Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Witam. No i dalej nie mam zdania co do tego żarcia :) Robić, nie robić ? Ech... Słoiczki mnie jakoś przerażają, bo to mi się kojarzy z reklamami:\" nasze chipsy robimy tylko ze specjalnie wyselekcjonowanych ziemniaków\"...\" - a ja mam koleżankę, która pracowała w Chipsach Lays i to co opowiadała o tych ziemniaczkach to....daruję Wam opisy. POdobnie jest z sokami w kartonach - mam znajomą, co piastowała dość wysokie stanowisko w Horteksie....też mi odradziła kupowanie soków w kartonach. I długo by tak jeszcze wymieniać. Kto wie, może z tymi wyselekcjonowanymi produktami dla niemowląt jest podobnie...?????????? Zgrozo.... No, to mam nowe pytanie. Jaką muzykę puszczacie i czy w ogóle swoim maluchom ? Mają jakąś ulubioną ? Tańczycie z nimi przy czyms szczególnym ? Co im śpiewacie ? Macie stały repertuar ? pozdrowionka dla nas wszystkich w naszym dniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, czuję się, jakby znowu była w ciąży. wszystko mnie doprowadza dp łez! Obejrzałam Twoje zdjęcia Katrin, w galerii. Szczególnie to pt:pierwsze karmienie. NO i stało się. Guzik widzę. Co innego jest czytać o tym, a co innego zobaczyć to maleństwo w inkubatorze, podłączone do tych wszystkich aparatur, a potem całe i zdrowe w Twoich ramionach. do licha, rozmazałam się. Ide wydmuchać nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden mąż
Siedzicie tylko na tym forum a co z nami, waszymi mężami :-(((. Co ztobą Mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja!!!!Podsumowując ostatecznie moje zdanie względem żarcia w sloik zamkniętego,to myslę że zloty środek we wszystkim jest najlepszy i każda z nas sama wie najlepiej co jest dobre dla jej malutka,intuicja matki to nie jest rzadne bele co!!!! Shalla co do muzy to malutka lubi reggae,bo to jest takie rytmiczne ubostwia też jak jej tatulek gra na bongosach,ja jej spiewam różne piosenki hitem ostatim jest\'PADA ŚNIEŻEK,PADA\'(o dziwo to była tez moja uluboona piosenka w przedszkolu)ale .KRAKOWIACZEK JEDEN\'też przechodzi wieczorem lubi kołysanki mojej tworczości a właaściwie mruczanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Witam serdecznie w gozdzikowym dniu :-) :-) :-) Szkoda ze nie moglam byc w niedziele..ja mam takiego pecha odnosnie spotkan czatowych!Jak sama siedze w domku to nic sie nie dzieje a jak jest spotkanko to goscie wala drzwiami i oknami! ;-) W zeszlym tygodniu bylismy u lekarza.Katrin wazy 4800 i ma 53 cm dlugosci! Ortopedycznie tez przebadana-jest silna dziewczynka-jak okreslila pani doktor! USG bioderek tez w porzadku,nastepna kontrola w 4 miesiacu!A jak to jest u Was z bioderkami? PATI! Wy juz na szczepienie?U nas pierwsza szczepionka dopiero w trzecim miesiacu?!! W sobote udalo nam sie okazyjnie kupic mate edukacyja!Firmy Chicco. na jakies zabawy Katy jest jeszcze za mala ale..jak mala kobietka uwielbia przygladac sie lustereczku ktore tam wisi! Pozatym godzinami potrafi sie w te wszystkie dyndajace gadzety wpatrywac! ;-) :-) Micka! Dwa tygodnie temu przeszlismy na Beba1 bo Pre bylo juz za rzadkie! W tej chwili 140 ml i rzadko co zostaje!W dzien co3- 4 godziny.Wieczorem ostatnia ok.23-24 i potem dopiero rano ok.6.00! A jednak zimowemaluchy?!Podoba mi sie bardzo! :-) Milego wieczoru wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Witam serdecznie w gozdzikowym dniu :-) :-) :-) Szkoda ze nie moglam byc w niedziele..ja mam takiego pecha odnosnie spotkan czatowych!Jak sama siedze w domku to nic sie nie dzieje a