Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Witajcie !! Ponieważ Imuśka kawencję zaraz po północy zrobiła, to ja teraz na zioła zapraszam: <(_)> <(_)> <(_)> <(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Cicho tu :) :) Spać mi się chce :D Zadowolona ale... Jeden ptaszek mi zdechł Burdel w domu Nie wiem w co ręce włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was i zapraszam choć na maleńką kawę. x U każdej coś się dzieje więc na towarzyskie spotkania mało czasu. x Cyferko dalszy ciąg remontu? duży rejwach zaplanowałaś .Kurde wytrwać w tych postanowieniach to nie małe wyzwanie. Mimo to nadchodzi koniec. Cyferko życzę majstrowi zdrowia niech już kończy co zaczął. x Imus zasmuciłam się bo bardzo szkoda mi ptaszka. Wiem jak to jest wrocić do domu po kilku dniach nieobecności. Zawsze zawijałam rękawy i robiłam porządki. x Adziu Mam nadzieję,że na urlopie dajesz sobie luz i miło spędzasz czas na oglądaniu tv. x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Hej Globusiku,dzień dobry :-) Z remontem miałam wytchnienie jak majster był na chorobowym;-) A pomieszczenie socjalne,które teraz remontuje... jest najważniejsze w moim domu,ponieważ w nim najwięcej czasu spędzam :-D Słoneczny dzień się zapowiada,ostatnie ciepłe,letnie dni. Studencik przed rozpoczęciem roku akademickiego planuje jeszcze wypad do Amsterdamu. W sumie to jego ostatnie wakacje...potem będą urlopy. Adziu piszesz o Diagnozie....ja nie oglądam filmów o tematyce medycznej....mam za dużą wyobraźnię:-D Kiedyś oglądałam Leśną Górę....teraz nie.... Polecam ''Ania nie Anna'' na Netflix,serial który zaskarbia sobie widzów w różnym wieku i cieszy się ogromną popularnością. Ania z Zielonego wzgórza....bardziej rozbudowany,cudny. Pozdrowionka ślę i dobrego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Z pociągu Wam macham... do dzieci jadę, zerknąć czy wszysto oki... jak będę u nich to jeszcze się odezwę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniagość
Dziendobry jestem w pracy i mam piekna pogode, sloneczko swieci za opknem . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Pochwalę się ;) Dzisiaj mija nam 25 lat małżeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniagość
Gratuluje "Srebrne gody" co masz w planie na dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na południową kawencję zapraszam... (_)> (_)> (_)> U dzieci jestem... okna szeroko otworzyłam... radio prawie na full dałam... chodzę, stukam, hałasuję, wodę puszczam... niech będzie widać, że dom zamieszkały... x Imuś, gratuluję... x Globusku, tak... :D dałam na całkowity luz...:P po prostu odpoczywam... siły na jesień zbieram... podobno na Pomorzu ma dziś padać... ciekawe czy ta mokra pogoda do Ciebie doszła...?? x Cyferko, remont niebawem na finiszu... cudnie teraz u Was będzie... uwielbiam taki świeżutki, czyściutki, pachnący nowością dom... Studencik do Amsterdamu się wybiera... baaardzo lubię to miasto... pamiętam zabawną historię... pierwszy raz do męża w Brukseli jechałam... autobusem rejsowym... zmęczona podróżą mocno zasnęłam... oczy otworzyłam gdy zaczęło lekko świtać... zerknęłam przez okno i zobaczyłam parking z tysiącem rowerów... przez zaspany mózg przeleciała mi przerażająca myśl, że chyba pomyliłam kierunki i znalazłam się w autobusie jadącym do Pekinu... a to był właśnie Amsterdam...:D bo tam robotnicy na dworce podjeżdżają rowerami, a dalej pociagami... w życiu nie widziałam na raz tylu wielocepedów... i już na zawsze Amsterdam kojarzy mi się z morzem rowerów... x Haniu, słoneczko masz... u nas chmury... jak wsiadłam z pociągu, to nawet zaczęło kropić... ale delikatniusio, że parasolki nie wyjmowałam... a Ty Haniu daleko od Polski mieszkasz...? napisz może słowo o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, takie ładne serduszka i gwiazdeczki Ci wkleiłam... ale z telefonu piszę, no i nie poszło... buu...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
W kalendarzu mam zapisane :-D Rocznica E.... I co?? 😭 Imuś🌻 Miłujcie się przez kolejne 25 lat!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej przed wieczorem. x Aduś zgodnie z zapowiedziami deszcz powinien padać niemal że każdego dnia.Niestety dzisiaj jest pochmurno ,parno i bez deszczu. Pogoda sprzyjała mi na umycie okien. Pozdrowiona ślę. x Imuś Następnych wspólnych godów Wam życzę.Żyjcie w zdrowiu, miłości i wzajemnego zrozumienia. Ściskam Was bardzo mocno. x Cyferko no tak pomieszczenie socjalne to Twoje gniazdko .Musi i zapewne jest milutkie i przytulne. x Haniu ja też pozdrawiam. Patrzę w niebo i wypatruję deszczu. x Jutro mam dzień bez klubowej kawusi.Oczywiście na przeszkodzie stoi lekarz:( nic to odbiję sobie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rozbiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
