Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Magdzis
Ale się tu pozmieniało. Widzę mnóstwo nowych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza jasne ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Gosc1990 no właśnie widzę, że u mnie zapowiada sie na to samo i na 2 cyklach się nie skończy. Lubię mieć wszystko zaplanowane ale jak widać ciąży nie da się zaplanować muszę się z tym pogodzić i już. Już nie testuję. czekam do 23go mam dostać @. W podbrzuszu zaczynam czuć tak jak przed okresem. bo w sumie dziś jest 26dc. A moje cykle od odstawienia tabletek były 26-27 dniowe. tylko ten jeden co teraz był to był 29-dniowy, ale to pewnie przesunął mi się okres w związku z bardzo długim lotem i zmianą strefy czasowej o 6 godzin.. Tak więc zapewne lada moment dostanę @.. albo dziś albo jutro albo pojutrze. @Zołza też powoli zaczynam tak myśleć. Zostały mi jeszcze testy owu to zrobię je w 3 cyklu. Moje ładnie działają i wszystko wychodzi książkowo tyko ciąży brak . Ale z tego co pamiętam to Ty Zołza masz długie cykle może faktycznie za wcześnie je robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća to tylko ja
Dziewczyny mozna się dołączyć, co prawda nie staram się bo mam już dzieci ale chętnie wam pokibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza jasne ze tak. Przypomnij sobie co juz masz a reszta prędzej czy pozniej sama zawita..tak sie nastawilam:) Co do pieczenia. Raz w zyciu za nastolatki cos tam mialam ale szybko sie tego pozbylam Dbajcie o florebakteryjna od wewnatrz i zewnatrz .plus partner Powiem Wam ze Bylam u prywaciarza na wizycie by predko bo czasu nie mialam i co sie okazalo... Mimo umowionej wizyty na okreslona godzine( rozumiem pol h obsuwe) i ze niby mialam byc pierwsza.. kobity czekaly 3h przed jej przyjmowaniem by spbie zajasc kolejke:/// ja szok! . Zirytowalam sie niemilosiernie..zasialam zamet jak to ktoras z 'bab" powiedziala..bo tak to dziala niby swoje wysiedziec trzeba gdzie w miedzycAsie bez kolejki wskakuja Blizsze znajome!. A ja sie zgpdzic z tym nie moglam. 4 pacjentki byly zbulwersowane jak ja i ze ostatni raz beda korzystać z uslug tej pani ginekolog he..wzielam za telefon zadzwonilam do owej Pani ginekolog i Mnie wywolala !!! Weszlam jak mialam wejsc. Jak kuzwa nauczyly to tak maja bosze dramat Swoja droga pani ginekolog rowna babka.. Wiedzialam co chce wypytac i prosilam by sprawdzila to co chce ale bez tego malo bym sie dowiedziala..'szczegolow'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin cykle mam takie jak Ty, tylko ten ostatni mocno mi się wydłużył prawdopodobnie przyczyną była ciąża biochemiczna cykl wcześniej. Aa i czarnula co u Was? Asiu świetne podejście lekarza, takich to ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Hej dziewczyny!jakos nie moglam sie zebrac zeby napisac. Niestety tak jak lelarz serduszko przestalo bic,rozwoj zarodka zatrzymal sie na 6 tygodniu. Juz jestem po zabiegu I odpoczywam w domu. Zdrowka dla Was i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa81 bardzo mi przykro, mam nadzieję że dochodzisz już do siebie. Wiem że to ogromna strata. Trzymaj się kochana. Czarnula co z Tobą, nic się nie odzywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Witam dziewczyny. U mnie już wszystko ok. Jestem już w domu. Dzidzia rośnie. Już wzrostem wygląda na 6 tygodni i dzień :) tak się bałam a jednak udało się. Miałam krwiaka na macicy który się oczyścil. Dostałam duphaston i muszę dużo odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
22 dc...i znow zaczynają ćmić jajniki czy miała któraś z was takie objawy i okazało się że to upragniona ciąża albo objawy przed okresem które wcześniej nie zdarzały się staram się już prawie 5 lat o dziecko Jak na razie bez skutku leczy się hormonalnie mam niedoczynność tarczycy leczy przy ostatniej wizycie stwierdziła u mnie endokrynolog w domu zadowalające wyniki i wszystko wskazuje na to że mogę zajść w ciążę w najbliższych miesiącach nawet przyszłym a byłam w styczniu więc wszystko wskazuje na to że luty marzec już mogę zajść ginekologicznie bym też wszystko w porządku Sanok ginekolog daje mi 98% szans na zajście Mam nadzieję że w końcu to jest są objawy które mogą oznaczać tylko i wyłącznie moja upragnioną ciążę moja pasażerkę na którą czekałam tyle lat jak to było z wami czy miałyście podobno objawy czy po prostu to znów moje lęki i obawy że znów się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