jak jest spotkanko to goscie wala drzwiami i oknami! ;-) W zeszlym tygodniu bylismy u lekarza.Katrin wazy 4800 i ma 53 cm dlugosci! Ortopedycznie tez przebadana-jest silna dziewczynka-jak okreslila pani doktor! USG bioderek tez w porzadku,nastepna kontrola w 4 miesiacu!A jak to jest u Was z bioderkami? PATI! Wy juz na szczepienie?U nas pierwsza szczepionka dopiero w trzecim miesiacu?!! W sobote udalo nam sie okazyjnie kupic mate edukacyja!Firmy Chicco. na jakies zabawy Katy jest jeszcze za mala ale..jak mala kobietka uwielbia przygladac sie lustereczku ktore tam wisi! Pozatym godzinami potrafi sie w te wszystkie dyndajace gadzety wpatrywac! ;-) :-) Micka! Dwa tygodnie temu przeszlismy na Beba1 bo Pre bylo juz za rzadkie! W tej chwili 140 ml i rzadko co zostaje!W dzien co3- 4 godziny.Wieczorem ostatnia ok.23-24 i potem dopiero rano ok.6.00! A jednak zimowemaluchy?!Podoba mi sie bardzo! :-) Milego wieczoru wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witajcie ja tez zamierzam karmić ze sloiczkow jak juz przyjdzie na to czas chociaz wiem ze reklamy klamia i to bardzo ale Michalka karmilam wlasine Gerberem i nigdy niemial zadnej sensancji po zupkach i deserkach( jadl desereki codzienie do 6 roku tak je polubil) Wszystkie dobrego Kochane z okazji dnia kobiet Dzieki za mila rozmowe na czacie- mam nadziej do nastepnego razu Katrin nie martw sie Kubuś jeszcze troche i bedzie dawal Ci chwile wypocząc- najgorsze za Wami a nawet sie nie obejrzysz jak pojedzie do przedszkola a ponizej o zgrozo do szkoly. Wiecie mnie bardzo zal ze Staś tak szybko rosnie- wiem ze to glupie ale to prawda chcialabym zeby ten okres do 6 tyg. trwal wiecznie a ja znim wiekszosc czasu w lozku przy cycu. a ja podbnie jak KUK powoli wkrecam sie w zycie zawodowe - a tu pracy duzo- dali mi 120 procent planu zeby odrobial firma czas kiedy mnie nie bylo- niech to szlak trafi- powoli mysle o emigracji podbnie jak Shalla- tam moj maz jako rehabilitant na nas zarobi. no spadam bo zly mam nastroj nastroj i nie xhce Wam nastroju psuc pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas jutro czeka wyprawa po lekarzach. Najpierw USG przezciemiączkowe a później szczepionki. Znów będzie kłucie i płacz- a może obejdzie się bez płaczu :-) . Wczoraj byłam u okulisty. Oczko zdecydowanie się polepszyło i prawdopodbnie nie będzie zabiegu przekówania kanalików łzowych. Nazwa strony jest fajna. Prześlę też zdjęcie ślubne tylko jak przerobie je na format jpg. Dziewczyny czy tylko termin spotkania ustaliłście na czacie, czy może miejsce też. Ja będę prwdopodobie w sierpniu nad morzem w miejscowości Chłopy. A jeśli morze nie wypali to pojedziemy w okolice Jeleniej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o oporanku 🌼 :-) Pati oczywiscie ze wybaczam:-) hehehehehehe Zima jakos nie chce od nas odejsc:-( Zimno, mroz i ciagle pada snieg. A juz za pare dni wiosna. 27 marca Leosiek bedzie mial chrzciny:-) Mam nadzieje ze pogoda dopisze.A czy Wy macie juz ustalone daty chrzcin, a moze niektore z Was juz ochrzcily swoje malenstwa?:-) Zmykam i pozdrawiam Was goraco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten śnieg za oknem wykończy !!! Pięknie jest, romantycznie, super, w kominku płoną drwa. Żyć nie umierać....jasne. JAK SIĘ MA ZIMOWE OPONY!!!!! Dziś mąż znów nie dojechał do pracy i wrócił prawie spod domu. Kosmos jakiś. Ostatnie grosze wydaliśmy dziś na zimowe opony i...jak się nic nie zmieni to wkrótce Was powiadomię jak one smakują i na ile sposobów można je przyżądzić. Wrrr.... No, a