Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwolnienie z pracy

Polecane posty

Gość gość
inaccessible89 wczoraj Ty jesteś tak głupi, czy tylko udajesz :D ? Nie masz pojęcia o przeprowadzanych kontrolach i sprawach na które urzędnik zwraca uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sami świeci :D, bo pracą nietknięci :P. Nikt nigdy nie podpisał się za nikogo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast tu snuć dywagacje nie na temat, radzę zastanowić się, jaki interes ma pracodawca w zgłaszaniu do ZUS-u pracownika, którego sam namówił do nie podpisywania umowy. A teraz proszę skończ bić niepotrzebnie pianę. To raz, a dwa, jest obowiązek podpisywania umów o pracę - a autorka takiej nie podpisała, datowanej wstecz, ani nie datowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Nigdy nie podrobiłam podpisu a w pracy gdzie nasza kadrowa jest niezłą wariatką też nigdy sobie na aż taką nieprawidłowość nie pozwoliła. Fałszowanie podpisu jest przestępstwem, więc jeśli to robisz to dla własnego dobra radziłabym się zastanowić nad kontynuowaniem tej praktyki. Komuś kiedyś możesz zajść za skórę z jakiegokolwiek powodu i doniesie i bekniesz, to nie jest taka błaha sprawa. Zacznij to traktować poważniej. Chyba że po prostu w twojej firmie-krzak takie rzeczy to norma, jeśli tak to współczuję środowiska w którym się obracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Firma nie jest krzakiem. Ja podpisów nie fałszuję. A czasami trzeba uzupełnić przed kontrolą jakiś brakujący dokument w teczce pracownika sprzed kilku lat i podczas kontroli mam ten dokument do dyspozycji. Nikt na tym nie traci, oprócz urzędasa, który nie może nałożyć kary za brak dokumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w PL to porażka, traktują człowieka jak śmiecia i oszukują, co za syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie dzielą się na dobrych pracowników i roszczeniowe śmieci :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesssuuuu a ja szukam pracownika 2 tydz....serio chyba zależy od miasta,ale naprawdę pracodawca ma teraz z rekrutacja bardzo ciezko...zwolnic??? Naprawdę ktos musialny mi podpasc wybitnie.....ps.okres probny czy nie,jest cos takiego jak " zakres obowiazkow i miejsce wykonywania pracy" ,polecam tel.na informację do Panstwowej Inspekcji Pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×