Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja wam powiem dlaczego nie wierzycie w Boga.

Polecane posty

Gość gość
19:25 to jedynie twój problem H. Jest mi jedynie przykro. Twój wybór, tak wybrałaś. Może jeszcze kiedyś uwierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ty wracasz do przeszlosci, zyje sie terazniejszoscia.Gdybys zyla w sredniowieczu to zmienilabys cos, zeby teraz bylo lepiej i ludzi nawrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem dlaczego ty jako katolik tak się przejmujesz ateistami ? Niech każdy wierzy w co chce.Ja w nic nie wierzę za dużo w życiu widziałam a żyć po śmierci nie chcę wiecznie.I wcale nie chcę by ktoś był nademna .Bo to wygląda tak ktoś nas stworzył dał nam wszystko i teraz siedzi i się co patrzy na to zło,wojny,morderstwa, strasznie różne rzeczy,itp.? I dobrze bawi się naszym kosztem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złośnica, poczytaj o cudach dokonanych ręką Bożą. Sokółka, nienaruszone ciało św. Bernadetty Soubirous itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wejście do Królestwa Niebieskiego nigdzie nie znajdziemy Jego wypowiedzi, w której byłaby mowa o tym, że jedynie wystarczy być dobrym człowiekiem , by zostać zbawionym. Pan Jezus powiedział natomiast: Bądźcie doskonali, jak doskonały jest Ojciec Wasz, ten który jest w Niebie. A zatem, by się zbawić, trzeba koniecznie uznawać za Ojca Boga, którego głosił Jezus.Zbawiciel kazał swoim uczniom iść na cały świat i głosić Ewangelię i do tego zagroził, że kto nie uwierzy, będzie potępiony, że do zbawienia potrzebny jest chrzest, czyli przynależność do Chryst. Kościoła.To Jezus założył Kościół Katolicki, który opiera się na Piotrze-Opoce.Każdy kto chce się zbawić, powinien przestrzegać przykazań Bożych , żyć w zgodzie z sumieniem i być praktykującym katolikiem.Każdy kto pragnie dobra, pragnie Jezusa nawet o tym nie wie. Kto świadomie odrzuca Kościół i Jezusa skierowane do niego są słowa:Kto się mnie zaprze przed ludźmi , tego i ja się zaprę przed Ojcem Moim.Wszyscy mówiący Bóg jest miłosierny i wszystko mi przebaczy.I to jest chyba największe oszustwo diabelskie w tych czasach. Oczywiście Bóg jest nieskończenie miłosierny lecz i nieskończenie sprawiedliwy.Zbawiciel wiele razy ostrzega przed piekłem, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów.Trzeba być człowiekiem złej woli , by uważać, że wszystko jedno jak się żyje byle być dobrym człowiekiem. Życzę wszystkim byście szerzyli dobro, coraz bardziej wzrastając w MIŁOŚCI do Boga i Kościoła. Któż jak nie Bóg zawsze na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolik tzw.praktykujący to osoba oddana Bogu i Kościołowi. Przestrzega przykazań Bożych, przykazań miłości i przykazań kościelnych. Uczestniczy we mszach świętych, spowiada się i przyjmuje sakramenty święte. Modli się rano i wieczorem. Pragnie poznawać Boga w Trójcy Jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodze do Kościoła co niedziele, ale Wierze w Boga, był czas, iż zwątpiłam , ale z czasem zrozumiałam. Poza tym chyba każdy ma chwile zwątpienia. moje zwątpienie kierowało się pasmem nieszczęść, w którym tkwię do dzisiaj. Po śmierci pójdziemy tam gdzie Nasze miejsce albo do Raju albo do Piekła, ale nie mówmy, że tylko dzięki wierze w Boga trafimy do nieba. Znam wiele osób, które mówią jak to wierzą w Boga i co drugi dzień chodzą na Msze, a tak na prawdę diabła mają za skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Predzej wielbłąd przeciśnie się przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądź, nie będziesz sądzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, odpowiemy za każde słowo. A jeszcze bardziej za słowa, całe wypowiedzi, które chronią zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno milczenie wobec zla jest gorsze od jego czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej