Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Wielu Polaków nie stać na mieszkania własnie przez p**********y rząd, który jedyne co robi to dowala podatków i zagląda do naszych kieszeni. A 7 tysięcy to już jest całość, a nie, że każdy ściąga rodzinę, więc nie kłam. Do tego większość wyjedzie - w tamtym roku sprowadzono w sumie chyba 300osob, nie wiem ile zostało z całości, ale wiem, że w Poznaniu z 50 osobników zostało słowem TRZECH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację przez 8 lat rządow Po malo kto dorobił się mieszkania. A co do uchodźców to oni mnożą się jak króliki i tak, mogliby wnosić o sprowadzenie żon i mężów w myśl zasady łączenia rodzin, tak jest w Niemczech. Powiedz mi co zyskałaby Polska biorąc ich oprócz awantur i przemocy? Nie mów, że to biedni uchodźcy bo takich jest może 5 % wszystkich, a na pontonach płyną skrajnie agresywni młodzi j***cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uprzedzam - dostali mieszkania i możliwość pomocy, ale i tak woleli pojechać. Tak świetnie się w naszym kraju czuli. Ukraińcy też emigrują dalej do Europy jak im wizy znieśli, tak jest w naszej Polsce wspaniale. Wzrasta odsetek ataków na tle rasowym i narodowościowym (co zabawne - obrywają hindusi, wietnamczycy, chilijczycy, albo hiszpanie bo są ciemni :D ale zdarzył się jeden syryjczyk-chrześcijanin). Myslicie, że oni głupi są? Że będą siedzieć w kraju gdzie a) nie ma tak dobrych warunków b) mogą dostać wp*****l? x także sory - ale tutaj sprawdza się powiedzenie Kurskiego "ciemny lud wszystko kupi". Zamydlili Wam oczy muzułmanami i obudzicie się z ręką w nocniku. Szkoda tylko, że za sobą pociągacie cały naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą po jakimś czasie ściągać rodzinę. Po co nam skrajnie agresywni młodzi islamiści? Biedni uchodźcy to zaledwie.5% z tych co tu płyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie uczą się języka, nie chcą pracować, są skrajnie agresywni"-no wypisz wymaluj wyznawcy Pislamu! PiS uważa, że w Polsce jest demokracja, bo jeszcze nie strzelają do demonstrantów. No łaskawcy, naprawdę. Za to dowalają grzywnę za zakłócanie "aktu religijnego", bo ktoś krzyczy "Lech Wałęsa". Wiem, że kobieta w islamie ma gorzej, ale dla mnie to żaden argument na obronę PiS, który ma kobiety w poważaniu i przehandlował ich prawa klerowi. Poseł Suski uważa, że skoro "on nie używa" tabletek po to problemu nie ma. Specyfiki na płonący konar pewnie używa i nie ma problemu z ich dostępnością. O wypowiedzeniu konwencji antyprzemocowej słyszeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:05 ok. nie stać polaków na mieszkania przez p********y rząd. ok. tylko dlaczego nie kupowałaś mieszkania 1.5 roku temu? Nagle cię nie stać? Od razu zaznaczę, że twórca PiS-u nie jestem bo zaczniesz klapac jak wściekły pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe biedaczki możecie se klapac mordami pis rządzi i będzie rzadzil i możecie się cmoknac w pompkę :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujcie się, przez ten rząd cofniemy się cywilizacyjnie. Widzieliście nową podstawę programową ? Po co komu innowacje, lepiej więcej historii, pieśni patriotycznych. Po co nauki ścisłe, literatura i to tylko aprobowana przez władzę!! Łubu dubu łubu dubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.10 Kolejna zdarta płyta. Uchodźca w Polsce to jak Yeti. Podobno ktoś go kiedyś widział, a czy to było na żywo czy tylko w tv to szczegół. Nikt normalny o innym kolorze skóry nie chce mieszkać w Kaczystanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"18:05 ok. nie stać polaków na mieszkania przez p********y rząd. ok. tylko dlaczego nie kupowałaś mieszkania 1.5 roku temu? Nagle cię nie stać? Od razu zaznaczę, że twórca PiS-u nie jestem bo zaczniesz klapac jak wściekły pies. " No wiesz, ciężko żebyś był TWÓRCĄ :D A ja nie jestem ani za PO ani za PiS, zatkało wściekły psie? :P Po prostu uważam, ze PiS to najgorszy rząd jaki pamiętam. Nie dość, ze są złodziejami, to są niekompetentni, nie robią absolutnie nic by rozwijać kraj, tylko pogrążają go w coraz większych długach nie dając nic w zamian (Gierek chociaż te nieszczęsne bloki pobudował). Dodatkowo niestety jedna z reform PiSu dość mocno odbija się na moim życiu zawodowym - a to ma mega wpływ na kupno mieszkania. Aczkolwiek bardziej mnie razi ich buta i hipokryzja do bólu - p********i o zbyt dużych obciążeniach podatkowych itd i co zrobili? Nic, a wręcz zaczyna być coraz gorzej. Bo ja nie chce nic od państwa - ja chce by się ode mnie odp*****lono, by przestano mieszać. Bym żyła w stabilnym państwie a nie "sory, nowa reforma i wywracamy wszystko do góry nogami, bo musimy przykryć jakiś chachmęt" Ciepła woda z kranu jednak wypada lepiej. Co nie znaczy, że była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dumna z Polski i ze jestem Polką! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkład własny mam jakoś z czasów paskudnego PO :P Na razie nie mam zamiaru nic kupować bo nie wiem czy w tym kraju zostanę. Nie mam ochoty żyć w kraju gdzie rząd robi wszystko by dojebać obywatelowi, tak by ten był zmuszony do wyciągania łapy po benefity. A do tego doprowadza PiS. Chce byśmy wszyscy byli bierni, słabo wykształceni, bez szerszych horyzontów myślowych, by nikt nie był samodzielny i nie myślał jak polepszyć sobie los tylko chcą byśmy czekali aż państwo da (z worka bez dna). Bo wtedy mają zagwarantowaną wygraną - w końcu jak będziemy mieć dwie lewe ręce i pustkę we łbie to tylko PiS nas uratuje, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widzisz, a ja jestem dumna z tego co SAMA zrobiłam, a nie z przypadkowych zbiegów okoliczności. Bo jaki się ma wpływ na bycie Polką? Po prostu się tu rodzisz, przypadek. Urodziłabyś się w Czechach to by było "jestem dumna z bycia Czeszką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się nie przyznała że biorę socjal, to już byłby dla mnie upadek, jakaś niefartowna sytuacja życiowa np wypadek, a tak to nie wiem z czego tu się cieszyć. Najlepiej liczyć na siebie i samemu dbać o swój byt a nie dostawać pieniądze innych podatników za bierność i brak chęci rozwoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale burdel w tym temacie, nie umiecie dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten obciachowy rząd jest tak samo prowincjonalny jak jego wyborcy. Ten durny naród już zapomniał jak to jest za żelazną kurtyną. Ten rząd wyprowadzi Polskę z Unii, ale Wieśkom z Podlasia i Staśkom z Podkarpacia i tak wszystko jedno. Z Erazmusa nie korzystają (to taki program dla w miarę ogarniętych studentów, więc pisowcom to nie grozi), na zagraniczne wakacje i tak nie jeżdżą to co im za różnica czy będą stać na granicach albo prosić o wizę. Z języków obcych znają "pokupit vodku" i tyle im wystarczy do szczęścia i codziennego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiada się tu masa ludzi którzy nienawidzą Polski. Tak jestem dumna z bycia Polką moja rodzina to patrioci ja sama kocham moj kraj moi przodkowie oddawali życie by Polska przetrwala i ile mi sił starczy będę bronić wartości chrześcijańskich i tego dziedzictwa. Ja sie ciesze ze rządzi pis gdyby nie to już mielibyśmy w kraju pelno migrantow i w perspektywie syf jak na zgnilym zachodzie. I mam gdzieś miesiecznice smolenskie nie chodze na nie! Ale dzięki pisowi mój kraj jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:03 oooo czyżby pani pedagog? PS. Miało być wyborca nie twórcą. Słownik zmienił. A skoro nagle cię nie stać na mieszkanie to może zmień branże, albo po prostu przeczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać na powyższym przykładzie, Trump ma świetnych doradców :D Popierdolił o wielkiej, wspaniałej Polsce o jakże wyjątkowej i niesamowitej historii i już banda nieudaczników się cieszy. Może osiągnijcie coś sami zamiast wiecznie czerpać dumę z przodków? Notabene, chrześcijanie to chcieli wyrzynać naszych przodków i zmuszać ich do przyjęcia wiary. Podwaliny naszej Państwowości zbudowali Słowianie, tak samo oni dali nam rdzeń kulturowy do którego dolepiło się chrześcijaństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta masa, która się wypowiada nie lubi zacofania, ksenofobii, warcholstwa i ciemnoty. Co to ma wspólnego z patriotyzmem? Wartości chrześcijańskie tak?????? Obłuda, nie ma pomocy bliźnim w potrzebie o czym mówił papież Franciszek, jest za to ciemnota spod znaku Rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiagnelam dużo i można połączyć dumę narodowa z dobrą praca,pensja, wykształceniem i stanem posiadania. Tym bardziej jak wiem jak trzeba ciężko pracować nie mam ochoty oddawać za darmo bandzie nieudaczników z afryki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oddałabym życie za moje dziecko. Za Polskę nigdy, a już na pewno nie za taką jak dziś ksenofobiczną , zacofaną, izolowaną, wrogą każdemu kto nie myśli zgodnie z pisuarową linią. Przy obecnym rządzie nastał czas żniw dla onr-owców i innych powalonych, którzy nie mają własnych osiągnięć to wycierają sobie gębę przodkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:50 DOKŁADNIE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.48 dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz ochotę roz******lać kase na pisowskie wymysły? Uchodźcy już taniej by nas wyszli niż dług i obciążenia jakie szykują nam ci z PiSu. Dlatego nie wierzę jednak w tę ciężką pracę - wtedy tak radośnie nie szykowałabyś się na kolejne obciążenia podatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za pis i bede jestem za 500+ jestem za brakiem muslimow choc i tak juz ich w pl pelno. ostatnio widzialam pare hinduska porazka po prostu. jeszcze tutaj tych g****icieli z indii brakuje. masakra. i nie obwiniajcie ojczyzny za jakies rozne rzeczy. to nie polska jest winna niektorzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hindus to muzułmanin? Buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:13 karyna, daj już spokój idź oglądać trudne sprawy czy coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacą ci za te rzygi na pis czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty obronczynio uchodźców -czy chcialabys miech taki syf w Polsce jaki jest na zachodzie? Gdzie strach iść na basen czy bawić się na dniach miasta pod gołym niebem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×