Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Witajcie Mrozi u nas ;) Junior już pewnie pisze test Jedyneczko Jak to...:O Wywozi do domu opieki... Z jakiej racji?! Lekarz przełożony na jutro,tak więc jeszcze się podenerwuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tak,samo życie. Przejęła opiekę nad ojcem za zapis części domu.Myślała,że on szybko umrze, a on ma się dobrze ;-) Teść jest oczywiście zrozpaczony. Ona go straszy,że go ubezwłasnowolni...znęca się psychicznie nad nim. Musiała to miejsce dawno temu wykupić.. wiem ,że akurat do najbliższego ośrodka bardzo ciężko jest się dostać. My z niemiecką siostrą M nie rozmawiamy od chwili jej podstępnego wyłudzenia i szkalowania nas ....Co jakiś czas nęka nas pogrószkami,że nas pozwie :-D Wczoraj M poszedł odwiedzić ojca i był telefon z Niemiec z informacją: -Tato przyjeżdżam w sobotę Ciebie spakować, w poniedziałek pojedziesz do pięknego miejsca.... No i rozpoczęła się awantura. Mój M przejął słuchawkę i przypomniał jej do czego się zobowiązała i podpisała obiecując ojcu miejsce przy swoim stole .......... Do tej pory teściem opiekowała się za godziwą opłatę jego siostra rodzona,która mieszka piętro wyżej. Płacił jej ojciec ze swojej emerytury....chociaż to córka jest zobowiązana do tego.... Ciotka ma też już swoje lata i swoje choroby. Wyjeżdża do sanatorium na 3 tygodnie. Ojcu trzeba podać insulinę 3 razy dziennie. Tak zwyczajnie po ludzku przejmiemy opiekę na jakiś czas. Szukam opiekunki,nie jest łatwo :-( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Dziękuję za śliczną kartkę i za pamięć ❤️👄 Ale z tą panią,to Ci nie zazdroszczę... Masakra jakaś! Co za porąbany babsztyl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś,dopiero kartka dotarła ?? :-( Juniorek poradził sobie na testach? Trudne było? Ta pani to jest jedna z trzech sióstr mojego M ;-) Wszystkie takie same jędze. Ale żadna ze sobą nie rozmawia i to przez wiele lat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Widze ze tu same madre doswiadczone kobietki. Ja bym prosila o rade. Czy ktoras z Was wygrala z kryzysem wieku u meza? Ja nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopnąć w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby to bylo takie proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Cyferko, współczuję Ci bardzo. Wiem jak to boli. Też stoczyłam taki bój. I to dwa razy. Moje rodzeństwo chciało umieścić w domu opieki najpierw ciocię (samotna siostra naszej mamy) a później ojca. Tylko ja byłam temu przeciwna. W obu przypadkach stanęło na moim. (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. Pozwoliłam sobie dłużej pospać. Teraz chętnie wyżłopię kawusię. Ada dziękuję. x Cyferko Bardzo przykra sytuacja.Siostrunia chce wyrzucić ojca żeby przejąć dom.Jest tak podła,że ja aż nie ogarniam tej podłości. Mam nadzieję,że przemówicie jej do rozsądku. x Imuś Kiedy jedziesz na wizytę do neurologa??? x U mnie słonecznie i mroźno. Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ada dziękuję bardzo za kawę. Nocka nie przespana,nie wiem czy jedna mi wystarczy? :-( Globusiku przed nami wiele przemyśleń i żalu. Jeszcze nic nie postanowiliśmy w sprawie teścia.To bardzo trudna sytuacja, tym bardziej,że Emek też jest chory :-( Okazuje się,że i teść i jego siostra opiekunka znają sprawę od wielu miesięcy,dopiero teraz trzy dni przed....do nas :-( Znalezienie opiekunki w trzy dni ???? Sami nie damy rady :-( Jestem w wielkiej rozterce :-( Mam chorą mamę,nie pisałam Wam,że w Wielką Sobotę zabrało ją pogotowie:-( Dosyć biadolenia ;-) Imuś trzymaj się. Dzisiaj będę za Tobą łaziła. Dobrego dnia koleżanki. Jadę do przychodni,mamie leki się kończą.