o szlaban:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
dżwigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Haniu Nic nie planuję;) Żadnej imprezy Nie lubię Poza tym to kosztuje a ja chcę schody wejściowe robić,tynki zewnętrzne kłaść,prysznic wymienić... Byli przyjaciele z prezentami ale mnie nie było w domu :O Chcieli nam zrobić niespodziankę i nie wyszło Przejechali 100 km na darmo! Przed chwilą była J siostra Teraz czekam na drugiego jubilata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniagość
Dziendobry, wczoraj tak o 12.00 pisalam,pisalam opowiadalam ale nic niedoszlo :( Kawy napije sie za 05 godziny bo od 2 miesiecy pije z rana szklanke letniej wody z octem winogronowym. Adazina, mieszkam w Niemczech Kolo Düsseldorfu to jest +- 1200 Km. Globus, ale jak zrobilas sobie glowe ? ;) Imuś To szkoda ze przyjaciele jechali 100 Km zeby " pocalowac Klamke" Ten tynk chcesz robic z ocieplaniem ? i jakie wykonanie schoduw wejsciowych ? Pozdrawiam z ( Dzisiaj)slonecznej Nordrhein-Westfali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Dzień dobry:-) Jak miło zastać nową koleżankę z rana:-) Haniu,ja piję rano zaraz po przebudzeniu ciepłą wodę z cytryną;-)Od jutra będę miała już swój ocet jabłkowy...będę piła.... Teraz czas na kawkę...zapraszam. Globusiku byłam dzisiaj o poranku w Twoim mieście razem z Polsatem:-)Miasto jeszcze spało :-D U mnie piękna pogoda...remontu dalszy ciąg,ale już z górki. Wczoraj wieczorem byłam w markecie budowlanym,wybrałam płytki na ścianę...fajne....3 D białe. Imuś jestem dzisiaj przy Tobie;-) Adziu zazdroszczem Ci urlopu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ach, jak kawa cudnie pachnie... ochota na nią z łóżka mnie wygoniła...:) x Haniu, Nordrhein-Westfalen... oj, daleko mieszkasz... i dziś znowu słonecznie masz.... u nas też piękny dzień się zapowiada... spacery z sunią będą fajne... ostatnio, na ten wieczorny, zawsze idzie z nami moja serdeczna sąsiadka... i uskuteczniamy sobie ponad półtorej godziny łażenia po lesie... pies się wybiega, a my z Bożenką nagadamy, naśmiejemy... x Cyferko, 3 D białe... idę zerknąć jak one wyglądają... bo, prawdę powiedziawszy, nie słyszałam o takich... x Globusku, mam nadzieję, że u doktora wszystko dobrze...? x Imuś, ano... tak to jest jak się niezapowiedzianą wizytę robi... miła być miła niespodzianka, wyszło 100 km niepotrzebnej jazdy... x aaa... Kobitki, puszczę Wam jeszcze piosenkę, która od jakiegoś czasu łazi za mną... ciągle mam ją w głowie... fajna, taka energetyczna... https://www.youtube.com/watch?v=kRt2sRyup6A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniagość
Dziendobry Cyferko, no remontu nie zazdroszcze mam za soba ich wiele . Adazina no a tobie "Zazdroszcze" spacerow po lesie i na dodatek z psiakem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, taaak... mam wielkiego, kochanego psa... mam też po drugiej stronie ulicy łąki i całkiem spory las... na końcu miasta żyjemy... fajnie tu... ale jest zagrożenie... bo planują, właśnie na tych łąkach, drogę szybkiego ruchu wybudować... nasze protesty na nic się zdały... właśnie w tych dniach ma dojść do podpisania umowy... i jeśli to się stanie, to za 3-4 lata zamiast świeżego leśnego powietrza, śpiewu ptaków, jastrzębi siadających na balkonach, saren, lisów i zajęcy podchodzących dosłownie pod nasze domy, będzie koszmar trującej i hałasującej autostrady...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniagość
Ada ,mialam tez wielka psine Wilczura " Reksio" wzietego z przytulka ,ale psina zmarla 5 lat temu :( Niewiem gdzie skladalis cie protest ale zobacz tu moze znajdziesz wladze ktora pomorze. https://europa.eu/european-union/topics/environment_pl Tak nie moze byc zeby ludzickosc niszczyla nature jakby Monopol wykupili , ludzie, zwierzeta ,drzewa i robaczki mamy wszyscy take same prawa. ( Teoretycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Hania
Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×