wracając do piosenek: mam nadzieję, że moje dziecko naprawdę nie rozumie co ja mu śpiewam, bo ja mam bardzo ograniczony repertuar i raczej nie dla niemowląt. Z racji dłuższego pobytu w bractwie rycerskim na mój recital składają się głównie przyśpiewki o krawych rzeziach, walkach angielsko-szkockich i inne tam takie. No, jeszcze szanty...to ujdzie. Dlatego dla odchamienia puszczam jej Enigmę ( pierwsze 2 płyty ) i ścieżkę dźwiękową do Robin Hooda ( tego serialowego). Może dzidzia od tego nie zbzikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka, super, ze obejdzie się bez interwencji lekarza! To jest wspaniała wiadomość! My chrzciny zaplanowaliśmy na lipiec, ale jak mąż wyjedzie w czerwu za granicę na długie miesiące, to albo przesuniem je na wcześniejszy termin, albo na późniejszy> Więc jeszcze nic nie wiem w sumie. Chciałabym w lato, w naszym ogrodzie - bo jak pisałam mój tata jest ciężko chory i niemógłby uczestniczyć w tym wydarzeniu, gdyby się odbyło w kościele ;( A zdjęcie ślubne też bym chętnie przysłała, ale oczywiście mam nie zeskanowanego :) Normalne....Jak tylko się dorobię go w postaci elekrtonicznej - od razu prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Jacqueline jest po kontrpli i nastepnej szczepionce! Tak wiec wazy 5610 , 60cm, glowa 41 cm. Myslalam , ze jest ciezsza ale lekarz twierdzi , ze to dobra waga i je tez prawidlowo! Po czczepionce byla jak anioleczek az sie smialam do kolezanki , ze chyba w sklad wchodzil jakis narkotyk , bo smiala sie i gaworzyla jak najeta. Tak wiec od 8ej do 15ej bylysmy na plotkach taka byla grzeczna! Schmetterling twoja mala to maly zarloczek, ciekawa jestem ile wazy? Nie , ze je za duzo tylko wlasnie ksiazkowo . Moja zawsze je za malo w porownaniu do schematow! Tak myslalm , ze niedlugo przejdziesz na \"1\" , bo Pre to prawie jak woda i maluchy wtedy jedza litrami! Pati dzieki za umieszczenie zdjec na stronie! Pozdrowionka! Nie wiem jak u was ale ja codziennie musze pare ciuszkow schowac do szafki , bo sa juz za male! Wczoraj az sie oburzylam , bo rozmiar , rozmiarowi nie rowny !Mala miala taki rozowy kaplecik rozmiar 62 raz ubrany , a wczoraj chcialam ja w to ubrac do lekarza i co?! Zamale! Tak wiec sterta w szafce zamalych rzeczy sie zwieksza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Amelka uwielbia jak czytam jej bajki !! Niestety mam ograniczoną ilość książeczek, które w chwili obecnej sie do tego nadają (dokładnie - 1 sztuka hehe), gdyz interesują ją na razie głównie książeczki z duzymi wyraźnuymi obrazkami - najlepiej jednym na całej stronie Musze wybrać sie an zakupy :) Czytałam, ze warto czytać kilkumiesiecznym maluchom, mimo iż nie ineresuja ich jeszcze obrazki, bo lubią ton głosu mamy lub taty itd. .... nie interesuja obrazki phii Też coś !!! Amelka uwielbia je ogladać wydając przy tym repertuar najrozmaitszych dźwieków :) W sumie miałam jhej czytać hak skończy 0,5 roczku - o wcześniejszym czytaniu zadecydował przypadek - czytałam przy niej kolorowe czasopismo o dzieciach i Amelkę zafascynowała okładka - a pełnia szczęścia ogarneła ją gdy zaczęłam czytać artykuł na głos :) Mały wielbiciel literatury mi rośnie ? :) oby - bo sama kocham ksiażki :) cdn. bo Amelka dopomina sie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! KUK bardzo miło was w koncu ujrzeć:))) Wiecie co ciekawego wyczytałam w ksiązce \"Zaklinaczki\",żę malutkom własnie w tym wieku największą wizzualną radość ssprawia:czarna krecha namalowana na białej kartce,podobno oczek nie moze