Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Cześć dziewczyny pozdrawiam,kawusie i herbatka ,inka,cappuccino. Miłego dnia mało zmartwieni dużo pozytywnej energii i dużo zdrówka. Dwa dni były ok słoneczko wiatr wiało,a dziś pada brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kawusia,zapraszam Zuleczko wszystkiego najlepszego,przede wszystkim zdrowia dla Ciebie i M Jak najmniej trosk i kłopotów.Mam nadzieje ,ze sie nie pomyliłam,ze jeszcze coś pamietam. 🌻 🌻 🌻 Terix pasiałas juz wszystko na działce? My pewnie jutro,na razie posadzilam dymke i dokupiłam 2 clematisy.Na pomidory za wcześnie,ale tak mi przeszkadzaja na oknie,że nigdy więcej. Pelargonie juz wisza na balkonie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ploteczko za kawusie dziękuje ❤️ U mnie pochmurnie. W poniedziałek chorowałam i mimo pięknej pogody zostaliśmy w domu. Wczoraj cały dzień spędziliśmy w Kamesznicy. Terixiu - byłaś sama ale mam nadzieje, że Cię to nie zniechęci ❤️ Mam nadzieje, że wypoczywacie wszystkie zdrowo. Zulko imieninowe buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ploteczko, Teklo dziękuję Wam za pamięć i życzenia:) Teklo za kanapki smakowite buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Hej 🖐️ Zulka wszystkiego najlepszego!!! Teklo nie byłam,tak jak mówi Oresjka dużo ludzisk a mało parkingów.Trochę z rodzinką po byliśmy,jutro siostra po chemie,mama na kontrola,bo tydzień temu byla ranę na żywca jej szyli.Miała dość.A Plotko my jednak będziemy mieli na eko groszek ale i peletem też będziemy mogli palić.Mój w czerwcu przyleci ,a w sierpniu ma urlop.Będziemy chcieli sami we dwoje gdzieś na jakiś weekend wyrwać.Jutro matura sie zaczyna.Trzymajcie kciuki. Milego wieczoru i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko! Wszystkiego co najlepsze 👄 Jutro matura też u wnuka mojego :-), Vanilko ściskamy kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę lulać, miałam słaby ten długi weekend - może przez to zimno. Wieczorem nagle się ociepliło i przyszła burza...wciąż gdzieś krąży i oczywiście leje :-o Spokojnej nocy i proszę aby nasze Anioły czuwały nad nami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jakoś nie mogę spać,więc kawusia zapraszam Trzymam kciuki Vanilko i Betulko Betulko 100 lat 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko czyli tez składaliście na dotacje do pieca? W naszym nic nie bedzie można palic tylko pellet.Nie wiem czy dobrze robimy ,czy potem pellet da ogrzac całą chałupke,niby ludzie sa zadowoleni co mają takie piece. To wszystko zobaczymy,tylko odwrotu nie bedzie. Myślimy jak tylko formalnosci beda wszystkie to zaczynamy. Teklo a co Ci było,jakies przeziębienie? Mi tez nie wiem co sie stało,wczoraj zaczeła bolec mnie zdrowa noga,pewnie od kregosłupa,więc szybciej poszłam do łózka. I dzisiaj sie zrobi u mnie pusto ,syn jedzie,nie wiem kiedy przyjedzie znowu,bo zaczyna sie sesja,maja koniec juz w maju. Zuleczko a jak twoje pisanie pracy,coś drgneło? Mamy w planach dzisiaj posianie w ogrodzie, nie wiem co z pomidorami,pewnie za wczesnie na sadzenie,jeszcze moga byc przymrozki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam. Plotko pytaliśmy się jak w środku będzie stawiany to nie trzeba pozwoleń,a co do dotacji to u nas trochę kłopotu by było,a ja na zimę muszę już mieć taki piec.. Betulka wszystkiego najlepszego!!! Jutro imieniny ma Orsejka wszystkiego najlepszego!!!chyba nie pomyliłam.Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko u mnie tez nie trzeba zezwolenia jakiegos- tylko jest moc formalności zwiazanych z dotacja,wtedy sa potrzebne przeglady kominarskie,a wiesz szkoda ze nie składlaiscie wniosku,warto,wiem ze na ekogroszek jakies lepsze piece sa tez drogie a oni dotuja nawet robocizne i wszystko co jest z tym zwiazane.Ale na ten rok pewnie juz nie masz szans,pewnie juz wnioski u ciebie tez rozpatruja. Wróciłam juz z rynku,piekarni,obaid naszykowany,pewnie pomysle o ogródku,tylko w nocy strasznie padało,pewnie za mokro. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] Plotka dzięki za kawę, pyszna, pachnąca 👄 Zulka, Betulka wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i uśmiechu❤️ Plotka myślę że na ogórki i pomidory jeszcze za wcześnie, bo mogą być przymrozki. U mnie też w nocy padało i teraz jeszcze mży od czasu do czasu. Vanilka, Betulka trzymamy kciuki za wasze pociechy❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham czytać, ostatnio miałam okazje przeczytać cudowną książkę, która zapadła mi w pamięć - "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziekuję za kawunie i sniadanie :) zulko.. wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼 Beatulko.. Sto lat Wszystkiego dobrego !!!🌼🌼🌼 Vanilko..trzymam kciuki u mnie leje deszcz Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
