Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość gość
reattle1 zrób test dziś albo jutro będzie jasne a beta hcg robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Jutro rano robię test... betę jesli juz to najwcześniej w lipcu bo dopiero będę w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska2
Ja mialam kilka dni straszne bole na okres,obudzilam sie.nawet o 4 rano i lecialam do wc bo bylam pewna ze dostałam.. a teraz mnie tez trochę pobolewa razem z plecami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rattle1 to jutro daj znać jak test , może zapoczątkujesz u nas sezon na ciaze a potem będziemy wymieniać się doświadczeniami z przebiegu ciąży-mocno trzymam kciuki tym bardziej że jesteś moją rówieśniczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma za ciebie tez trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
la musica ,mama4 latka za was tez trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Dam znać na 100% jutro. Nawet nie wyobrażam sobie jakie to musi być uczucie kiedy zobaczysz upragnione 2 kreski. Ja również się dołączam i wszystkim dziewczynom życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rattle1 ale będziesz miała upragnione maleństwo i tego trzeba się trzymać myśle że udało się tylko test musi potwierdzić te 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Dzięki Joasiu. Już się nie mogę doczekać kiedy pierwsza z nas zobaczy dwie kreski. Będziemy miały motywacje hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooska2 no super gratulacje :-) ciesze sie dla ciebie, A kiedy robilas test? w spodziewanym dniu miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska2
Rattle1 miesiączke mialam miec 12 a test wczoraj to 5 dni po. I odrazu dwie krechy wyskoczyly.. dziękuję! I 3mam za.wad wszystkie mocno kciuki!#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Gooska2 ty to masz super. Tak szybciutko ci sie potwierdzilo. Ja powinnam okres miec 28-go kwietnia a test robiony 12-go majanwyszedl negatywny.... Licze na pozytywne jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska2
Rattle teraz sie.sprawdza.to ze.jak.sie.nie chcę i o tym nie.mysli to sie.zaskakuje..o Frania soe.staraliśmy 2lata i nic.. mam za.soba.poronienie przed synkiem później pol roku rozpaczy,zarzekania ze nie chce i wg. I byl franio noi teraz znowu myśli byly skierowane ku temu ze wracam.do pracy,babcia z mlodym. I prosze Franko bedzie.mial rodzenstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Rattle trzymam kciuki! Ja @ mam dostac 27 maja,do 15 ze staraniami ok,teraz wcale. Cykle regularne więc od 16 nieplodne. Nie będę się nakręcać,nie ten miesiąc to następny. Chociaż chciało by się już,zwłaszcza że syn marzy o rodzeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Rattle,kurczę może jeszcze nie wszystko stracone. Wybierzesz się do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za slowa otuchy, ale pewnie nic z tego nie bedzie.... 3 tygodnie opoznienia, watpie zeby cos sie jeszcze z tego wyklulo. Pewnie zaraz przyjdzie miesiaczka. Dzis zadzwonie do lekarza umowic wizyte. Wogole to teraz czuje straszne bole i wzdecia jakby okres mial przyjsc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Rattle przykro mi :( pozostaje nam czekać na nowy cykl a z tym przyjdą nowe nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska2
Rattle,nie chce Ci robic nadzieji ale mi test przy młodym dopiero w 8tyg wyszedl nawet cos ponad 8tydz byl.. jakas przyczyna musi byc tego ze okres sie spoznia. Trzymam mpcno kciuki za was ! Jeju jak mnie to boli ze jak czlowiek sie stara,chce to nie moze a takie pseudo matkii co zabijaj,katuja maja malenstwa:( u nas doszedl bol brzucha po konsultacji z ginekologiem ide na.szpital po recepte na luteine :( wizyta dopoero we wtorek a ja juz czarne mysli mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
gooska ja tez właśnie sobie tak myśle. Często widzę matki na ulicy które szarpią swoje dzieci za rękę, pokrzykują na nie. One pewnie nie starały się miesiącami albo latami o dziecko. Oczywiście nie chce tutaj nikogo oceniać, ale jakoś tak przykro mi zawsze jest jak widzę coś takiego, czuje się taka trochę oszukana przez los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
gooska tak późno ci wyszedł test? A miałas wcześniej jakieś objawy ciąży mimo ze test wychodził negatywny? Ja robiłam wczoraj i był negatywny, czyli Ok 2 tygodnie po owu. Ale nie mam kompletnie żadnych objawów ciąży, piersi tylko odrobine powiększone jak na okres ale miękkie i wcale nie bolą. Czytałam wczoraj, żeby za szybko testu nie wyrzucać bo czasem druga kreska pojawia się później. A prócz tego nawet najmniejszy cień na teście oznacza ciąże. Ale u mnie niestety nawet nie był to cień cienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska2
La musica wlasnie strasznie wymiotowalam a test wyszedl negatywny chodziłam po lekarzach diagnozy zapalenie żołądka,skierowanie na gastroskopie cuda wianki.. wkoncu dzien przed gastroskopia zrobilam wieczór test i bach 2kreski a beta byla tak wysoka ze myslaln.ze bliźniaki.. poszlam po becie do lekarza i juz 8tydz.i 4dzien bodajże.. teraz zero objawów ale maz twierdził ze cos sie we mnie zmienilo i to on mnie namówił na test. I znowu 2kreski.. okres.mialan mieć 12.04 a że jestem po cc to zwalalam na.nieregularny okres. I.tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattle1
Oj Gooska2 a te 8 tygodni to od kiedy liczylas od okresu czy owulacji czy jak? U mnie w poniedzialek to bylby 7 tydzien od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki a prawie 4 od stosunku. Jajniki pobolewaja mnie nadal i piersi wrazliwe ale nadal okresu nie ma. Dzwonilam do lekarza zeby umowic wizyte i dopiero maja termin na 29-go maja i to do lekarza pierwszego kontaktu, ktory musi mi dopiero wystawic skierowanie do ginekologa. Mozna normalnie oszalec.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokladnie sie z Wami dziewczyny zgadzam. Serce mi sie kraje kiedy widze jak inne kobiety wyrzucaja dzieci na smieci, bija, i wogole nie szanuja tego co maja - normalnie patologia. Mam znajoma co ma 4 dzieci i kazde z innym.... A czlowiek chocby jedno chcial takie malenstwo. Czasami zastanawiam sie dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w ciąży z terminem na styczeń zapraszam do grupy fb Styczniowe maluszki 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Was też po luteinie bolą piersi?Ja po 3 dniach brania luteiny zaczęłam odczuwać ból piersi, biorę już 9 dzień.Cykle mam 24-26 dniowe.Jutro będzie 26 d.c. Myślałam że Luteina przyspiesza miesiączkę, ale przeczytałam że przedłuża fazę lutealną,czyli okres dostaje się później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luteina ma za zadanie wydłużyć fazę lutealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawiasz jak dostaniesz krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska2
Z ostatniej miesiaczki wyszedl 8tydz4dz jak bylam na usg . Ja dostalam dowcipna dzisiaj luteine.wiec nie pomoge poki co a piersi bolą już dosc troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izz_
Cześć wszystkim:) to może i ja dołączę do Was. We wtorek byłam u lekarza i USG pokazało 5t5d. :) Potwiedził, że ciąża żywa, ale kazał mi dzisiaj jeszcze przyjść. Więc zobaczymy co dzisiaj mi powie, mam nadzieję, że będzie już dobrze widzieć serdeuszko- bo we wtorek to wg mnie tak słabo bylo:) i będzie wszystko dobrze. TP mam na 8 stycznia 2018 :) To moja pierwsza ciąża, mam 29 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×