Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Mam dużo do zrzucienia bo ruszyłam ze 102kg:/ Strasznie demotywujące są takie zastoje. A używacie czegoś do skóry, zeby ją ujędrnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Nie używam, bo jak mi będzie zwisać, a pewnie będzie to świat się nie zawali, będę nosić odpowiednie ubrania ;) a mąż i tak mnie akceptuje ;) wolę, żeby mi zwisało niż mieć te kilogramy, także w tym nie pomogę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
cześć Wam:) Nati, dzięki, ta waga jest coraz przyjemniejsza i czuję to po ubraniach:) też upiekłam bułeczki i robię fajne kanapeczki. Na obiad zrobiłam wątróbkę z cebulką, do tego pyszne kluski, mniam:) i marchewkę. Ugotowałam bigos, upiekłam kokosowe muffiny, usmażyłam placuszki kefirowo twarogowe:) Menu podobne do Waszej dietki tyle, że u mnie bazą jest twaróg, białko.Pozdrawiam, dobrej nocki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Moj bułki tez są twarogowe ale w ogóle nie czuć :) jem z pasta z avocado. Jutro na obiad cukinia faszerowana mięsem mielony i serem żółtym a'la zapiekanki. Kupiłam serek mascarpone wiec szukam przepisów z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj była pizza nisko węglowodanowa z kuchni keto zrobiłam zgodnie ze wskazówkami i wyszła naprawdę ciekawa mimo że w przepisie był len mielony specjalnie opędzlowałam zielarski moje córki się nią zajadały przepis tutaj http://kuchniaketo.pl/pizza-niskoweglowodanowa/ przepis jest bez mąki i bez drożdży robiłam ją na dużej blaszce do piekarnika na papierze do pieczenia bez tłuszczu oprócz tłuszczu w składnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciasto ścieramy dużą mozarellę u mnie były to 2 opakowania po 250 gr ścieramy na większych oczkach jak marchewkę dodajemy serek cream cheese u mnie ten serek z piątnica naturalny miałam ten akurat twaróg ziarnisty w kuleczki biały...te serki mozarella i biały idą do mikrofali lub na patelnię do no właśnie trzeba to wyważyć żeby nie przedobrzyć u mnie była to większa porcja więc wyciągnęłam z mikrofali 3 razy przemieszałam ser ma być lekko stopiony ale nie może być rozwarstwiony ani płynny ma być ciągnący taki przytopiony ja to robiłam w dużej misce więc potem jak trochę przestygło dodałam sporo mielonego lnu tak lnu dodałam większą połowę z opakowanania 200 gr, i 3 jajka i większą szczyptę soli zagniotłam ręką ciasto dobrze wyrobiłam i rozprowadziłam cienką warstwą na papierze do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy 5 minut żeby odpoczęło nakłuwamy całe widelcem i podpiekamy w u mnie niecałe 25 minut w dobrze nagrzanym do 180 stopni pierniku ..ciasto rośnie więc bądźcie przygotowane można otwierać i sprawdzać postępy pieczenia ..na podpieczone ciasto dałam keczup wymieszany z ziołami włoskimi mieszanka prowansalskimi oraz bazylią keczup smarujemy cieniutką warstwą na całe ciasto na to plasterki salami oraz 3/4 kostki startego sera żółtego zapiekałam 18 minut w temp 180 również można sprawdzać i otwierać piekarnik :) u mnie wyszła mega czuć było len ale to akurat fajny smak ...polecam wydaje się trochę trudna ale to złudzenie ..ja sobie poradziłam warta wypróbowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Dziewczyny gratulacje wspaniale wam idzie i te przepisy. Ja się nie poddaje może zacznie w końcu waga spadać dziś śniadanie serek biały z rzotkiewka president ten z biedronki 4 zaeijasy ser z szynka obiad tez te zawijasy ponieważ dzisisj ciezki dzien w pracy więc to na szybko zjem kolacja ser pleśniowy oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena pizzy jeszcze