Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beta27

Mamuśki polecam-odradzam!!!!!

Polecane posty

Gość tylko ciekawa jestem jak
umyjesz dziecko na spacerze pod kranem? może w fontannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopmaientajta sie
jakoś to robiłam - zimą wiadomo i tak nic ztego a latem wilgotna tetrę nisiłam ze sobą. taraz mam już 3-latka i dajemy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachniało świeżością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak świeżości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
zwykła parafinę do pielęgnacji suchej skóry niemowlaków, nie uczula, nie ma zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOŻECIE POLECIĆ
DOBRE I TANIE PIELUCHY DLA NIEMOWLĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak sobie czytam i mysle o mnostwie przetestowanych już produktów. -Do kapieli i po(mamy alergiczna skin:( )używamy emulssji do i kremu po BALNEUM HERMAL super wydajne i dziala cuda:) -Szamponik do włosów Nivea baby z rumiankiem bardzo wydajny(daje zaaledwie krople) -Do pupci jak i na wszelkie wypryski jedynie SUDOCREM ,ssprawdzilłam wszystkie chyba i tylko on sie spisal a jaki wydajny jedno srednie opakowanie na ok 6 m-cy(przynajmniej u nas) -chustki do pupy jak i brudnych łapek buziolka itp papmers bardzo dobre,zreszta pieluchy tez tylko te....;) -przewciw słonecznie polecam sprawdzilismy na skorce malej nawet na greckim sloncu LA ROCHE POSAY bloker 60 chroni swietnie;) -podkladki ceratki jednorazowe FIXIES firmy hartmann przydatne bardzo Nie poleccam za zadne skarby -kremu linomag i takiej samej oliwki uczulenie pzynajmniej u nas jak zloto (nie wiem jak to jest z tymi zielonymi czy czerwonymi masciami)ale ja miałm krem w duzym białym pojemniku ...ble -balsamu oliwkowego nivea baby jakis taki grudkowaty i dziwnej konsystencji -kosmetykow johnsona:(fatalny wyrób.. Aha jeszcze z innych sprzetow-butelki i łyzeczki NUBY -butle avent -sliniaki z póleczka:)) SASSY cudne i chronia przed zalaniem -krzeselko MEGGY typ Victoria bardzo dobre za nniezbyt wygorowana cene -z ubranek dobre jakosciowa sa firm MOTHERCARE ,GEORGE ,ADAMS ,MARK&SPENCER,GAP po milionowy m praniu zupełnie sie nie defasonuja i nie blakna:) cos jeszcze skrobne i podnise przy okazji P.S chciałnbym wyjasnic,ze jest to wylacznie mój poglad wyplywajacy z 10 m-cznej (prawie)opieki nad corka i kazdy moze miec inne zdanie w dziedzinie gadzetów dla bebika:) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnossnik forumowy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
SUDOCREM U NAS NIE SPRAWDZIŁ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmieniłam sudocrem na Alantan w zasypce. Czasami stosuję zamiennie ale zasypka jednak działa lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
Racja alantan jest ok. Stosuję też bepanthen. Szybki efekt- polecam przeczytać ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też coś dorzucę: - przeciwko odparzeniom pupy stosowałam Bepanthen maść i to tylko czasami profilaktycznie bo na szczęście nie było odparzeń, - przy suchej skórze dziecka- do kąpieli Oilatum, nie trzeba już stosować oliwki, - odradzam zakup koszul do karmienia z rozcięciami na piersiach, nie sprawdzają się, sto razy lepsze są zwykłe koszulki rozpinane a jak dla mnie najwygodniejsze piżamki najlepiej takie ze zwykłymi podkoszulkami nawet nie muszą być rozpinane, - nie polecam też dla noworodków kaftaników i tym podobnych najlepsze są body, nic się nie zawija itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam rownież bardzo ekologiczne kosmetyki