane szanuj blizniego swego jak siebie samego ale nie ma tego na kafeterii, za zadne skarby i tu już nie chodzi o wiarę!Kazdy ma prawo zyc jak chce ale przyjdzie sad ostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę pokory, siostry i bracia w wierze. "Zaprawdę powiadam wam, lepszy jeden nawrócony grzesznik, niż stu sprawiedliwych"... A kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem... Słusznie ktoś zauważył, że różny dla każdego jest czas i ścieżka dochodzenia do Prawdy. Upadamy i podnosimy się, żałujemy za grzechy, i popełniamy następne.. Czlowiek jest slaby i grzeszny, narazony na pokusy. Ale Bóg jest miloscią, jest milosierny i wybaczający. Jest Ojcem, który zna swoje dzieci, i mimo ich wad i słabości, kocha je. Stałe przy takim temacie pojawią się tekst typu, taa, a ja znam takiego/taką/takich, co to chodzą do kościoła i rzeszą na codzień. Ja też znam, i też grzeszę, choćby tym, że niecierpliwie pragnę czegoś, zamiast czekać cierpliwie, bo Bóg ma dla mnie wytyczoną odpowiednią porę i czas.. Ale też znam takich cichych, prawdziwie wierzących i skromnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:54 a weź zadaj sobie trud i poszukaj, gdzie ona napisała, że wierzy bez Bibii i dopiero kogoś oczerniaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczerniam. Sama napisala biedactwo, bez bibli ze to niby ja nie umiem niczego odroznic i tu pomylka, bo o zadnej bibli ja nie wspominalam a o 10 przykazaniach i to roznica chyba. Wnioskujac to, to nie wierzy w to co pisza w bibli i nie umie zyc wedlug bibli bo sama jej nie czyta a zarzuca innym cos co jest nieprawda ,aczkolwiek bardziej nie umie zyc wedlug przykazan bozych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj była draka o panowanie rozumu w miejsce istnienie Boga. Z perspektywy życiowej powiem tylko: moja przyjaźń z ateistką - to jedno wielkie nieszczęście: byłam ciągle krytykowana, wyśmiewana i obgadywana, nigdy nie byłam przez nią traktowana poważnie. Dlaczego ona nie potrafiła mnie szanować ze względu na wiarę. katolików obrzucacie botem a wy ateiści, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropos, ty pyszna, słowo Bóg, przykazania Boże jak piszemy, no jak???? odpowiedz, bez Biblii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:10 jak śmiesz ją osądzać? zajmij się swoim tyłkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda wiara ma swoje plusy i minusy.Kazdy ma wybor w co wierzyc i jak zyc i nikomu nic do tego.Ateisci nienawidza katolow a katole ateistow a prawda taka, ze czlowieka powinno sie szanowac bezwzgledu na wiare, wyzanie, rase czy wyksztalcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz, że zarzucają innym to, czego sami się dopuszczają, tyle warte wasze pisanie, a niektórzy pojęcie pokory zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;15Ja , ja, ja osadzam przeczytaj jej post dokladnie a potem bron i zarzucaj tak jak ona mi ,ze nie czytam bibli a sama nie czyta bibli, pisama a zrzuca to na innych, ze inni niby nie czytają.O zadnej bibli nie pisalam, pisalam o przykazaniach a ona wyjechala z biblia,na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biblia czytamy jak????? babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a piszemy jak????? babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, że ona nie czyta? znasz ja? chora baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny gość
Chyba każdy wierzy w jakąś siłę wyższą, ale niech mi ktoś odpowie, co ma wiara wspólnego z kościołem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;13Ty wszechwiedzaca mądralo ,piszemy normalnie to nie polski a religia.Przedmioty pomyliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara ma wiele wspólnego z kościołem ale rozumianym jako wspólnota ludzi a nie instytucja . to we wspólnocie możemy nawzajem sie wspierać , uczyć o Bogu , modlić się i spotykać z domownikami wiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dzisiejszej pisaninie, wiem jedno: nie obchodzi mnie niczyj stosunek do Kościoła. Każdy człowiek ma rozum i wolną wolę. Każdy się określa ze swoją przynależnością do Kościoła. Powiem tylko, jeżeli ktoś realizuje swoją wiarę bez Kościoła, jest nieautentyczny - mówiąc delikatnie, żeby nie powiedzieć, że nie zrozumiał samego sednum, nie zna zasad swojej wiary, tak naprawdę nie spotkał Boga i nie odkrył wartości wiary. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko, jeżeli ktoś realizuje swoją wiarę bez Kościoła, ----oczywiście kościoła katolickiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;24Sama jestes chora z tym madrowaniem sie ,co to nie ty.Widac po wpisie nie czyta sama a zarzuca innym ze ktos, cos nie czyta i bez oczytania jest glebem. Na pewno nie takim ja ona.Dobro od zla, kazdy umie odroznic bez czytania gazet, pism, bibli ale jej stwierdzenie ze trzeba czytac i czytac, bo sama pewnie nie czyta i chcialaby sie dowiedziec czegos nowego ale nie z kafeterii ,bo ja juz jej i tobie nic nie napisze.ZEGNAM!Ps Idz do spowiedzi sw ulzy ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę do kościoła, bo tylko tam odczuwam rzeczywistą obecność Boga. To jest miejsce święte, miejsce cudowne, miejsce, gdzie wyraźnie czuję, że spotkałam się z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w Kościele mamy dostęp do sakramentów....a Jezus powiedział, że jeżeli nie będziemy spożywali jego Ciała, nie będziemy mieć życia w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam bo tylko kk naucza ,ze tylko przez niego możemy mieć dostęp do Boga i p rzez niego - przez kk - dokonuje sie zbawienie . co jest oczywistym kłamstwem i dlatego tak wielu ludzi nie wierzy w Boga bo niewiele o Nim wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×