oderwać bo ta krecha mu tańczy i skacze związane jest yo jeszcze z rozwojem oka,warto spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po szczepionce. Było ryku a ryku. Wiktor waży 6400 i wczoraj skończył trzy miesiące. USG główki też wporządku. Dziewczyny ułamał mi się ząb. 1/4 wyleciała a druga część się jeszcze trzyma ale się rusza. Czeka mnie wizyta u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My tez juz po szczepieniu. Mala wazy juz 5300!!!! Jak tak dalej pojdzie to ja nie wiem. Musze jechac na zakupy bo wiekszosc ubranek jest juz na styk a czesc to juz przeszla do lamusa;) Za szczepionke( Pentaxim) zaplacilam 140zl i bede ja jeszcze 2 razy powtarzac. A placzu bylo co nie miara:( Az mnie scisnelo. Biedulka jescze teraz sie momentami zali. Cos czuje ze mamy przed soba dzien placzu i marudzenia. Ale dzisiaj jej wybacze;) Jeszcze tylko goscie i moge odsapnac............. A o zebach nawet nie wspomne. Czekam az mi Comercial wyplaci kaske z ubezpieczenia i pedze do dentysty. Na sama mysl az mnie mrozi.brr. I jeszcze ta zima!!! Ogolnie dol............... lece zeby wam nie popsuc nastojow Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada
dziewczyny! Nie wiem czy pisałyście już o tym ale a propos bólu w czasie szczepienia mam jedną radę: jest taki kremik który niweluje ból jaki dziecko odczuwa w trakcie ukłucia igiełką. Ten krem to KREM EMLA, w tubce, na receptę (chyba) i mimo, że panie pielęgniarki uważaja, że ukłucie jest takie malutkie i prawie nie boli (prawie...), ja do każdego szczepienia go uzywam i nigdy nie było płaczu. Smaruje sie plasterek z opatrunkiem i nakleja w miejsce gdzie ma być kłucie. Lepeij wcześniej się dowiedzieć gdzie będzie szczepionka, czy w raczkę czy w nóżke i na pół godzinki przed-nakleić a zdjąc dopiero w przychodni, żeby pielęgniarka widziała gdzie jestt to znieczulone miejsce. Na seio polecam!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk, ale super zdjęcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostałam od teściowej druty i walczę. A co! Przychodzi widać taki moment w życiu kobiety, że musi się sprawdzić z wełną. Nie pytajcie lepiej jak mi idzie, bo czuję się jak pajęczyca, co zaczeła sobie wić jakiś potworny kokon na ofiarę, ale nie poddaję się! Już dwóch ściegów się naumiałam i idę dalej stawiać czoła temu wyzwaniu. Tylko mnie nie pytajcie co robię, bo nie wiem. Na razie lecę po prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pierwsze szczepienia... przed nami az dwa uklucia... mamy takie specjalne znieczulajace nalepko-plasterki (do przyklejenia godzine przed seansem), oby byly skuteczne... juz sama nie wiem czy bardziej drze na mysl o tych szczepionkach, czy z obawy, ze Jasiek moglby np. za malo wazyc... boje sie tez, ze ten nasz pediatra moze nie jest entuzjasta naturalnego karmienia (nie znam go jeszcze dobrze, jednak to przeciez Francuz, a Francuzi w ogole maja specyficzne podejscie do karmienia piersia, ze niby 3 miesiace to juz jest bardzo dluuuugo) i ze zamiast wspierac mnie w walce o przedluzenie karmienia piersia, on zacznie np. wychwalac plusy sztucznego mleka... Eh! panikuje chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pakuję dziś małego i ojca jego (zrymowało się) i jedziemy na narty. Pogoda jest super, mężulek ma wolne więc trzeba korzystać. Dziś czeka nas jeszcze wizyta u księdza w sprawie chrzcin. Jutro jadę z Wiktorkiem do koleżanki prawie na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko, nie przejmuj się przed czasem. Może facet okaże