nie próbowałam ale mam zamiar. Na razie mam jeszcze parę rzeczy w lodowce do wykorzystania. Np boczek wiec po cukinia będzie fritata. Mam jeszcze bułki wiec na razie kanapki na śniadanie. U mnie waga leci, dziś 84.9 jestem bardzo zadowolona. I jak Ala obliczylas sobie makro? Nie za dużo masz białka? Dużo masz szynki i twarogu jakoś. Jak leci waga to super, a jak nie to wyczytałam ze trzeba kombinować z makro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Dziewczyny czy słyszeliście o chlebie ig index glikemiczny ma 55na którymś z forum czytałam że dziewczyna to stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pieczywo robie tylko z przepisów z keto i to rzadko, nie slyszalam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś na śniadanie sałatka warstwowa z tego przepisu zrobiłam dwie http://olalalchf.pl/salatka-warstwowa-z-rzodkiewka-keto-lchf-optymalna-bez-glutenu/ jedną z szynką a do drugiej na pierwszą warstwę dałam tuńczyka w sosie własnym i warstwę cebulki dymki reszta dokładnie tak samo tylko nie miałam szczypiorku dałam pietruszkę :) wydaje się pracochłonna ale robi się ją szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie wyglądają w przeźroczystej szklanej misce ..moje córki dziś pojechały na badania ale jak wrócą nie mogą się doczekać aż je skosztują... na obiad przygotowałam im kopytka z sera łupin babki lancetowatej i jajek http://olalalchf.pl/keto-kluski-leniwe-ala-kopytka-keto-lchf-optymalne-bez-glutenu-maki/ do tego potem masełko i gotowany brokuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robisz te obliczenia białka w stosunku do tłuszczy Nati wytłumacz mnie tak na chłopski rozum czy li bardzo prosto takie obliczenia wydają mi się bardzo trudne i nie wiem czy sobie z tym poradzę jestem humanistką a tu jakaś wyższa matematyka ;) podaj przykład i napisz jak to robisz tak w bardzo prosty sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na jakieś stronie angielskiego obliczałam ile powinnam jeść na keto i tam były wyliczenia. Wyszło mi że skoro jem 1500-1600kcal to powinnam jeść ok. tłuszczu 120g, białka 90g, a węgle poniżej 20g. Nie pamiętam gdzie to było. Wrzucałam to co jadłam w kalkulator kalorii i tam pokazywało ile zjadałam czego, jak za mało tłuszczu to jadłam serek camembert. Ale jeżeli waga leci w dół to nie trzeba tego aż tak dokładnie pilnować, jak będzie się wahać to wtedy trzeba się przyjrzeć, bo po jakimś czasie robisz już na oko. A propos sałatki, widziałam ją i właśnie pracochłonna się wydawała ;) ja dawno nie jadłam jajek, więc zamierzam coś zrobić z jajkami w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Piękna ta sałatka, cieszy zmysły:) Pozdrawiam Was dziewczyny. Chleb keto upiekę z ciekawości dla męża choćby. Sałatka fajna na przyjęcia. Ja jem chudo, ale według nowej metody Dukana, niedziele mam bez diety:) Będę mogła to wykorzystać, żeby spróbować jakiegoś Waszego smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
wejdź i zyskaj wymarzoną sylwetkę! brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń? 1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet na www.igortreneronline.pl 2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie. 3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca na www.igortreneronline.pl 4. wygraj 10.000 zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na śniadanie kanapki z serem żółtym i jakimiś warzywami, a na obiad nalesniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa ja Lena
