Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Zolza lh ladne kreseczki a na hcg tez widac bladziocha :) super gratuluje . Moj test lh wogle nie wychodzi wiec u mnie to z pewnoscia nie ciaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby wszystko było ok 17dc okropny ból lewego jajnika kilka godzin w pracy. Rano tego dnia kochalismy się i jak powiedziałam mężowi że mnie tak boli, stwierdził że plemnik do jajeczka się dobija ;) Następnego dnia okropny ból głowy Teraz przed weekendem dziwnie pulsowal kuł mnie prawy jajnik, trwało to dwa trzy dni. Teraz myślę że mogło to być zagnieżdzenie. Oby wszystko było dobrze !!! Aaa o jeszcze jedna rzecz jak byłam w spożywczym nie mogłam oprzeć się pokusie i kupiłam śledzie, a rzadko mam na nie ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli negatywny lh nie musi oznaczać braku ciąży Mam nadzieję że będzie fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciala bym :) hehe zachcianki , ja przed @ zawszw na slodkie a teraz parowki kielbasa i jajka sadzone mogla bym jesc i jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, dostałam to skierowanie ale kur.. czekałam 50 min az przyjdzie pipa i pobierze mi krew i sie nie pojawila... zebrałam rzeczy i wtocolam do domu ile to mozna z głodu bym tam padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza ja też widzę bladą drugą kreche :) super! trzymam kciukasy by to było to ale to już raczej pewne :) Jak Wy tak wszystkie zaciążycie to mnie nie zostawiajcie tu samej na placu boju :D U mnie za 3 dni owulacja ale mam problem od czwartku dostałam antybiotyk bo mam angine. antybiotyk biorę do wtorku a w czwartek owulka.. myślicie że nie będzie to miało wpływ na jajeczko? Może się zdarzyć że w ogóle owulacji nie będę miała w tym misiącu - tak czytałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pojade i niech pobiorą mi krew a za 2 tygodnie wyniki, za 3 tygodnie lekarz. Co do antybiotyku hmmm jak osłabia działanie tabletek i wtedy zazwyczaj kobiety wpadają to moze z owulką nic nie zrobi i wystąpi normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin trudno powiedzieć czy to jakoś wpłynie na owulacje, oby nie :) Życzę Ci abyś szybko zobaczyła te piękne dwie kreseczki. Kaoli jak po wizycie? Pauli jak się czujesz, @ jeszcze nie ma (oby nie było) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) a wiec u mnie nic znowuuu :( testy negatywne , na usg nie ma nic :( powiedziala ze mam za grube endometrium jak na ciaze i na pewno w ciazy nie jestem. Jak jej powiedzialam ze staramy sie juz prawie rok to kazala mojemu zrobic test spermy i jak bedzie wszystko ok to przyjsc do niej i bedziemy robic badania tp. Hormony i droznosc jajnikow. Ale ja juz nie wiem czy chce sie w to dalej bawic czy mam sile na badania i kolejne stresy . Musze porozmawiac z moim narzeczonym. Ahhh ja juz sama nie wiem co robic :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na prawde zycze wam powodzenia. Mi pozostalo czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście bezplodne i tyle. Plenna kobieta nie ma problemu z zajściem w pierwszą, drugą i kolejną ciążę. Jak ktoś nie może naturalnie zaskoczyć, to nie ma co oszukiwać natury - ona wie co robi. Kiedyś nie było leków wspomagających i postrzymujacych ciąże. Selekcja naturalna. I co ci z tego, babo, że na siłę donosisz z pomocą chemii, jak dziecko będzie słabe. Nie szkoda wam czasu, nerwów i pieniędzy na walkę z porządkiem rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys bylo inne powietrze, inne leki, inne jedzenie, a teraz mutacja genów, w jedzeniu sam syf i nic wiecej... I mów za siebie, jeśli nie chcesz sie leczyć, to nie. Kobiety się leczą i rodzą piękne, duze i zdrowe dzieci i to samo się tyczy podtrzymania ciazy ! Potrzymuja i dzieci wcale nie są słabe, sa zdrowe i najważniejsze ze SĄ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:57 Kiedyś też jak baba nie mogła zajść w ciążę to nie mogła i nie trzęsła się nad sobą ani nikt się nad nią nie trząsł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
dziewczyny mialam lekkie plamki krwi doslownie mini mini co to moglobyc?@nigdy tak sie nie zaczynala.obecnie nie mam jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc wypad !! Kiedys sie kobiety nie leczyly bo nie mialy takich mozliwosci jak teraz . Co za yeti :/ Po co ktos taki wogle sie udziela w dyskusji na temat ktory go nie dotyczy. Prowokacja do jakiejs klotni ? Tego tu chyba nie znajdziesz bo jestesmy powyzej tak niskiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli2706
w 34 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lezalam w szpitalu i mialam plamienia tp tez mowili ze moze byc zagnieżdzanie sie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli czasem zdarza sie plamienie a nawet krwawienie w ciazy , w trzech ostatnich ciazach tak mialam a dzieci mialy sie dobrze i byly przy tym dosc mocne skurcze brzucha. W ostatniej ciazy dokladnie 2 dni po terminie @ przez 3 dni a o ciazy wiedzialam juz od tygodnia bo test wyszedl mi szybko :) Lekarz mi powiedzial ze jak cos takiego sie dzieje to czesto jest powod tego ze zliszcza sie endometrium ktore nie jest juz potrzebne , nie otacza zarodka no ale wiadomo ze to trzeba skontrolowac ,zrob test jutro rano i jak jestes zafasolkowana, to moze idz do lekarza i powiedz zeby dal ci cos na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×