Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Mi też jeszcze nic nie mowiono na temat płci :) oglądałam zdjęcie z USG Ale akurat nie ma informacji o NB + . Kurde nie chce się nakrecac niepotrzebnie, bo prawda jest taka za za dużo siedzę w necie i czytam o tych wszystkich przypadkach a potem myślę czy takie coś mi się nie przytrafi :/ Myslaliście juz kiedy zaczniecie kompletowac wyprawkę? Wiem że to jeszcze dużo za wczesnie, ale może rozgladacie się itp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarcysia
Jam mam usg w Sobote wiec zapytam czy juz cos moze powiedziec o plci. Tu w Anglii nawet o rozmiarach dziecka nie mowia wiec watpie abym sie dowiedziala Bedzie 13 tyg i 2dni. Zaraz dam wam znac jak tylko cos sie dowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Wiem, ze to za wczesnie, ale pojedyncze rzeczy juz kupuje ;) dzis, np. dwa kocyki, kremowy i szary, wiec bedzie i dla dziewczynki i dla chlopca ;) a wozek i lozeczko pewnie bede kupowac pod koniec wakacji, bo planujemy maly remont przed narodzinami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Pojedyncze rzeczy już kupuję jak mi się spodobają, a na większe zakupy z łóżeczkiem, wózkiem to pewnie poczekamy do konca wakacji, chociaż możliwe, że nie wytrzymam tyle czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Nie wiem o co chodzi, dodaję posty, nie wyświetlają się, a jak dodaję kolejne to nagle są. Przepraszam za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko mam po synku :-) dobrze ze jak był mały to dużo ciuszków miał unisex ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ale mam dziś migrenę :-(:-(:-( mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Mm- współczuję migreny, też mnie męczą/męczyły. Ja o wyprawce jeszcze nie myślę, dużo rzeczy po córce niestety sprzedałam albo wydalam :-( te drogie czyli wózek, łóżeczko itd muszę kupić :-P ale napewno nie nowe, szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusha
Hej dziewczyny:) dolacze do was, termin z om mam na 13 listopada, a usg jeszcze nie bylam bo mieszkam w uk i tu robia duzo pozniej i wizyte mam dopiero na 11 maja, jeszcze troche czekania przede mna ale co zrobic... a z dolegliwosci to czasami mdlosci, dzis wyjatkowo duze z wymiotami. A do tego bol plecow i czasami w posladku , no i wieczny len ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamacysia
Witaj Martusha Jak miło słyszeć ze ktoś dzieli mój los matki Polki w uk Ja jestem teraz 13 tydzień i w sobotę jadę na scan Robiłam prywatnie usg w polskiej klinice w 8 tygodniu wiec dzidzie widziałam i słyszałam ale nadal mam wiele niepokoju. Gdzie mieszkasz? Miałaś jus spotkanie z położna? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
O nie było mnie tu dwa dni, ale się gwarno zrobiło. Witam wszystkie nowe mamusie, gratuluję i pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Witaj martusha. Dziewczyny ja dziś katastrofa, od rana migrena i wymioty straszne, nic żołądek nie przyjmuje. Myślałam że już koniec z tym, jutro 14 tydz a tu końca nie widać :-( Wy też macie tak że ogromny ból głowy połączony jest z wymiotami? Inaczej nie wymiotuje tylko przy migrenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella kochana! U mnie to samo migrena i wymioty, dziś okropne. Współczuję i rozumiem. Ja już zazylam Apap, niewiele pomogło ale zawsze. Trzymaj się, mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopadowa 2017
Bella, ja z migren wyleczyłam się po wysłuchaniu rad Jerzego Zięby dotyczącego picia wody z solą, jak tylko atak migrenowy ma wystąpić. Posłuchaj jego wypowiedzi: https://www.youtube.com/watch?v=Dlfr3UXS8jM Życzę, aby pomogło, bo migrena jest straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
ja tez zawsze przy silniejszym bolu głowy wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, jestem po usg, jednak duzo zalezy od sprzetu i lekarza- dopiero teraz jestem spokojna, crl 65 mm, znow dzidzia o dwa dni wieksza niz z OM, ale lekarz mowil do Nas (bylam z partnerem), pokazywał, opowiadał o dziecku, zupelnie cos innego niz w tamtym tygodniu. Teraz ogladal dziecko 20 minut, a ostatnio nawet nie 5. I wreszcie slyszalam serduszko ;) Mysle ze gdyby dzidzia chciala wspolpracowac to moze cos by nam wspomnial o plci, ale miala skrzyzowane nozki caly czas ;) widzialam raczki z paluszkami, no cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gość1003 gratuluję Listopadowa mama dziękuję za radę, obejrzałam i następnym razem jak poczuje że się zbliża zastosuje. Próbowałam zastosować odrazu ale niestety zwróciłam :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1003 gratuluje !!! Mialas usg robione przez brzuch ? Wyraznie wszystko widac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Tydzien temu przez pochwe, teraz przez brzuch i było widac dobrze ;) Zdecydowalismy, ze dodatkowych badan nie robimy, bedzie co ma byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma drgawki? Ja mam przy nudnościach i wymiotach. :-( mm PS krwiak jest dalej, kolejne dwa tygodnie leżenia plackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm oj znowu leżeć współczuję :-/ mi na szczęście wymioty przeszły od czasu do czasu mnie tylko mdli...Ale jak tak mnie bardzo meczyly to się cała trzeslam :-( u mnie za to humor paskudny malz mnie dzisiaj tak zdenerwował że mu ziemniaki przez okno wyrzucilam... A potem pół dnia płakałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Mm współczuję tego leżenia Kasiur hormony szaleją mina męża pewnie bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Bella bezcenna nie wiedział co się dzieje :-D dzisiaj mi powiedział że zbaranial i nie wiedział czy lepiej z domu nie uciekać :-) ale dzisiaj słoneczko w końcu to i humor wspaniały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny ja juz powoli mam dosc; ( jestem tak slaba ze nie potrafię z łóżka wstac; ( i tak jest calutki dzienie. jak ja próbuje cokolwiek zrobić to zaraz laduje w łóżku; ( nie mam siły zająć się dziecmi, choćbym bardzo chciała to nie mam zupelnie siły; ( czuje się jakbym była poważnie i obloznie chora a nie w ciazy; ((( zaczyna mnie to przerastac; (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Karola a może powinnaś pilnie badania krwi zrobić? A posiłki normalnie przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:13 /27.04. Ty piszesz że to jest za wcześnie a ja jeszcze nawet nie jestem w ciąży a już zaczynam wszystko kupować bo za kilka dni rozpoczynamy starania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
goscbella miałam robione wyniki krwi tydzien temu w szpitalu i wszystko jest dobrze,; ( jem bardzo malo ma sile probuje cos w siebie wepchnac; ( nie wspominałam predzej ze choruje na nerwice lekowa. i już sama nie wiem od czego to fatalne samopoczucie; (( ale zaczyna mnie to juz wszystko przygniatac; ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Karola, a jestes pod opieka w zwiazku z nerwica? Nie jest wykluczone, ze moze to byc jedna z przyczyn zlego samopoczucia, choc mowia, ze kazda ciaza jest inna. Ale moze warto sprobowac od tej strony, bo dlugo sie juz biedna meczysz z fatalnym samopoczuciem... Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Karola współczuję, będzie lepiej napewno Mamarcysi jak usg? Chyba wczoraj miałaś mieć. Co tu taka cisza wogole? Wszyscy na majówkę pojechali? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×