osób w piekle ląduje z powodu przekraczania VI przykazania, patrz Gloria Polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda. A jeszcze większe zło, to: gdy widzę, że moją koleżankę z pracy niszczy pewna osoba, a jednak do tej osoby się przymilam, uśmiecham, dbam o świetne relacje z nią a WOBEC POKRZYWDZONEJ MILCZĘ I ODSUWAM JĄ OD SIEBIE NA RÓŻNE SPOSOBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i podaję się za wierzącego, gorliwego. Moja wiara słabnie przede wszystkim przez takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, gdy jesteśmy antyświadectwem zabijamy w innych wiarę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antyświadectwo wierzących godzi najbardziej!!! w ludzi wrażliwych i słabej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc, powiedziałam Wam już dlaczego nie wierzycie 1. niektórzy odrzucili Boga całkiem świadomie i dobrowolnie 2. niektórzy nie dowierzają ze względu na świadectwo innych ludzi Jakże warto rozważyć dziś, czy przypadkiem nie byłem/am przyczyną czyjegoś odejścia od Boga i bić się w piersi oraz nałożyć na siebie obowiązek modlitwy za tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 Nie bez przyczyny na piątym miejscu jest: NIE ZABIJAJ! a na szóstym: NIE CUDZOŁÓŻ! Czyżby zabijanie ludzi na różne sposoby było gorsze od cudzołóstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierć nienarodzonych!!! tak, bo to jest zabieranie ludziom życia, które im ofiarował Bóg, zabieranie prawa do szczęścia i miłości, niszczenie komuś życia poprzez plotki, obmowy, działania, manipulacje to straszny grzech powolnego zabijania w męczarniach psychicznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy publicznie nie zaprzeczałam o istnieniu piekła i szatana. Czy w ten sposób nie przyczyniłam się do zwątpienia w istnienie Boga. Czy wierzę w istnienie czyśćca. Czy nie byłam powodem by moje dziecko straciło kontakt z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę i nie uważam siebie za boga. Uważam za to, że za dużo się wycierpiałam, by cieszyć się z tego i dziękować Bogu. Swój ból odreagowuję dając dobro innym, gorzej już raczej nie będzie, a tym bardziej będę pomagać ludziom, mimo swojej pogardy dla tego świata i tego, co przeszłam, tak na przekór Bogu. Nie dam mu tej satysfakcji, że mnie zniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy brak wiary w Boga nie przyczynił się do tego , że uległam pokusom szatana? Czy choć raz w życiu uprawiałam nierząd, wystawiałam swoje gołe ciało na pośmiewisko innych, czy brałam narkotyki, upijałam się do nieprzytomności, kradłam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego winisz Boga za całe zło w Twoim życiu? Gdybym Ci opowiedziała moją historię, zadałabyś pytanie "dlaczego dalej wierzysz?". Ano wierzę, że Bóg z każdego zła może wyprowadzić dobro, że Bóg mnie kocha ponad nienawiść nieprzyjaciół. Historie biblijne mnie nauczyły, że ufać Bogu trzeba w każdej sytuacji, w każdej...ona po coś jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.25 to i pewnie nie wierzysz w milosc, czynione dobro? Jak w nic, to w nic. Przykro mi, pomodlę sie za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to on wszystkim kieruje i to on chce mnie doprowadzić do ostateczności, śmiejąc się z tego, jak słabnę i cierpię, ale nie dam mu tej sadystycznej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś darzyła Boga miłością nie sprawiała byś mu bólu. Patrz a On bardzo cię kocha obdarza cię życiem wiecznym. Wysłał syna swego by cię zbawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby zabijanie ludzi na różne sposoby było gorsze od cudzołóstwa? X Chodzi o to, że ludzie częściej uprawiają seks pozamałżeński niż zabijają, w tym dokonują aborcji. Ile razy w życiu kogoś zabiłaś a ile razy ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×