się całkiem sympatyczny i odstający od średniej francuskiej ? Pamiętaj, że jesteś \"członkinią\" zimowego topiku naszego, za którym wszędzie wlecze się aura pozytywnych wydarzeń ;) A przynajmniej wiesz, że masz lekarza, co się trochę interesuje dzieckiem. Bo jak ja idę do swojego ( znaczy Nastusi ) pediatry, to się czuję, jak ta baba z kawału: - panie doktorze, wszyscy mnie ignorują! - następny proszę. Taaa...a nie daj Bóg o coś zapytać i zakłócić maszynowy ciąg obsługi kientów....nie ma to jak państwowa służba zdrowia. Ech, gdybym tylko miała kasę na prywatnego lekarza, to załatwiłabym tą państwową klinikę rozrzutnikiem obornika. Od dachu po progi. Dziewczyny, kolejny \"chory\" pomysł mi strzelił do głowy. Jak głupi, to zglanujcie mnie od razu, żebym się nie wychylała z idiotyzmami. Ja wiem, ze większość z Was pracuje, albo jest zbyt zajęta i nie ma głowy do tego, ale...może.... kto wie.... Otóż pomyślałam, że na naszej stronie mógłby jeszcze powstać dział: KOŁYSANKI. I tam, jak któraś ma jakąś ulubioną, którą śpiewa dzidziusiowi mogłaby przesłać na stronę. Wtedy inne kobitki, na przykład ja ( :) ) mogłyby skorzystać z Waszego repertuaru. Kołysanki zapamiętane z dzieciństwa, wyuczone na potrzeby nadchodzącego bobaska, albo nawet samodzielnie ułożone do jakiejś melodi. Hym, co Wy na to ? Mnie się najbardziej podoba ( pod względem melodii ) \" Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga\". Rzecz w tym, ze to straszliwie ubogie w treści jest. I tak sobie właśnie dziś wykombinowałam, że może poświęcę swój umęczony umysł i spróbuję własnoręcznie doklepać do tego jakieś mniej lub bardziej sensowne zwrotki...bo 40 razy zawodzić \"psyt, iskierka zgasła\" jest conajmniej żenujące. Ta, to by było na tyle z moich porannych pomysłów. Gorąca czekolada i ciasteczko dla wszystkich co już wstali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Myshko - na pewno wszystko będzie dobrze I nawet jeśli lekarz cos będzie mówił o karmieniu - niech sobie pogada - przecież sama wiesz najlepiej co jest dobre dla Jasia :) swoja drogą - jak późno u Ws są pierwsze szczepienia .... Amleka ma już za soba 2 - a jest niewiele starsza od Jasia co do jedzenia ze słoiczków - ogólnie nie jestem zwolennikiem takiego jedzenia, ale .... dla dorosłych .... jakoś te dziecinne mnie na tyle przekonują, że zaczne wprowadzanie nowych pokarmów właśnie od nich .... potem dopiero bedę pichciła coś swojego ... poniekąd warzywa i owoce sa wyselekcjonowane .... nawet jeśli nie do końca tak jest to na pewno nie są chodowane na sztucznych nawozach .... zreszta wszystkie moje znajome mamy podawały właśnie takie słoiczki - nawet jak miały alergików - i dzieci nie miały zadnych sensacji żołądkowych czy skórnych .. pediatra też je poleca .... w każdym razie ja zaczynam od nich a potem będzie na zmianę - troche swojego i trochę kupnego gotowego .... tak w ogóle ja nie jestem zwolenniczka karmienia wyłącznie naturalnego do ukończenia przez dziecko 0,5 roku i zamierzam wprowadzać nowe produkty, gdy Amelka skończy 4 miesiące :) Soczki chyba skuszą mnie nawet ciut wcześniej W związku z tym mam pytanie - czy zaczynać od owoca czy od zupki ????? a konkretniej od kaszki kukurydzianej lub ryżowej ???? różne teorie na ten temat słyszałam - jedni mówią, że najpoierw owoc, inni, ze kaszka .... co Wy o tym sądzicie ???? może zwłaszcza doświadczone mamy - logosm i Gosia - siostra kuk ??? Shalla - moja Amelka też już się śmieje !!!! :) Głosno i (dla mnie) niesamowicie :) Pierwszy raz roześmiała sie na