Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość Kfiatek

Ulka jest taką kobietą matroną, której trzeba słuchać i jak ryknie to każdy słucha.  Nigdy jej przez to nie lubiłam. Wymyślili jej Bartka, tymczasem to Janek okazuje się super facetem. Trzymam kciuki aby Jankowi dali kogoś fajnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

W ogóle ani ojca ani specjalnie nikogo z rodziny. Kinga się rozchorowala to chociaż Piotrek mógł kupić kwiaty i pojawić się w kościele. Nieładnie. Ula miała nawet spoko ...enkę i fryzurę, wyglądała skromnie i przez to fajnie. Też nie wiem po co im ten ślub już w tej chwili

Też właśnie myślałam, że niby taka zzyta rodzina, a tu  taka kicha na ślubie. Czy było w ogóle jakoś wytłumaczone, że Marka nie ma? Co do Kingi, to też uważam, że Piotrek mógł przyjechać sam (oni i tak mają zawsze sztab pomocników przy dzieciach). Aśka zaległa w łóżku  z Uniatowskim, że też nie dotarła? Zresztą to samo Łukasz, Marta, Paweł- no trochę to jednak beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Czyli Arciuchowa już na dobre wyrzucili z serialu? Bo Werner ma szukać nowych wrażeń w nowym sezonie na ślub nie przyjechała a mieszka we Francji a to nie jest tak daleko. Siedlisko przepisała na siostrzenicę. Swoją drogą to nieźle traktują tych aktorów scenarzyści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Po za tym na przykładzie Uli Natalii i Wojtka najlepiej pokazuje że dla dziecka czasem lepszy jest rodzić zastępczy niż biologiczny. Marek był o wiele lepszym ojcem niż biologiczny ojciec Ulki a Joanna jest o wiele lepsza matką niż była Gośka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po  wakacjach

Zmienią  wnętrze  domu  Barbary,  będzie nowocześnie,  inne  kafelki, inne  wyjście,  jest  jaśniej

Janek  zakpi  z  Bartka,  powie  ,że  jest  lepszą  partią  dla  Uli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po  wakacjach

Zmienią  wnętrze  domu  Barbary,  będzie nowocześnie,  inne  kafelki, inne  wyjście,  jest  jaśniej

Janek  zakpi  z  Bartka,  powie  ,że  jest  lepszą  partią  dla  Uli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po  wakacjach

Zmienią  wnętrze  domu  Barbary,  będzie nowocześnie,  inne  kafelki, inne  wyjście,  jest  jaśniej

Janek  zakpi  z  Bartka,  powie  ,że  jest  lepszą  partią  dla  Uli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
Dnia 5.06.2019 o 20:21, Gość Gośćgosc napisał:

Też właśnie myślałam, że niby taka zzyta rodzina, a tu  taka kicha na ślubie. Czy było w ogóle jakoś wytłumaczone, że Marka nie ma? Co do Kingi, to też uważam, że Piotrek mógł przyjechać sam (oni i tak mają zawsze sztab pomocników przy dzieciach). Aśka zaległa w łóżku  z Uniatowskim, że też nie dotarła? Zresztą to samo Łukasz, Marta, Paweł- no trochę to jednak beznadziejne

Nie przesadzajcie. Często w realu najbliższą rodzina nas olewa i nie przychodzi na ślub. Ale co do ojca czyli Marka to już powinien być. Taki idealny ojciec. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Powinien kuszewski się ugiąć i przyjechać na plan na jeden dzień to głupio wyszło tak samo jak nie było Gośki i Marty na pogrzebie Lucjana i Tomka. Scenarzystki jak już zrezygnowały z Arciuchowej to powinny na 1 dzień ja zaprosić na ślub przecież Anka w pewnym sensie matkowała Uli a aktorka mówiła że scenarzyści sami ja "wyrzucili" z obsady

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Marta była na pogrzebie Lucjana (który nie był pokazany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem po co chcą zmieniać tę scenografie domu Barbary.Przecież raptem 2 czy 3 lata temu po  pożarze robili generalny remont domu i ładnie wygląda  ich salon .

co do ślubu to był skromny więcej było obcych ludzi niż rodziny Uli -fakt przyjechała Natalka i Mateusz ale mógł też przyjechać Marek...choć bilety z Australii dla całej rodziny to majątek więc pewnie dlatego przyjechał Mateusz  by jego wątek ciągnąć po wakacjach...też dziwne że reszta rodziny z Warszawy nie przybyła...choćby Marta.itp.

