Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość Haniagość Taka Hania
to bylam ja i Niemam pojecia jak robi sie logowanie na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, w górnym prawym rogu jest Zarejestruj się... kliknij myszką w to... powinno Ci się pokazać, jak założyć konto na Kafeterii... jak założysz, to będziesz na niebiesko... tak jest bezpieczniej, bo nikt nie podszyje się pod Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Haniu Co prawda kobiet się nie pyta o wiek ale...;) Dom mamy ocieplony Mam koncepcję ale żadnych kafli na schodach Dziewczyny Dzisiaj jadę na rezonans Miałam go mieć w marcu ale zwolniło się miejsce Także trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Haniu Przepukliny w kręgosłupie lędźwiowym Potrzebuję tego rezonansu do operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imus ,to beda cie odrazu operowali ? niema innej metody bo dzisiaj lekarza zazybko lapia za skalpel : Trzymam kciuki moze operacja bedzie zbyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Zwlekam z operacją 8 lat Straszą mnie paraliżem Zobaczymy co wyjdzie teraz w badaniu Ale na wyniki długo się czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Haniu Trzymanie kciuków nie pomogło ;) Łóżko się zepsuło w tej machinie Badania nie było Jutro mają dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam x Dzień bez wspólnej kawy to dzień stracony dlatego już się krzątam i przygotowuję czarnulkę. Zapraszam. x Aduś wczorajszy dzień u doktora był ...spoko:) ale mam dość doktorów.Marzy m i się by o nich zapomnieć ale wiem ,że tego marzenia nie spełnię. x Imuś wielka szkoda że nie zrobiłaś badania. Natknęłaś sie na złośliwości rzeczy martwych. Ponieważ coś sie ruszyło myślę że niedługo będziesz po badaniu. x Cyferko pójdę w internet:) żeby obejrzeć płytki. Niesamowite co się u Ciebie dzieje.Remont przez duże RRR x Haniu gościu fajnie,że dołączyłaś do nas. Kawę możesz wypić później.Bedzie na Ciebie czekać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
znowu szlaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
mam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Witajcie. Roleta w górze,zapraszam na czarną;-) Haniu,a Ty jaką kawę pijesz? Globusiku wszystko ok? załatwiłaś mam nadzieję wczorajsze wizyty. Kawa już wystygła😭 godzinę do was piszę...wiadomo,jak to w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiczku cześć Remont na bogato :-D Płytki drogie,ale potrzebowałam tylko 16 sztuk...30x60...także cena znośna;-) A dzisiaj kupię sobie to, co ludzie mają od dawna i się cieszą z wygody....zmywarkę... Dobrego dnia koleżanki. Imuś pisz jak dadzą Ci znać o nowym terminie;-) Adziuśpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Nooo... o tak... to rozumiem... jest jak należy... czyli kawka od koleżanki Globusikowej czeka na nas...:) nie wiem czy logowanie mi wyszło, więc teraz tylko to napiszę i spróbuję wysłać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... jednak tamto skuteczne nie było... ale teraz pogmerałam ździebko i nareszcie widzę swoją niebieską sukienkę...:D x Globusku, ech... bez doktorów, to my już nie damy rady... bo jak mówi mój ulubiony bohater z radiowych Jezioran: taka jest prawda, niestety... z lekarzami ciężko... ale bez nich byłoby nam jeszcze gorzej... x Imuś, kurna... pechowo poszło... ale jak coś się źle zaczyna, to dobrze się kończy... x Cyferko, białe w 3 D... byłam... widziałam... cudeńka... uuu... zmywarkę nabędziesz... ZAZDROSZCZĘ... nie mam i mieć nie będę... mąż mój jest wielkim jej przeciwnikiem... jak mieszkał w Brukseli, to tam nauczył się, że zmywarek Belgowie używają tylko i wyłącznie od wielkiego dzwonu... a tak na co dzień to dosłownie w kropelce wody zmywają... bo u nich woda jest sprowadzana z baaardzo daleka i pioruńsko droga... tylko mój uparciuch nie zauważył jednego, od jego powrotu do kraju minęło parę ładnych lat i technologia poszła do przodu... zmywarki teraz wodę oszczędzają... wszyscy, którzy mają te maszyny mówią, że zmywanie w nich wodę mocno oszczędza... no ale mój się uparł i nic na to nie poradzę... także Cyferko - zazdroszczę Ci bardzo...!!! x Haniu, wstałaś...? jesteś...? wodę ze zdrowym octem wypiłaś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Ada cześć :-) Ej tam,tylko krowa nie zmienia poglądów :-D Ja swojego chwaliłam za coś tam...przez dwa dni... a miał takie samo zapatrywanie na zmywarkę jak Twój M... Tak mu słodziłam,jaki to on mądry i jak fajnie wymyślił :-D sam mnie zapytał...to gdzie chcę tą zmywarkę zamontować :-D Pięknie dzisiaj...lata ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Aduś zapomniałam Cię zapytać... nadal na diecie? Jak się czujesz i w ogóle...Jaki wynik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Hania
Dziendobry, Wstalam jusz 0d 7.20 jestem w pracy , wode z octem wypilam i czarna kawe bez cukru. Pozdrowienia z za chmurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, mój nowy sposób odżywiania ma się całkiem dobrze...i ja też...:D w sumie ubyło mi prawie 4 kg... a jeszcze przecież miesiąca nie ma... wiem, że na tej diecie kilogramy nie lecą cały czas, są przestoje... także jestem na taki zastój przygotowana... a dziś w menu zupy: chrzanowa na białej kiełbasie, barszcz czerwony na schabie, pomidorowy krupnik z kaszy gryczanej na piersi kurczaka... porcję owoców (brzoskwinia i 2 śliwki) już zjadłam... jeszcze przede mną pół litra naturalnego kefiru, druga kawa z mlekiem i druga porcja ziołowej herbaty... i woda, woda, woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ada lubie czarna bo wtedy smakuje wszystke aromaty kawy. Ojej ta twoja dietka kosztuje duzo pracy, ale wazne ze pomaga. Zaras mam przerwe obiadowa to wyjed na spacerek i cos przekasic ,bede o 14: 00 do waszej dyspozycji. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×