Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gośćfif
Ja też nie mam pojęcia czy to dużo czy mało :( Może któraś mama się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gość 1003 mogę zrobić to 3 ważne usg u gina na nfz, ale w zwykłej poradni tam gdzie chodzę na codzień. Tylko różnica polega na tym, że tu nie zmierzy mi tak wszystkich parametrów i nie sprawdzi bo sprzęt niestety straszny. Tamte miałam w specjalistycznej poradni Genetyki Klinicznej, z uwagi na ryzyko wad w rodzinie lapalam się na program badań prenatalnych do którego trzeba spełniać kryteria, jeśli 1 i 2 usg ok, to 3 już w programie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Przy córce miałam 40 pieluszek tetrowych, ale córcia strasznie ulewała, a ja mam manie czystości:o przy synku miałam 20 tetrówek i spokojnie wystarczało. Flanelowych miałam 5. Wspomnę jeszcze że przez mocne ulewanie córcia musiała spać na poduszce i sprawdziła się poduszka klin, mała co prawda czasem zjeżdżała z niej ale ja byłam spokojniejsza że się nie zadławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Bella, rozumiem :) Fakt, ten sprzet w przychodniach jest rozny... Wszystko miesci mi sie w dwoch kartonach tych najtanszych z ikea, a mam dwa kocyki, przescieradła, wiec ogolnie nie jest tego jakos duzo, sama bylam zaskoczona, ze tu czapeczka za 15, tam sweterek za 25 i spodenki za 20 i zebrała sie pokazna sumka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
czesc dziewczyny. wczoraj wróciłam z wczasów. podróż dluga bo zajęła nam cały dzień. nie mogę powiedzieć że wypoczelam bo dzieci daly mi w kość a mała cały czas chciała na ręce i nosiłam ja. ale nie żałuję wyjazdu. dzidziusia czuje ale nadal delikatnie. i raczej też chyba leniuch z małego bo zaskoczony go czuje. dziś mam 22t+1d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
*rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Hej Karola, jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieję że już lepiej u Ciebie. Mój trzylatek złapał anginę, strasznie boli go gardełko:-( gorączka, płacz w kółko. A mi serce pęka jak mój dziubeczek tak cierpi:-( jutro się okaże czy wdrażamy antybiotyk ale czuję że tak bo ma nalot na migdałach, w poradni świątecznej dramat poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
basiu no nerwica trochę zmalała na szczęście. ale niestety jestem na lekach i juz tak chyba pozostanie. chociaż będę jeszcze o tym rozmawiac z lekarzem bliżej porodu. a jakurat na razie to bardzo mi się dluzy. odliczam następne tygodnie a czas tak wolno leci... czy wy też tak macie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Tak, czas mi bardzo powoli lec****ewnie od września ruszy jak zacznie się szkoła. Karola mam nadzieję że nerwica się całkiem uspokoi. Miałaś jakieś objawy psychosomatyczne? U mnie zawsze był to duży problem ale narazie nie jest źle. Trzymam za Ciebie kciuki. Jak tam Twoje dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
tak niestety mam też u objawy psychosomatyczne; ( ale jakos sobie radzę z lekami. starszy synek tez od września do szkoły idzie ale jeszcze do przedszkola narazie. a córcia trochę się uspokoila z tymi atakami histerii ale jest strasznie przywiązana do mnie i nie chce do nikogo innego iść za bardzo. także musze ja bardzo czesto nosić na rękach niestety. pocieszajace chociaż to ze jest jaktualna piórko bo waży zaledwie 10kg. taka mala pchelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Jaka tu cisza:-) co u was dzięwczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Basiu chyba wszystkie korzystaja z pieknej pogody ;) ja mam w pt badania prenatalne...i jakos sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Kasiu spokojnie, napewno wszystko będzie wporząku. Będę trzymać kciuki:-) daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
a jak tam wasze brzuchy dziewczyny? bo u mnie caly czas malutki...tylko delikatnie się odznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co na rozstępy? Witamina C jest ok i zapobiega, ale niektórzy maja większą tendencje i ja muszę dołożyć jakis inny dobry krem/balsam bo niestety mimo stosowania do tej pory raz,dziennie efektu nie ma. Są nowe rozstępy, nie tylko na brzuszku :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio oil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
MM ja używam masło shea nierafinowane i jestem bardzo zadowolona ! :) póki co zero rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio.oil ma duzo chemii w składzie, wiec tu bym nie byla przekonana. A Vichy ktoras z Was używa? Sprobuje maslo shea. Te rozstępy na biuście pojawiły się z dnia na dzień:-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kremu z ziaji i jestem bardzo zadowolona. :) Przeszłam na L4. Dostałam tez bana na wysiłek fizyczny, sport, basen itp. Moja szyjka się zaczęła rozszerzać od strony dzieciątka. :( Mam nadzieje, że wszystko się unormuje do kolejnej wizyty... Brzuszek malutki, ale widoczny. +7 kg Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
to powyżej to ja :) Zapomniałam się podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę straszyć ale rozstępy mi wyszły dopiero po porodzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamina C w duzej dawce powinna dac radę, ale niektórzy maja skłonności:-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he, i u nas się reklama pojawiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Nie ma to jak zwykła witamina C za prawie stówę xD 100% wolę owoce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie będę reklamować, stosuje taka za podobną cenę z innej popularnej amerykańskiej firmy, 500mg. Zastanawiam się, czy zwiększyć dawkę do 1000mg czy rzeczywiście to pomoże, nie tylko w przyswajaniu żelaza. Owoce jak najbardziej tylko chodzi o przyswajanie. Takej dawki sie nie uzyska z owoców:-( W sumie chciałabym aby jedynym problemem byly rozstępy... MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie przyszłe mamy,! We wrześniu 2017 roku organizowane jest spotkanie kobiet w ciąży oraz w okresie połogu w Zakopanym. Podczas trzydniowego spotkania kobiety nie tylko będą miały możliwość uczestniczenia w warsztatach z zakresu prawa, psychologii, kosmetologii, medycyny (ginekologia-położna), dietetyka, ale również nauczą się podstawowych elementów z zakresu pierwszej pomocy, a także stylizacji mody. W czasie szkoleń uczestniczkom zapewniony będzie catering (przerwy kawowe oraz obiad), materiały szkoleniowe, a także mnóstwo bonów podarunkowych (m.in. podarunki z gabinetów fizjoterapeutycznych, kosmetycznych, bony odzieżowe). Już dzisiaj Was serdecznie zapraszamy. Szczegóły znajdziecie na facebook.com/projektmamabyc. Polubcie stronę i bądźcie na bieżąco z informacjami w sprawie projektu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×