Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie wierze! Zaszlam w ciaze podczas br. tabl anty

Polecane posty

Gość gość

Nie wierze! I jestem zalamana! Jak mozna zajsc w ciaze podczas brania tabletek ! Nigdy nawet sie nie spoznilam zawsze bralam miedzy 20 a 21. Juz rozpoczelam nowe opakowanie ale bylo mi tak nie dobrze, ze nie moglam uwierzyc, ze to tabletki zaczely u mnie to wywolywac. Zrobilam test! Odrazu pozytywny. Dlaczego? Dlaczego ja? Mialam od pazdziernika zaczac upragniona szkole! Dzieci odchowolam z najgorszego a tu niespodzianka! Nienawidze zycia jestem zalamana. Nie chce zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdąża się tabletki to 99.9% czy jakoś tak moja ciocia zaszła mając spirale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes wyjatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez tabletki nie daja 100% gwarancji. Skad to zdziwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz kupic tabletki poronne z niemiec. Lepiej usunac niz zebys nie kochala i obwiniala dziecko o spieprzone zycie. Pisze powaznie bez zlosliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w trzecia ciążę mając założona druga juz spirale. Pierwsza działała przez 5 lat niezawodnie przy drugiej zaszłam w ciaze juz po 1.5 roku po założeniu.moja koleżanka trzeciego synka ma dwuletniego, tez przy tabletkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nawet lekarz zapewnial mnie ze to rzadkosc, ze to minimalne szanse. Zastanawialam sie nad spirala ale jakos tak balam sie. Jestem w grupie ryzyka jesli chodzi o nowotwor. Nie chce teraz miec kolejnego dziecka juz wiecej nie chcialam. Jak mi sie moglo to przytrafic :( nie wiem. Co ja mam zrobic nie dam rady z trojka dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam NIKOGO, kto brałby tabletki prawidłowo, nie chorował w tym czasie i brał antybiotyki i stosował się do wszystkiego co wchodzi w interakcję i zaszedłby w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jest metoda na poronienie przy uzyciu tabletek anty, musisz je przedawkowac, opis w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz znasz mnie. Nigdy w zyciu nie przegapilam tabletki. Nie bralam antybiotykow. Jedyne tabletki ktore biore od wielu wielu lat to euthyrox na niedoczynnosc tarczycy. Przed pierwsza ciaza mialam stwierdzone PCOS i podobno mialam miec trudnosci z zajsciem w ciaze a tu?!!!! Bylam pewna ze jestem zabezpieczona bralam tabletki zanim zaszlam w pierwsza ciaze i nigdy zadne mnie nie zawiodly? Dlaczego teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedawkuje i urodze chore, bo moze nie podzialaja prawidlowo. Na tescie druga kreska jest jeszcze slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 to o czym piszesz to nie jest metoda przerwania ciąży tylko działa na zasadzie pigułki po. I nic się nie przedawkowuje tylko bierze się taka dawkę czyli 10 tabletek żeby była równa dawce w Escapelle. Najpierw sprawdź, a później pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno tabletki hamuja owulacje, zageszczaja sluz, utrudniaja implantacje zarodka. I to wszystko mnie zawiodlo? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawałas spuszczacsie mezowi do środka? Dla mnie to najwieksza głupota jak nie chce się już dzieci. Owszem tabletki ale nigdy nie dalabym kończyć w sobie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak "dawalam sie spuszczac" okropnie to brzmi. Przed pierwsza ciaza tez kochalismy sie do konca podczas brania tabletek i nigdy mnie nie zawiodly. Wtedy bralam microgynon, cilest, atywia, yaz. Teraz bralam qlaira. Qlaira bierze sie podobnie do yaz bez przerwy tyle ze przy qlaira czasem nie wystepuja krwawienia. Czasem plamienia. I ja tak teraz mialam w trakcie tabletek plecebo tylko plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% daje brak seksu i masturbacja. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się kończy uprawianie seksu poza małżeńskiego d****o! A teraz hoduj swego bękarta niedziewico!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka chorób które pokazuje pozytywny test. Wtedy nawet facet będzie miał dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak mozna wierzyc w działanie tabletek anty. No i jeszcze sie truc na własne zyczenie. Baby to sa jednak głupie. Zaden facet nie trulby sie na własne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już nic nie da to gdybanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty mowisz pozamalzenskiego? Po pierwsze to mam rodzine meza i nie ublizaj tu nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale kazdy lekarz mowi ze tabletki to calkowita pewnosc, ze przy moim pcos sa dodatkowo korzysci zdrowotne. Coaza? To nie mozliwe to minimalne ryzyko graniczace z cudem. No jednk nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak.ty juz wpakowalas w siebie tyle chemi ( ps masz meza p**de ktory sie na to zgadza ) to sie dziwisz, ze te tabsy juz nie dzialaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo, że zabezpieczam się, umarłabym z niepokoju gdyby mąż kończył we mnie. Znam kilka kobiet, które zaszły w ciążę na tabletkach, tak samo jak ze spirala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to bylo przed pierwsza ciaza teraz od kilku miesiecy dopiero biore tylko jedne qlaira. To byla nasza wspolna decyzja, tabletki mialam zalecane przez lekarza ze wzgledu na PCOS rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz powiedział, że to cud, że mam w ogóle dziecko. A właśnie będę rodziła drugie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planowalam dwojke mielismy szybko jedno po drugim. Dzieci nam sie troche odchowaly. Wczesniej stosowalismy prezerwatywy i nic sie nie stalo teraz tabletki i bum. Porazka. Mialam inne plany nie wyjde z pieluch nigdy bede rodzina wielodzietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo problemów z jajnikami i owulacja, nieregularnymi miesiączkami i trzyletnimi staraniami o drugie dziecko, w życiu po porodzie nie dam mężowi kończyć w środku. Ty już też nie daj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można napisać że przedawkowanie anty działa jak tabletka po? Skoro ta tabletka nie dopuszcza do zapłodnienia (połączenia plemnika z komórką jajowa) a skoro test jest pozytywny to znaczy że już dawno po zapłodnieniu. Co za nieznajomość podstaw antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×