Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
dziś A za Tuska paliwo kosztowało prawie 6 zl i co? XXXXXX Jesteście mega nudni - zdarta płyta 1. Wina Tuska 2. Przez 8 lat Polki i Polacy rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krewni tych co "polegli" dostali milionowe odszkodowania jak Gosiewska, a tych co tylko zginęli w katastrofie lotniczej nie mają nawet renty jak pani Surówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 I kaczynski darl morde, ze drogo, ze panstwo powinno zejsc z podatkow. A wtedy to byla wina ceny ropy na swiatowych rynkach. Dziś ropa jest tansza to kaczynski d***buje dodatkowy podatek. Super logika, szczegolnir, ze na drogi juz sie placi... I co, serio sie o Was troszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale paliwo wtedy tyle kosztowało za rządów PO. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tak wasz bliski ginie w katastrofie nie domagacie się żadnego odszkodowania , nie macie roszczeń co do zwłok i linie lotnicze całujecie po d***e. TAK pokrywacie z własnej kieszeni wszystko , łącznie z transportem i kremacją ahahhaha I ja mam w to uwierzyć. Ludzie co wy tutaj p*********e jakbyście stracili bliskiego w katastrofie nie ważnie jakiej w wypadku itd. itp. to do upadłego każdy z was by walczył o to , co mu się należy łącznie z godnością i poszanowaniem zwłok i nie wierze wam w te brednie że tak by nie było . Chyba że jesteście jakieś upośledzone a co tam mąż mi zginą ł w katastrofie , albo oj tam oj tam córka zgineła olaboga w d***e trwoga no ja sobie was tak wyobrażam i nie wiem ŚMIAC się czy płakać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy członkiem UE do której weszliśmy zobowiązując się przestrzegać prawa. Opozycja nie skarży na Polskę tylko na rząd, który te prawa łamie. Polska to nie PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.36 Swoich na wschodzie to ma PiS. Przecież robią wszystko by Putin po każdej akcji polskiego rządu otwierał szampana. Osamotniona Polska to jego marzenie. Do tego cała Polska wschodnia to najwierniejsze obecnej władzy ciemne masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.10 Te grube miliony Gosiewskiej to jest aż nadto na pokrycie wszelkich kosztów. Gdyby nie była powiązana z PiS to aż tyle by nie dostała. Ciągle jej mało. Straciłam w życiu paru bliskich i najważniejsze jest dla mnie, że mają grób na który mogę przyjść wraz z rodziną. Stojąc nad ich grobami nie rozkminiam czy leżą tam wszystkie kości i czy przypadkiem ktoś nie zapomniał o pozbieraniu wszystkich zębów, bo jakie to ma znaczenie??? Grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płakałabym nad zmarłą osobą, a nie nad częściami jej ciała, ale do was nic nie dociera. Wolicie się pultać o kawałki flaków tracąc z oczy pamięć o OSOBIE, a nie jej ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole Kaczyński niż Po. Przynajmniej nie ma "uchodźców "w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.38 Znowu zdarta płyta. "Muslimy" dobrą wymówką na wszystko. Tylko o nich potraficie gadać. To wasz jedyny argument. Wszędzie widzicie fanatyczny islam, a fanatyków katolickich we własnym kraju to już nie dostrzegacie. Robią nam tu kolonię Watykanu, ale spoko, bo głów niewiernym nie ucinają? To ma być argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Polaków - Ktolików - Pisiaków, czy wy sie spowiadacie z tej nienawiści do innych ludzi? Do uchodźców, do Ukraińców, do innych imigrantów? I czy do stajecie za to rozgrzeszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.24 Oni mają wywalone na to co mówi obecny papież. Mają swojego guru i swoją nową religię 10-tego każdego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sory, ale jak ktoś twierdzi, że był zamach, a bierze hajs za katastrofę (i to coraz więcej hajsu, włącznie z rentami et) to jest to chore i obrzydliwe. I zauważ - nie wszystkie rodziny tańcują na smoleńskich trumnach, nie wszystkie są hienami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ale paliwo wtedy tyle kosztowało za rządów PO. I co? " No to Ci imbecylu ktoś napisał, że wtedy kaczyński pierdolił jak to powinno się obnizyć akcyzę, skoro ropa taka droga to skandal, ze państwo na tym jeszcze zarabia . I co teraz robi jak ropa jest ciut tańsza? Dowala większy podatek. I co? Co Ty na to pisiorze odpowiesz? Jak to wytłumaczysz? http://i.iplsc.com/jaroslaw-kaczynski-podczas-konferencji-prasowej-fot-pawel-ku/00022FIWPWGI8K8F-C122-F4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chyba że jesteście jakieś upośledzone a co tam mąż mi zginą ł w katastrofie , albo oj tam oj tam córka zgineła olaboga w d***e trwoga no ja sobie was tak wyobrażam i nie wiem ŚMIAC się czy płakać pechowiec.gif" Wiesz, wolę być upośledzona i powiedzieć "zginął mi mąż, nic mi go nie zwróci i w d***e mam ten cały pieprzony świat" niż "oooo, zginął mi mąż, a ile mi dacie? a możecie więcej? to weźcie mnie chociaż na listy wciągnijcie, co? Do europarlamentu? ale fajnie, ile euro..... ooo, wygraliście wybory, pamiętacie, że mi mąż zginął? dajcie mi więcej, kasy, kasiorki kochanej, no dajcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nienawidzę tego rządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak czytajmy pudelek .pl boszzzzz co za dno tu siedzi PIS to najlepsze co mogło się nam przytrafić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś mało zarabia to uważa PiS za zbawce a że ekonomii nie ogarnia no cóż, pracując na taśmie, jeżdżąc dostawczakiem nie musi przecież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy wyborca PiS to Władek z Podlasia, który ohajtał się, bo wpadli w wieku 18 lat. Zagranicą nigdy nie był (ewentualnie na Ukrainie przez 3 godziny po to by kupić bimber od Oksany), ale na temat obcych ma najwięcej do powiedzenia, robi na taśmie i szczytem jego marzeń jest pójście na rentę. W niedzielę do kościółka, potem rosołek i oglądanie "Wspaniałego stulecia", ewentualnie grill u szwagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no tak czytajmy pudelek .pl boszzzzz co za dno tu siedzi PIS to najlepsze co mogło się nam przytrafić usmiech.gif" Powiedziała osoba pisząca na kafeterii i agitująca za PiS :) Ale wiesz, pudelek robi takie mini artykuły - jak będziesz zdolna skupić swoje zdolności intelektualne na te 30sekund czytania to się może łaskawie ustosunkuj do meritum? Czy nagle rąsie opadają i nie da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taśmie nie trzeba umieć swobodnie się porozumiewać w obcym języku, kaczor zresztą też nie umie, obcy są źli i koniec, Janusz to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na zachodzie Polski i większość moich znajomych PiSu nie znosi - obojętnie czy mają wyższe czy są pracownikami fizycznymi (aczkolwiek dość dobrze opłacanymi) Tu chyba nie ma znaczenie wykształcenie i zawód, a mentalność "bo mnie się należy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. Więcej niż pół życia spędziłam poza granicami Polski i wiem, jak wyglądają ci "bidni" uchodźcy. Dużo by pisać, w każdym razie cieszę się, że tutaj tego nie ma. Ci, którzy agitują za sprowadzeniem islamistów na bank nigdy nie mieli z nimi do czynienia albo myślą, że skoro Ahmed co ma budkę z kebabem jest miły to wszyscy tacy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie jestem za uchodźcami ale PiS to przedstawia jakby walili tu drzwiami i oknami, a oni mają nas gdzieś bo tutaj za niski socjal. Na straszeniu, Smoleńsku do wyrzygu i rozdawnictwie budują poparcie a że to krotkowzroczne pokazala Grecja, ale u nas pokutuje czy się stoi czy się leży... Etos pracy leży a oni na tym żerują żeby robić co chcą vide sąd najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.38 Znowu zdarta płyta. "Muslimy" dobrą wymówką na wszystko. Tylko o nich potraficie gadać. To wasz jedyny argument. Wszędzie widzicie fanatyczny islam, a fanatyków katolickich we własnym kraju to już nie dostrzegacie. Robią nam tu kolonię Watykanu, ale spoko, bo głów niewiernym nie ucinają? To ma być argument? xx Ta niby kolonia watykanu w niczym nie przeszkadza lewakom takim jak ty. Jaki negatywny wpływ ma to na twoje życie? Możesz swobodnie się przemieszczać, ubierać w co chcesz, wychowywać dzieci jak chcesz, pyskować na forum i urządzać protesty na ulicach. Pełna demokracja. Teraz powiedz, czy mogłabyś to samo w islamskim kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.43. oczywiści że nie walą drzwiami i oknami ale UE i partie takie jak .n i po chąc ich nam wcisnąć na siłę. A niby z jakiej okazji? Jak Makrela ich zawołała to niech się sama bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu by nam rzeczywiście wcisneli? Zorientowali się że społeczeństwo sobie tego nie życzy, Merkel sama sobie strzeliła w stopę, rzecz w tym że PiS uwielbia żerować na strachu, biedzie i niewiedzy, ryba zamiast wędki, w ten sposób nigdy nie staniemy się innowacyjnym społeczeństwem, PRL już był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ilu? co najmniej 7 tys a każdy mógłby sobie sprowadzić rodzinę. Musieliby dostać mieszkania i socjal, podczas gdy wielu Polaków nie stać na mieszkanie a mieszkań komunalnych jest za mało. Oni się nie asymilują jak np Ukraińcy tylko tworzą zamknięte dzielnice, nie uczą się języka, nie chcą pracować, są skrajnie agresywni. W kwietniu tego roku wróciłam z rodzinà z Niemiec po 9 latach właśnie z tego powodu. Po tym co przeszłam mam fobię i nie chciałabym już żyć w kraju gdzie islam ma dużo do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×