pierwszy wpis ze smartfona, więc mimo, że się zaloguję będzie na rudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już powinno być ok dziewczyny, jeszcze raz dziękuję Wam za życzenia 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko, ścisksm Cię urodzinowo życząc dużo zdrowia, uśmiechu i szczęścia 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś u mnie pora deszczowa, leje non stop od rana:o z soboty na niedzielę był przymrozek, teraz trochę się poprawiło, ale normalnie jakaś nienormalna ta tegoroczna wiosna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, coś tam naskrobałam, wczoraj wysłałam i obawiam się, że kobitka każe mi poprawiać, a ja nie mam już weny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi właśnie wlazło w krzyż:o muszę się chyba czymś nasmarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo 🖐️ Zulko :D ❤️ a mnie coś wlazło w biodro :D ale ani Tobie ani mnie nie jest do śmiechu - wole żeby mnie nic nie „łapało” Ploteczko ❤️- no znowu „łaziłam po ścianach” :O mieliśmy w poniedziałek jechać w góry, był to jedyny dzień z piękną pogodą a ja o 4 rano wstałam siusiu i ... karuzela w głowie, lekko podwyższone ciśnienie, nudności, zimne poty, bałam sie oczy otworzyć :O Małż był ze mną na szczęście bo poprzednie razy byłam sama (3x mi sie to już zdarzyło) Przyniósł mi do łóżka ciśnieniomierz, tabletke na ciśnienie, zaprowadzał do WC jak potrzebowałam bo albo na czworakah albo po ścianach - no coś okropnego :O brrr... Potem zasnęłam i przeszło, ale nie wyszliśmy już nigdzie. Na drugi dzień pojechaliśmy do Kamesznicy, normalnie zrobiłam 17km, normalnie jadłam, piłam kawe jakby nic się nie stało. No i zaczynam mieć podejrzenie, że to jednak błędnik albo w ogóle ucho środkowe :O:O:O - szumi mi od tygodnia, chodze niepewnie. Bo przecież nie może to być udar: mam idealny cholesterol od paru lat, unormowanie, leczone ciśnienie … a! kurna lepiej nie gadać :O Zawsze coś BeTulko - ścislam Cię urodzinowo ❤️ ❤️ ❤️ przyciskam do serca i zdrowia życzę 👄 Maturzystom dzielnym życzę złamania piór i trzymam kciuki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro miałam mieć dyżur z J....m u mnie w domu ale zdecydowałyśmy, że pojadę z nimi do B... Jak mała będzie u lekarza i szczepiona to ja pójde na spacer z J Potem jakiś obiad i na wieczór będziemy z powrotem w domku ;) Zulko ❤️ zapomniałam odpowiedzieć: zrobiłam namiot! oczywiście :D nawet nieźle wyszedł, mam fotke to poślę jak będe przy Toschibie. Jutro bączki dostaną :D ale będzie zabawa :D Użyłam bambusa i bawełny z poszwy pościeli którą kupiłam i nigdy nie użyłam bo mi się nie spodobała :D W sobote ide do fryzjera :P i poczuje sie jak człowiek bo zarosłam jak cap :P a raczej jak klempa - żona capa :P:P:P :D Miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda dalej beznadziejna, koleżanka co rusz przynosi coś do posadzenia, więc coś próbuję wsadzić z doskoku :P Wszędzie mokro Za to basen mi posmakował i w sobotę jadę z koleżanką z klubu emerytek, która jest chętna :D No i mam dłuuugi łykend :) Solenizantce wszystkiego co najlepsze 🌼 Zulka będzie dobrze 👄 Spokojnej nocy wszystkim [śpioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca - sobote mam wolną, małż pracuje :D Jade z Tobą na basen! ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla nie ma sprawy wyjazd 7.00, bo wtedy mało ludzi :D Obowiązkowo strój kąpielowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane za życzenia 👄 Dzisiaj byli znajomi na lampce szampana i tatarku :-). W sobotę dzieci planują najazd więc będzie się działo. Dobrej nocy życzę i proszę nasze Anioły o opiekę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×