głos przedwczoraj - 8.03 - a miała wtedy tylko równo 3 miesiące i 8 dni !! Wczoraj powtórzyła ten rozkoszny pokaz 2-krotnie :) Pierwszy raz sprowokowałam ją do etgo ćwiczeniem - sama leżąc na plecach położyłam sobie mała na łydkach i kołysałam - polecam - swietnie rozwija koordynację ruchową dziecka, jego równowagę, no i cwiczy mięśnie karku - ale można to robić dopiero z dzieckiem, które mocno i pewnie trzyma juz główkę :) jeden mąż - a mój maz pracuje ..... :) dynia - ja śpiewam Amlece przeróżne piosenki dla dizeci - ale hitem dla niej jest obecnie \"Była sobie żabka mała...\" :) salma - ja chrzicć bedę dopiero latem - czerwiec / lipiec :) Micka - Jacqeline jest pewnie drobniutka :) MOja Amleka juz pewnie przekroczyął 68 cm i 6,500 kg ..... co do ciuszkó - nosi teraz rozmiary 68 i 74 - jednak z rozmiaru 68 coraz wiecej musze już odkładać ... zależy od producenta rzecz jasna .... apropo rozmiarów - czytałam wczoraj, ze francuskie ciuszki tej samej numeracji sa mniejsze od naszych a niemieckie większe .... co do niemieckich sie zgodzę - francuskiego nic nie mam :) i jeszcze apropo maści emla - bo znowu powrócił temat szczepioeń - za 1 razem Amelka była nią wysmarowana, za 2 nie - i za 2 duuuuuużo bardziej płakała ... wieć chyba jednak ta maść działa ? na początku kwietnia znowu szczepienia i tym razem znowu z uzyciem maści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik co do rozmiarow to sie zgadzam , bo wlasnie to co dostalam w prezencie z Polski o rozmiarze 62 jest juz za male , a niemieckie jest dobre. JA myslalam ze Jacqueline jest grubiutka , bo ma faldki i moja mama jak zobaczyla jej zdjeci ato tez tak powiedziala , a okazalo sie ze wazy normalnie i zalicza sie w tabeli do lekkich! Tak wiec moge dalej w nia wciskac jedzonko! Moze to przez to , ze je czesto a malo(130 ml razy 7)--zamiast( 200 ml razy 4-5). Chuda w kazdym badz razie nie jest. Na narty! Tez bym pojechala! My jedzilismy co roku -sprzet kupiony to trzeba bylo wykorzystac! Jednak w tym roku maz byl juz pare razy a ja pilnuje zawsze malej! Moze sie jeszcze wybiore bo wyciag 3 km dalej! Pozdrowionka! Tez jestem w trakcie czytania \"Zaklinaczki\". Ale dopiero III rozdzial! Slonko wyszlo-lecimy na spacerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U nas mrozno ale super slonecznie:) Az milo. Ale i yak czekam na wiosne........ Dziewczyny, dwa dni szukalamm waszych wpisow apropos antykoncepcjii. Wlasnie je odnalazlam...........ale niczego mi nie wyjasnily kurcze:( No gapa jestem bo nie dopytalam lekarki. Ja zrozumialam ze moge zaczac je brac ( cerazette) kiedy chce, tylko trzeba odczekac lub zabezpieczyc sie dodatkowo przez 7 dni. A wy pisalyscie ze trzeba zaczac brac w pierwszym dniu miesiaczki. A to moze nastapic za pare miesiecy nawet:O Blagam napiszcie bo tabletki leza i sie kurza a maz cierpi:) hihi;) Buziaki Aha: przesylam wam link na prywatna stronke gdzie ktos super pisze o swoich pociechach. Bardzo mi sie ta stronka podoba: http://www.majkowscy.neostrada.pl/magda/default.html oraz drugie dzieciatko: http://www.majkowscy.neostrada.pl/marcin/marcin.html Shalla ja o kolysankach tez pomyslalam ale ja z koleii mam problem z linia melodyczna. Czytajac nieznana kolysanka nie potrafie jej zaspiewac bo nie znam melodii. I jak mam z tego wybrnac???? Bo Aska ma juz dosyc tych kocorow szaro-burych i ksiezycow co zaras zasna hehe:) Pozdrowienia sle........