Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość gość joasia
reatlle1 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Hej dziewczyny. A co to za zamieszanie tutaj? :) jak tam bierzecie Wiesia? Ja dzisiaj mam drugi dzień @ i drugi dzień biorę po dwie kapsułki dziennie. Mój mąż tez grzecznie łyka witaminki :) jak minął wam dzień? Tez macie taka piękna pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Joasia xx la Musica widzisz jakiegoś trola mamy.... I nie chce się odczepic.. niektórym to się nudzi P. S. pogoda piękna w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie kumam kto doradza co i o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiesiołek w oleju albo w kapsułkach ma to samo działanie. U mnie żadne ale warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Jestem ciekawa jak mi wypadnie owu w tym cyklu. W poprzednim już w 9 dniu test owulacyjny pokazał 2 kreski a skok był 12 go dnia. A cykl trwal 26 dni. To dość wcześnie moim zdaniem. A jak to wyglada u was? W którym dniu wypada mniej więcej owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi prosze La Musica od ktorego dnia stosujesz testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie robilam takiego testu. wiem ze sa raczej drogie wiec wolalabym mniej wiecej wiedziec kiedy zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Rattle to zależy jak długie masz cykle. Ja mam dość krótkie wiec zaczynam od 9 dnia lub jeśli zaobserwuje śluz płodny. Do tych testów dołączona jest ulotka na której jest napisane w którym dniu przy danej długości cyklu należy zacząć testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moje cykle to z reguly 26 dni. przejde sie jutro do apteki i zobacze co maja do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Rattle ja kupiłam zestaw 50 + 10 ciążowych na Amazonie. Nie były drogie a sprawdzają się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
David ovulation test by Purbay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Dodam tylko ze najlepiej zrobić test Ok 18 i wcześniej nie pic przez dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Kurde napisałam już ze 3 posty i w ogóle ich nie dodało. napisałam że ja @ powinnam dostać jutro lub w czwartek. Testów nie robię bo wiem że i tak dostane. Od kilku dni boli mnie w dole brzucha, jestem zmęczona i rozdrażniona poza tym czuje że okres już blisko a właściwie to tak jakbym juz go miała jakoś mam tak dziwnie jakby mokro idę sprawdzić a okresu nie ma i śluzu też nie więc na pewno @ dostane lada dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellaaaaaa
Mama 4 latka,czuję się dosłownie tak samo. Teze na dniach @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Ja tez już nie robiłam testów jak czułam ze @ się zbliża. Mam bardzo charakterystyczne objawy wiec byłam pewna ze to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izz_
@ ZOMA - tak wiesiołek jest w kapsułkach , ja połykałam OEPAROL. zaczęłam w dzień miesiaczki- i połykałam do dnia owulacji, +/- z moich obliczeń ;) i się udałO! Pamietaj, ze wiesiołka tak powinno się połykac, nie przez cały cykl, a tylko do dnia owulacji, potem przestać i w zależnosci- jeśli miesiaczka przydzie to znowu połykać, a jeśli nie to zaprzestać. Dowiedziałam się ze wiesiołek powoduje jakieś skurcze i nawet kiedyś był stosowany jako lek na poronienie, dlatego ważne jest aby po owulacji przestać go brać, żeby w razie co jak dojdzie do zapłodnienia nie zaszkodzić :) @Stellaaaaaa - w maju 2016 przestałam brać tabletki anty, i od tamtego czasu postanowiliśmy z mężem że czas na dzidziusia, ale też mąż pracował w delegacji więc różnie to bywało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Izz, sprawdzałam teraz w necie, jest kilka rodzajów tego Oeparolu.Jaki dokładnie brałaś,Femina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Femina ma dodatkowo len więc dobra kombinacja. Ja brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izz_
@Zoma- brałam ten najzwyklejszy. OEPAROL. brałam po 3 kapsułki dziennie. Podobnodobry też jest olej z wiesiołka firmy GAl, i nawet trochę tańszy niż tamten. Oeparol ma trochę różnych wersji, ale ja brałam ten zwykły. :) Zacznij połykac i do roboty! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Tak,dzisiaj kupię kapsułki wiesiołka i zobaczę czy pomoże.Piję od 1,5 miesiąca olej lniany i jak narazie nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
My zaczelismy sie starac :) 1 cykl :) okaze sie czy sie udalo za jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Witajcie dziewczyny jak wam mija dzień? Ja nie widziałam u nas oleju z wiesiołka w butelce, tylko w tabletkach. Przyznam ze pokładam w nim spore nadzieje i za pare dni spodziewam się gejzeru śluzu płodnego Hahaha zobaczymy jak to będzie. Dzisiaj trzeci dzień @ ale już prawie nic nie ma. Od jutra termometr dodatkowo idzie w ****** będę czekała na owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 91
No my też zaczęliśmy 1 cykl. Trzymam mocno kciuki za przyszłe mamuśki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Miało być idzie w r u. ch. Nie wiem dlaczego to ocenzurowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdyby udało mi się zajść w ciążę to Istnieje duże prawdopodobieństwo że zarodek nie zagnieździ się prawidłowo i dojdzie do poronienia biochemicznego, bo mam cienkie endometrium,nie mówił mi lekarz ile wynosi ale powiedział że jest cienkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Zoma. Mam wrażenie ze masz bardzo negatywne nastawienie. Masz ku temu zapewne swoje powody, ale nie można z góry skazywać się na przegrana. Organizm ludzki jest jeszcze nie do końca odkryty i nawet sami lekarze nie wiedza dokładnie jak funkcjonuje. Sama byłam świadkiem sprzecznych opinii dwoch różnych lekarzy na temat tej samej sprawy. Moja siostra tez słyszała ze teoretycznie powinna mieć ogromne problemy z zajściem w ciąże przy jej 60 dniowych cyklach i problemach hormonalnych a zaszła bardzo szybko. Tak wiec nie zawsze to co mówią lekarze sprawdza się w stu procentach. Trochę więcej wiary w siebie i optymizmu, Zoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę u lekarza mam za 6 dni to będzie 9 dzień cyklu. Ciekawa jestem co mi powie,brałam Luteinę doustną i mam nadzieje że pomoże mi w zajściu w ciążę, chociaż czytałam sprzeczne informacje jednym pomogła drugim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×