Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część szósta

Polecane posty

Gość globus
Imuś rzeczywiście masz problem. Szkoda wyrzucać żywność. J połowy poszły na marne. Do tego nie można zrobić prania. Jesteś uziemiona na całego:( Cały czas słucham komunikatów. Niby awarie usuwają .Wiedziałam że tej nocy to było piekło ale ,że aż tak nie zdawałam sobie sprawy:( Imuś cieszę się ,że ocalał dom i Wam nic się nie stało. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i trzymajcie się. x Cyferko Dziesięć postów nam wyrywa. Założyłam nową stronę. Gdyby nas nie przepuszczali spróbujemy na następnej stronie. Oby było lepiej. x U mnie pochmurno i południa padał deszcz. x Ada szczęśliwego powrotu do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! U nas w nocy padało... dosyć mocno... ale bez błyskawic piorunów... taki zwykły deszcz... przyrodzie był on potrzebny, bo na łące i w lesie sucho przeokropnie... x Globusku, już dodałam sobie część siódmą do ulubionych... niech czeka, jakby co... x Imuś, straty, straty, straty... szkoda ryb, szkoda mięsa... ech... i co, po południu włączyli Wam...??!! x Cyferko, no tak... paniusia nie pomyślała wcześniej Was zawiadomić, że właśnie idzie ojca nakarmić... Kawencja na dobry dzień: (_)> (_)> (_)> (_)> Wypiję i lecę się do drogi szykować. Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aduś dziękuję za kawę.Piję i oblizuje się. Smakuj****ardzo. x Imuś Tak myślałam ,że na rybach się nie skończy:(:( Może dzisiaj w końcu się doczekasz i zabłyśnie światło. Do tego rozchorował się piesio???? co sie stało? Zawsze tak jest jak mówi przysłowie .....jedna bieda nie poradzi az kilka się zgromadzi. Trzymam kciuki za poukładanie się spraw. x Cyferko W tym roku jesteś wygrana .U Ciebie prawdziwe lato. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Imuś nie idź do lasu,jeszcze jaka kolejna bieda się przyplącze :-( Wczoraj wnikliwiej obejrzałam te lasy :-( Masakra😭 dzisiaj włączą Ci prąd ;-) X Globusiku,to prawda lato mamy ... gorące dni i noce dają się już we znaki :-( X Aduś miłego dnia z wnusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Imuś Kochanie, smutnie wiadomości... przykro mi bardzo... biedny piesio... trzymaj się dzielnie... Kawę zaparzę: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z telefonu dzisiaj można tylko pisać na kf??? Nic nie kumam,Globusik pewnie też się denerwuje.... Pozdrawiam Cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie :-) Trzeba było wejść tylnymi drzwiami :-D Imuś nie wieje dzisiaj u Was? Jaką macie pogodę ? Ręce pełne roboty nadal...:-( X Globusiku gdzieś Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem dlaczego pozbawiono mnie wypicia kawy w ulubionym miejscu:( x Nie mogłam się zalogować i połączenia z kafe.. też nie miałam. W końcu jestem i oczywiście nie daruję ..... piję kawę. x Imuś Jak mi żal pieska. Może operacja zmieni wszystko na korzyść. Cały czas myślę jak Ty bez prądu tyle dni dajesz radę. Wiem że takie słowa ...trzymaj się ...mogą denerwować ale odzwierciedlają ,że jesteśmy z Tobą. Trzymaj się więc❤️ x Dziewczyny wczoraj przez WatsApp pogadałam z Imuś.Przesłała mi filmik na którym widziałam namiastkę tego co się u niej działo. Przeraziłam się:(:( Wspomagajmy ją myślami❤️ x Imuś już nigdy nie może się powtórzyć to piekiełko. x W niedzielę będę miała dzieci na obiedzie. Zabieram się za gołębie:) wszyscy lubią więc chcę im dogodzić. Jutro wraca Senior .Wszyscy się cieszą. x Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imuś x Za kawę dziękuję. Wiesz co nam potrzeba. x Dobrze zrobiłaś ,że wysłałaś wiadomość. Może rzeczywiście nie wiedzą o wszystkich miejscach gdzie brakuje prądu. Imuś nie odpuszczaj i kontaktuj się z Energą.Może czegoś się dowiecie. Nie znam tego urządzenia o którym piszesz.Popatrzę w internet. Niech Wam służy jak najlepiej. x Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Imuś o media zahacz!! Jednak gaz to dobra sprawa. Ja też nie rezygnuję z płytki gazowej... A w telewizji propagandy cd. Imuś dzisiaj sama p. premier wybiera się w wasze tereny z wizytą,pisaki będą mieli o czym mówić :-( X Globusiczku,rodzina w komplecie :-) bardzo się cieszę. Ada Wpadaj na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Się melduję (komórkowo) na sobotniej wspólnej kawusi. W dobrym towarzystwie ona najlepiej smakuje. Po południu może kompa odpalę i na dłużej wpadnę. Tymczasem pa...!!♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ime mam nadzieję, że prąd w końcu Ci włączyli. Globus miłe chwile Cię czekają w gronie rodziny. Pozdrawiam koleżanki. Miłego wekendu bez burz:) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam kawa przygotowana.Zapraszam. x Imuś dobrze,że zaczęłaś działać na swoją rękę.Może w końcu zabłyśnie światło. Przeszłaś długą próbę wytrzymałości. x Obudziłam się w jesienny poranek. Pochmurno i pachnie jesienią. x Aduś Jak mija podróż, widzę jak mknie kolejka:) x Cyferko podnoś roletę , czas na poniedziałkową kawę. x Marysiu dzięki za zyczenia,Tobie też pomyślności. x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×