u mnie wczoraj był biały ser z roszpunką pomidorkami i czerwoną cebulą na obiad wypróbowałam keto leczo kurcze co za smak po prostu pycha a dziś na śniadanie koktajl chia z truskawkami i owocami egzotycznymi miałam akurat mrożoną mieszankę z horteks jako że miałam jedną puszkę mleczka kokosowego a chciałam zrobić dla całej rodziny pomieszałam mleczko kokosowe ze zwykłym mlekiem dodałam odrobinę brązowego cukru i ksylitolu i nasiona szałwii czyli chia dałam do lodówki na godzinkę aby nasiona napęczniały do tego zrobiłam 1 omlet z kakao dla całej rodzinki zaraz ich obudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak byłam w pracy moje córki robiły lody wg kuchni keto :) waniliowe na mleku kokosowym proste i bardzo smaczne a drugie taki bardziej sorbet na wodzie kokosowej z truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena super, dania są niesamowite na tej diecie. I ja nie lubiąca gotować jestem w szoku ze tak zaczęłam gotować. No nic, zjadłam kanapkę i jestem pełna. Teraz kawa ze śmietanka i dzisiaj nalesniki, brakowało mi ich. Jutro fritata bo mam szpinak i boczek w lodowce do wykorzystania. Mój mąż się też wkręcić w to co jem i nie muszę robić podwójnych obiadów. A u ciebie jak tam? Gotuje jeden obiad czy dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Przeczytałam właśnie artykuł o diecie katogeniczna że pierś z kurczaka w tej diecie powinno się rzadko jeść a u mnie jest w sumie codziennie ponieważ nie jem wieprzowiny w ogóle nie lubie myślicie że może mieć to związek z tym że nie chudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja rzadko jem pierś a jak już jem to zawijam ja w 4 plastry boczku lub robie serowo majonezowo jajeczna gruba panierke z blogu ola la lchf. Pierś ma dużo białka a mało tłuszczu a nam potrzeba właśnie najwięcej tłuszcze. To samo szynka i twarożek z tego co widziałam i to zdecydowanie może być powodem wolnego spadku. Jak nie lubisz wieprzowiny to może tluste ryby lub tego kurczaka podrasuj żeby był bardziej tłusty. Albo nie pierś tylko np skrzydelka, udka i do tego warzywa polane masłem. Są przepisy tez na tzw fat bomby wiec jak zobaczysz że masz za dużo białka na dzień to zjeść sobie fat bombę czyli przeważnie czekoladki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten blog i fajne ma przepisy. Dzięki! Też jest jednak tutaj większość białka plus jajecznica na śniadanie, wiec wydaje mi się ze bilans będzie u ciebie zbyt dużo białka względem tłuszczu. Ja dzisiaj mam dzień mocno tłuszczowy wyjątkowo. Te nalesniki cynamonowe to byly tłuszczowe strasznie. Zjadłam tylko 3 a czuje się jakbym kubek z KFC zjadla. Przepis: masa nalesnikowa: 75g serka mascarpone, 3 jaja, pół łyżeczki cynamonu, łyżeczka słodzika. Polewa: 4 roztopione łyżki masła, łyżka cynamonu i łyżka słodzika. Smażyć na maśle i potem polać polewa. Wychodzi ok. 4 naleśników. Dla mnie to było za słodkie wiec następnym razem dam mniej słodzika lub wcale, ale było pyszne i zapychajace i duuuzo tłuszczu. Jeden naleśnik został na później ;) aha korzystałam z bloga ibreathimhungry. Ten blog robi furorę w Ameryce nawet wydaje książki z przepisami ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
choć czas nas goni nieubłaganie, a ty bracie jesteś w kiepskim stanie, i trenerów bez liku prosiłeś o pomoc, lecz ciągle słyszałeś to samo zdanie- „spadaj na drzewo za późno tumanie!” to igor twój trener wyciąga dziś ręce, podejmie wyzwanie i zmienić cię zechce! usiądź wygodnie, odkorkuj szampana od dzisiaj zaczyna się twoja przemiana! masz dość niedziałających diet i planów treningowych? zmień swoją sylwetkę raz a dobrze - nawet w ciągu jednego tygodnia! wejdź teraz na : www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×