Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

...jej pomagała... ...ale mnie bardzo drażniła... ...bo ja jestem astmatyczką... ...obróżka mnie uczulała i ciężko mi się oddychało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przeszłam na zakraplanie skóry mojej suńki... a od tego sezonu, podaję siej tabletki przeciwkleszczowe... jedna wystarcza na trzy miesiące... 14 sierpnia kolejną tabletkę dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, jak wejdziesz do klubiku, to może wklej nam link do części szóstej naszego stacyjkowa. Przyda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, te tabletki można u lekarza weterynarii dostać. Fajna sprawa. Lecisz do pracki. A ja gnam z suńką na łąkę. No, to pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na filiżankę popołudniowej kawki. (_)> (_)> (_)> Muszę nieco odpocząć, bo narobiłam się mocno. Sprzątałam. Remont na balkonie skończony. Nareszcie! Fajnie się nawet prezentują te nowe płytki. Tylko ciągle z nich wyłazi jakiś jasny pył. Chyba sypie się z przyciętych płytek. Podłogę mam w dużym pokoju ciemnowiśniową. Pies wychodzi na balkon chyba z tysiąc razy dziennie. Możecie więc sobie wyobrazić jak ta podłoga teraz wygląda! Latam więc z odkurzaczem i mopem, mając nadzieję, że to pylenie nareszcie się skończy. No i tak mocno naciskałam na mopa, że aż dziś złamałam ten metalowy kij. Hahahah...:D A mop nowy, całkiem niedawno kupiony. Jak nie nadejdzie burza, to chyba wieczorkiem do miasta pojadę i kupię sobie jakiś nowy. Bo ze złamanym (dokładnie w połowie długości trachnął!) nie da się sprzątać... chyba, że na kolanach...:P:P:P A Wy, babeczki, jakie mopy macie?? Vileda, czy takie zwykłe? Mnie na te z Viledy jakoś zawsze kasy było szkoda i kupowałam takie zwykłe, taniutkie. A może to błąd? Może te drogie są bardziej wytrzymałe? Sama już nie wiem.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Imuś, dzięki... poczytałam... z pewnością ta nanotechnologia dobra jest... ale zmroziła mnie cena... widzę, że mop u nich kosztuje 280zł...a ja skromna emerytka i nie stać mnie na to cudo... szkoda...:( Do miasta nie pojechałam, bo co kawałek u nas grzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Dziś kawa z pociągu serwowana. Późno wstałam, nie dałam rady kompa odpalić. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adziu. Może być ,w wagoniku przecież najlepiej smakuje;-) Ja również zaspałam :-( I znowu mam radochę,że do pracy tak blisko :-) Jeśli chodzi o mopy to używam tylko na schody zewnętrzne,drewniane kijki kupuję. W mieszkaniu przerabiałam już wszystko :-D Najskuteczniejsze jednak są szmatki z irchy owinięte na szczotkę. X Globusiku co tam ? Jak się czujesz?? Nie było u mnie ani burzy,ani deszczu. Upalnie....dzisiaj też. Pa,trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/kobiety-dojrzale-czesc-szosta-p_6748261 x Dziewczyny oto link do części szóstej. Nie mogłam się dopchać do Was. W końcu sie udało.Popijam kawę i planuję dzień. x Mówi się ,że rozmowy o pogodzie to temat zastępczy. Nie mogę nie poruszyć tematu .Otoż wczoraj od godziny 14tej zaczęło lać. Szczerze mówiąc prawdziwie słonecznego i ciepłego dnia tego lata nie było.Przygnębiające . Pytacie jak się czuję? otóż u mnie żniwa. Rośnie mi jęczmień na lewym oku. Walczę żeby nie dojrzał:) dzisiaj jest ciut lepiej. x Zapraszam do części szóstej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Pozdrawiam i spróbuje Was poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody_dla_dojrzałej
Poznam fajną kobietę 40+<52 do wspólnej zabawy i nowych doznań, konkretny 180wys. 80kg brunet. Warszawa i okolice (ewentualnie dojedziesz...) mail: michal1988_19@wp.pl czekam na konkretne kobiety. Możliwość wynajęcia na bankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów To już ostatni czas gdzie jeszcze możesz zapisać się do Nas do Szkoły. !!! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! U nas jeszcze rekrutacja trwa. W innych szkołach już nie . Także Nie zwlekaj tylko przyjdź do nas do NOVA Centrum Edukacyjne , a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czekamy na CB !!!! Serdecznie Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów  Rekrutacja zimowa w szkole NOVA CE ruszyła! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! Przyjdź i zapisz się na swój wymarzony kierunek. Czekamy na Ciebie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu 796400893! Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów  Rekrutacja zimowa w szkole NOVA CE ruszyła! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! Przyjdź i zapisz się na swój wymarzony kierunek. Czekamy na Ciebie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu 796400893! Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×