Weleda z serii Calendlla,kremy do pupy i twarzy oliwka naprawde cena warta jakosci(niestety u nas sb.trudno dostepne i drogie:( ) -Alantan faktycznie bardzo dobry, zasypke stosowałam nawet pod otarta od slinienia sie szyjke i bardzo dobrze łagodzila:) -kaftaniki faktycznie sa porazkowe:o o wiele bardziej przydatne sa body:) -spiochy z zatrzaskami w kroku to oszczednosc czasu i nerwow;) -pranie poczatkowo robiłam w płatkach bebi dobre ale ubranka sa troche sztywne(wiadomo przez mydło)(dla mnie teraz to wazne zwłaszcza,że nie prasuje już jej ciuszków)teraz piore w lovelli color i jest super ,dopiera nawet plamy z owoców i warzyw:) -do spania mamy spiworek jedyne co ja powstrzymuje przed rozkopywaniem sie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz do góry
raz do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WuzetAnna
Polecam: - pieluszki Huggies - rewelka - chłonne, mięciutkie, naturalne tworzywo, żadne inne ich nie przebiły, choć używaliśmy (czasem dostawaliśmy w prezencie) - laktator Aventu, łyżeczki Aventu i butle Aventu - paklanki - perfumowane woreczki na pieluchy - idealne, szczególnie na wyjście - wkładki laktacyjne Bella - body i tylko body - żadne kaftaniki i bluzeczki - sudocrem - u mnie sprawdził się na piątkę z plusem - oliwka bambino - płyn do kąpieli Ziajka - nie trzeba potem specjalnie oliwkować, ładnie pachnie i jest niedrogi Nie polecam: - kaftaników - chusteczek nawilżanych Johnsona (zbyt intensywnie pachną) - dodatku do łóżeczka w postaci płóz oraz baldachimu - tradycyjnych mydełek - wysuszają skórę - zbyt dużej ilości ciuszków - szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, polecam wszystkim mamom rewelacyjny syrop na przeziębienie dla maluchów. Podałam do córeczce może z 3 razy i już było i po katarze i po kaszlu. Nazywa się LIPOMAL, kupiłam go bez recepty, jest całkiem niedrogi. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka jest granica wiekowa podawania tego syropku bo juz gdzieś spotkałam się z opinią, że jest super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 28
Jestem nowa:)))) Ale jestem mamą z 15 miesięcznym doświadczeniem :)))) Mój synek 18.10 właśnie będzie kończył tych cudnych 15 miesięcy. Póki co moge sobie pozwolic na siedzienie z synkiem w domu-niby do końca roku, ale planujemy juz drugiego brzdąca i chyba wezmę jeszcze 2 lata wychowawczego -żeby odchowac maleństwa me:)))))). Zresztą zobaczymy czy finansowo wyrobimy :))). Co do listy za i przeciw-moje typy: acha mój synek ma skazę białkową i przy tym dość alergiczną skórę: za: - pieluszki pampers, pampers i jeszcze raz pampers.Próbowałam już różnych na różnych etapach życia mojego smerfika i jednak one są najlepsze. Ostatnio spróbowałam DADA z biedronki.faktycznie są ok, ale niestety są troche twarde i mój maluch- wiercipięta trochę się denerwował, że mu cos tam przeszkada. Może faktycznie na pierwsze dni są ok -bo są sztywniejsze w kroku, a i tak zazwyczaj wymagane jest szerokie pieluchowanie na bioderka-to pomaga. - co do produktów typu szampon, płyn , krem. To wypróbowaliśmy wszystkiego i wszystko nas uczulało. Jedynie -o dziwo-Johnson jest dla nas rewelacyjny pod każdym względem. No może oprócz husteczek (trochę za tłuste i zaraz nas obrzuciło). Ale płyn do kąpieli z dodatkiem oliwki-EXTRA, szampon "nieszczypiący"-lawenda (super), krem do pupy i nawet krem z filtrem -lekki, nietłusty i dobrze wchłaniający się. - do kąpieli -jak coś wyskoczy -BALNEUM HERMAL (ewentualnie HERMAL plus) - nożyczki-zwykłe do skórek-najlepsze (ale tylko jak dzidzia śpi) - do pupy na początku linomag, czasami jak