Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość miet55
A co sądzicie o produktach FM, FedericoMahora? Czy ma ktoś wyrobione zdanie o ich jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODRÓBY SAME PODRÓBY
JAK WAS NIE STAC NA ORYGINAŁY PERFUM TO LEPIEJ WODĘ KOLOŃSKĄ SE KUPCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
Polecam sprzedawcę JAREKMIKI. Kupiłam już 3 razy i jestem zadowolona na 100% oryginały. Kupiłam Light Blue, LOR deTorrente i męski Pasha Cartiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WarszawaZapachy
Hejka, ja tez sprzedaje perfumy. FM - to jest gorsze od podróbek :) Niebawem podam linka do sklepu intenretowego ;-) Dużego. W ofercie mam sporo testerów ale i produkty głównie testery bo są tańsze ale produkty też mam, Ceny dobre. Co prawda inne będa ceny na allegro a inne w sklepie dlaczego? Bo na allegro nie wystawiam faktur a w sklepie intenreotwym tak. ;-) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie kupiłam wczoraj alternatywny zapach hypnotic poison diora o nazwie plaza hypnotic i pachnie niemal identycznie jak orginał, tylko słabiej. Jestem zadowolona bo dałam za nie 25zł, a kupowałam w plejadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba007
Witam Ja zakupiłem na Allegro ostatnio perfumy La Costa, dostałem smierdzący spirytus zamiast perfum, to oszukaństwo w biały dzień, niewiem co z tym mam teraz zrobić, chciałbym temu uzytkownikowi zrobić koło d..y, tylko niewiem jak... Dla ostrzezenia podaje na miary na uzytkownika i nr aukcji: olciakk, nr 136461144. Naprawde uważąjcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalnie wybrałeś sprzedawcę:)W życiu niczego bym u niej nie kupiła.Aukcja niechlujna,błędy ortograficzne w opisie i ta cena.Są dwaj panowie u których można kupować i wiadomo ,że dostanie sie dobry produkt: rotez2 i hugboss. Prócz tego kosma44,jeszcze paru by się znalazło.Wart dobrze poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oufhgduhgiufdhg
jak ktos chec kupic perfumy meskie/damskie to niech psize na prv na gg 5128987 zainteresowanym dam liste a ceny to max 150 zl pozdro i jak cos to pisac L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu
Widziałem tu opinie , że testerów nie podrabiają, a pare dni temu oglądałem program w tv o tematyce kryminalno-policyjnej i... był reportaż o tym, ze udaremniono przemyt ogromnej ilości podrobionych perfum i co? ... i były to testery!! Mowiono, ze wlasnie testery sa bardzo czesto podrabiane, bo jest to latwiejsze do wykonania i latwiej jest je sprzedac, bo wsrod ludzi panuje przekonanie, ze "TESTEROW NIE PODRABIAJA" HAHAHAHA. Niech mi ktos powie tez skad te wszystkie testery w tak ogromnej ilosci pojawiaja sie na allegro, przeciez producenci oryginalnych perfum nie sprzedaja swoich wyrobow jakims sprzedawcom na allegro (dbaja by produkty byly sprzedawane w butikach badz dobrych sklepach internetowych). Czyzby nagle cale rzesze pracownikow perfumerii wynosili tysiace testerow bez wiedzy przelozonych i sprzedawali to na allegro? Trudno mi w to wszystko uwierzyc. Jako, ze mieszkam w miare blisko berlina stwierdzilem, ze teraz w tamtejszych dobrych sklepach bede kupowal perfumy, bo sa tansze no i jest duze prawdopodobienstwo, ze oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedawca
