Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beta27

Mamuśki polecam-odradzam!!!!!

Polecane posty

zamiast sudokremu używam Nivea krem przeciwko odparzeniom, w tubie. Rewelacja i bardzo wydajny. Super są pieluszki z Tesco (ale papierowe, nie z ceratką w fioletowym opakowaniu), pieluchy Cien z Lidla (dość tanie 50 szt = 30 zł i naprawdę dobre, mają wskaźnik wilgotności) no i Pampersy, tylko że te są dość drogie. Odradzam stanowczo Huggiesy, mój synek się w nich odparzał i bardzo często przeciekały gdzieś bokiem, choć były dobrze zapięte. Chusteczki nawilżane: dobre są z pampers, z biedronki i z lidla Frotto. Ze wszystkich byłam zadowolona i nie uczulały. Jeśli zdarzyło się jakieś odparzenie to stosowałam Alantan Plus lub Bepanthen. Odradzam raczej wszystkie zasypki. Mleko modyfikowane: rewelacyjny jest Bebilon, ma prediotyki które znakomicie wpływają na pracę i rozwój jelit maleństwa. Odradzam NAN, nawet HA, sporo dzieci moich znajomych i moje także miało biegunki i kolki po NAN HA. Po Bebilonie problem znikł jak ręką odjął. Ubranka: body z krótkim i długim rękawkiem, kapciuszki zapinane nie wiązane, raczej z odkrytymi paluszkami, bo stópki się nie pocą wtedy. Do spania śpiochy, bo maluch się nie porozbiera sam przed snem. Kaszki z Bobovity są lepsze niż z Nestle. Bobovita lepiej się rozpuszczają i nie robią się grudki. Polecam 3 kołowe spacerówki, są lekkie i łatwe do przewiezienia samochodem. Jak macie pytania to odpowiem. Mam 16 miesięcznego synka więc co nieco wiem już i mogę doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectra
Cześć Mamy, przyszłe Mamy i Dzidzie! Czy polecacie kosmetyki Oilatum? Chcę właśnie kupić mydło, płyn do kąpieli leczniczej i np. krem do buzi dla dziecka 8-mies., które ma skazę białkowa i w związku z tym wysypkę atopową szczególnie na buzi. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska od półtora miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska od półtora miesiąca
>polecam oilatum my kapiemy naszą mała skóre ma gładka, i uczulenie schodzi, poza tym ma teraz też ciemieniuche i po oilatum szybciej wychodzi mamy emulsje do kapieli która sie wlewa do wody ale ona sie nie pieni i kupilismy mydełko, myslimy tez o kremie. >polecam sudokrem >polecam herbatki hippa jesli dziecka nie chcecie przepajac pijcie same ( do karmiących), dziecko mozna tez przepajac zwykla przegotowana woda lub rumiankiem ale w buteleczce musi byc kolor słomkowy, choc dzieci maja tez czasami uczulenie na rumianek > polecam produkty z avent nie polecam > oliwki nivea bo uczula nasze maleństwo > żelu do kapieli - nowośc z nivea bo wysusza skóre >chusteczek z johnsona i innych kosmetyków tej firmy- uczulaja > chusteczek z pampers bo sa mocno perfumowane chyba że te soft > słodyczy dla kobiet karmiacych to chyba narazie tyle jak na moje doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectra
Do Mamuska od pótora miesiąca Dziękuję za info w sprawie Oilatum. Kupię napewno, mam nadzieję, że szybko pozbędziemy się wysypki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrus Mikrus
Witajcie! Szukam dobrego wózka, dlatego tu trafiłam. Większość z Was poleca Driver 4 XL. Widziałam też (niestety nie przeczytałam wszystkich stron :-( ) pozytywne opinie na temat Mutsy - moja koleżanka też go ma i jest bardzo zadowolona, dla mnie jednak jest on trochę za drogi :-( Ja osobiście zastanawiam się nad wózkiem Mikrus Alu Sprint http://www.mikrus.com.pl/ myślałam tez o Tako City Voyager http://www.wozkidzieciece.waw.pl/voyager.htm Czy macie może któryś z tych wózków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrus Mikrus
