Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja wam powiem dlaczego nie wierzycie w Boga.

Polecane posty

Gość gość
Chleb to zawsze głodnemu na myśli X Czyli Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tam będzie inny wymiar duchowości, miłość duchowa - wymiar znany jest tylko niektórym na ziemi. X To mialam na myśli mowiąc o relacji z Bogiem, jego wszechogarniające uczucie będzie nam towarzyszyć. Trochę dziwne to jest że zapomnimy o ziemskich związkach ale ma to sens jak z tym przykładem ewangelicznym o kilku mężach/żonach, spory z którym się "ostatecznie bedzie" wykluczone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Mnie się wydaje że inni ludzie też znajomi dawni będą ale w tzw niebie wszyscy darzą się tak samo szczerą miłoscią i równą wobec każdego że nie będzie różnicy o kogo chodzi? Nie wiem, jest na sali ktoś siedzący w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie widac ta milosc ,na kafeterii.Jeden do drugiego oko za oko, ząb za ząb. X Kafeteria potrafi uczynić przerażajace szkody. Wszystko przez to, że siedzą tu ludzie zwyczajnie poddani mocy Złego i działający według jego wytycznych, dla których przykazania nic nie znaczą. Zgodnie zatem z naukami swojego "pana" judzą, jątrzą, wzniecają nienawiść. To forum dla zdrowia duszy jest zwyczajnie gorzej niż niebezpieczne jak wszystkie czaty i listy dyskusyjne chyba ale tu szczególnie pleni się złosliwość, jad i nienawiść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś też mi się tak wydaje... że jeżeli kogoś tutaj kocham, to będę go kochać jeszcze mocniej i będę pamiętać to, co nas łączyło na ziemi. Ale jeśli kogoś nie znam, to i tak będę z nim w relacji maksymalnej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, czy ludzie nie widza zadnych innych wartosci tylko media, portale, internety, kasa, seks i swiat t/r/ac/i p/iek/ne wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ciekawe czy w niebie, zakładając, że się tam trafi, bo to podobno rzadkość, pamięta się o tych którzy się tam nie dostali bo woleli piekło jak przykładowo "normalny gość"? I tęskni martwi całą wieczność?.. Brr nie podoba mi się ta wizja, wychodzę stąd bo zaczynam zadawać pytania, na które nikt z ludzi nie zna odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 jakże się mylisz...no pomyśl....jak to jest z tymi partnerami....mąż zostawił żonę, całe życie była sama...to po jakiego jej on w niebie, skoro na ziemi ją zostawił jak psa....W niebie to ja bym chciała być z tymi, którzy mnie kochali. Ale nie mam tu na myśli żadnych partnerów byłych lub niedoszłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co jeśli akurat kochałaś kogoś kto się tam nie dostanie? Nie zawsze chodzi o męża, w ogóle ludzi. Co wtedy z tym niebem? Jaakieś bez sensu to jest ale wieczny ryk i płacze tym bardziej. Po co my żyjemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wspolnego niebo pieklo z wiara.Po smierci kiedys przyjdzie sad ostateczny i kazdy juz teraz pracuje sobie albo na pieklo albo niebo.Licza sie uczynki na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się akurat modlę o wspólne niebo dla tych, których kocham. Chcę być z nimi. Ale wiem jedno: jeśli tu na ziemi ludzie nie są dla siebie blisko, w niebie: NIE MA MOWY O WSPÓLNYM PRZEBYWANIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tak ważne jest zeby tym "niewierzacym" wskazywać dobra droge, wspierać ich w tym zeby byli bliżej Boga, pomagać. Szczególnie jesli chodzi o bliskie osoby ktore kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki. Wierzysz w to?» Odpowiedziała Mu: «Tak, Panie! Ja mocno wierzę, żeś Ty jest Mesjasz, Syn Boży, który miał przyjść na świat J, 26. I ty powiesz, że wiara nie jest potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma o wspolnym przebywaniu ,bo ludzie porobili sie popsuci przez media, portale, internety i wiekszosc woli wybrac zlo, bo to najlatwiejsza droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:45 nie generalizuj tak. Nie zawsze internet czy social media sa złe. I nie zawsze ludzie ktorzy sa tam aktywni sa źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog jest miloscia, miloscia darzy i kocha nas , nas dzieci swe.Bog stworzyl czlowieka z milosci i dla milosci na obraz i podobienstwo swe ale ludzie nie dostrzegaja tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;47NO nie zawsze ale male prawdopodobienstwo uczciwosci i szczerosci, tam jest. niebede sie kłóciła.Spojrz na kafe czy kazdy jest tutaj sympatyczny i mily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaga
Tabak? Mam w d..ie twoje głodne kawalki a gdzie ten twój "bog"był w Auschwitz? I gdy Ukraińcy siekierą mordowali moich bliskich? Sam te twoje teksty , oszołomie kruchtowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl Bog ale czlowiek, czlowiekowi zgotował taki los.Człowiek człowiekowi wilkiem i wrogiem pisała Z .Nalkowska ,Medaliony. Ludzie sami sobie krzywde wyrzadzaja bog sie w to nie mieszal, bo pomyslal macie mozgi, to wiecie co robicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 mówi się, że Jezus otrze łzy z naszych policzków. Nie będziemy cierpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:52 masz racje. To dobro jest niestety w mniejszości. Pocieszam sie ze kafe to jeszcze nie cały swiat na którym jest mnóstwo wspaniałych ludzi. Na kafe tez sa dobrzy ludzie, ale nie sa oni tak aktywni jak hejterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męka i śmierć Pana Jezusa zapomniane a cierpienia męczenników to udział w Jego Męce i Śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Jezus cierpiał najbardziej. Co z Nim uczyniono???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobili ludzie z Jezusem? Dziwne, że z tego powodu nikt nie ma wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko współczuć takim zgorzkniałym maruderom Bóg mnie kocha i czuwa nade mną. Kto nie wierzy choćby cudu doświadczył nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no wlasnie co zrobili.Umarl za nasze grzechy a nie ma wiekszej milosci ,gdy ktos oddaje swoje zycie za blizniego swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mowimy na rozancu ,ktorys za nas cierpial rany,Jezu Chryste zmiluj sie nad nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NofaitH
Nie wierzę bo takiego czegoś k***a nie ma. Każdą religie stworzył mądrzejszy człowiek od stada baranów. Po co? Po to żeby łatwo manipulować i sterować takimi durniami. Kiedyś łatwo można bylo zrobić co sie tylko chciało (chodzi mi o średniowiecze) z każdym i ze wszystkim. Teraz to całe gowno przynosi tylko j****e wojny, chaos i nic więcej. A no i jeszcze złodziejstwo. Ale jak chcecie to sobie wierzcie. Ja mam wyj****e na to. Nie wierzę w te bajeczki wymyślone przez 2 człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę bo takiego czegoś k***a nie ma. X Powiedz to tym, których modlitw Bóg wysłuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×