Witam mam do zaoferowania wszelkiego rodzaju perfumy/wody znanych i eleganckich firm takich jak: gucci d&g armani hugo boss celin dion calvin klein lacoste itp Napisz mi jakie Cie interesuja : pojemnosc w ml i rodzaj. Ja powiem Ci cene. o 30% taniej niz w zwyklych sklepach!!! Ocxzywiscie wszytsko nowe, zapakowane i przede wszytskim ORYGINALNE!!!!!!!!!!!!1 Zapraszam GG 6619455 lub dj_lukash@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak odróżnic oryginał od podróbki?W szkle nie powinno być żadnych bąbelków ; ma byc gładkie , bez rysek ...Od korka nie powinna odchodzić farba...A zanurzuna żyłka nie powinna być wykrzywiona , zagięta...I najlepiej kupować w autoryzowanych perfumeriach...No chyba że tylko chce się mieć namiastką prawdziwego zapachu...;)Szkoda ,że na lotniskach ceny zrównały się z tymi krajowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek00
Witam! Oczywiście na allegro trafiają się beznadziejne podróbki. Ale ja kupiłam ostatnio D&G light blue na aukcji za 90zł. Było napisane, że są oryginalne i rzeczywiscie niczym sie od oryginału nie różnia i naprade długo trzyamją się na skórze..O ile to był sprzedawca o nicku martusiek870 czy jakos tak, ale teraz sprzedaje pod asiulka193, Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucca
ja kupowałam nie raz, nie dwa od MARIOF, wg mnie oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska wro
O Allegro powiem tak: czasami mo zna kupic naprawde wartosciowe rzeczy, ale trzeba uważać i być przezornym. Znam to z autopsji, gdyz nieraz juz na Allegro kupowałam,wiedząc oczywiści, jakie jest ryzyko. Raz kupiłam perfumy Chanel chance i przysięgam- zapach, trwałośc, wygląd identyczny, jak z Douglasa..., byc może jestem naiwna i być może Ci sprzedający potrafią niezle nagiąc ten cały perfumowy biznes, ale takie były moje spostrzezenia. Teraz kupiłam znowu perfumu, nastawiam się na to, ze moze być to podróba, a raczej jestem na 90% przekonana. Zastanawia mnie fakt, iz na Allegro co chwile pojawiaja sie perfumy za 60 zł, a sprzedajacy nie ma ani jednego komentarza, po czym jego konto zostaje zawieszone, a na drugi dzien pojawia sie "inny' sprzedający o innym juz loginie, a perfumy te same i oczywiscie ilosc komentarzy: 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalaa
a mi sie trafilo ze kupiłąm tester podrobiony na allegro!!! Nigdy w zyciu tam juz nie kupie . zapach sie ulatnial po 15 minutach .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalaa
nie napisalam jakiej marki podroba lanvin D'arpege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susii
ja się dałam złapać na takie oszustwo, 'orgynalne, od producenta, folia' blablabla. ale.. żyłka krzywa, flakonik z bąbelkami, brak naklejki, niby Paris ale made in UK ;] kod kreskowy niezgodny z państwem (Węgry :| ). nwet opakowanie widac ze recznie robione.. ale zapach 3ma się już ponad 7godzin. nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZADOK
Witam wszystkich , widze ze gadacie sobie tutaj o perfumkach ... otuz sprawa wyglada tak ze dowoze perfumki roznego rodzaju do perfumerii w polsce i nieraz uda mi sie cos przechahmencic bokiem , wiec jak by ktos chcial to piszczi a cos zalatwie . 508835122 zamowienia sms-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan
a ja polecam ten adres milosz19@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokeistka_TRN
kupowałam nie raz i jestem very zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetam
Jak kupię NIBY oryginał to flaszka schodzi mi po 3 tygodniach...leję i leję i zaraz nie pachnie...a jak kupię ORYGINAŁ w sklepie to starczy mi go na 6 miesięcy....PODRÓBY TO tylko zapach,obok perfum to one nawet nie stały.....i taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redo
Ja kupuję na allegro od sprzedawcy Perfumeria7 i polecam w 100%. Wszystko oryginalne, poza ty mieszczą sie w wawie i odbieram osobiście. Ceny są o wiele niższe niż w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