Joanna pojechała z Leszkiem za miasto a psa miała gdzieś...

w ogóle denerwują mnie te postaci które są a nagle znikają np.matka Janka,Anna itd.

co do Kisielowej nie lubię jej postaci jest przerysowana i pewnie takie było zamierzenie scenarzystów ale jakim cudem jak żył jej mąż który często gościł u Mostowiaków jakoś nigdy nie przybył tam z żoną-fakt była o niej mowa ale nikt jej nie widział...trochę to dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej

Natalia  odejdzie,  sama  podjęła decyzję,  bo  się  uczy  w  Teatralnej  Akademii,  nie  wie  czy  zniknie  na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Tak samo Agnieszka powinna odejść już dawno bo po śmierci Tomka nie mają co z nią zrobić. Ona była wprowadzona jako intrygantka mająca zniszczyć związek Gosi i Tomka do aktorki nic nie mam ale jej postać jest zbędna. Mam nadzieję że aktorka zniknie już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej

Bartek  zostawi  Ulę,  zamieszka  z  Marcinem  ,  aktor  zagra  policjanta  w  Na  Wspólnej,  czy zniknie  z serialu?

Adrianna  Kalska  jest  w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak żył Kisiel to Kisielowa była tylko w opowieściach, być może nawet żadna aktorka nie była wybrana wtedy do tej roli. Jak Kisiel zmarł to dali Kisielową by zapełnić pustkę, ale ja też jej nie lubię. W Złotopolskich ją uwielbiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xgsvajvz
12 godzin temu, Gość dalej napisał:

Bartek  zostawi  Ulę,  zamieszka  z  Marcinem  ,  aktor  zagra  policjanta  w  Na  Wspólnej,  czy zniknie  z serialu?

Adrianna  Kalska  jest  w ciąży!

Chyba w spożywczej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

... przecież Rozniatowska gra taka sama postać jak w Złotopolskich tylko inaczej się jej postać nazywa. Ciachorowski boi się o swoje życie bo prześladuje go stalker który życzy mu śmierci tylko dlatego że gra stalker a Izy. Była jedna co prześladowała BK Szatan teraz T.Ciachorowski dostaje emeile z grozbami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Xgsvajvz napisał:

Chyba w spożywczej XD

W  serialu  jest  spożywczej,  a  w życiu  może  być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.06.2019 o 21:38, Gość Gość123 napisał:

Powinien kuszewski się ugiąć i przyjechać na plan na jeden dzień to głupio wyszło tak samo jak nie było Gośki i Marty na pogrzebie Lucjana i Tomka. Scenarzystki jak już zrezygnowały z Arciuchowej to powinny na 1 dzień ja zaprosić na ślub przecież Anka w pewnym sensie matkowała Uli a aktorka mówiła że scenarzyści sami ja "wyrzucili" z obsady

 

Nie po to odchodził,żeby teraz wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pawłowska   śpiewała  na  festiwalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiny

Siostra  Artura  znajdzie  Małgosię!  Czego  dowiemy  się  w przyszłych  odcinkach?  Gdzie  ona  ukrywa  się?  Pewnego  dnia  stanie  w drzwiach  w  domu  Grabiny  odmieniona  i  Barbara  padnie  ze  wzruszenia:  Córeczko  co  się  tobą  działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe

Dadzą  nową   Maję,  jest  duża  jak  Szymek

 

Wróci  Aneta  i znowu  pokaże  Olkowi  na  co  ją  stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po  wakacjach

Matka  Marcina  będzie  miała  nowego  faceta,  gra  go  Grzegorz  Wons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Widziałyście jak zaatakowali Agnieszkę za to że sypia z Olkiem? Widzowie są na nią wściekli! Byłam za granicą wróciłam i wczoraj zobaczyłam. Ciekawe czy to pociągną dalej bo podobno wróci Aneta i bd chciała Olka wrobić w ojcostwo swojego dziecka. Co do Wons już piszą że na wikipedii że to " nowy ojciec" Marcina i Olka czyżby aktor grający Grzegorza odszedł z serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp

Chcą  zmienić  Szymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Staś Szczypiński nie odchodzi z serialu, nie bedzie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Małgosia wróci ciekawe kto będzie ja grać i czy zabierze Asce Wojtka choć wątpię bo mały jej nie pamięta dla niego to będzie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
5 godzin temu, Gość Gość123 napisał:

Małgosia wróci ciekawe kto będzie ja grać i czy zabierze Asce Wojtka choć wątpię bo mały jej nie pamięta dla niego to będzie szok

Ciekawe  czy  będzie  podobna  do  niej,    Katarzyna  Borek,  niemiecka  aktorka  jest trochę  do niej  podobna,  mogłaby  ją  śmiało  grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowości

Wróci  Tomasz  Dedek,  aktor  grał  wspólnika   Krzysztofa  w  firmie

Olek  jest  uzależniony od  seksu

 

Michał  wraca  ze Szwecji  i  walczy  o Joasię

Mateusz  wagaruje  , wdaje  się  w bójkę,  drugi  Marek,  Maria zajmie  się  chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Był taki hejt na Agnieszkę ( choć ja się nie dziwię bo romans jest niesmaczny ) że Agnieszka zostawi Olka bo dowie się że ją zdradza z Agnieszką ta młoda. Ciekawe czy Ruda wyjedzie w sumie ta postać przegrała swoje życie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×