Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

"Już ty sie o mnie nie bój - inteligentnych kobiet sie nie obawiam bo sam jestem równie ogarnięty i w relacjach z nimi jestem na równi - czy to w zwiazku czy nie". x Nie pozostaje mi nic innego jak uwierzyć w tę nieweryfikowalną deklarację:) xxx "A każdy facet woli mimo wszystko jak jego partnerka jest od niego zależna - czyt. mniej inteligentna (zaznaczam nie totalnie głupia)" x Uważasz, że generalizowanie jest cechą ludzi inteligentnych?:) xxx "Masz wyidealizowany obraz kobiety i dlatego nadal jesteś prawiczkiemusmiech.gif Kobiety lubią takich filozofów jak ty ale tylko do pogadania po kolejnej kłótni z chłopakiem - potem wracaja i znowu daja mu d....y a ty smęcisz te idealistyczne pierdoły licząc że w końcu któaś na to nabierzesz" x W którym miejscu opisywałem swój "wyidealizowany obraz kobiety" ewentualnie doświadczenia seksualne?:) Masz jakieś schizy z tym prawiczkiem. Dopiero uwolniłeś się od tego brzemienia, czy o co chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hehehe ja wiem prawda boli, co wywołuje negatywne reakcje ale ja już tak mam że bezlitośnie obnażam dobrze ukryte cechy charakteru" x Celująco obnażasz zwłaszcza takie, których nie ma, ale jesteś nad zwyczaj kreatywny w ich wymyślaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja już tak mam że bezlitośnie obnażam dobrze ukryte cechy charakteru x powiem wprost, zaimponowalo mi to i nie moge sie powstrzymac, zeby zapytac o twoje pozostale atuty, pochwalisz sie? prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
czyli jestes ciasna, to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe ja wiem prawda boli, co wywołuje negatywne reakcje ale ja już tak mam że bezlitośnie obnażam dobrze ukryte cechy charakteru Wróżbita Maciej, czy jak? A na serio to sorry chłopcze, ale nie sadzę żeby naprawdę inteligentna osoba wygłaszała o sobie takie sądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanowczy idż w końcu zarooooochaj bo nudzisz aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi czasu na wdawanie się w pyskówki z kretynem który rzuca jakieś wyidealizowane teorie na temat kobiet:) Prawda jest prosta - facet woli mniej inteligentną (nie totalną kretynkę!) kobietę,w sensie mniej zaradną bo jest od niego bardziej zależna i mu nie zwieje. To wszystko co miałem do przekazania - a ty dalej sobie dorabiaj jakieś teorie i wymysły które nic nie mają wspólnego z rzeczywistością. Każdy facet woli by jego panna była trochę "niżej"niż on. Co nas różni - ja to szczerze wyrażam a ty jesteś albo głupi bo nigdy nie miałeś baby albo masz jakiś wyidealizowany obraz związku gdzie to baba na ciebie pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to do tego mało stanowczego alias skromna ja czy jak tam te lamusy się nazywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli chcecie mieć głupszą żeby nie zwiała,czyli kierujecie strachem że nawieje,w sumie logiczne,a co byście czuli jakbyście byli z babką która może was kupić 3 razy z całym waszym dobytkiem a jednak was nie zostawia bo uważa że jesteście wyjątkowi ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dezorientację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
mu nie zwieje. x hahahahaha, ile juz od ciebie zwialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
A u faceta inteligencja to wada czy zaleta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaleta,inteligencja zmienia się w wadę tylko w przypadku zarozumialstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Inteligentny facet nigdy nie jest brzydki. Niczym niepoparta pewność siebie, zarozumialstwo, jest odstręczające, ale to brak pewności siebie prędzej skreśla mężczyznę z listy inteligentnych. ;-) To co nas, kobiety, kręci najbardziej w inteligentnych samcach, to ich świadomość własnych zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy mezczyzna nie boi sie inteligentnej kobiety, bo sam jest swiadomy swoich atutów, a kobiete traktuje jak partnera, równorzędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia jest dobra na krótko, szybko staje się nudna. Do seksu wepystarcza, ale tylko do seksu. A życie to nie tylko seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.23 uwielbiam twój komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whiskyzjarmuzu czemu podajesz @ jak nie odpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to pierwsze forum na którym posądza się mnie o bycie osobnikiem płci męskiej...Szczery, Stanowczy o co chodzi ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×