Witam! Pozwalam sobie zaproponować Pani pracę, którą zajmuje się już od 1,5 roku i przynosi mi ona wiele satysfakcji a co najważniejsze niemało pieniążków. Dodam, że jest to moja praca dorywcza na co dzień pracuję jako nauczyciel. Praca ta polega na sprzedaży perfum firmy FEDERICO MAHORA. Nie jest to akwizycja, gdyż praca nie polega na tym, że otrzymujemy określoną ilość flakoników perfum i chodzimy po domach z czym pewnie się spotkaliśmy już niejednokrotnie witając akwizytorów u naszych drzwi. Praca w tej firmie polega na tym, że mamy Starter czyli próbnik w którym znajdują się próbki perfum i taki próbnik dajemy naszym znajomym, którzy w zaciszu swojego domu mogą poznać oferowane przez firmę zapachy i zdecydować się na zapach który im odpowiada. Firma rozprowadza perfumy o zapachach zbliżonych do oryginalnych typu Chanel 5, Calvin Klein, Giorgio Armani, Gucci, Christian Dior itp. Duża zaleta oferowanych przez firmę perfum to to, że są niedrogie bo 30 ml kosztuje 30 zł a męskie 50 ml 30 zł. Firma sprzedaje też feromony, żele pod prysznic, dezodoranty w sprayu i kulce oraz wody po goleniu. Kiedy klient zapozna się z zapachami i zdecyduje na zakup, wtedy wystarczy dostęp do Internetu lub telefon , bo tą drogą realizujemy zamówienia, więc przy tej pracy nie trzeba właściwie wychodzić z domu, wystarczy grupka fajnych znajomych którym możemy dać próbki do powąchania i odbieramy od nich zamówienia, znajomi mogą informację przekazać innym i tak się to kręci Paczki do domu gdy zamówimy min 6 sztuk perfum przywozi nam do domu kurier za darmo. Za sprzedanie 1 szt. perfum mamy 9 zł-prosty rachunek 10 szt. to już 90 zł, a to nie wszystko bo firma udziela też premii za sprzedanie 18 szt. 3% premii, za 70 szt-6% itd. Jeśli ktoś z Państwa chciałby duży Starter w którym jest 100 szt. próbek to wtedy proszę to zaznaczyć w odpowiedzi, taki zestaw kosztuje już więcej 80 zł. Mały z 20 próbkami kosztuje 30 zł. Wiem, że na pewno macie Państwo wiele pytań i wątpliwości bo trudno wszystko przekazać w e-mailu dlatego, udzielę odpowiedzi na Państwa wątpliwości i pytania. Więcej na meila aizdaj@o2.pl lub gg 3386722 Warunki umowy, bo o to też pytają dystrybutorzy, to zakup startera, zakup w ciągu roku za 100 zł to je nota bene 5 sztuk perfum które realizuje Pani już przy pierwszym zamówieniu, jeśli Pani nie zamawia w danym m-cu nic sie nie dzieje, żadnych konsekwencji, ale po roku braku aktywności dystrybutor zostaje wypisany z listy, może na nią wrócić dopiero po pół roku, nie ma konieczności zakładania działalności gospodarczej zarabiamy jak to jest ujęte w umowie ,,kupując na własne potrzeby" Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję na nawiązanie współpracy a jeśli nie byłam w stanie Państwa zachęcić tą ofertą to życzę znalezienia pracy, która odpowiada Państwa oczekiwaniom. Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/index.php?refid=58597 Pozdrawiam witam zapraszam do dodatkowej pracy na sam wstep 7.50 dziennie ja wyklikam na 20zł-bez poleconego,super sprawa łatwo sie zbiera pieniadze goraco polecam http://bitmails.info/pages/index.php?refid=aizdaj Witaj, Chciałabym przedstawić Ci świetną strone jaką znalazłam. Płaci mi za czytanie maili, odwiedzanie stron reklamodawców oraz posiada wiele innych sposobów zarobku. Rejestracja jest prosta a co najważniejsze darmowa! Kliknij i przekonaj się, że warto z tego skorzystać: http://kasanapiwo.com/pages/index.php?refid=aizdaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
