Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja wam powiem dlaczego nie wierzycie w Boga.

Polecane posty

Gość gość
16'24Idz do kosciola, wycisz sie uspokoj swoje emocje. Skorzystaj ze spowiedzi a potem przyjmij Pana Jezusa.Pokoj z Toba.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli" Słowa Ewangelii według świętego Jana (J 20, 19-31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny gość
Krótko mówiąc, piszący tutaj uważają że wiara to kościół, oczywiście katolicki i jeśli się do niego nie chodzi, to wyląduję się w piekle. Ja już wybrałem, piekło. To było by straszne wylądować w niebie z piszącymi tutaj o wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Sąd należy do Boga. A chciałbyś żeby ci powiedzieli, że możesz nie chodzić do kościoła? Ty i Twoje życie jest w rękach Boga a nie wierzących. Ja też jestem wierząca i mogłabym ponarzekać na innych wierzących. I pomyśl, że ja też nie chciałabym być z niektórymi w niebie...Nie warto patrzeć na innych ludzi, patrz w swoje serce i skup się na Bogu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;22Jak czytamy biblie pytasz babsztylu, po polsku czytamy a nie po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 nie wiem kim jesteś? ale na razie jesteś anty-świadectwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tu piszę a wcale nie uważam ,ze wiara w Boga jest tożsama z kk :) coraz za to częściej się przekonuję ,ze jest zupełnie na odwrót ale nie o tym jest temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miluj blizniego swego ,jak siebie samego.No wlasnie widac ta milosc ,na kafeterii.Jeden do drugiego oko za oko, ząb za ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza wiara powinna być tożsama z nauczaniem Kościoła Katolickiego. Ja korzystam z sakramentów, chodzę na Mszę świętą i zamierzam tak dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;48Chyba piszesz sam/a o sobie.Naprawdę idz do tego kosciola.Pan Jezus czeka za tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza wiara powinna być tożsama z nauczaniem Kościoła Katolickiego.- skąd takie przekonanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna osoba plująca tu jadem jest po prostu okropna, nie przejmujecie się nią, zaraz się odgryzie jak ten...jakie to straszne u ludzi, ten język pełen jadu...nie dziwie ci się "normalny gościu" mam podobne odczucia ale mimo wszystko wybieram niebo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny gość
W Biblii w Starym Testamencie, jest napisane oko za oko, ząb za ząb. W Nowym jest już trochę inaczej, jeśli ktoś Cię uderzy w jeden policzek, nastaw drugi. My jesteśmy w większości na etapie Starego Testamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd przekonanie? bo tak zostałam wychowana i w dorosłym życiu nabrałam pewności do tego, co mi przekazano...aż po żywe doświadczenie Boga w sakramentach i w życiu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zostałaś wychowana - czyli nie konfrontowałaś swoich przekonań z Biblią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:57 Masz pewnie rację, ale tutejsze forum to niekoniecznie autentyczny obraz Kościoła, jako wspólnoty wierzących. Warto zapoznać grupy i formacje modlitewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokladnie.My nie jestesmy ludzmi idealnymi juz od samego poczatku, poniewaz rodzimy sie z grzechem pierworodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadzicie o przykazanich, przeciez to bog dal mojzeszowi na gorze przykazania a teraz my powinnismy sie starac zyc wedlug nich.No ale kazdy wybiera co innego.Ogladaliscie film dekalog 10, obejrzyjcie ma cos wspolnego z przykazaniem nie zabijaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokój Wam wszystkim. Nie kłóćcie się, proszę. Modlitwa do św. Michała Archanioła. "Święty Michale Archaniele broń nas w walce. Przeciw niegodziwości I zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromi pokornie prosimy. A Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen." Uomo- 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem. Na oklaski zasługuje tutaj nie tylko osoba. Tak. św. Michale Archaniele pobudzaj do uczciwości. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*miało być: nie tylko jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było by straszne wylądować w niebie z piszącymi tutaj o wierze. X Nie przerażaj się, podobno po drugiej stronie istnieje tylko relacja z Bogiem, żadnych krewnych, przyjaciół i miłości. Ufff... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Na szczęście podobno nie :D wszystkie relacje, przyjaźnie zostaną jeszcze bardziej umocnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i miłości? mylisz się - tam będzie miłość wieczna więc jak nie umiesz kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwcie sie ani zlodzeje ani drapiezcy nie posada Krolestwa niebieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani ci, którzy osądzają innych, bo Sąd należy do Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłości? mylisz się - tam będzie miłość wieczna więc jak nie umiesz kochać... X W sensie partnerów/partnerek "i nie będziecie się już żenić ani za mąż wychodzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście nie miałam na myśli tego sensu. Chleb to zawsze głodnemu na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i nie będziecie się już żenić ani za mąż wychodzić". no właśnie tam będzie inny wymiar duchowości, miłość duchowa - wymiar znany jest tylko niektórym na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie pozadaj blizniego swego ani zadnej rzeczy ,ktora jego jest.Przykazania boże, juz zanikaja bo tym swiatem rzadzi szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×