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko Sytuacja bardzo trudna .Czuję ,że teść nie jest z Wami szczery i spiskuje wspólnie ze swoją córką.Dlatego decyzję podejmijcie z rozwagą. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Trzymam kciuki,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Cyferko Bardzo Ci współczuję bo sytuacja jest naprawdę bardzo trudna :( I znaleźć opiekunkę w 3 dni?! Chyba cudu by potrzeba Ty za mną nie łaź,tylko zajmij się swoimi sprawami,te ważniejsze ;) Globusiku Dzisiaj jadę na 17 do Gdańska ale nie do neurologa,tylko neurochirurga ;) Jak na złość weszło mi coś w kark... Adziu Twardy z Ciebie zawodnik ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś,no chyba do 17 nie dam rady za Tobą łazić :-) Ale dobrze,że to już dzisiaj. Pisz potem co powiedział. X A ja mam nową nowinę:-( Jeszcze mnie trzęsie z nerwów... Dzisiaj ...E...zaniosła do sterylizacji naszą Melkę. Melka była częstym gościem na weterynarii. Miała założoną książeczkę,płeć określił weterynarz.... No i nadszedł TEN dzień dzisiejszy. Po nacięciu weterynarz zobaczył ,że nie ma jajników...czyli ?? Nasza Melka to MELL. Wykastrował go i owszem...gdyby nie rutyna to sprawdził by dokładnie jakiej płci jest zwierzak. Ach, szkoda gadać. Przepraszał i nie wziął kasy. Teraz trzeba na zastrzyki jeździć itp.... E...zabrała go do redakcji,żeby mieć na Melka oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Brrr... zimnica dalej trzyma... dziś widzę na termometrze -0,7*C... a może to Ogrodnicy przyszli o miesiąc wcześniej... oby tak było... tak chciałabym, żeby już ciepełko nadeszło... x Ime, jakie wiadomości po wizycie u doktora...?! x Cyferko, biedny Mellek... nie będąc kobitką, babską operację przeszedł... ech...😭 Pora na gorącą kawę i herbatę: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami x Aduś biegnę do dzbanka z kawą bardzo mi jest potrzebna. Spalam i złościłam się:) po wypiciu liczę na poprawę humoru.:) x Imuś Jakie rokowania u neurochirurga??? cały dzień trzymałam kciuki!!!! x Cyferko Przeczytałam i osłupiałam. A to ci weterynarz!!!! że aż tak można się pomylić? trudno w to uwierzyć. Melek odchoruje ten zabieg:( x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję bardzo za kawę Aduś. A jak Ty dajesz sobie radę? Jak zdrówko ? X Globusiku my też jesteśmy wściekli. Dobrał się do kotka jak do obierania ziemniaków Meluś płakał wczoraj cały dzień....nie wiem jeszcze jak nocka,chyba wolę nie wiedzieć :-( Imuś wpadaj na kawę,czekamy na Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Niecierpliwie jesteście :) Lekarz nic specjalnego mi nie powiedział Mam zrobić TK kręgosłupa bo RTG to mało a MRI jest sprzed 7 lat Najpierw muszę wydębić skierowanie od swojego lekarza a potem... Potem czekanie w kolejce na TK Dwa dyski mam uszkodzone Jedyneczko Biedny koteł :( Ja bym tego weterynarza... Wykastrowała! Adziu U nas wczoraj bylo - 6 Dzisiaj mży Globusiku Dziękuję za trzymanie kciuków :) W kark mi wlazło, boli jak jana ch... Bądźcie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jesteś Imuś. Domyślam się,że wizyta była prywatna?? skoro pan doktor nie daje skierowań na badania. Cóż pozostało? Uzbroić się w cierpliwość i pokornie czekać na terminy Co Ci tam w tym boku siedzi?? Może przewiało?? Dzisiaj w radiu rano słuchałam prognozy pogody po Kaszubsku.....ni szto