Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Witajcie ponownie. Jestem z popołudniowa kawą.Zapraszam. x Tak to prawda mamy rocznicę a ja zabyłam. Jak ten czas leci. Dziewczyny życz=ę Wam i sobie następnych sześciu lat w tym gronie❤️. x Cyferko ale się uśmiałam :D popatrz jak bogato mąż cenił swoją żonę:D:D nie mogę się opanować tak się śmieję. Cyferko szczerze mowiąc kwitnących drzew ja też nie widziałam. Aha widziałam magnolię ale po zimnych nocach trochę skapcaniała. Dzisiaj wieje jak diabli, co prawda na razie nie pada.Dobre i tyle. x Imuś Ale zakałapućkałaś:) nie wiem czy jajka będziesz nosić z kurnika czy z bazarku:) ale co tam ważne ,że Mama będzie mogła zrobić jajecznicę. Wiesz porządna ta przychodnia jeśli na dzisiaj rejestrowali pacjentów. U mnie gdzie się da powywieszane wieści,że gdyby co to tylko dyżury. Lepiej nie chorować. x Dziewczyny miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego dnia:) x Imus Jasne wszystko wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak szemracie?? Wpadłam na kawę do klubiku;-) Bardzo ciepły dzień,na razie ze słońcem.... Za chwilę wybywam.... Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Wnusia ogląda sobie bajkę w tv, a ja zaparzam kawkę/herbatkę: (_)> (_)> U nas ciągle zimno i deszczowo... buuu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś cześć :-) Ja kawę poproszę;-) U mnie ciepło,parno...jeszcze nie pada :-D A jestem po porannym spacerze. Wczoraj też długo chodziłam,muszę się rozruszać,zapuściłam się :-( X Luna jak samopoczucie?? Trzymam kciuki za Twojego S maturzystę. Zdolny chłopak z tego co piszesz,zda celująco;-) Jutro Twój Wielki Dzień,wpadnij do nas jeszcze na kawę... X Dobrego dnia koleżanki. Globusiku wstałaś ? Imuś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wstałam,wstałam ;) Musiałam Juniora wygnać do szkoły Ja nie wiem co on z tymi uszami ma,bolą go i bolą Krople zużyte a ten dalej jęczy Do lekarza po szkole z nim jadę Wczorajsza wizyta u ortopedy też nie za bardzo Dostał skierowanie do reumatologa i szpitala rehabilitacyjnego Że niby jakiś wirus spowodował,że ma przygarbione plecy,ZZSK Jesteśmy genetycznie obciążeni Dobrego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ada baaaaardzo dziękuję za kawę. Wpadłam na krotko.Potrzebuję rozrusznika w postaci kawy:) x Cyferko wstałam i już zaliczyłam jeden sklep. Ponieważ idę do szkoły mam mało czasu.Może będę pisać maturę:) x Imuś a Ty już wstałaś???? może juz smażysz norweskie ryby. x Lunka życzę Ci powodzenia na każdej płaszczyźnie. Dla Syna połamania pióra na maturze. Tobie powodzenia na nowej drodze życia. x Dziewczyny pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś witaj spotkałyśmy się na peronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Globusiku Po te ryby musiałabym pojechać do Norwegii :D J jeszcze nie przyjechał,prawdopodobnie ma być w sobotę Przedwczoraj przysłał sms...Tęsknię za Tobą i wami Junior pękał ze śmiechu bo nie wiedział co to za oni ;) Powodzenia na maturze ❤️ Ja ciągle wiszę na telefonie Udało mi się zarejestrować Juniora do reumatologa,wizyta w lipcu Jeszcze ten szpital mi został ale nie mogę się tam dodzwonić Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pada deszcz, w ogrodzie jabłonie i sliwa kwitną a pszczół nie widać. Kto zapyli kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam na próbę i udało się:) Pozdrawiam dziewczyny. Luna serdeczne życzenia dla Ciebie. X Mam w maju przyjęciny jednego wnuka, w czerwcu drugiego. X A poza tym nic ciekawego. Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym domu cisza nastała. Dzieci się porozjeżdżały do swoich zajęć, a wnusia słodko śpi. Zaparzyłam ziółka (pankera-flos) i usiadłam na chwilę przy kompie. Maryś, jak dobrze, że jesteś. Czyli hasło odzyskałaś? :) Przyjęciny. Aż musiałam sprawdzić co to znaczy. Rozumiem, że to Pierwsza Komunia Święta. Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Ja też nie wiem co to znaczy:-( Chrzciny?? Marysiu,podpowiedz ;-) Ada,domyślam się,że wnusia u Ciebie zostaje na jakiś czas?? Skończyłam papierkową robotę i usypiam przy biurku. Pada,wieje,zimno :-( Epoka lodowcowa powraca :-( Imuś dodzwoniłaś się do szpitala?? Ależ i termin na lipiec :-( Globusiku jak w szkole było?? Prace domowe też Wam zadają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Przyjęciny to I komunia ;) Jedyneczko Tak,w końcu się dodzwoniłam,dobre jest to,że obydwa skierowania mogę wysłać pocztą Na skierowaniu do szpitala jest napisane PILNE Marysiu Jak miło,że o nas pamiętasz ❤️ Jak zdrówko? Globusiku Jak Ci poszło na maturze,Ty nasza "smarkulo"? ;) Adziu Cieszysz się ciszą...Podobnie jak ja ;) Dziewczyny... J wraca we wtorek,wiem to od córki,bowiem m zadzwonił do niej a nie do mnie... Najgorsze jest to,że kończą nam się pieniądze na życie a Junior jedzie jeszcze w poniedziałek na wycieczkę Oprócz tego wydaję ostatni grosz na antybiotyki dla niego bo nikt nie wie co z jego uszami Wizyta u laryngologa 1 czerwca Staram się trzymać pion ale coraz częściej spotykam podłogę ;) Kocham moje panele :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Jestem połamana na 8 części. Powód to ciągły deszcz od wczorajszego rana. Po prostu leje:) Nie ma słów!!!! Na rozbudzenie i poprawę humoru proponuję kawę . x Cyferko Jestem pilną uczennicą i wszystkie zadania rozwiązuję w szkole:) do domu nic nie przynoszę i tak mam ciężki plecak.Nie ma miejsca na papióry. x Marylko Pozdrawiam.Przed Tobą ważne uroczystości.Zaczynaj potrząsać miedzią:) x Ada Dla Ciebie zaparzyłam ziółka. Co by:) nie budzić Wnusi po cichutku na paluszkach wymknij się i wpadnij do nas. x Imuś No tak telefonu nie wypuszczasz z ręki. Dzwonisz, jeździsz , załatwiasz. Tyle spraw na Twojej głowie. Jestem zła na J. Widocznie norweski klimat mu sprzyja. Wraca dopiero we wtorek?? to dość długi wypad. No tak przyjemności nigdy dość. Imus czas pomyśleć o sobie. Jesteś delikatną dziewczyną i jednocześnie masz w sobie dużo sił. Oby Ci nigdy ich nie zabrakło❤️ x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka na kawie :-) Dosiadam się ,dzięki Globusiku. Imuś Globusik tak ładnie Ci napisała, prawdę mówi ❤️ o Twojej delikatności i sile...Nerwy pchają Cię na te panele :-( X Globusiku a u mnie bardzo ciepło,pada ,przestaje itd. Byłam rano na bazarku i zastanawiałam się czy kwiaty na tarasik już kupić. Nie ma chęci na nic...Może jutro ?? Ada czekamy na Ciebie przy stoliczku;-) Imuś dzięki za tłumaczenie nowego słowa (jak dla mojego ucha) Ada zgadła :-) J pierwszy raz słyszę ;-) Od miesiąca mamy wielkie utrudnienia z wydawaniem sprzętu,ulicę i chodniki robią wokół, dzisiaj musiałam zabrać auto z garażu,bo kopią przed nim...nie wiem jak długo to jeszcze potrwa,ale ogólnie wielkie utrudnienia mamy... Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Dziękuję za kawę ❤️ Jedyneczko Jakie nerwyyyy...;) Pokładam się ze śmiechu na te panele ;) Znowu kopią u Ciebie? Przecież nie tak dawno kopali... Aduś? Śpisz jeszcze? To sobie pośpij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś. Wtedy kopali w innym celu,wymieniali rury. Teraz kopią i nawożą nową ziemię i układają bruk... Może do lipca skończą?? Ty mi tu nie gadaj,że ze śmiechu oglądasz panele :-D :-D Dobrze,że terminy załatwiłaś Juniorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wnusia jeszcze śpi, więc wpadam do nas na łyk popołudniowej herbaty. (_)> (_)> Mała będzie u nas jeszcze kolejny tydzień, a jak ją mam - to nie mam czasu na kompa.:P Buziaki dla Was, Kochane!♡♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przyjęciny to I komunia . Ime dzięki ,że tłumaczylaś. Oczywiście , że babcia musi sypnąć kasą, ale bez przesady. Z moją emeryturą , podskakiwać nie można. :) Sadziłam dziś gożdziki i mieczyki do ogrodu, chyba mrozu już nie będzie. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Rozpijamy szampana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Luny i Z zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×