Przepraszam za pomyłki ale piszę do was zmarznięta na przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa przykre wiesci.trzyymaj sie cieplo :( Ja wierze ze los Ci to wynagrodzi Czarnula odpoczywaj i dbaj o siebie:) takntrzymaj Gpscq1900 pisalam ze tak mialam .. Starasz sie długo.. Jesli w poprzednich cyklach nie mialas takich objawow po ovu to moze faktycznie to ciaza ? CzAs pokaze trzymam kciuki!!!!!!! Ja tez mam inny ten cykl duzo lagodniejszy i cos tam cUlam od 5dpo a jestem jakies 7dpo. Choc mysli i tak mnie sprowadzaja na ziemie ze kaSy poprzedni cykl czymś mi sie roznil.... Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam pozytywnych testów kobietki. Mnie dziwnie w piersiach szczypie, mrowi i dziś mnie bolał brzuch jak na @ dziś 16dc, więc może owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
dziewczyny nie pisalam wczesniej ale od 2 dni (21dc) mam wieczory smutasne normalnie lapie mnie na placz i jeszcze bol w dile brzucha ....po paru chwilach znow sie ciesze i jest ok to chyba nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 1990, chyba zaciazylas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
gosc tak szybko by sie zaczely humory?nie mam zadnych wczesniejszych doswiadczen z tym.to bylaby pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie strasznie bola piersi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
kilka dni i sie dowiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
jeszcze kilka dni i bedziemy wiedzialy....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
jeszcze kilka dni i bedziemy wiedzialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
sorki str zacina sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema co sie nakrecac bo te humory i wszystkie inne objawy siedza w glowie i tyle wiem z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
no wlasnie niekoniecznie.ja akurat obserwuje juz dosyc dlugo swoj organizm i wiem kiedy cos jest inaczej niz powinno....co innego jak ktos sobie wmawia a co innego jak ktos to czuje.roznica jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. To wszystko siedzi w głowie i im bardziej sie obserwujesz tym bardziej sobie wkręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
sorki ale moze ty tak masz bo ja jestem zasady ze jesli cos ma byc to bedzie.najwyrazniej ty sie wkecalas albo wkrecasz w to wszystko.niestety ale nie wszystkie maja urojone w glowie tak jak ty to twierdzisz.ale to tylko twoje slowa.kazsy ma lrawo do glosu niewazne czy ktos sie z tym zgadza czy nie.nie bede konwersowac tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiulek
Duzo rzeczy mozna sobie wmowic a potem sie szybko rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 1990 jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Aa bardzo mi przykro :( nie jestem wstanie wyobrazić sobie jak to boli :( Trzymaj się cieplutko Kochana. Ściskam Cię <3 U mnie smutno bardzo :( doła mam mimo że staram się o tym nie myśleć. Drugi cykl nie będzie raczej mój.. dziś 27dc okresu brak. cykle jednak mam ruchome od 26 do 28 nawet raz miałam 29dniowy. tak więc może przyjść jutro a może pojutrze.. dziś rano zrobiłam test z porannego moczu o czułości 25. i niestety tylko 1 kreska.. tak więc czekam na @. nie będę się nakręcać, że a może jednak się udało.. :( szkoda i tyle. @Czarnula @JoannaAsia dbajcie o siebie dziewczyny @Zołza powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Dziewczyny trzymam za was wszystkie mocno kciuki. Ja chyba odpuszczam starania o, drugie dziecko.to bylo drugie moje poronienie I nie chce juz tego przezywac wiecej. Mam wspanialego 6 latka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×