Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Gość Helenka Zy
Zrobię Ci taki tatuaż. Chcesz? Dobra. To ja już sobie pójdę? Ładnie się tutaj ze sobą bawicie. Poocierałam się o legendę, wyłudziłam foty, jestem wolna. Whisky, jakby co, to wiesz gdzie ;) MS, jakbyś potrzebował co do tej pani jakiegoś zaklęcia, rady, instrukcji to... niestety nie pomogę. Nic nie działa ;) Miłego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, nie chcę Cię martwić (albo zachęcać), ale już przepadłeś" x Żarty żartami, ale zostałem zmuszony do odwołania się do uczuć wyższych, czego nie lubię;) Odetchnąłem. Prawdą jest, że jesteśmy prości. Na szczęście (?) mam tego świadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób mi tatuaż z imieniem MSa. Tylko może zmywalny, bo wiesz jakie jest życie. ;-) Trzymaj się. Napiszę tam gdzie zawsze. :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, to ja już wolę o tej stałej dyskutować, niż o podpieraniu prętów. Oddychaj głęboko" x Oddycham:) Ale stała Diraca jest lepsza, bo prostsza. Czyli zredukowana:) Będziemy rozmawiać o kwantowym momencie pędu czy o katastrofie w nadfiolecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zrób mi tatuaż z imieniem MSa. Tylko może zmywalny, bo wiesz jakie jest życie." x Zmywalny tatuaż?! Nie ma już prawdziwej miłości!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam chyba czytać coś czego nie piszesz między wierszami. ;-) Do katastrof, momentu pędu i interferencji wrócimy w kolejnym odcinku. Zerknę co u wróżki i też spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piszę między wierszami, jestem prosty, jak każdy facet:) U wróżki było cicho, pewnie rozsypuje fusy z kawy na kartach i układa na wierzchu kości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky Ty to jakaś stara , znudzona k****** jesteś :D Nie masz zycia realnego, szukasz faceta na forum dla gimbusów, bawisz się we wróżkę ! ględzisz tak, że rzygać się chce . Pogoda piekna, słońce świeci a Ty całymi dniami na forum ? współczuję z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzam po jakim czasie reagujesz na wpisy:D 3 minuty , niezły wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powód to dumy, tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten co , błędny rycerz ? tekst wyżej był do tego starego k********a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kogoś bardzo w doopie strzyka." x Ciekawe czy ten pajac jest świadomy, że w czynie społecznym podnosi topik i nabija strony:) Pewnie nie, najpierw musiałby myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chrzanisz facet? jakie podnoszenie topiku, kogo to obchodzi? Toż to forum już nie istnieje !:D niebawem kafe już nie będzie, serio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wrzucaj wszystkich "gości" do jednego wora ! ja pisze co wiem , kafeteria ma policzone dni, zresztą to chyba widać, bo od dawna zadna administracja tu nie działa, reklamodawcy rezygnują z tego bagna bo mają inne, lepsze miejsca, gimnazjum to nie ich target ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do zajęć. Sporo ich dziś mam. To co umawiamy się o 3:20 na forum? ;-) Nie ma co marnować potencjału gościa. Niech się pocieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co ty chrzanisz facet? jakie podnoszenie topiku, kogo to obchodzi?" x Najwyraźniej Tobie na tym zależy:) Chyba że jesteś idiotą, to w sumie wiele by tłumaczyło:) xxx "Toż to forum już nie istnieje !niebawem kafe już nie będzie, serio !" x I już masz depresję z tego powodu?:) xxx "Patrz, umie mówić" x Gdyby nieskończonej liczbie małp dać maszyny do pisania to któraś z nich napisałaby Hamleta. Co prawda naszej małpie daleko do Shakespeara, ale teza już znajduje potwierdzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety. nie mam czasu na lekturę. Ale że dawno nie widziałam na forum tych marudnych trolli, to powiedzmy, ze się lekko zainteresowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×