adres trzeba wkleić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectra
Cześć Mamy i Dzidzie! Dzieki za podpowiedź Mama od półtora miesiąca, stosujemy krem Oilatum Soft na buźkę i plamki alergiczne na nóżkach i jest już duża poprawa. Mamy też mydełko, jest OK. Dziewczyny, może polecimy sobie zabawki, gry, słowem gadżety dla naszych maluszków. Osobiście polecam gorąco zabawki Tiny Love, szczególnie maty edukacyjne, np. Arka Noego, książeczki dwustronne dla noworodka i wiekszego niemowlaczka, pałąki z zabawkami montowane do wózka czy fotelika. Moja córcia fantastycznie bawiła się od ok. 3 miesiąca na macie eduk. do dzis tj. do 9 mies. Myślę, że jeszcze nam się przyda. A tak wogóle, uwielbiam buszować w poszukiwaniu zabawek dla Małej. Sprawia mi to większą frajdę niż zakup kosmetyków czy ciuszków dla siebie. No cóż, nieźle mi moja mała Miłość namieszała w głowie. Pozdrawiam i czekam na wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instrukcja lefaxu
pierwsze strzykniecie wylac dla dzieci karmionych butelka 1-2 wstrzykniecia do pokarmu dla karmionych piersia 1-2 na lyzeczce albo prosto do buzki przed karmieniem uzywac 2-3 razy dziennie mysle, ze instrukcja jest po niemiecku, w koncu to produkt bayera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaa
lepszy odciągacz elektryczny czy ręczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectra
do Majkaa Nie miałam laktatora elektrycznego ale polecam ręczny Avent Isis. Odciąga się nim skutecznie i wygodnie. Moim zdaniem ma jedną jedyną wadę, nie jest tani ok. 180-200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jakis czas
trzeba podbic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela81
www.SzafaMalucha super ciuchy z anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka27: używalismy pieluch z Lidla , tych największych 44sztuki za 29zł przez ok 3miesiące bo stwierdziliśmy, ze czas pooszczędzać skoro Miki ma już 15miesięcy to q domu moze w takich a na dwór w pampersach. Ale raz mnie tchnęło i policzyłam cenę za sztukę licząc pampersy jumbo pack za 42zł bo za tyle można kje kupić w promocji w realu no i wyszło, ze lidl- 56gr a pampers 58gr. I skończyłam takie \"oszczędzanie\":) tym bardziej, że zadne piluszki nie są takie cienkie i wycięte w kroczku jak pampersy a to wygodniejsze dla już teraz 20miesięcznego urwisa. Ale te lidlowskie na prawdę dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
podnosimy temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busia_24
Witam!! Mam pytanko, przez ile miesięcy używałyście 1 Pappersa? Bo szykuje wyprawkę i nie wiem ile zakupić. Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Emilki
Cześć, Zależy, jakie duże dziecko bedziesz mieć. Ja proponuję kupić najwyżej dwie paczki, bo potem i tak dzidzia rośnie błyskawicznie:) Z tymi pampersami to dopiero przy 3 na chwile sie zatrzymasz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_1
Witam, Spodziewam sie pierwszego dziecka i jestem delikatnie mowiac laikiem w dziedzinie wózków :) Powiedzcie, czy jesli kupie wozek imlast driver 4xl to bede musiala dodatkowo kupic nosidelko? Czesc wozkow w ktorych mozna juz wozić noworodka to spacerowe z funkcją głębokiego i one maja juz takie nosidelko ( nie ma jako takiej gondoli ) np GRACO. Nie wiem co o tym myślicie? Już wkrótce będę musiała kupić wózek a to moja najgorsza zmora bo i najdroższy produkt dla niemowlaka. Proszę o pomoc !!!!! Pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamija
Ja też spodziewam sie pierwszego dziecka. Chciałabym karmić piersią. Mam pytanie odnośnie laktatorów. Słyszałam dobre opinie o ręcznym laktatorze Avent. Na tym forum też była dobre opinia na jego temat? Proszę o więcej opinii na ten temat. Czy powinnam tez kupić podgrzewacz do pokrmu? Kiedy należy dokonać zakupu, czy po urodzeniu dziecka czy lepiej juz teraz. Czy laktator jest niezbędnym przyrządem czy można się bez niego obyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o laktatory, ja probowalam roznych lacznie z elektrycznym takim specjalistycznym - zaden sie nie sprawdzil. chyba mam za duze piersi i po prostu nie sciagaly. jesli chodzi o pieluchy, uwazam ze pampersy sa przereklamowane. moje dziecko je przesikiwalo i musialam calego go przebierac i zmieniac posciel za kazda pielucha. przerzucilam sie na dada z biedronki nie nie zamienie na zadne inne. hugisy tak mi sie \"pokulczyly\" ze nie wiedzialam co z tym zrobic. na pupe sudocrem. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz karmić piersią to po co ci podgrzewacz? Jak coś nie wyjdzie to możesz kupić w każdej chwili, upatrz sobie teraz a kupisz potem. Ale równie dobra jest miseczka z gorącą wodą. Ja karmię 8 miesiąc i obywam się bez laktatora - nie lubię bo piersi bolą - trochę wprawy i spokojnie ściągniesz ręcznie. Ale zależy co kto lubi i jakie ma środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija
dzięki z wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam73
Polecam: 1.Sudokrem 2,Pieluchy lepsze Biedronka 3.Majtki na suchą pieluchę (duża oszczędność pampersów) 4.Danie Hipp morele 5.Danie Gerber owoce z twarożkiem 6.Danie Hipp mango + twarożek 7.Pajace zapinane na całej długości do spania 8.Body extra dla straszych (nie ma gołych plecków) 9.Własnoręcznie przygotowane zupki Odradzam: 1.żele na ząbkowanie zero pomagają 2.Puder do zasypywania 3.Obiadki w słoiczkach (spróbujcie same!! Ochyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja cos napiszę
Polecam: - kosmetyki NIVEA BABY - pieluszki Pampers - gotowe dania w słoiczkach - chrupki kukurydziane w okresie ząbkowania i nie tylko - poduszkę profilowana dla niemowląt - wode niegazowaną - butelki i smoczki NUBY - smoczki uspokajające NUK - silikonowe łyżeczki do karmienia CANPOL - kubek niekapek AVENT - szampon BAMBINO dla dzieci powyżej 1 roku Oradzam: - pieluszki HUGGIS - łyżeczki do karmienia zwykłe plastikowe - soki przecierowe dla niejadków - kubek niekapek z IKEA - husteczki nawilżane J$J i DZIDZIUŚ To tyle z tego co pamietam tak "na gorąco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectra
Cześć wszystkie Dziewczyny i Dzieciątka, mam pytanie szczególnie do tych Mam, które stosuja sudokrem. Czy smarujecie nim pupę dzidzi po każdm przewijaniu czy tylko w razie np. zaczerwienienia? Osobiscie stosuję sudokrem non stop od urodzenia mojej córci, fajnie się sprawdza, naklładam taką delikatna warstwę. Gdzieś jednak czytałam, że powinno się używać Sudokremu tylko w razie problemu. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Emilki
Czesc, Ja stosuje u mojej coreczki prawie za kazdym razem i nic sie zlego nie dzieje. A ma juz 1,5 roku. A jak skora byla czerwona to sudokrem wcale nie pomogl, musialam zamowic masc robiona na recepte, a ta pomogla blyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectra
Mama Emilki, dziekuję za podzielenie się info w sprawie sudokremu. Myślimy podobnie, z czego się cieszę. Pozdrawiam Dziewczyny i Dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×