Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość kkk2891
Bransoletka oby ten 6 byl szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
kkk2891 - na to już nie ma szans - cykl bezowulacyjny:( - jeszcze gdzieś tam liczę na efekt odbicia po CLO w kolejnych 3 miesiącach ale wiem, że to mało realne... Tobie życzę szczęścia w kolejnym cyklu - będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Bransoletka, a robiłaś jakies badania hormonalne? dostałaś jakąkolwiek diagnozę od lekarza? W klinice leczenia niepłodnośc***ewnie będziesz miała robione mnóstwo badań :) Pisz tu koniecznie i podziel się z nami. Wszystkie informacje są na wagę złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Ala mój ginekolog mówił zawsze że jeżeli jest szansa że mogłam zajść w ciążę to nie mogę przerywać duphadton, aż do @. W związku z tym, iż testy wychodziły negatywne, a @ nie chciała przyjąć, zrobiłam bete i było jadne, że nie jestem w ciąży i wtedy przestalam brać duphadton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Alu moja gin już mnie uprzedzila że czekać tam na mnie będzie spora lista badań. Boję się czy dam radę udźwignąć to finansowo. Jeżeli w grę wchodzą setki to tak ale tysiące już nie bardzo... Miałam robione podstawowe badania hormonalne i wyniki mam super oraz sonohsg. Nic więcej:( Nie znam przyczyny braku owulacji. Cykl mam regularny co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Niestety cały czas nie mam @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin też mówiła o sono dała mi szansę na 3cykle z Clo a później badanie jakby nie pomogło. Ala czekam na wieści jak zrobisz hcg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Bransoletka jak przeszłaś sonohsg? Ja mam w piatek i boje sie bo bez znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Bransoletka32 ja tez leczę sie w klinice niepłodności badań Ful ale okazało sie ze u mojego partnera kiepskie nasienie ,robimy jeszcze raz badanie i jeśli potwierdzi sie to zostaje nam tylko in vitro przy jego wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
a ktoras jeszcze testuje z was w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Hej dziewczyny, własnie wróciłam z bety, wyniki po 17.30 albo jutro.. zrobiłam tylko na wszelki wypadek bo odstawiłam Dupka. Czekam teraz na @. Dziwne bo nie czuję żadnych objawów ani ciązy ani okresu.. Może to po tych lekach wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ala to teraz tylko czekać. U mnie cisza 15 dzień cyklu tempka cały czas 36,4-36,3. Testy owu negatywne. Ale gin mi mówił ze raczej cykl będzie bez owulacyjny, chyba ze będzie późna owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez raczej nie mam objawów jak @ się zbliża , ale testuje dopiero za 2 tygodnie ,obecnie jestem po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
to ja wyżej pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ja zawsze czułam, ale to jest mój pierwszy cykl na lekach także mogą być różnice. Najgorszy jest ten zawód jaki widzi się 1 kreskę.. Tyle wysiłku, kasy, jeżdżenia na monitoring, brania leków a tu nic :o Och coś dziś nie mam humoru.. może to jakiś zwiastun @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
co cykl to nowa nadzieja nie trzeba się poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ja od poniedziałku czuję się wypompowana emocjonalnie, jeszcze ta podwójna dawka CLO nie najlepiej na mnie wpływa, strasznie źle się czuję. Zaczyna mi brakować sił i wiary w to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Ala jestem w podobnej sytuacji, tylko , że ja wiem na pewno że nie jestem w ciąży. Za mną 4 cykle bez clo. Ja biorę duphaston, bo inaczej w ogóle nie dostałabym @. Przeważnie 5 dnia po odstawieniu dostawalam. W zeszłym miesiącu czekałam aż 10 dni. Teraz już jest 9 dzień po odstawieniu i nic. 3 dni temu bolały mnie piersi, a od 2 dni zupełnie nic mnie nie boli. Daj znać jak wyszły wyniki i oczywiście trxymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Witajcie dziewczyny. Byłam dziś na kontrolnej wizycie po zabiegu, gdyż w końcu otrzymałam wczoraj wyniki histopatologiczne. A więc tak przyczyną obumarcia mojego aniołka była bakteria paciorkowiec. Dwa tyg przed tym jak dowiedziałam się, że przestało bic serduszko robiłam wymaz z pochwy i cewki i wówczas wyszło, że ją mam ale nie wolno tego leczyć do któregoś tyg ciąży. Mój lekarz zleca naprawdę wiele przeróżnych badań. I przez to teraz wiemy co było przyczyną. On uważa, że mówienie " tak miało być itp " jest głupota i ze zawsze jakiś powód jest. Wiele kobiet ma tego paciorkowca i rodzi zdrowe dzieci ale u mnie niestety tak wyszło. Każdy organizm jest inny. Teraz zlecił mi zrobić badania o wartości 1000 zł... między innymi przeciwciała fosfolipidowe, anty- tg , anty- tpo itd aby później gdy będzie kolejna ciąża zapobiec najgorszemu. Trzy miesiące musze odczekać i od czerwca mogę znów się starać. Oczywiście z clo. Takze juz nie mogę się doczekać :) mimo starchu bardzo chce walczyć i wierzyć że tym razem będzie dobrze. W Wasze starania tez wierze dziewczyny i naprawdę każdej z Was kibicuje i czytam Was od czasu do czasu z nadzieją,ze któraś z was zobaczyła dwie cudowne kreseczki :) Aga, aaa, bransoletka, ruda i za całą resztę trzymam mocno kciuki :) może jak wrócę w czerwcu Wy już bedzie zadowolone z brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala jak beta? trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
ale czekamy na wyniki hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala jak tam?? Trzymam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Chyba wszystkie mamy nadzieje że Ala nie pisze bo nie może opanować radości z wyników. :-) Cały czas mocno sciskam kciuki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
<0.5 :( :( :( Tak mi smutno... wszystko zagrało, był pęcherzyk, pękł, była owulacja, bardzo dobry progesteron... W piątek wysyłam męża na badanie nasienia. Ech, spodziewałam się takiego wyniku bo jak wpomniałam wczesniej, nie miałam żadnych objawów, ale jakaś iskierka nadziei się tliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ala przykro mi bardzo. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Przykro mi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny musi nam sie kiedys udac! Ja w to mocno wierze. Bywaja chwile zwatpienia ale trzeba walczyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala w którym dniu cyklu teraz jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1986r
Cześć wszystkim. Mam na imie Milena mam 30 lat. Mam do Was pytanie odnosnie moich wynikow usg. Pani gin powiedziała mi ze zaden z pecherzykow nie jest dominujacy (rozmiarow nie podala), a jestem w 12dc i po braniu leku closilbegyt (pierwsza kuracja), bromergon od 3 miesiecy i luteiny takze od 3 miesiecy. Jestem juz podlamana gdyz powiedziala ze owulacja moze u mnie w ogole nie występować :'(, a potwierdzila ze w poprzednim miesiacu byla, ale bardzo mała. Macie dla mnie jakies pocieszajace informacje? Opis: zapodaj.net/5b66098081b91.jpg.html Jajnik lewy: zapodaj.net/8275e03529b9b.jpg.html Jajnik prawy: zapodaj.net/1c446dd6c651e.jpg.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×