nie poniała :-D X Mell całą nockę spał,a nad ranem tradycyjnie łaził po E...i....K... potem był u swojego weterynarza na zastrzyk. Pan kajał się,przepraszał,wyzywał siebie od starych durni.....w każdym razie jak będą chcieli jeszcze kiedyś skorzystać z usług....to mają wizyty bezpłatne. X Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko Kotem to ja bym nie chciała być :D :D Współczuję zwierzakowi :( Nie przewiało,mam zwyrodnienie w szyjnym.Głowa od tego boli i ciągnie do rąk Czekam na Juniora,żeby przykleił mi plaster rozgrzewający Wizyta była prywatna Chciałabym zarabiać 190 zł...za 10 minut :) Pogoda po kaszubsku? :D Dzys belno wieje.Pady deść.Je wiele plyt A jak jest po kaszubsku-wypalony las? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Wnuśka zasnęła... mam trochę czasu dla siebie samej... x Globusku, złościłaś się przez sen?! No masz Ci los!!:D x Ime, jak to dobrze, że nie wyrzucamy dawniejszych wyników. One bardzo się przydają, bo doktorzy mogą mieć dobry materiał porównawczy. Ja mam całe pudło takich papierów i klisz. x Cyferko, a jakoś daję radę. Bo ja lubię pomagać. To wstawanie nawet nie jest takie straszne :P i codzienne dojazdy też jakoś ogarniam. Zresztą zaraz długi majowy weekend będzie. A na przełomie maja i czerwca dzieci mają urlopy i jadą z wnusią na wakacje. No, to wtedy wyśpię się za wszystkie czasy. :D Jutro jednak muszę wstać dosyć wcześnie, bo jadę do szpitala na TSH. W niedzielę też nie pośpię. Mam na 7:00 umowioną moją zaprzyjaźnioną panią fryzjerkę. Dobrze, że zechciała mnie w niedzielkę przyjąć. W tygodniu nie mam szans dojechać do niej, bo wychodzę świtem, a wracam dobrze po godz. 19. Pytasz Cyferko jak się czuję. No, nawet nie najgorzej. Trzustka coraz mniej boli i prawie już nie kuleję. Ale jeszcze szybko chodzić nie mogę. Dietę utrzymuję, prochy łykam, ziółka piję. I mam nadzieję, że w chorą trzuchę nie wdał się nowotwór, a tylko kolejne przewlekłe zapalenie. Może, jak będę jutro w szpitalu, to zrobię sobie jakieś trzustkowe badania. Może...?! A teraz idę troszkę oko przymknąć. Dużo dają mi te południowe drzemki. Paaa...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny Wy tak gadu gadu :) a ja w kuchni tańcuję.Wyobraźcie sobie,że kupiłam świeży szczaw i ugotowałam szczawiową. Stawiam cały gar częstujcie się.Uwierzcie na słowo ...jest bardzo smaczna. x Aduś no to razem wybieramy się do fryzjera z różnicą kilku godzi.Ja idę w poniedziałek na 14tą. Czekam na te podstrzyżyny. x Imuś Zapewne źle spałaś i dlatego Cię boli kark.Ja też używam tych plastrów.One pomagają. Na wizycie dowiedziałaś się co dalej robić. Znam te problemy: najpierw skierowanie , rejestracja i czekanie.Imuś przede wszystkim nie możesz przeciążać kręgosłupa. Na koniec odprawiam ....szeptanie..... żeby Cie nic nie bolało:) x Cyferko Tak mi szkoda Melka. Dobrze,że winowajca nim się zajął.Uśmiałam się z tego co napisała Ime. Kogo należało wykastrować.:) x Mnie odwiedziła niechciana koleżanka.Wiedziałam od wczoraj o tej wizycie dlatego w nocy się złościłam. x x Zapomniałam napisać,że w razie szlabanu jest założona szósta część naszego topiku. !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko Wypalony las po kaszubsku to las vegas :D Tak,Junior dzisiaj pisał ostatni dzień,z resztą przed 13 był już w domu Adziu Oj,ja też mam cały stos wyników,jeszcze od podstawówki :D Globusiku Szczawiowa!!! Mniam :D Idę na łąkę zbierać szczaw ;) I dlaczego Cię odwiedza niechciana koleżanka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×