Witam! Pozwalam sobie zaproponować Pani pracę, którą zajmuje się już od 1,5 roku i przynosi mi ona wiele satysfakcji a co najważniejsze niemało pieniążków. Dodam, że jest to moja praca dorywcza na co dzień pracuję jako nauczyciel. Praca ta polega na sprzedaży perfum firmy FEDERICO MAHORA. Nie jest to akwizycja, gdyż praca nie polega na tym, że otrzymujemy określoną ilość flakoników perfum i chodzimy po domach z czym pewnie się spotkaliśmy już niejednokrotnie witając akwizytorów u naszych drzwi. Praca w tej firmie polega na tym, że mamy Starter czyli próbnik w którym znajdują się próbki perfum i taki próbnik dajemy naszym znajomym, którzy w zaciszu swojego domu mogą poznać oferowane przez firmę zapachy i zdecydować się na zapach który im odpowiada. Firma rozprowadza perfumy o zapachach zbliżonych do oryginalnych typu Chanel 5, Calvin Klein, Giorgio Armani, Gucci, Christian Dior itp. Duża zaleta oferowanych przez firmę perfum to to, że są niedrogie bo 30 ml kosztuje 30 zł a męskie 50 ml 30 zł. Firma sprzedaje też feromony, żele pod prysznic, dezodoranty w sprayu i kulce oraz wody po goleniu. Kiedy klient zapozna się z zapachami i zdecyduje na zakup, wtedy wystarczy dostęp do Internetu lub telefon , bo tą drogą realizujemy zamówienia, więc przy tej pracy nie trzeba właściwie wychodzić z domu, wystarczy grupka fajnych znajomych którym możemy dać próbki do powąchania i odbieramy od nich zamówienia, znajomi mogą informację przekazać innym i tak się to kręci Paczki do domu gdy zamówimy min 6 sztuk perfum przywozi nam do domu kurier za darmo. Za sprzedanie 1 szt. perfum mamy 9 zł-prosty rachunek 10 szt. to już 90 zł, a to nie wszystko bo firma udziela też premii za sprzedanie 18 szt. 3% premii, za 70 szt-6% itd. Jeśli ktoś z Państwa chciałby duży Starter w którym jest 100 szt. próbek to wtedy proszę to zaznaczyć w odpowiedzi, taki zestaw kosztuje już więcej 80 zł. Mały z 20 próbkami kosztuje 30 zł. Wiem, że na pewno macie Państwo wiele pytań i wątpliwości bo trudno wszystko przekazać w e-mailu dlatego, udzielę odpowiedzi na Państwa wątpliwości i pytania. Więcej na meila aizdaj@o2.pl lub gg 3386722 Warunki umowy, bo o to też pytają dystrybutorzy, to zakup startera, zakup w ciągu roku za 100 zł to je nota bene 5 sztuk perfum które realizuje Pani już przy pierwszym zamówieniu, jeśli Pani nie zamawia w danym m-cu nic sie nie dzieje, żadnych konsekwencji, ale po roku braku aktywności dystrybutor zostaje wypisany z listy, może na nią wrócić dopiero po pół roku, nie ma konieczności zakładania działalności gospodarczej zarabiamy jak to jest ujęte w umowie ,,kupując na własne potrzeby" Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję na nawiązanie współpracy a jeśli nie byłam w stanie Państwa zachęcić tą ofertą to życzę znalezienia pracy, która odpowiada Państwa oczekiwaniom. Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/index.php?refid=58597 Pozdrawiam witam zapraszam do dodatkowej pracy na sam wstep 7.50 dziennie ja wyklikam na 20zł-bez poleconego,super sprawa łatwo sie zbiera pieniadze goraco polecam http://bitmails.info/pages/index.php?refid=aizdaj Witaj, Chciałabym przedstawić Ci świetną strone jaką znalazłam. Płaci mi za czytanie maili, odwiedzanie stron reklamodawców oraz posiada wiele innych sposobów zarobku. Rejestracja jest prosta a co najważniejsze darmowa! Kliknij i przekonaj się, że warto z tego skorzystać: http://kasanapiwo.com/pages/index.php?refid=aizdaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia25
Ja też nabrałam się na allegro i kupiłam podróbkę nie pachną wogóle jak oryginał:(((i 15minut.Mam nauczkę hoć rok temu kupiłam euphorię blossom za 100zł 100ml i pachnie pięknie i długo.A te mam ochotę wyrzucić przez balkon tez mi chanel chance eau fraiche.kupione od nari 2007 wiec uwazajcie.Wygladaly identycznie jak oryginał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×