coś było nie tak to BEPANTHEN, oraz zwykły krem w puszce BAMBINO-tani a dobry - na kolkę -PLANTEX -po prostu rewelacja oraz ESPUTIKON w kropelkach-10 minut i po bólu-serio - na gorączke NUROFEN dla dzieci (ma strzykawkę-dozownik) - do karmienia- zwykłe łyżeczki -chyba PAKLANA-pakowane po kilka sztuk i można często zmieniać(paczka ok 3,5zł).Bardzo dobrze wyprofilowane i dość głębokie-mój synio tylko z nich chce jeść -inne leżą i służą do zabawy w piasku:))) - butelki CANPOL, ale ze smoczkami NUK - najlepiej kauczukowymi, ale mój synek się na nie uczulił i stosujemy silikonowe. - smoczki uspakajacze-choć mój synek juz od roku ich nie używa, to do 6 miesięcy miał NUK -starlight (dość nowe), napewno są w REAL-u. Po prostu są REWELACYJNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -kubki niekapki - AVENT -na początek, ale szybko zaczynją cieknąć przy zakrętce.Dla nas najlepsze są NUBY -mają 2 zakresy przepływu wolny i szybki. Nic z nich nie wycieka i malec nie musi ich mocno przechylać , bo dobrze zaciągają. Obecnie testujemy kubek z rurką -CANPOl i jak na razie jest OK, choć kupimy też ten z NUBY.(czasami można dostać je w promocji za ok 13 zł) -proszek JELP!!!!!!!!! - nie uczula, dośc drogi , ale warto płyn do płukania-ja dopiero włączyłam ok 4 miesiąca i był to COCCOLINO-fajny, ale teraz używamy SILANA -ładnie pachnie.Oczywiśie wszystkie sensitive-białe!!! - wózek DRVER 4XL- rewelka przeciw: - na pewno produkty NIVEA- są dość tłuste i zatykają pory skóry-mój synek po 15 minutach był cały obrzucony krostkami. - pieluszki HAPPY-dla chłopców poraszka-przepuszczają koło falbanek - nożyczki canpol - gruszka canpol-za twarda Ok to na razie tyle. mam nadzieję że komuś pomogłam.:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam
Cześć. Mój mały ma kolki, używałam sab simplex, ale raczej bez skutku. Kupiłam właśnie lefax, ale ulotka informacyjna jest w jakimś dziwnym języku. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jak stosuje się ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanka biore tabletki anty,ale w pierwszym tygodniu zapomniałam jednej,mam podejrzenia ciąży,kłucia w dole brzucha,obolałe piersi,no i temp.w pochwie która nie spada od 37,2---37,8... taka tepm wskazuje na ciąże!ale...taka tep. moze też wskazywac na owulacje,ale podczas brania tabeletek owulacja nie wystepuje !wiec moje pytanie Czy jak owulacja nie wystepuje pzry tabletkach to mzoę być taka temperatura????...i tak zpozcekam na okres! ale chodzi mi tylko czy mozę być taka temp. z góry dziekuje za każdą odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
podnosimy temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
odswiezamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola79
oto kilka rzeczy ktore sie sprawdzily po wielu probach chusteczki nivea cream odkad je kupilismy zadne inne mi nieodpowiadaja chociaz chyba sa najdrozsze butelka i kubek niekapek z Anent pieluchy tylko i wylacznie pampers( kupilam wlasnie teraz huggies i porazka) krem sudocrem woreczki na pieluszki paclan rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
odswiezamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola79
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes79
A ja z czystm sumieniem polecam do czyszczenia noska_aspirator REWELACJA. Gruszki są do niczego. Dziecko płacze, a nosek i tak dobrze nie wyczyszcony. Ja od początku uzywam aspiratora i wszytskie moje koleżanki do niego przekonałam. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78656535 Ja kupowałam za 20zł ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×