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku, ja wszędzie czytam, że pierwsze powinno byc bezwzględnie jabłko. Oczywiście nie surowe. Ale zawsze jabłko. Właściwie na steki literatury, jaką przerobiłam nigdzie nie spotkałam się z inna wersją. Przynajmniej w tym jednym temacie ;) Pati, no rzeczywiście, nie pomyślałam o linii melodycznej....do licha. CO do maści Emla - ja jestem za. Bo za drugim szczepieniem użyłam. I choć posmarowałam nie tam gdzie trzeba, bo za wysoko, to jednak coś musiało to dać, bo Nastusia płakała o wiele wiele mniej i krócej. Na pewno zastosuję przy następnym szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shalla- nie no, moze to tylko ja taka noga jestem do tych kolysanek! Moze wam teksty duzo dadza jak kojarzycie melodie:) Tak sobie pomyslalam ze strasznie mi sie teskni za Nikki! Juz tyle czasu sie nie odzywa. Probuje telepatycznie wyslac ja do kafejki internetowej zeby choc slowko do nas skrobnela, skoro jej ten internet wylaczyli. Brakuje mi jej wpisow, ktore zawsze byly takie optymistyczne i wesole. Nawt jak miala tam jakies osobiste problemy. Nikki!!!!!!!!!!!!!!!!!Odezwij sie !!!!! Moze i Wy byscie do niej wyslali jakies pozytywne wibracje- a noz nas uslyszy i sie odezwie..............Ciekawie by bylo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za dobre slowo ;) wizyta dopiero za dwie godziny, jeszcze tyle czekania! co do kolysanek to niestety ja mam ucho dokladnie rozdeptane przez slonia i potrafie cudownie falszowac. pomimo to spiewam, spiewam, nuce i mrucze zawziecie mojemu Jaskowi. ale zamiast zazynac straszliwie znane melodie, wole improwizowac, to mi duzo lepiej wychodzi. Rownowage w ten muzyczny chaos wprowadzaja piosenki taty. moj Myszon bardzo duzo spiewa Jaskowi, chyba wiecej ode mnie. spiewa stare francuskie piosenki (piekne!) ale tez bardzo czesto improwizuje. czasami jak nas cos napadnie to improwizujemy razem i musze przyznac, ze Jasiek docenia nasze duetowe wystepy. Ale co to ja chcialam wam oglosic? Aha! Jasiek dzisiaj po raz pierwszy zauwazyl swoje raczki. Moze jeszcze nie przyglada im sie godzinami, ale juz zezuje na nie tak smiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dzisiaj bardzo piękny dzionek,słoneczko świeci i mimo ton zalegającego śniegu czuje sie wiosnę,na razie jest w mojej głowie a niech tam ja mam mentalną wiosnę chyba działa bo chce się żyć polecam🌼🌼🌼z racji fiozenki ma się rozumieć!!!! Wiecie co ze mnie to dopiero jest piosenkarka,fałszuje przeokropnie jak spiewam maluteńkiej to wolę żeby nikt oprócz niej nie słyszał jej o dziwo sie podoba,usmiecha się szeroko(kto wie może sobie mysli,moja iedna nieutalenyowana w tej materii mamulka,oj biedne beztalencie)ale spiewam jej szczerze od serca❤️! Elffiu możesz mi napisac słowa piosnki o żabce,melodie jakoś wykombinuje, z góry dziekuję;) :))) POzdrawiam wa gorąco!!! P.s.Myshko napisz jak było na kłuciu jaktam Jachu się spisał:))) buziaczki dla waszych szkrabików😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na tej Waszej stronce czemu wy sie boicie same siebie pokazac? Wsydzicie czy boicie? Ja wiem, ze to strona Zimowych maluchow ale jakby nie Wy to by ich nie bylo, nie zaszkodzi chyba jedno zjdecie z mama? Ostatnio troche przegladalam i bylam roz-cza-ro-wa-na. Pozdrawiam. A Schmetterling ma nadal blad w tabelce, a powinno byc prawdziwie bo duzo dziewczyn sie boi o figore a jak zobacza, ze to normalne, ze mozna duzo przytyc a potem sobie z tym poradzic( bo ze Schmetterling bedzie wygladal jak przed ciaza nie watpie) to bede inaczej do tego podchodzic. I jeszcze raz pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×