Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

Gość gość

Najlepsza kobieta jest głupia, ma duże piersi i długie smukłe nogi oraz piękny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykrztalcenie i inteligencja to zaleta, wadą staje się jak kobieta zacznie mówić "nie po to się uczyłam by teraz na kasie siedzieć" i leży w domu a mężczyzna z lepszym wykształceniem tyra na budowie by wyżywić rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MS uwielbiam Twoje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż co do inteligencji i zaradności to faktycznie bywa różnie, niektórzy boją się takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykształcenie tak jest wadą,odrobina inteligencji nie zaszkodzi. Prawdą jest że faceci boją się kobiet niezależnych,zaradnych - taka trudniej sobie przyporzadkować,ściemnić ... Też bym chciał by moja partnerka była mało rozgarnięta i bezgranicznie robiła to co jej każę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wykształcenie tak jest wadą,odrobina inteligencji nie zaszkodzi" x Wystarczy tyle, żeby domyśliła się, że chcesz piwo?:) xxx "Prawdą jest że faceci boją się kobiet niezależnych,zaradnych - taka trudniej sobie przyporzadkować,ściemnić ..." x Mało rozgarnięci i niewykształceni na bank boją się takich kobiet:) xxx "Też bym chciał by moja partnerka była mało rozgarnięta i bezgranicznie robiła to co jej każę" x Well... Żeby robić coś bezgranicznie faktycznie powinna być mało rozgarnięta:) Zaryzykuję twierdzenie, że trafiłem w sedno tarczy;) xxx Wybacz kolego, ale tak elegancko się podłożyłeś, że nie mogłem odmówić sobie tej przyjemności:) Nic osobistego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,wystarczy by wiedziała kiedy chcę by w łóżku zrobiła coś fajnego. Ale co ty możesz o tym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna kobieta wie że facet wie lepiej i sama się poddaje jego kontroli i rozkazom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden facet tego nie przyzna ale prawda jest taka gdy wolimy aby nasze partnerki nie były mądrzejsze od nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie że jakieś totalne idiotki - bardziej moze chodzi tu o większą zależność kobiet od facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie,wystarczy by wiedziała kiedy chcę by w łóżku zrobiła coś fajnego. Ale co ty możesz o tym wiedzieć?" x Faktycznie, nie chcę nic wiedzieć o tym, co chcesz robić w łóżku fajnego:) A zamierzasz wychodzić czasami z tego łóżka i iść z nią gdzieś do ludzi czy niekoniecznie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sam sobie poszukaj kobiety to wtedy skończysz smęcić na forum udając wielkiego znawcę - zobaczysz co w zwiazku jest tak naprawdę ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żaden facet tego nie przyzna ale prawda jest taka gdy wolimy aby nasze partnerki nie były mądrzejsze od nas" x Niestety większość woli, żeby partnerka była głupsza niż samemu być mądrzejszym. Pozornie niewielka różnica, jednak wymaga sporego wysiłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może sam sobie poszukaj kobiety to wtedy skończysz smęcić na forum udając wielkiego znawcę - zobaczysz co w zwiazku jest tak naprawdę ważne" x Myślisz, że tylko tylko masz uprawnienia żeby smęcić na forum zamiast poszukać sobie kobiety?:) A co Twoim zdaniem jest ważne w związku oprócz tego, że kobieta ma być idiotką i nie opuszczać łóżka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile poprzez te głupie cytaty i prawiczkowe przemyślenia pompujesz swoje wirtualne ego?:) Jesteś frajerem i tyle żaden facet nie mysli tak jak ty tylko że ja mam na tyle jaj by to bezceremonialnie tutaj napisać. Trzeba twardo stapać po ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe ile poprzez te głupie cytaty i prawiczkowe przemyślenia pompujesz swoje wirtualne ego?" x Oceniasz mnie według siebie?:) xxx "Jesteś frajerem i tyle żaden facet nie mysli tak jak ty tylko że ja mam na tyle jaj by to bezceremonialnie tutaj napisać. Trzeba twardo stapać po ziemi" x To, że bezceremonialnie przyznajesz, że jesteś kretynem w żaden sposób nie jest dla Ciebie faworyzujące:) Wbrew temu co myślisz nie wszyscy są nierozgarnięci, a to, że czegoś nie rozumiesz nie oznacza, że jest głupie:) x Jednym się zgodzę - twardo stąpaj po ziemi i mierz siły na zamiary - inteligentne kobiety są dla Ciebie po prostu nieosiągalne. Dobrze, że jesteś tego świadomy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:57 Uważaj, żebyś się nie potknął bo to bywa bolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest jest sliczna i inteligentna jednoczesnie. po co sie ograniczac do jednego , że albo ladna i glupia, albo madra i brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety większość woli, żeby partnerka była głupsza niż samemu być mądrzejszym. Pozornie niewielka różnica, jednak wymaga sporego wysiłku x trudno sie nie zgodzic, pozostaje dodac, ze madre i inteligentne kobiety (w przeciwienstwie do mezczyzn) uwielbiaja, gdy ich facet imponuje im wlasnie madroscia i inteligencja, bynajmniej nie czujac sie gorsze przez te "przewage" u faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym się zgodzę - twardo stąpaj po ziemi i mierz siły na zamiary - inteligentne kobiety są dla Ciebie po prostu nieosiągalne. Dobrze, że jesteś tego świadomyusmiech.gif Już ty sie o mnie nie bój - inteligentnych kobiet sie nie obawiam bo sam jestem równie ogarnięty i w relacjach z nimi jestem na równi - czy to w zwiazku czy nie. A każdy facet woli mimo wszystko jak jego partnerka jest od niego zależna - czyt. mniej inteligentna (zaznaczam nie totalnie głupia). Masz wyidealizowany obraz kobiety i dlatego nadal jesteś prawiczkiem:)Kobiety lubią takich filozofów jak ty ale tylko do pogadania po kolejnej kłótni z chłopakiem - potem wracaja i znowu daja mu d....y a ty smęcisz te idealistyczne pierdoły licząc że w końcu któaś na to nabierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że bezceremonialnie przyznajesz, że jesteś kretynem Hehehe ja wiem prawda boli, co wywołuje negatywne reakcje ale ja już tak mam że bezlitośnie obnażam dobrze ukryte cechy charakteru - sam byś pewnie wolał kobietę od siebie bardziej zależną,tylko z sobie wiadomych celów tego tutaj nie przyznasz - może liczysz że skromna nabierze sie na twoje gadki i zrzuci majtki:) o ile nie jesteście jednym kontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że bezceremonialnie przyznajesz, że jesteś kretynem w żaden sposób nie jest dla Ciebie faworyzująceusmiech.gif Wbrew temu co myślisz nie wszyscy są nierozgarnięci, a to, że czegoś nie rozumiesz nie oznacza, że jest głupieusmiech.gif x hahahahha 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety większość woli, żeby partnerka była głupsza niż samemu być mądrzejszym. Pozornie niewielka różnica, jednak wymaga sporego wysiłku x trudno sie nie zgodzic, pozostaje dodac, ze madre i inteligentne kobiety (w przeciwienstwie do mezczyzn) uwielbiaja, gdy ich facet imponuje im wlasnie madroscia i inteligencja, bynajmniej nie czujac sie gorsze przez te "przewage" u faceta x sedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:20 Hehasz po poraził cię bezmiar własnej inteligencji i mądrości co więcej rozstawiasz rozmówców po kątach aż miło - weź ty się chłopie obudź i przestań marzyć bo jak widać na twoim przykładzie nawet rzeczy piękne mogą być szkodliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×